Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

My już wróciliśmy :) Dzidziuś przeważnie nie śpi tak ładnie a jak byliśmy to spał caaały czas :) I inezz- Irek urodził się ostatecznie 21.12 po nieudanym wywołaniu 20.12. A jeśli można wiedzieć co niepokojącego zobaczyłaś u Wiktorynki? Ja właśnie dziś też zaniepokoiłam się, że Lucynka ma dość wystające ostatnie żebra. Mój mąż ma taką budowę ale myślałam, ze to ze względu na płeć... Też muszę to sprawdzić. I Do pań pomarańczowych- Tak nie miałam pojęcia o tym ,,aby". Teraz tak z mamą gadałam o tym i mówiła, że jej znajomi ,,gdzieś z Polski" też się dziwili. Ja jak pierwszy raz usłyszłałam stwierdzenie IDĘ NA POLE to nie wiedziałam o co chodzi... Ja mówię, że IDĘ NA DWÓR :) I Jutro dokładnie podczytam poprzednią stronę - przepraszam ale dziś już nie mam weny na wczytywanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) x noc kiepska mały budził sie chyba z 10 razy ;/ x Mały próbuje już coraz częściej się puszczać i stać sam ;) no i za jedną rączkię śmiga już super ;) x Tak się zaczytałam teraz na tym forum o dzieciach z autyzmem i tak się cieszę że te nasze dzieciaki tak dobrze się rozwijają, niewiem jak bym dała sobie radę z takim chorym dzieckiem współczuję tym rodzicom ;( x Zdążyłam wczoraj sanki schowac do piwnicy a tu dziś tyle śniegu, zawsze tak mam jak schowam to zachwile to potrzebne ;) x Mały wszystko wkłada do buzi Nikola tak nie robiła, wczoraj jadła mandarynkę i skórka jej spadła to zaraz ją złapał i do buzi, a teraz przed chwilką wzioł taki większy korek (znalazł u siostry w pokoju) i wsadził w buzię , dobrze że taki spory to nic mu się nie stało. x Wczoraj też zauważyłam że zaczyna się wszędzie wspinac, wczoraj wszedł na swój leżaczek i jeszcze na nim ustał ale chyba miał za nisko bo jeszcze chciał wejść z niego na półkę ;) rozrabiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Aneczka współczuje Ci tych nocek - wiem co to znaczy długo tak u nas było:O A Wiktorek to niezły spryciarz! jak juz złapie pion to niedługo sam "ruszy" na przód:P no i śiegu u nas tez duuuużo własnie mąż odśnieża podwórko:P I ja wczoraj postanowiła że kończe brać te mini pigułki Cerazette, bo już nie mogę z tymi bolącymi podskórnymi krostkami:O a i te plamienia mnie draznią! ciekawe kiedy okresu dostanę, niby nie tęsknie za nim, ale może czas na oczyszczenie! A z libido to u mnie jest róznie, choć teraz juz lepiej:P i może to nie czas bez anty?! zobaczymy;) I ja gotuje rosołek dzieciom bo podobno najlepszy na przeziębienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jakub wczoraj znow zasnal po 23ej, wiec dzis tylko jedna drzemka byla do 14.30 spal 1 godzinke. Teraz widze, ze by zasnal chetnie przy cycu, ale dalam mu zupke i patrze jak chodzi zakrecony :) O 20ej zrobimy kapiel i mam nadzieje, ze o 21ej zasnie.. Inez - starszak mial ok 3 i pol roku jak poszedl do przedszkola i po 2 tygodniach go wypisalam, bo zachorowal na zapalenie oskrzeli - to byla jego pierwsza w zyciu choroba.. W przedszkolu okazalo sie, ze wiekszosc to dzieci kaszlace i smarajace, siedza na podlodze, a okna szeroko pootwierane! Pomyslalam, ze te baby specjalnie to robia.. i powiedzialam to wprost, po czym wypisalam swoje dziecko. Pomagala nam tesciowa, kuzynka i jakos dalismy rade. SPoz tym syn w przedszkolu plakal caly czas, nie chcial tam chodzic. Pozniej poszedl dopiero do zerowki. Na urodzinach bedzie moja mama, chrzesni sa aleko, wiec nie przyjada, bedzie tez kolezanka z mezem i coreczka o miesiac starsza od Jakuba :) Ja w ogole nie lubie duzych imprez, wiec dla mnie OK :P Bedzie tort i kawa. A libido? Nie znam takiego pojecia :P Seks moglby nie istniec dla mnie, bo szkoda mi energii... Maz na szczescie to rozumie (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend i jak zawsze cisza :) Błazej zasmakowal dzis w grejpfrutach:) obieram mu ze skorki i wyjada mi miąższ :) tez mu posmakowaly ogorki swieze na kanapce :) jutro naszczescie mam wolne,kieronik nie dzwonil ze jest juz praca :) nawet i dobrze bo na jutro mam zaplanowane gotowanie zupki dla malego . Ostatnio zamowilam worek prozniowy na ubrania i musze przyznac ze to fajny wynalazek :) mam sporo ubran malego co walają sie w szafie a tak przynajmniej zmniejsze ich objętość o połowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. U Nas niedziela ględząca ojjj ględząca;/ Ale po południu pospał kapkę dłużej i teraz jest lepiej. Noce tak tragiczne, że wstaje i obijam się o meble i wszystko co mi na drodze stanie a w głowie samoloty jak po za dużej dawce alkoholu. Czyli lipa! I U mnie z libidem wszystko ok... tak jak i przed ciążą ale to może dlatego, że cc było. I ja już nie mam pomysłu co gotować Miłoszowi wyleciała ze mnie wszelka wena;/ I i to by było na tyle bo ja sama wypompowana i bez życia ehhh I Miłego wieczorku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane l coś ostatnio nie bardzo radzę sobie z czasem tzn. nie umiem wygospodarować z 24h czasu wolnego dla siebie, ale po egzaminach zejdzie mi strup z głowy... l U nas z dnia na dzień widzę jak mi Wojtek w oczach robi się coraz silniejszy. Wczoraj sam bez wołania go do siebie puścił się spory kawałek, a za jedną rączkę śmiga super:) przydał by się mu teraz chodzik pchacz bo pcha po całym domu krzesło albo taboret i tak sie przemieszcza:) A no i zaczął raczkować - tak, tak raczkować! bo do tej pory tylko pełzał na brzuchu/dupce a od dziś raczkuje. No i widzę jak w każdym dniu umie nową sztuczkę np. dziś nauczył się pokazywać języczkiem jak kotek pije mleczko i jak "furrrrr ptaszek poleciał", ładnie daje też rękę na "cześć" no i przesyła buziaczki rączką. No i mówi pod nosem mama i tata nie wiem czy to świadome czy nie ale i tak się jaram tym hehe:) No to się nachwaliłam uhuhu:) Odeszliśmy całkowicie od popołudniowej butli teraz tylko została mu na kolacje butelka mm a na śniadanie kaszka na mm ale gęsta więc jemy ją łyżeczką:) Przed wczoraj byliśmy prywatnie u pani doktor (pediatra -alergolog) już dłuższy czas się do niej wybierałam z tymi krostkami małego a dodatkowo Wojtek zaczął mi kaszleć, więc mnie "przymusiło". Krostki wkoło ust są najprawdopodobniej ze śliny (którą mój mały wytwarza w hektolitrach) a na brzuszku raczej od proszku do prania. Dostaliśmy jakieś maści i zalecenie kąpania w krochmalu. Także to nic groźnego. A na kaszel inhalacje i syropki, już mu ładnie przechodzi kaszelek, całe szczęście nie zdążył się rozhulać w coś gorszego l Aneczka- to ty trzymaj te sanki na dworze jak to tylko z tego powodu nie ma śniegu - bardzo cię proszę! A i z jakiej firmy twój Wiktorek ma ten stolik edukacyjny bo też bym mojemu taki kupiła l Wiolu - 27 osób? dwa dania obiadowe? uhuhu to szalejesz kochana:) u mnie nawet 27 osób nie było na chrzcinach, ale to też kwestia tego ile się ma rodzeństwa i jak dużą rodzinę. U nas będzie i tak sporo osób na urodzinach bo 16 osób i cos trzeba zorganizować:) l Lena - ja gdybym miała córcię to na pewno bym jej przebiła uszy, nie wiem czy już czy może za rok ale na pewno by miała kolczyki A co do ubierania dzieci jako "małe stareńke" to uwielbiam takie rzeczy kupować Wojtkowi:) Ale na dziewczynkę jest więcej takich ciuszków:) l jagna - ja jestem po cc i nie wiem czy to ma znaczenie co do poziomu libido ale u mnie jest ciut lepiej niż przed ciążą ale szału nie ma (może dla tego że przeważnie jestem zmęczona) l Aneczka- ja przyrządzałam królika dla Wojtka ale w tedy był jeszcze mały więc tylko zupkę mu na tym mięsku gotowałam albo robiłam pulpety, szczeże to też nie wiedziałam jak mam się do tego mięska zabrać l esga -współczuje tych nocek, ja nie mam pojęcia o czym piszesz....całe szczęście zresztą. Dziś mi nawet śmiać się chciało bo zawsze mamy "niańkę" u nas w pokoju a mały śpi u siebie a wczoraj zeszliśmy na dół do kuchni i zostawiliśmy tam nianię. Wstajemy rano o 8 mówię do męża "oooo jaka cisza Wojtek w nocy się nawet nie przekręcał ani nie kaszlał" i leżymy tak do 8:30 i w końcu moja mama puka do nas z Wojtkiem na rękach że on już nie śpi ze 20 min. Ona wcześniej zeszła na dół i słyszała w "niani" że Wojtek już się obudził więc poszła do niego:) l Basiu - chyba ja też się przerzucę na mięsko pieczone w domku:) l mój mały wczoraj zajadał się pierogami ruskimi:) oj chyba z 5 zjadł tak mu smakowały:) l no to się opisałam, dobrze że mnie Wiolka przywołała :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) x pietrunia ten stoliczek mam LEAP FROG rewelacyjna sprawa mały uwielbia sie nim bawić od małego (ma odczepiane nóżki). Gratulacje dla Wojtusia x esga współczuję tych nocek, sama to przechodziłam wcześniej, może niedługo wyrośnie. x Basiu ja też mam takie worki są rewelacyjne jestem z nich bardzo zadowolona. x My byliśmy dziś u teściowej i była jej siostra troszkę sie pokłuciłyśmy... no ale cóż, pozatym niedziela całkiem ok mały o dziwo bardzo grzeczny ;) x A propo tych sanek już je wystawiłam niech stoją a co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja dziś zamówiłam zaproszenia na roczek :) Wyszły mnie 38 zł z przesyłką więc uważam, że nie opłacałoby się robić samemu ( bo ja chciałam ze zdjęciem Lucynki) http://allegro.pl/zaproszenia-urodziny-roczek-chrzest-zdjecie-gratis-i2915296027.html I pietrunia- ja lubię organizować duże imprezki. Nie było chyba jeszcze tak żebym moich urodzim z przyjaciółmi nie uczciła ;) Moje urodziny czy męża to zawsze goście i ,,goszczenie się" :) Dlatego urodziny córci to następny powód do organizowania. Teściowa ma mi zupę ugotować bo robi taką smaczną pomidorową z mięskiem mielonym, moja mama sałatkami się zajmie a ja drugie danie i reszta...:D Musiałam zmienić termin operacji wycinania migdałków bo miałam na 13.02 więc na 17 nie byłabym w stanie podszykować. A jak Ci ślicznie śpi Wojtuś!!!! :D Super.Lucyna to się budzi dwa razy jeszcze...:( I egsa- jej, ja Cię proszę- wyrwij się trochę. Chociaż jedną noc daj mężowi albo (nie wiem) mamie Miłoszka a Ty śpij kobieto! Po pierwsze organizm sobie zniszczysz ale i wygląd! Ja też nie mam weny do gotowania, wciąż to samo robię...:/ I beatriks- to przedszkole to porażka! U nas na osiedlu jest ŚWIETNE przedszkole i jeśli Lucynka będzie chodzić to na pewno TU. Nie dość, że jest z 300m od mojego domu to jeszcze ma świetne opinie. Nawet dziś w kościele przedszkolaki przedstawiały jasełka pod pilnym okiem Pań :) MAją wycieczki często w różne miejsca ciekawe w okolicy. I Aneczka- to chowaj częściej sanki ;) I igła- a te cerazette to co to za pigułki? Gdzieś tę nazwę kojarze...Ja Dianę biorę anty. I sama nie wiem czy jestem zadowolona czy nie bo mam jakieś dziwne dolegliwości ale nie wiem czy to zrzucać na tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- Jaka szczuplutka jesteś...hmmmm :) Śliczne masz dzieciaczki! :) Zaraz Cię zaproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Do lekarza z mala jesce nie dotarlismy, nie wiem czy to cos powaznego czy tylko ubduralam sobie wiec napisze o tym po wizycie q rozpoczelam i ja nauke nocnika, pierwsza porcja juz wyladowala na miejscu q zaliczylismy dzis pierwszy spacer saneczkowy cala nasza trojka, ale mala szybciutko asnela na dworze q zrobilam granole co sie nie umywa do sklepowej q trace wene,pisze na sztuke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jakos przez weekend nie mam czasu wejsc, popisac, jak nie czasu brak to weny :P teraz Tomasio mial pospac, mowie przysiade na pupie, zrobie ogloszenie mieszkania do wynajmu i je z bratem umiescimy (ja piosze teks on ma fotki) a tu dupka blada...Tomanio pospal 10 minut i stoi i spiewa w lozeczku! wiec chyba nie dam rady nic konstruktywnego napisac :P nic pewnie wieczorem w koncu napisze. bo poprzednie mi waznosc stracilo a mieszkanko puste mi stoi. I inez - gratulacje nocnika :D I Wiola - nie do mnie pyt ale cerazette to minipigulki, maja tylko 1 hormon, bierze sie je glownie przy karmieniu piersia (ona i azalia to chyba jedyne tablety ktore mozna przy karmieniu brac). fajne te zaproszenia :) ja nie mam za bardzo nawet komu dac.... ale trudno! I Aneczka, Basia potwierdzam nie ma to jak worki prozniowe :D super sprawa!!! ja mam wieeeele worow i wszystko w nie pochowane :) I pietrunia oj niedobra ale mi smaka na pierogi zrobilas!!! gryyy,a nie mam sera i tu raczej takiego nie dostane, choc moze poszukam w sklepie jedynej szansy :P bo tak to wszedzie mam homogenizowane serki a twarogu zwyklego nie widzialam. I esga tez uwazam ze powinnas sprobowac "sprzedac" malego i wyjsc gdzies albo chociaz przespac cala noc! I Basiu moj tak mandarynki i winogrona zjada! tylko podchodzi do regalu na ktorym lezy kosz z owocami i pokazuje paluszkiem i yyyyyy musisz dac maluchowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki. Katar dalej jest ale taki gesciejszy wiec walczymy dalej I Wiola ostatnio maly zasnal u tesciowej wiec spal z nia. I powiem ci ze po takim czasie jedna noc to za malo zebym zregenerowala organizm:/ U nas zaproszen sie nie wysyla nikt tego nie robi ale przyznam ze fajna sprawa:-) jesli nie w tym roku to w przyszlym pomysle na powaznie o tym:-) I Pietrunia u mnie tez milosz teraz zaczyna raczkowac bo wczesniej do tylu jechal hihi ale prowadzimy go za raczki bo sam chce chodzic. Tez bym chciala spac spokojnie i tak dlugo:-) I Aneczka tez mam taka nadzieje ale jak slysze ze dzieci do 2 roku zycia nie spia to trace wszelka nadzieje. I Agatka a co to mieszkanie zmieniacie?? To ci tomeczek psikusa zrozbil - my mamy swoje plany a dzieciaczki swoje i juz:-) I Milosz spi chociaz tyle ale niedlugo sie obudzi zapewne. Mamo blazeja odgapiam przepis na indyczka a co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki. Katar dalej jest ale taki gesciejszy wiec walczymy dalej I Wiola ostatnio maly zasnal u tesciowej wiec spal z nia. I powiem ci ze po takim czasie jedna noc to za malo zebym zregenerowala organizm:/ U nas zaproszen sie nie wysyla nikt tego nie robi ale przyznam ze fajna sprawa:-) jesli nie w tym roku to w przyszlym pomysle na powaznie o tym:-) I Pietrunia u mnie tez milosz teraz zaczyna raczkowac bo wczesniej do tylu jechal hihi ale prowadzimy go za raczki bo sam chce chodzic. Tez bym chciala spac spokojnie i tak dlugo:-) I Aneczka tez mam taka nadzieje ale jak slysze ze dzieci do 2 roku zycia nie spia to trace wszelka nadzieje. I Agatka a co to mieszkanie zmieniacie?? To ci tomeczek psikusa zrozbil - my mamy swoje plany a dzieciaczki swoje i juz:-) I Milosz spi chociaz tyle ale niedlugo sie obudzi zapewne. Mamo blazeja odgapiam przepis na indyczka a co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esga - nie nie zmienialismy. ja ma w Pl dom i tak mam 2 pietra i kazde z nich na oddzielne mieszkanie zrobione i jedno jest wynajete a drugie sie zwolnilo. robilismy remont po poprzednich lokatorach i teraz mozna znow wypuscic :) tylko ogloszenie dac nowe i juz :) ale to mieszkanie gdzie mieszkamy my tez musimy zmienic :P mamy cos na oku juz, tylko czekamy zeby obejrzec, jak bedzie fajne to bierzemy. przede wszytskim o 300 e taniej!!!! a to duuuuuza roznica :D no i myslimy zeby za jakis rok dom tu stawiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) x U na nocka rewelacja mały spał do samego rana w łóżeczku ;) Teraz ucina sobie drzemkę x Wiola udało Ci sie mnie znaleźdź ;) a cerazzete to są takie anty które można brać podczas karmienia piersią, brałam je jak Nikola się urodziła, a diane też kiedyś brałam ale strasznie bolała mnie głowa codziennie i to chyba od nich bo jak odstawiłam to przestało. Aż zaszczupła ale cóż zrobić jak nie ma diety na przytycie ;) x U nas też jestem zadowolona z tego przedszkola co Nikola chodzi ma bardzo dobrą opinnię. x inezz- nie zawcześnie troche na ten nocik? Przecież takie małe dziecko to niewie jeszcze czy chce mu sie siku czy nie, może sie mylę, jeśli chodzi o te pampersy to nawet jestem z nich zadowolona są badziej chłonne nadaja sie idealnie na noc i na spacery, ale chyba mało przepuszczają powietrze. x mała_agatak wiem coś o tych drzemkach 10minutowych ;) x A zaproszenia fajne ja też muszę jakieś zamówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwus piekne slonce znowu nas skusilo na sanki i efektem tego teraz mala spi..w spiworku w tych sankach ale juz w domu U nas sa zawsze 2 drzemki w dzien po 1,5 h do 2 godzin z hakiem, druga drzemka wypada jej poznym wieczorem i nijak nie da sie tego zmienic, wiec ostatnio chodzi spac okolo polnocy, wstaje okolo 9 czasem spi do 10............. Dzis sklecilam barsz cz ukrainski i poczestuje malego ludika. Spodziewalam sie ze moj dzieciaczek predzej zaqcznie chodzic bo zawsze byla ruchowo do przodu a teraz sie przedluza rackowanie, stoi czasem i powatpiewam zeby podeptala roczek. Musze przed urodzinami podszykowac hasjende, zaczelam szyc zalegle poszewki na jaski na sofę. Agatka ja bym nie nazwala jeszcze sukcesu nocnikowego bo to tak epizodycznie bylo, zauwazylam ze steka i sciagnelam gajtaski i posadzilam wiec reszta poszla do nocnika, ale nauczac czas zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez takie wlasnie "sukcesy nocnikowe" sa :D od czegos trzeba zaczac :) I ja sadzam malego od dawna. teraz zdarza sie tak ze od rana do 18 pieluszka sucha :D co godzine maly na nocniku laduje, jak jestesmy na spacerku to zazwyczaj nic nie zrobi! jak spi to oczywiscie sie zdarza ale tez nie zawsze(nie liczac nocy, bo tu zawsze pielusia mokra). nie mam pojecia czy czuje ze mu sie chce siku czy wie o co w tym chodzi ale ma radoche jak zrobi na nocnik, wiec sadzam :D jak wracamy z przedszkola (czyli od ok 9.30) do snu czyli do ok 10.40/11 maly jest w tetrowej pieluszce, potem po poludniu po drzemce wieczornej, czyli od 17 do 19 tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anne - nocnik kupilam juz teraz zeby oswaja c Mala, zeby zaczela kojarzyc te rzecz z kupka i sikami, trudno bedzie uchwycic moment kiedy zacznie Rozumiec ze Coś Idzie ale oswoi sie juz z tym sprzetem nie nastawiam sie na szybki prawdziwy sukces myśle ze w lecie bedzie łatwiej q Mam dowod ze niemowlaki śnią bo slyszalaam jak mala przez wolala pieska, łłaa łłaa :) q tez sadze ze gagi dobrze chlona i za to je lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka moj boze zazdroszcze nocy!:-) I Agatka to super zawsze to jakas kasa wpadni za wynajem. Mam nadzije ze lokatorzy nie sprawiaja problemow. I A tabletek nie bralam i brac nie planuje tez uwazam ze sa "fuuj":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziadków Wiktorii i jedynej prababci planuje wywołac zdjecia, ewent ulanie podaraowac z jedno w ramce... jeszcze zadnego zdjecia nie wywwolalm od narodzin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas noce powróciły do wzglednej normalności. Jestem zadowolona i co najlepsze nigdzie nie muszę wstawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd sie przyznac ale ja tez nie wywolalam ani jednego zdjecia:-) i pewnie zrobie tak jak ty ze dam po zdjeciu. I To tylko moje dzieci e takie niespiace??;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszce wczoraj w nocy kołatały mi sie myśli jak juz wylaczylam komputer zaznaczam ze to myśl że "w pale mi się nie mieści" jakim cudem małe tak ładnie prześpi noc, i jescze w swoim pokoiku. agatka zainspirowana twoimi metodami przed chwila jak mala sie obudzila dalam cyca i usadzzilam na nocnik, pobawilysmy sie troszke ale nic nie slyszalam siurkow wiec zdejmuje ja zwatpiona a tam patrzewspaniale siki hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrunia aj w związku z tymi krostkami wokół ust pisze, czy Wojtuś ssie smoczek? czy w ostatnim czasie nie zmieniałaś na nowy/ inny? Z Hanią miał taka sytuacje i u nas to była wina smoczka - spodobał mi się kształt takiego jednego, który okazał sie winowajca krostek na terytorium buźki, tam gdzie"sięgał" tam były krosteczki:O od tam tej pory uzywalismy tylko avent a teraz juz nie eksperymentuję. I Wiola tak jak pisały dziewczyny te mini pigułki są przede wszystkim dla kobiet karmiących, nie masz przy nich okresu tylko nie regularne plamienia (trwające nawet 10 dni i raz tak miałam że ok tygodnia przerwy i znowu plamienia), czułam sie ciagle zdenerwowana, to były moje pierwsze tabletki anty brałam je 8 miesiecy ale już stwierdziłam że długo i nie będę sie truć, a co do zabezpieczenia to i tak mąz musiał gumkę używać. pomysł z zaproszeniami spoko, tez o tym myślałam. I inezz ja tez od dawna sadzam Małą na nocnik, na początku to bardzo nieudolnie siedziała a teraz nawet nie ucieka i siku zrobi zawsze:P GRATULUJĘ SUKCESÓW NOCNIKOWYCH! nawet siuski nas rodziców cieszą;O I ja dziś wyszłam na 15 min na podwórko z Hanią, oczywiście wszystkie zaspy zmierzone:P jak weszła do domu to nie mogłam jej nakrmić:P nagle wszystko chciała i co najlepsze zjadła. z małą jeszcze po tej grypie nie wychodzę a le myślę ze jak będzie ładnie to ją wezmę na 10min chociaż. ja szukam jakiegoś aerobiku dla kobiet w okolicy- muszę wyjsc do ludzi chociaż na h w tygodniu: bo oszaleję:O mam nadzieję ze znajdę. marcelinka fajnie się "rozchodziła" i jest wszędzie - Hania w berka już chce się z nią bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze kupic fotelik... jesli macie doradzcie na co zwracac uwage przy kupnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- ja też już od daaaawna sadzam na nocnik. Lucyna miała chyba z 4-5 miesięcy , jeszcze dobrze nie siedziała sama :) Dzięki temu teraz za każdym razem jak ją posadzę to jest siusiu bądź kupka :) I \inezz- ja też nie brałabym leków anty. ale nie mam wyjścia, mam chore jajniki i lekarz mi powiedział, że jestem skazana na nie już na zawsze. Gdybym ich nie brała to miałabym wąsy :) Mogłabym być otyła a co gorsze większe prawdopodobieństwo raka narządów rodnych. Wiem, że to syf ale... I igła- ja też potrzebuje takiego wyrwania się. Ja na szczęście mam psa i lubię z nim na spacer się wybrać :) I http://www.monitor-polski.pl/alarm-w-ue-odnosnie-szczepien-novartis-zlapany-na-goracym-uczynku/ Dziewczyny- ten aktukuł wysłała mi siostra :/ Nie wierzę , że to całkowita prawda ale niektóre komentarze ludzi i to wszystko mnie zmartwiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamucie :) Cały weekend spędziłam w łóżku - jestem biedna, wszystko mnie boli :( :P A Martusia nawet nie chce mojego cyca - czyżby czuła, że jestem przeziębiona? Mała_agatka - dzięki za radę w sprawie węzłów chłonnych - cały czas robię okłady - jest lepiej...ale chwyciło mi zatoki :( I Egsa - moja Martusia też tragicznie śpi :/ a teraz jak ma katar to w ogóle masakra! I iinez - gratuluję nocnika :) I Igła - No to masz w domu bardzo wesoło :) Rozbawiła mnie Hania tym berkiem :D A z tym "wychodnym" dla Ciebie, to masz rację. W domku jest fajnie, ale trzeba czasem odpocząć i zrobić coś tylko dla siebie :) Ja muszę się wybrać do fryzjera i na ciuchy :) I Aneczka2007_0 - oj jak ja Ci zazdroszczę nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×