Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Hej inez gratulacje dla Wiki to teraz niedługo zacznie biegac ;) x rajlax też robię taki biszkopt jak Ty ;) x Basiu ja będe tak jak Ty na 2 forach pisała ;) chyba że wszystkie sie przeniesiecie na te nowe ;) x U nas dalej kaszel choć niec mniejszy bo juz nie dusi sie jak wcześniej, no i jak zasnął o 21 tak obudził sie o 6:30 na mm spał bardzo spokojnie, nie wiercił sie itp jak wcześniej gdy jadł, ja pokarmu już niemam :( troche mi smutno bo mały bardzo się cieszył jak widział cycy teraz sobie wyjmuje cmoka i mówi "nie ma". Wiktor jest teraz na etapie siadania na stołku i stawania na nim nogami. trzeba go pilnować że niewiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już założyłam profil na pareting.pl Czekam na dalsze instrukcje. Lenaaaaaa??? :) Jestem pod tym samym nickiem co tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, też wbiłam się na gazeta.pl ale nawet nie dostałam potwierdzenia na mail i wciąż nie mogę należeć do grupy :( zarejestruję się na parenting.pl o czym dam znać, a teraz zmykam spać, miłego, udanego i zdrowego tygodnia Mamusiom i ich Skarbom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie! No to się też zarejestrowałam na gazecie i na parentig. Na parentig nick mam taki sam jak tutaj. Co dalej? i mamablazeja - na tego biszkopta nigdy nie dawałam owoców. Ale mam przepis na proste jogurtowe ciasto z kruszonką do którego zawsze daję owoce - świeże, z puszki lub z kompotu. Jest całkiem smaczny - moje dziewczyny uwielbiają to ciasto. Robię je praktycznie w każdym tygodniu. Jak chcesz to potem napiszę przepis. A teraz zmykam. Papa miłego dnia Kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też założyłam już konto na tym nowym forum tylko co dalej x rajlax ja poprosze przepis na to ciasto ;) x U nas kolejna noc bez pobudek ;) miło jest sie wreście wyspać ;) Później coś napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz sie na parentingu zalogujecie to podeslijcie swoj nowy nik Lenie, ona zarzadza :) i ona was przyjmie na forum :) jak macie FB to tam najwygodniej. ja na gazecie w takim razie wygaszam forum, skoro przenosimy sie na parenting to nie bede akceptowac nowych osob :) mam nadzieje ze w ciagu kilku dni sie przeorganizujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam FB Zarejestrowałam się na parenting jako Beattriks i co dalej? I Jakub ma już te dolne ząbki wyrżnięte :) Czyli ma 8 sztuk i nowych nie widzę i nie wyczuwam na razie. Kubuś waży 11.800g, a mierzy 77 cm, więc jest pulpetem :) moim ślicznym! Inez - wracaj szybko do zdrowia! Oby Wiki nic nie załapała od Ciebie. I Nie mogę pisać, bo ten łobuz łazi po mnie :P I będę go zaraz ganiała i łaskotała :D Nie pisałam Wam, że Kubuś przystawia sobie telefon do ucha i gada coś po swojemu i jak tata dzwoni na domofon po pracy, to Kuba wie, że to on i mówi TATA! TATA! zawsze tak reaguje i patrzy czy już tata wszedł :) I ma tak, że bawi się skoncentrowany i nagle tak pięknie spojrzy na mnie i tym ślicznym głosikiem mówi MAMA... tak jakby o mnie myślał w trakcie np. układania klocków.. To mnie strasznie wzrusza.. Mój malutki Miś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea to teraz czekaj az Lena cie zaprosi :) oj widze ze Kuba podobne parametry wzrostowo wagowe do Tomka ma :D moj tez taki pulpecik jest :P o i z tym domofonem on tez tak ma. Tomko moze sie bawic w najbardziej wciagajaca rzecz na swiecie, jaka bez watpienia jest wrzucanie klockow do pudla, ale jak ulyszy domofon to momentalnie rzuca wszystko, usmiech od ucha do ucha i TATA TATA TATA i raczkuje w tempie blyskawicy do drzwi :D maz nie moze sie rozebrac bo najpierw MUSI go przytulic :P tak slodko sie w niego wtula :) dzis moje dziecko pierwszy raz powiedzialo sowo "daj" :D co prawda wymusilam je na nim, tzn mowilam "a powiedz daj" i tak berdzo mu sie spodobalo ze potem tylko daj i daj slyszalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowałam się i teraz jak was znaleźć??:) mowa o tym pare... cos tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasnął mój bąbelek na 2 godzinki i już szaleje dalej, ale za chwilkę będzie jadł. Ależ mnie wymęczył! Ucieka za fotel, a ja go muszę złapać, biorę go na ręce i całuję, on krzyczy radośnie i tak w kółko. On też mnie goni i jak złapie, to całuje po swojemu :) Też widzę duży skok, śmieje się jak beknie i z kichania, i robi "aaaaa!" a ja dokańczam "psik!" No i bawimy się "w której ręce?" Chcę nagrać jak układa klocki, dziś już powstała wieża z 6 sztuk, ale jak on widzi, że nagrywam, to przerywa układanie i włazi na mnie :P Najlepiej, jak bym go nagrywała z ukrycia, ale jak... Pcha samochodzik po podłodze i mówi "brrrrumm, brrruumm" Bardzo dużo rozumie, jak mówię podaj skarpetkę czy kapcia, pilota, myszkę, telefon czy misia, samochód, klocki, piłkę, szczotkę, itp., to znajduje i przynosi dumny z siebie :D No i naśladuje, co się da :) I Nie wiem o co chodzi na tym paretingu... a nie mam czasu się wczuwać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egsa - znajdź Lena0 i skontaktuj się z nią tam żeby Cie przyjeła do grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja, powysyłałam zaproszenia na nicki jakie mi podałyście, musicie te zaproszenia zaakceptować to stworzymy prywatne forum, osób musi być con. 10 i już będziemy sobie śmigać z suwaczkami i zdjęciami w postach :) esga podaj nick i co z maluszkiem? jak to szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem piąta. Na razie tam błądzę i tu mi się bardziej podoba, bo jest lepiej pomyślane forum, ale zobaczymy jak to się rozwinie. Jestem dziś wykończona, idę spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie! Aneczka - przepis: 2,5 szkl. mąki 1 szkl cukru 1 duży jogurt naturalny (ja daję grecki z biedronki albo lidla) 3 jajka 2 łyżeczki proszku do pieczenia 0,5 szkl oleju Całość wymieszać i wyłożyć na blachę. Dodać owoce (wszystkie się nadają) i posypać posypką (ja robię jej dużo, bo uwielbiam). Piec ok 35/40 min. w 175 C (ja piekę na termoobiegu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co tu taka cisza? A ja w końcu się wyspałam, Kubuś budził się w nocy tylko 2 razy :) Teraz poszedł spać, a ja będę gotować obiad. A szarlotka wyszła dobra tylko niepotrzebnie włączyłam górną grzałkę i dolna warstwa ciasta super, ale górna trochę twarda... za bardzo się przypiekła. Dawno nie piekłam :) Rajlax - to ja skorzystam z Twojego przepisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tylko na chwilkę...nawet nie mam kiedy Wam opisać co się działo ehhh może jak miłosz zaśnie:) I Lena taki sam nick jak tutaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceswiecicnikiemnakoniec
Dziewczyny piszące tu, bez zbednej skromnosci, śmialo dolączajcie do grupy prywatnej. Trzeba podac swoj nik utworzony na parentingu, mozna podac go przez pocztę lub jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te pomaranczki
to nie byly czasem jedne z Was? Ktore nie chcialy oficjalnie ktorejs przywalic? No w kazdym badz razie dzieki, ze bylyscie. Fajnie sie Was czytalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, dziwnie tak bedzie, ze wejde rano na cafe, a tu zadnego postu:( ja sie jakos nie udzialalam wybitnie, ale regularnie Was czytalam:) szkoda, ze ucieklyscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zalogowałam się na Parentingu i czekam;-) mam taki sam nick jak na kafeterii;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie :) ja tu będę zaglądać i pisać :) a co do tych pomaranczek to nie ma co na nie uwagi zwracać bo tak to jest z tymi pustymi dziewuchami z "miasta" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjsjsss
Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubrania znanych i cenionych firm za kilka złotych. www.Lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gdzie wy uciekacie co dajcie mi no te stronke to sie zaloguje tam zadko wchodze ale teraz coraz częściej ..:) Mąż w domu z Nami Pokazuje jaki Jest naparwde ;d wiele bym napisała ale to juz na tamtym forum jak mi dacie jakieś namiary ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×