Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Ok. Zobaczymy... Na razie musze wybrac lekarza prowadzacego ... Tak strasznie ciężko sie dostać... A jestem po szpitalu, wiec musze obowiazkowo. Nic, no przyzwyczailam sie, ze jak sie nie zaplaci, to nikt sie nie wysili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania... nie szkodź dzidzi... po co sie stresować... Obawy sa, ale jesli zdrowo zyjesz i sie prowadzisz, to raczej bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym na NFZ... za duzo tych lekarzy się robi... Ale nigdzie nie moge sie dostac... terminy sa na wrzesien, jeszcze teraz urlopy sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie pomogę, bo nie wiem kto teraz na NFZ przyjmuje. a wiesz już w jakim szpitalu byś chciała rodzić? najlepiej wybrać lekarza z tego szpitala i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak jest teraz ale kiedyś w Salve (na Struga) były dość krótkie terminy przyjęć, ale tak jak mówię to było dawno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie leje, musiałam okna pozamykać bo do mieszkania mi padało. Już drugi raz dzisiaj tak pada, no ale przynajmniej nie ma upałów których nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wegeate a z której części miasta jesteś, jeśli mogę zapytać. u mnie też leje. ja mieszkam praktycznie na obrzeżach, dzielnica Podolany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawooohytjyhngb
mamadzieci___ powidzwiam cie,dwójka dzieci w tak krótkim czasie,wow! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo duzo nas juz az nie nadazam za wpisami uff a niedawno wchodzilam na forum styczniowek i "smialy sie" ze u nas tak malo wpisow hihi:) Piszecie o usg 3d i 4d a tu za pasem prenatalne.U mojego ginka 3di4d kosztuje 150-160 zl nie pamietam dokladnie.Jesli chodzi o ruchy to w pierwszej byly pod koniec 16 tyg zobaczymy teraz. Nie chce mi sie dzis nic bo wczoraj polozylam sie przed polnoca a obudzilam o 3!!! i do 6 wiercilam sie masakra ledwo dzis z lozka sie zwleklam.Nie mam na nic ochoty nawet nie wiem co bym zjadla. A u nas 1 ciąża nie planowana a druga owszem i to w pierwszym cyklu:)) dziewczatko- nie przejmuj sie ja tez tak mialam z racji tego ze nie wygladalam na 21 lat ale coz gowniara i takie tam te spojrzenia jak mnie to draznilo.Moja siostra jak rodzila miala 20 lat a wszyscy mysleli ze 14 przyszla rodzic i ona to ma do tej pory ze dziecko ma dziecko mnie to tak wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_agatka - okolice Sołacza, do parku Sołackiego mam kilka minut spacerkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wieku to jak chodziłam w ciąży z Frankiem to kiedyś w parku 2 kobiety (takie pod 70-tkę) rozmawiały sobie, patrza na mnie i komentują "no bo teraz takie gówniarstwo w ciaże zachodzi, jeszcze gimnazjum toto nie skończyło a już za wielką matkę się ma". no nic, nie ważne że do gimnazjum nawet nie chodziłam :P :P bo jeszcze sprzed reformy jestem i 8-klasową podstawówkę kończyłam, to na dodatek właśnie kończyłam pisanie magisterki a one mi z takim tekstem ?:P ale nie powiem fajnie i młodo się poczułam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu podziwiasz ? pzrecież to nic takiego odchować i z głowy po co za kilka lat do tego wracać:) a tak jedno po drugim pujdzie do przedszkola j ado pracy i będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że w sierpniu w Parku Sołackim będziemy sesję poślubną plenerową robić :) pod warunkiem że się w sukni zmieszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawooohytjyhngb
mamadzieci teraz tak mówisz :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy mna i moja siostra tez jest rok róznicy, i nasz mama jakoś sobie poradziła... wiec jestem pewna ze i nasz kolezanka sobie poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamadzieci to i tak bedzie miala spora roznice w porownaniu do Endlessly, poradza sobie napewno, a jak sobie radza mamy blizniat czy trojaczkow nie mowiac o wiekszych gromadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiadka miała dwoje w jednym roku kalendarzowym;-) to już trzeba się chyba postarać;-) A chłopcy odchowani, już swoje rodziny pozakładali więc da się;-) Znam dużo par gdzie jest rok półtora różnicy między dziećmi. Akurat coś takiego mnie nie dziwi wcale. I nie wiem czy sama się nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawasde
to do wizyty u lekarza ograniczę sie do czytania tylko forum ;) choć to trudne bo mam teraz wakacje (jestem nauczycielką ) i prawie całe dnie spędzam sama... w temacie ślubów to ja mam za 30 dni, 30 lipca ale brzuszek chyba nie zdąży mi urosnąć:) [url=http://www.suwaczek.pl/]http://www.suwaczek.pl/cache/8d8eee6ffd.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawasde
a czy ciążę bliźniaczą widać już przy pierwszym usg? bo tata narzeczonego jest z bliźniaków i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, moze to wyda sie glupie, ale ja ciazy tak sie nie boje jak slubu.... Na razie nic nie planujemy, bo ciaze ciezko znosze, ale jak sie dziecko urodzi, to pewnie rodzina zacznie pytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to w ogóle jest wysyp. Mój tata jest z bliźniaków, moja mama ma siostry, które są bliźniaczkami a do tego ze strony narzeczonego dziadek jest z bliźniaków i ktoś tam jeszcze z jego rodziny też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawasde
Dziewczatko - myśmy ślub zorganizowali w 3 tygodnie tzn sala fotagraf zespół i ksiądz a wcale nam sie nie śpieszyło jakoś tak samo sie złożyło, potem to juz czekanie i załatwianie spraw na bieżąco typu suknia, zaproszenia, zupełnie bezstresowo jak na razie. a ile przy tym szczęscia i radości :) Wegeate - a Ty już wiesz czy będą bliźniaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my cywilny braliśmy jak mały miał 2 miesiące (no niecałe, bo ślub był 30 stycznia :P) a kościelny 18 czerwca br. o maleństwo chcieliśmy na poważne zacząć się starać po ślubie, w nic poslubną wypadałaby owulacja :P tak mniej więcej :P ale tak się trafiło że byłam już w 6 tyg, prawie 7 tyg ciązy wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×