Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Gość lena2333
mbborowka- pocieszyłaś mnie. Ja też byłam pewna, że to dzidzia się ruszyła, bo powtórzyło się to dwa razy-raz po razie. Może i masz rację. Niepotrzebnie się przejmuję. Może to były jelita, chociaż wtedy dałabym sobie rękę uciąć,że to były ruchy dzidzi. Wizytę u lekarza mam na 12 września dopiero, więc mam nadzieję,że do tej pory nie zwariuję. Na prawdę dziękuję za słowa otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina a co to znaczy jeśli można wiedzieć wedługo Twojego gina, że dzidzia jest drobna?? Moja pod koniec 15 tyg miała tylko 82 mm więc wg usg to początk 14 tyg :( Ale gin tez powiedział że wszystko ok a tu czytam, że macie dzidzie dużo większe, kalkulatory internetowe też mi pokazują, że jest malutkie... nie wiem czy sie przejmować Mnie gin powiedział że ruchy ok 20 tyg, w pierwszej ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadzieci i co byłas u internisty?? Może to przez te upałyi o ochłodzenie teraz?? Twoja królewna co po wizycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23 drobna tzn że jest mniejsza co jest typowe dla dziewczynek a rzadko spotykane u chłopców.tzn że dziecko jak na dany okres ciąży jest po prostu mniejsze albo grubsze niż według statystyk u mnie w 15 tyg ciąży mała miała 8,25 cm waga była idealna ale zastanowiłam się dlaczego nie jest większa, a lekarka na to że to typowe, drobna budowa ciała nie ma żadnego powodu d zmartwień, może byc tak że urośnie w późniejszym etapie każde dziecko jest indywidualne nie ma czym się martwić a Ty Wanda masz mieć chłopca czy dziewczynkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak byłam u internisty ..mam migrene i to taką że jest podobna wtrząśnienia mózgu....wielki ból i wymioty;/ lekarz powiedział że zrobił by mi zabieg ale jest niebezpieczny dla płodu i możemy go wykonać dopiero po ciąży :( zrobił mi dopler żył i mam je krzywe dlatego jestem migrenowcem powiedział że kawa ale mi ona nie pomaga więc powiedział bym sie zabardzo nie przemęczała ech..jak ja nic nie robie bo mam remont ;/ no ale musze se dać rade jeszcze te kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie :) Czy Wy też tak wcześnie wstajecie??? Ja jak z zegarkiem w ręku - 5,30 pobudka. Pewnie jak będę musiała wstawać do pracy, to wtedy nie będzie mnie można dobudzić :) A to już za kilka dni - wracam do pracy, bo od 3 dni już nie wymiotuję :))) Hurra, w końcu mogę normalnie jeść, czasami tylko mnie naciągnie, ale tyle to pikuś, w porównaniu z tym co było. Wanda23 nina ma rację, że to typowe. W poprzedniej ciąży tak miałam - 15 tydzień a mała miała zaledwie 8cm. Potem szybko nadrobiła. Głowa do góry! Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie odzywam się bo nie mam czasu ale ciągle Was czytam, zaraz uzupełnie tabelke na 80 % będę miała drugiego synka. ciesze sie chociaz liczyłam na córeczke.... pozdrawiam trzymajcie sie a jak coś was niepokoi to zgłaszajcie sie do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................wiek........tP.............płeć. ..............miasto monia_aa................24..........26.01.2012...???????. ............Wlkp tika27....................27.........27.01.2012. .. ??????????? katjusza81..............30..........02.2012.......syn - czuję to caroosia..................28.........01.02.2012....córka - też to czuję............Wrocław masajka1983...........28.........02.02.2012..... aby było zdrowe niespo_dzianka.........19............02.2012......wszystk o mi jedno tylko aby bylo zdrowe ksenia26.................27............03.02.2012...zdrow e ale może być dziewczynka Marcia21.25...........................04.02.2012....zdrow e..........Warszawa syll19......................20............04.02.2012..... żeby było zdrowe beattriks................29............04.02.2011.....??? mala_agatka............27............06.02.2012.....córe czka.......okolice Mainz aguniaaaa................26...........07.02.2012......wa ne żeby było zdrowe Endlessly................27............08.02.2012....syne czek.........Niemcy Birka87.................24............09.02.2012....czuj że chłopak....Tychy Kimizi....................30............09.02.2012....aby było zdrowe nina_86...................25............09.02.2012....dzi ewc zynka.....śląskie margerita3310..........23............10.02.2012....czuję ZDROWĄ córkę.............Jabłonna jagnajagna..............29..............10.02.2012.....by le było zdrowe...Cieszyn dziewczatko.............19.............13.02.2012....chc synka.............ŁÓdź kropka693................26.............14.02.2012....zdr owa córka mamadzieci..............24.............21.02.2012....jest córeczka chcemy Synka...śląsk mamakaterina...........27.............14.02.2012....syn rajlax.....................29..............14.02.2012.... żeby było zdrowe............Śląsk Cieszyński szczesliwa86.............25..............17.02.2012....zd rowe Wanda....................24...............17.02.2012...be z znaczenia.........wlkp Edyyta ...................25...............18.02.2012....zdrowe.... ...Kraśnik Załamana 1..............25...............22.02.2012....napewno syn mbborowka .............27...............22.02.2012.... chyba córa ... podkarpacie Twoja_królewna........20................28.02.20 12...bez znaczenia lady_margarett..........21................28.02.2012....c oś czuję, że córka motylek89................22.................17.02.2012... ...............???? fika81......................30.................26.02.2012 ...????.........łódzkie oluskaaa1.................22..................25.02.2012. ...?????......Lublin andzia1910.............22..............27.02.2012....mą twierdzi że córa.... Głogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) nina to wszystko zależy jak dzieciątko się ułoży i jakie ty masz poczucie własnego ciała :) u mnie dzisiaj udało się wyczuć przez skórę, byłam bardzo w szoku, bo 4 kopniaki dostałam, w brzuchu czuć mocno, a przez skórę, jakby coś smyrało :) a też miałam okres że nie czułam. ja też już dużo mogę jeść :) choć czosnek nie przejdzie i cebula :) jutro moja mała pierwszy dzień w przedszkolu :) w końcu posprzątam na spokojnie :D jedno dobre, że nie mam skurczy już :D brzuch luźny i mięciutki, choć czuć jak się maluch układa :) zdecydowanie odpowiada mu lewa strona :D wzdęcia mam masakryczne :) pewnie stąd ten brzuch taki duży :P wzrostu piersi dalszy ciąg :P jak tak dalej pójdzie to będę stanik w rozmiarze G nosić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninia uspokoiłaś mnie :) myślałam już, że to tylko ja tak mam Nie wiem co będę miała Gin jeszcze nie widzi Mądrości ludowe dewotek mówią, że chłopiec, wszyscy mi tak mówią, ale rozmiar wskazuje na dziewczynkę :) Mnie gin powiedział że w miały to być bliźniaki i może się tak zdarzyć, że natura zdecydowała, że będzie mniejsze A swoją drogą zawsze jak ktoś coś mówi o bliźniakach to mi się łezka w oku kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajlax a jaką wagę urodzeniową miała tzn. długo była malutka?? Mój M miał 1900 jak się urodził (teraz ponad90), jego siostra tez urodziła małe dziecko, ja 3900 byk dziewczyna moja siostra4500 brat4300 (wspólczuje mojej mamie) naprawdę mnie uspokoiłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
Cześć dziewczyny Coś to forum słabo funkcjonuje, ciekawe co tam robicie że jesteście taki zajęte:) Ja leże w łóżku bo trochę się przeziębiłam tzn. gardło mnie boli. Dzisiaj miałam znowu uczucie że maleństwo się rusza. Wczoraj byłam w takim komisie dziecięcym jakie przepiękne rzeczy są i bardzo tanie i niezniszczone w ogóle nie chciałam nic kupować jeszcze ale był taki śliczny polarowy kombinezon na zimę i tak pomyślałam że idealny dla Kubusia na wyjście ze szpitala kosztował 18 zł także opłacało się kupiła go mi koleżanka żeby nie było i zabrała do domu:))))))))))Za tydzień po badaniach polecę tam i kupię coś sama:) Wczoraj dzwoniła teściowa do męża nawet się o mnie pytała więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum słabo funkcjonuje może dlatego, że jak narazie dużo z nas pracuje, albo zajmuje się dziećmi bo jeszcze fajna pogoda to na dworze można posiedzieć, poczekajcie jak tylko snieg spadnie , utyjemy to już wtedy forum ruszy pełna para bo nie bedzie co robic tylko na kafe siedzieć:)) mój mały jutro do przedszkola a ja troszkę odpoczne:) muszę się przyznać, ze ja kupiłam jedno małe ubranko body i spodenki na 3 m-ce ale słodkie była wyprzedaż dałam 18 zł i jeszcze sliniaczek dostałam, ale to było kupione z zamiarem dla mojej kumpeli bo urodziła córę w lipcu ale zostawie sobie a jej kupie coś innego... jak lekark ami potwierdzi kolejny raz dziewczynkę to moja kumpela ma dla mnie płaszczyk z nexta na 3-6 m-cy biały i elegancki:))już nie moge doczekać się soboty:))i USG oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnajagna
witajcie dziewczyny, nie byłam u lekarza, operowała do wieczora, przeniosła mi wizytę na piątek rano w godzinach pracy, a jak się nie uda to dopiero ją w grudniu zobaczę po jej rehabilitacji. wciąż zastanawiam się nad lekarzem zastępczym , ale nie wiem, gdzie będę rodzić i wobec tego lekarza z którego szpitala wybrać. u mnie w pracy nieprzyjemna sytuacja, siostrze koleżanki zmarło dziecko w brzuszku. nie będę Wam opisywać, żebyście się nie zamartwiały, ale strasznie przykra sprawa. nie mogę spać na brzuchu, piersi mi też wywaliło, pomału dotknąć. któraś się nie mogę. któraś z Was pisała, ze była na ciepłych wodach, czy można w ciąży? może wybierzmy się z mężem na Słowację jak będę miała urlop, uwielbiam wodę. myślę, że dziewczyny są zapracowane i dlatego mało piszą na forum, ja np. wracam do domu około 18, ogarnąć muszę kota, męża, siebie, gotujemy jakieś jedzonko, a potem do kompa ciężko usiąść, bo jak się w pracy bite 8h męczy oczy kompem, to potem ma się go dość :( nie czuję ruchów jeszcze, ale czuję, że przytyłam :) pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnajagna
a czy któraś z Was wie, co się dzieje w milalilą, która rozpoczęła forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! jagnajagna>> Ja w ten weekend byłam z rodzinką w Zakopanem i przy okazji na wodach termalnych w Szaflarach. Było cudownie. Teoretycznie ciężarne nie powinny wchodzić do zbyt gorącej wody, jaccuzi i sauna odpada kategorycznie. Ale woda do 30 stopni myślę nie szkodzi. Jak weszłam na chwile do cieplejszego baseny tj. 36 st. to mi zaczęło być słabo, więc po prostu wyszłam. Jutro moja córcia też ma też debiut w przedszkolu, strasznie to przeżywam, chyba bardziej niż to dziecko... Jest najmniejsza ze wszystkich dzieci i najmłodsza :( Urodziła sie w grudniu, wiec jak inne dzieci są ze stycznia czy lutego, marca to jest różnica praktycznie rok czasu między nimi, a to też różnica w rozwoju i emocjonalna. Masakra, powinni dzielic na grupy co poł roku a nie rocznikowo. Martwie się czy się przyjmie i ogólnie jak sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Od jakiegoś czasu podczytuje forum i chciałabym się do Was przyłączyć:) Moj termin porodu wg OM to 21.02. Jestem już mamą 3 latka, który tak jak córeczka mbborowki debiutuje dzisiaj w przedszkolu i też jest najmniejszy choć jest z października..cały wczorajszy dzień się martwiłam jak to dzisiaj będzie, ale rozstanie przebiegło bez łez..a o już 12 go odbieram. Czy wasze starsze maluchy też ciągle dopytują gdzie jest ten dzidziuś? Czaruś cały czas prosi żeby mu wreszcie pokazać tego dzidziusia..zdjecie z USG go nie zadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochan! Dawno nie pisałam bo trochę się u mnie ostatnio działo - a to choroba mamy i ciągłe wyjazdy do szpitala, a to tygodniowy wyjazd do siostry na drugi koniec Polski, a to następny szpital mamy... Dużo zamieszania i ciągły ruch. Wczoraj miałam urodziny i nawet nie zdążyłam ich poświętować, ale za to dzisiaj mam prezent! Moja siostra jest właśnie na porodówce i rodzi mi chrześniaczka Nikosia! Termin miała dopiero na 19 września więc niezła niespodzianka! Trzymajcie kciuki! U mnie dobrze - rosnę okrutnie bo już 6 kg do przodu. Malutkie już szaleje w brzuszku i wreszcie się uspokoiłam że wszystko dobrze z nim- to już 19 tydzień leci! 15 mam usg 3d4d połówkowe i już nie moge się doczekać. mam ogromny brzuch a macica bardzo wysoko i gdyby nie poprzednie usg to martwiłabym sie że bliźniaki... Ja jeszcze nic nie kupuję bo sporo rzeczy mam po córci, a jak będzie Karolek (bo tak nazywa brzuszek moja mała) to Nikoś już wyrośnie więc pewnie coś w spadku do nas przywędruje... Pozdrawiam Was sedecznie i nie martwcie się o maleństwa bo teraz to one są dużo mocniejsze i już dają sobie fajnie radę w naszych brzuszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też pierwszy dzień w przedszkolu :) Wiki poszła bez problemu, nawet o buziaka musiałam się prosić :) ale była konsternacja, bo jedna dziewczynka strasznie płakała i mała nie wiedziała o co chodzi :) ale u nas obyło się bez łez, zobaczymy, jakie będzie miała wrażenia :) po 12 ją odbieram :) pyta o dzidziusia :) też chce już zobaczyć, mówi, żebym już urodziła dzidziusia, nie pomaga tłumaczenie, że za mały :) w dalszym ciągu nie może się zdecydować czy chce brata czy siostrę :D a są jakieś mamy pierwszoklasistów? miłego 1. września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudna
hej dziewczyny, orientuje się z was może któraś jak to jest z tym farbowaniem włosów w ciąży? A może któraś z was już pytała o to ginekologa? Na internecie jest tylko wielka sterta śmieci na ten temat, jedni piszą tak a drudzy inaczej. Mam już tak kolosalne odrosty, że już nie mogę na siebie patrzeć a wizyta u gin dopiero na koniec września :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskudna Ja farbowałam, jak zapytałam gina to powiedział żeby odpuścić tylko w pierwszym trymestrze Później mrugnął oczkiem i powiedział, że to przesąd, że najwyżej urodzi się rude ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23 Twoje maleństwo ma 82 mm w 15 tyg. a moje w 14 tyg. 7,65cm, więc wydaje mi się, że wszystko jest wporządku i nie masz się czym martwić. A co powiedział lekarz? Może nie ma się czym martwić. Maluch w ciągu tyg. rośnie o 1cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paskudna Mojej koleżance lekarz powiedział, że nie należy farbować w ciąży; w necie i w poradnikach piszą, że można po I trymestrze, a fryzjerka mi powiedziała, że faktycznie bardzo dużo kobiet farbuje w ciąży włosy, fryzjerki również nie rzucają pracy będąc w ciąży. Mówiła, że nakładają farbę w ten sposób żeby nie dotykała skóry głowy, więc dziecku teoretycznie nic nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! Witam kolejną nową lutówkę :) jusial dopisz się do naszej listy :) Dziewczyny, jak zafarbujecie włosy raz na 2 miesiące to nic się nie stanie! Moja siostra w pierwszym i drugim miesiącu ciąży farbowała je chyba z 4 razy....była przerażona, ale przez hormony wyszedł jej szary ciemny popielaty, zamiast zimnego jasnego blondu - a użyła tej samej farby co zawsze. Potem ratowała swoje włosy u fryzjera i dopiero 3 z kolei nałożona farba dała oczekiwany efekt. Ja dopiero teraz (17tc.) zafarbowałam odrosty, bo też już miałam gigantyczne, wyszedł mi ładny kolor - taki jak zawsze :) Wanda - moja córeczka dopiero w 8,9 miesiącu ciąży "co nieco nadrobiła" - jak stwierdził lekarz. Potem straszył mnie w trakcie porodu, robiąc USG, że jest bardzo malutka. Na szczęście się pomylił , bo urodziła się 56cm długa, a ważyła 3300 - więc super dzidziuś :) Potem zdziwiony powiedział: "No, no ale się dziewczynka zgrabnie schowała". Wanda Głowa do góry, zobaczysz będzie dobrze. A jeśli chodzi o starsze dzieci, to ja jeszcze mojej córce nie powiedziałam o tym, że będzie miała siostrzyczkę lub braciszka. Jakoś po kłopotach, krwawieniach w pierwszym trym. boję się. Myślę, że po badaniu połówkowym jej powiem, czyli za ok 3 tyg. :) Ona coś podejrzewa, ciągle mnie obserwuje, pyta dlaczego urosły mi piersi i brzuch, hihi :) Jejciu ale się rozpisałam. Zmykam obiad gotować. PAPA miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena2333
Witam! Postanowiłam dołączyć do tematu, chociaż nie wiem czy nie macie nic przeciwko? Odkąd uzyskałam odpowiedź na postawione mi pytanie, przestałam się przejmować tym, że nie czuje ruchów dzidzusia. Czy któraś z was cierpi na bezsenność? Bo ja od dwóch tygodni nie sypiam po nocach, budzę się i zasypiam koło 4, 5 nad ranem, i szczerze nie wiem jak z tym walczyć? Miłego dnia życzę wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
Ja na początku cierpiałam na bezsenność teraz cierpię na brak pozycji dobrej do spania na boku bolą mnie barki bo je sobie gniotę a na wznak czuję że mi się brzuch napina i ciężko jest zasnąć. Dziś drugi dzień frytek muszę je sobie odpuścić bo zamienię się we frytkę:)))) Ale taką tłustą z oleju. Z dolegliwości to zaczęły mi krwawić dziąsła i mam kąciki i czuję jak mi się macica powiększa ale do wytrzymania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) jakoś udało mi się neta zdobyć :) piszę siedząc na podłodze z klawiatura na kolanach, musimy jeszcze jakieś biurko dokupić na kompa. więc tylko tak szybciutko. bo kręgosłup wysiada. jestem już wielka - 107 cm w obwodzie brzuszka, jutro zaczynam 5 miesiąc, to 18 tydzień :) u lekarkęi byłam w poniedziałek. wszystko ok, szyjka długa, zamknięta, jedyne co to mam dość nisko łożysko, mamy nadzieję że się podniesie nieco. no i dokuczają mi przepotworne migrenowe bóle głowy. lekarka chce mnie do neurologa wysłać. ciśnienie mam niziutkie, max 90/60 no i puls przepotwornie wysoki, w granicach 110 na minutę. ufff. lekarka zastanawia się nad wskazaniami do cc :( gryyy a ja tak chcę naturalnie urodzić! no ale jak się nie da to trudno. może jeszcze się to jakoś uspokoi!!! mały był w przedszkolu w poniedziałek. zapisaliśmy go, dyrektorka zastanawia się nad grupą dla niego. i od tego poniedzialku ma startować. nie ma innych polskich dzieci, co utrudnia sprawę, ale jesteśmy dobrej myśli. zobaczymy. pierwszy tydzień mam z nim siedzieć, później go zostawię i zobaczymy czy da radę. uciekam bo plecy nie wytrzymują! może kiedyś Was doczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena2333
ZALAMANA- Z pozycjami też mam problemy;p Też ciężko znaleźć mi dobrą do spania:) A z wami jak dziewczyny? Wasze dzidziusie dają coś znać? A brzuszki macie duże? bo ja mam już dość sporawy:) Nie mogę się doczekać lutego, a czas tak okropnie mi się dłuży. Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
i jak tam u Was mamusie?? widze ze wiecie juz czy bedzie miec chlopca czy dziewczynke a ja dowiem sie chyba dopiero we wtorek... od OM to bedzie 20 tydzien a tak to 18 czyli blisko półmetka:) jak nam to leci... a Wy jesteście bardziej dpświadczone: od kiedy zaczynacie jakies zakupy dla bobasa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! dawno nie pisałam ale czytam Was regularnie;) ja z moich podróży wróciłam już pod koniec sierpnia i powiem Wam że o niebo lepiej czuję się w terenie niż tu na Śląsku, tutaj boli mnie głowa, podbrzusze często pobolewa itd. w poniedziałek wybieram sie do gin, myslę, że zrobi mi usg i mam cichą nadzieję że zobaczę siusiaka:) no jak nie zobaczę to trudno....ale synusia mamusi bym chciała:) Poki co jestem chyba w 18 tyg/juz sama się gubię/ przytyłam 1,5kg, ale obwod brzuszka 93cm - wzrósł o dobre 8cm. Generalnie dopiero teraz zaczyna mi rosnąć w szybkim tempie, bo praktycznie z dnia na dzień widzę jak się zaokrągla. Dzieci w szkole jeszcze nie zauważyły, ale rodzice tak dyskretnie zerkają ale jeszcze nikt nie zapytał;) a propo farbowania włosów, właśnie przed chwilą wróciłam od fryzjera robiłam pasemka na odrostach, w I trymestrze też robiłam i nie wydaje mi się aby to aż tak mogło zaszkodzić Młodemu. Apetyt mi dopisuje, praktycznie wszystko mi juz wchodzi i nic nie wychodzi górą;) i nie wiem jak wy ale ja czuję tego mega kopa, którego niby dostają kobiety w II trymestrze! Mam dużo energii i generalnie ciąża mi służy...oby tak dalej! Kimizi jak tam powrót do szkoły???? aaa...wczoraj rozpoczęłam rok szkolny od wywrotki na korytarzu szkolnym....sprzątaczki tak wypolerowały posadzkę że poczułam to na własnej pupie! na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Dziś z kolei dostałam łokciem w plecy od ucznia na korytarzu, wprawdzie z dyżurów jestem zwolniona ale z klasy do klasy muszę się jakoś przemieszczać! I gdyby ten uczeń wpadł na mnie sekundę wcześniej to trafiłby w brzusio... a wtedy byście o mnie usłyszały w tv bo bym szczeniaka sprała tak, że wylądowałabym w Uwadze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×