Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

ojj chyba nikt nie pomoże mi w tym co jest ważne i o co powinnam pytać lekarza na wizytach tak aby czuć się spokojna.. szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj o wszystko co cię meczy.. j anawet o to czy moge krem brązujący spytałam, czy moge współzyć i jak czesto, czy moge używac kremu na roztepy i od kiedy ja pytam o wszystko co tylko mi na myśl przyjdzie, nie mówiąc już o tym, że jak cos tam zaboli to zaraz mam dzwonic do lekarki j anie moge sobie pozwolić na żadne niedopatrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze nie tylko ja mam zle wiesci.dzis odebralam wyniki toksoplazmozy i sa zle max bylo 3 a ja mam 10.9.lekarz kazal zrobic dodatkowe badania jestem przerazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo igg to juz miałaś a igm to masz teraz wiem bo sama tak mam ale właśnie z cytomegalia igg mam ponad 250 a igm ujemne czyli jestem zdrowa ale byłam chora i jesli ty masz igg dodatni eto znaczy że byłas chora i nie ma się co martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa jeśli obecne są przeciwciała w klasie IgG- oznacza,że zetknęłaś się z zarazkiem już wcześniej, czyli może np w dzieciństwie. A jakie masz Igm? Jesli minus to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładni eo tym mówie:)) ja tak mam z cyto i teraz jestem spokojna w tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam cyto po utracie dziecka i jak sie okazało jak byłam chora to mój gin to zbagatelizował i skończyło się tak tragicznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igm raczej za niskie żeby panikowac tak mi się wydaje, mozliwe ze toxo miałaś całkiem nie tak dawno czyli do 6 m-cy wtedy igm może jeszcze wyjść w sladowych ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci współczuję, straszna tragedia. ech Ci lekarze....mój też wszystko bagatelizuje. Na szczęście przed ciążą sama się orientowałam, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nawet jak zobaczył że cyto jest wysokie bo igm miałam prawie 300 to kazał i wynik powtózyć za 2 tyg a wtedy to już było po chorobie a że dziecko było silne to wytrzymało tak długo aż do 34 tyg:((( dowiedziałam się dopiero o tym co mi było jak mnie zbadali po tym wszystkim lekarka do mnie przyszła i mi wyjasniła co i jak a ja nie mogłam uwierzyć w to co słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj sie twój gin na pewno zareaguje odpowiednim leczeniem jak by co :) bez paniki. bo to gorsze jest dla dzieciatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż brak słów....takiego lekarza, to nic tylko zaje... aż się popłakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja teraz moge zrobić???moja tesciowa była u niego raz po pogrzebi edzieck ana wizyci eto ani razu jej w oczy nie spojrzał bo zna ja i wie że to moja tesciowa teraz i tak to juz czasu nie zmieni, już jest lepiej ja już niepłacze na samą mysl o moim synku teraz tak czasami tylko bo wiem że pod sercem mam małą istotke której mój żal nie służy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nie dziwię mu się, że nie spojrzał w oczy Twojej teściowej. A jak nowy lekarz? Jesteś zadowolona? Szczęśliwa - Twoje Igm wynosi 0,6 - to znaczy, że jest ujemne. Głowa do góry, jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeki jakby nie wy pewnie bym pol nocy nie spala a tak jestem spokojniejsza tylko nie rozumiem dlaczego w takim razie lekarz mnie nie poinformowal o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak ona odbierała mój 2 poród była ze mna przez całe 34 godziny potem już była wykończona tak samo jak ja, ale jak przyszłam do niej że kolejny raz spodziewamy się dziecka to powiedziała że to cudowna wiadomość, a jak usłyszelismy pierwszy raz bicie serduszka w 6 tyg to cieszyła się tak strasznie jak by to jej dziecko było, powiedział ami na ostatniej wizycie że jak bedzi ecesark ato tylko ona może ją zrobić bo ona musi pierwsza zobaczyc nasza córcie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może sam się zakręcił....różni są lekarze. Jak ja mojemu dałam wynik z cytomegalii, to zgupiał. Miałam wrażenie, że nie wie w ogóle czy się różni Igg od Igm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się tak wydaje, ale na porodówce o mało bym ją znienawidziła jak powiedziała po 16 kroplówce ktra dała rozwarci ena 3 palce że nie zrobi mi cesarki :) powiedziała że jeszcze jej podziekuje a wtedy myslałam że ja pobije bo miałam bóle parte już kilka godzin a teraz faktycznie jej podziekowałam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzę, że dziś mamy zły dzień wszystkie, mnie od około 17.00 zaczęło łamac po kościach, gardło boli, i śluzówka w nosie opuchnięta... Pewnie angina mnie bierze...:/ Co do waszych przypadków to nina86 - masz dobre podejście, trzeba pamiętac o synku ale też myślec o tej istotce która chce zyc i byc kochaną pod Twoim sercem. Szczęsliwa 86 - spokojnie poczekaj na wyniki i wszystko bedzie wiadomo, na internecie te informacje to mogą wprawic w panike tylko a ja na ostatniej wizycie siedząc w kolejsce do mojego lekarza czytyłam taką kartkę i było tam napisanecoś w stylu, że trzeba chamowac swoje złe myśli bo mozna doprowadzic się do stanu paniki a to jest nie zdrowe dla dziudziusia baardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie przziębiłam na razie w gardle such i delikatnie drapie Myślę, że mogę coś wziąć zanim rozwinie sie infekcja Możecie cos poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki :) Wanda kup Prenalen w aptece - syrop na przeziębienie dla kobiet w ciąży. Na gardło możesz angin-heel - lek homeopatyczny, a jeżeli nie chcesz tabletek, to pij powolutku po pół łyżeczki oliwy z oliwek 3 razy dziennie. Na katar wąchaj czosnek lub bierz coryzalię - lek homeopatyczny. Jak coś mi się jeszcze przypomni to napiszę. Zdrówka życzę :) Szczęśliwa - trzymam kciuki za wyniki :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×