Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inkaaa81

Niepracujące ale aktywne kobiety - zapraszam do dyskusji :)

Polecane posty

Gość Koronczarka_grafomanka
Witam, jestem nieco starsza i też siedzę w domu. Najpierw były małe dzieci a potem chora teściowa, a teraz gdy niektórzy chcieli by mnie wypchnąć do roboty to nie mam zdrowia. Zresztą w tym wieku ciężko o jakąkolwiek pracę...Czasami sprzedaję swoje rękodzieło lub piszę teksty, bo pan mąż nie daje mi ani grosza. Uważa, że jak mam wyżywienie to i tak dużo. Ale miało być na pozytywnie. Otóż mając tak dużo wolnego czasu, szyję, szydełkuję i robię na drutach. Zbieram lalki typu Barbie i doprowadzam do świetności, naprawiając je i ubierając od nowa. Ponadto piszę moja prywatną literaturę, czy grafomanię jak kto woli. Na razie czyta ją mała liczba osób, ale raczej się podoba. Moim marzeniem jest coś wydać, bo gorsze rzeczy widuję w druku... Czasem napiszę wiersz, ale to rzadko. Pisze wesołe limeryki ale ciągle nie mam dostatecznej ilości, żeby komukolwiek pokazać. TAk zresztą jest ze wszystkim, mam wiele słomianych zapałów. Ciągle obiecuję sobie że dokończę różne zaczęte rzeczy. Teraz chyba już nie potrafiła bym pracować na etacie na określoną liczbę godzin. Poza tym musiała bym skończyć z pisaniem, a byłby to dla mnie ciężki dyskomfort psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Koronczarka! :) Zauważyłam, że chyba mam podobną osobowość jak Ty, tak mi się zdaje po Twoim poście :). Ja też mam zapędy pisarskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronczarka_grafomanka
To dobrze. Uważam że trzeba te pasje pielęgnować, bo samo sprzątanie i pranie jest bez sensu. Posprzątane się zabałagani a uprane zabrudzi. A to, co stworzymy, czy to będzie opowiadanie czy serwetka, to wszystko potrwa dłużej. I dłużej będzie cieszyć nas i innych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się :). Ja to chyba nawet bym tak psychicznie nie mogła zamknąć się tylko w kieracie prania, sprzątania, gotowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koronczarka_grafomanka 🖐️ Witajcie dziewczyny. Ale dzisiaj piękna pogoda. Opalanie na ogródku juz za mną wiec teraz trzeba zrobić coś bardziej pożytecznego:) A Wy co porabiacie w te upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
ja mam dzisiaj sajgon w domu, zakładali nam wkład kominowy w mieszkaniu i kuli ściany normalnie masakra :( do tego córa od rana jakaś nieznośna chyba przez gorąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaaaZ
Witajcie! :) Jest tu ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
sajgon już posprzątany ale gorąco, że aż nie mam na nic siły a córcia ma siłę za dwóch :( ja od poniedziałku latam po lekarzach- kamienie na nerkach i zalecają picie piwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronczarka_grafomanka
Oj żeby tak mi zalecili picie piwka... a tak naprawde to przez te dni zupełnie nie jestem aktywna, na żadnym polu, ta pogoda tak na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Jak się macie? Pewnie pijecie piwo, bo to dobre na nerki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×