Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Przepraszam Cie "mam dość takiego kraju" ale ta niezrównowazona osoba przywlekła się za mną z poprzedniego topiku i posługując się moim starym orange nickiem, usiłuje nas przekonać o poziomie zmian chorobowych w swojej psychice. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z programu wyborczego
PO podniesie podatki i starczy na wszysyko -czy to nie cudowne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wprowadzimy dobrowolne ubezpieczenia emerytalne oparte na skutecznym i uczciwym systemie kapitałowym." Czyli likwidacja ZUS. Skad pieniądze na wydatki które miał ZUS? Przecież emerytów, powiedzmy od dzisiaj trzeba będzie opłacac przez najblizsze 30-40 lat plus szpitale, pprzychodnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To proste- zarabiasz 3000zl brutto, wiec na reke dostajesz cos kolo 2. Pomysl JKM jest taki, by dac Ci z tych 3tys, pewnie 2700." zaznaczam, że 3000 brutto to nie wszystko, co wydaje pracodawca od tej kwoty płaci jeszcze swoją działkę ZUSowi = 9,76 % 3000 brutto oznacza, że pracodawca wydał prawie 3.300 zł i z tego pracownik dostaje ca. 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO podniesie podatki i starczy na wszysyko -czy to nie cudowne ? ---> wspaniale :D bedziemy w pocie czola pracowac na tych, ktorym "nie oplaca sie pracowac" na magazynie w hipermarkecie za 1200zl (chociaz maja tylko zawodowki, albo wyksztalcenie podstawowe), w zwiazku z czym musza byc na bezrobociu, a potem na zasiklach socjalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedaje się za tyle za ile ktoś chce kupić. Przeciez to przetargi. ---> zapomniales o udziale zwiazkow zawodowych w prywatyzacji :) Przeczytaj ustawe o zwiazkach zawodowych, jest troche dluga (ok10 stron a4) i nudna ale sporo mozesz sie dowiedziec :) Zaraz znajde cos o czym juz tu pisalam, i wkleje. Momento....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wprowadzimy dobrowolne ubezpieczenia emerytalne oparte na skutecznym i uczciwym systemie kapitałowym." Czyli likwidacja ZUS. Skad pieniądze na wydatki które miał ZUS? Przecież emerytów, powiedzmy od dzisiaj trzeba będzie opłacac przez najblizsze 30-40 lat plus szpitale, pprzychodnie itp. Sam KRUS to rocznie ok 17 miliardów. Czyli ZUS to przynajmniej 150 miliardów. Takie pieniądze chcesz otrzymywac przez 30 lat ze sprzedazy czyli prywatyzacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przeczytaj ustawe o zwiazkach zawodowych, jest troche dluga (ok10 stron a4) i nudna ale sporo mozesz sie dowiedziec Zaraz znajde cos o czym juz tu pisalam, i wkleje. Momento...." Spokojnie. Juz dawno czytałem bo byłem przwodniczącym Solidarności. I nie wklejaj tylko odpowiedz na moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z programu wyborczego
PO za nasze pieniądze wybuduje płatne autostrady którymi jazda będzie przymusowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli likwidacja ZUS. Skad pieniądze na wydatki które miał ZUS? ---> jakie wydatki??? Masz na mysli utrzymywanie urzednikow, i wysylanie na renty mlodych i zdrowych (kosztem ludzi naprawde chorych, ale bez kasy na lapowke dla lekarza) i policjantow na emerytury w wieku 35 lat? ')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z programu wyborczego
nic nie wklejaj co jest kompromitujące dla bandy czworga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"policjantow na emerytury w wieku 35 lat?" No moment. "7. Zapewnimy ochronę praw nabytych obywateli, w szczególności emerytów. Środki pozyskane z uczciwej prywatyzacji majątku narodowego przeznaczymy w całości na finansowanie zobowiązań systemu emerytalnego." Sami się do utrzymywania tych emerytów zobowiazujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam KRUS to rocznie ok 17 miliardów. Czyli ZUS to przynajmniej 150 miliardów. KRUS trzeba zlikwidowac. To jest rozdawanie publicznej kasy za darmo!!!! na swoja emeryture de facto kazdy winien bl zapracowac SAM. A to, ze ZUS PRZEJADL te kase jest najlepszym dowodem na to, ze trzeba go zlikwidowac, bo to jedna wielka sciema, i zlodziejstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z programu wyborczego
urzędników nie można zwalniać bo będzie bezrobocie -urzędnicy są POtrzebni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami się do utrzymywania tych emerytów zobowiazujecie. ---> kazdy bedzie mial swoje konto u ubezpieczyciela PRYWATNEGO. I sam bedzie odkladal na emeryture. Ile wypracuje, tyle bedzie mial na starosc. Nikt nie bedzie sie do nieczego dokladal. Szpitale? Przychodnie? Zasilki? Jak mam z Toba rozmawiac, skoro nei zapoznales sie dosc dokladnie jak widze z progrramem wyborczym JKM ;) To wszysto bedzie PRYWATNE, wiec bedziesz oplacal to z wlasnej kieszeni, a nie panstwo bedzie Ci wydzielac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"---> kazdy bedzie mial swoje konto u ubezpieczyciela PRYWATNEGO." Ale ci którzy jutro przechodzą i do tej pory przeszli na emeryturę nie maja żadnych kont indywidualnych. A im trzeba płacić emerytury. Z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szpitale? Przychodnie? Zasilki? Jak mam z Toba rozmawiac, skoro nei zapoznales sie dosc dokladnie jak widze z progrramem wyborczym JKM To wszysto bedzie PRYWATNE, wiec bedziesz oplacal to z wlasnej kieszeni, a nie panstwo bedzie Ci wydzielac..." To bedzie. Kiedyś. A na razie emerytom i rencistom, z powodu praw nabytych przysługuje DARMOWE lecznictwo. I będzie przez najbliższe 30-40 lat. Skąd na to pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im trzeba ppłacić emerytury. Z czego? Z prywatyzacji. Zmniejsz liczbe samych poslow o polowe tak jak chce tego JKM, bodajze do 150???? 300 poslow x ponad 10tys zl diety, + wydatki na biuro poselskie. Juz z samej tej kwoty miesiecznie wyjdzi eladna sumka. A gdzie jeszcze wszystkie inne "mynysterstwa? ;) Do tego pozwalniac z wiezien drobnych zlodziejaszkow- koszt utrzymania jednego wieznia to 2tys zl/miesiac. Wyslac towarzystwo do roboty, odpracowac kwote zagrabiona. Z nawiazka rzecz jasna. Kolejna kasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak mam z Toba rozmawiac, skoro nei zapoznales sie dosc dokladnie jak widze z progrramem wyborczym JKM" To Ry nie czytasz tego co ja napisałem. Mnie chodzi o tych którzy już nabyli uprrawnienia. Do rent, emerytur, zasiłków, leczenia bezpłatnego itp. Skąd na to pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sam KRUS to rocznie ok 17 miliardów. Czyli ZUS to przynajmniej 150 miliardów. Takie pieniądze chcesz otrzymywac przez 30 lat ze sprzedazy czyli prywatyzacji ?" ......... Błąd, pomyśl trochę zanim coś klepniesz. Czy emeryt, który ma dzisiaj 90 lat będzie żył kolejnych 30??? Liczba emerytów będzie z roku na rok systematycznie maleć, więc sumy jakie Ci wyszły podziel przez 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ci którzy jutro przechodzą i do tej pory przeszli na emeryturę nie maja żadnych kont indywidualnych. A im trzeba płacić emerytury. Z czego To bedzie. Kiedyś. A na razie emerytom i rencistom, z powodu praw nabytych przysługuje DARMOWE lecznictwo. I będzie przez najbliższe 30-40 lat. Skąd na to pieniądze? WYPRZEDAZY MAJATKU PANSTWOWEGO- ministerstw, firm, przedsiebiorstw... Na raz nie przejdzie na emeryture przeciez pol polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię o tych którzy przejdą na emeryturę. Mówię o tych którzy już są. I każdego dnia będa przechodzić na emeruyturę następni. Jesli ochrona ma być praw nabytych, to wszyscy którzy dzisiaj pracują poprzez płacenie składek na ZUS uzyskali prawo do emerytury po skonczeniu 65 lat. Dla niektórzych to będzie za paredzisieąt lat. I im również musisz zapewnic emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznie 200miljardów
to ilu jest emerytów w POlsce i jakie maja emerytury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli teraz emeryt ma 800zl emerytury- przymiera glodem i siega po zasilki. Gdy bedzie rzadzil JKM chlevb nie bedzie kosztowal 3zl, tylko 1zl. Benzyna nie 5zl, tylko gora 2 zl. Nie bedzie akcyzy, podatku CIT, VAT bardzo maly- wiec wszystko co ma w sobie vat i cit- potanieje co najmniej o polowe. Wiec 800zl nie bedzie tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×