Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Masz rację, Mam dość, ludzie chcą mieć tzw. święty spokój, którego nie dostaną, bo nie da się uciec przed życiem i jego konsekwencjami, chyba że w samobójstwo, co nie jest żadnym wyjściem. Aktywne formy wypoczynku są świetne, wybieram się z młodym na Kierat, 100 kilosów do przebiegnięcia/przemarszowania to jest coś, co ładuje wewnętrzne baterie na niemal cały rok. :D Należy dbać o kondycję i jest to jakiś sposób, gdyż taka trasa wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania fizycznego, ale i doskonale silnej psychiki. Trzymaj się 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale maja ten swiety sposob chociaz pozornie, to im wystarcza- tylko nie dajac nic od siebie nalezy liczyc sie z tym, ze nikt nie liczy sie z Twoim zdaniem, ktos decyduje za Ciebie, a bywa takze, ze po prostu robi Cie w balona. Tak jest teraz- ja przyznaje sobie premie z kasy biednego umeczonego ludu, pozyczam na Twoj koszt, a Ty czlowieku pracuj na mnie do 67 roku zycia :O i nawet nikt nie ma odwagi zaprotestowac :O straszne to. x Kierat powiadasz!!!! :D No ja na cos podobnego absolutnie sie nie pisze- musisz byc w dobrej formie !!!!!! Co prawda cwicze co najmniej 40 minut dziennie, ale nie podołalabym :O:O:O Coz, dodatkowo mnie zmobilizowales :P x A jeszcze odnosnie odsuniecia od koryta politykow- fajnei ujal to wlasnie JKM mowic, ze On nie chce zmieniac politykow przy korycie, ale chce to koryto ZLIKWIDOWAĆ. By nikogonei kusilo. Zabranie koryta to jak najmneijsze wplywy do budzetu, a jak najwiecej pieniedzy, ktore zostaja w naszych kieszeniach. Zgadzam sie z nim w 100%. Pozdrawiam i do uslyszenia ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezrobocie po studiach w Polsce: padł nowy rekord W końcu marca w urzędach pracy zarejestrowanych było 266,6 tys. bezrobotnych po studiach wynika z najnowszych danych resortu pracy. To o 13,1 proc. więcej niż przed rokiem. W efekcie pobity został nowy rekord. Nigdy wcześniej w Polsce nie było tak dużo osób z dyplomem wyższej uczelni, które nie mają zajęcia. Nie dość tego, ich liczba rośnie najszybciej. ---> BRAWO RZĄD !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie niestety weryfikuje dość boleśnie chowanie głowy w piasek i zmienia nasze poglądy. Żonę poznałem, kiedy była wdową z maleńkim dzieckiem. Kiedyś się zarzekałem, że nie byłbym w stanie pokochać "obcego" dzieciaka, miłość zmieniła wszystko. Młody urósł, nie pamięta biologicznego ojca, pozostały mu po nim zdjęcia i nazwisko-czyli bardzo niewiele. x Formę mam, dbam o siebie, lubię wysiłek fizyczny, zwłaszcza związany z ruchem na świezym powietrzu, tym bardziej, że w pracy głównie siedzę na tyłku przy biurku. x Trochę nie rozumiem Ciebie i On Warszawy, po co wy się tłumaczycie na topiku psychopaty z czegokolwiek? Autor jest typowym intelektualnym betonem, do niego nic nie trafi, szkoda czasu i wysiłku na pisanie czegoś, co z ogromnym prawdopodobieństwem zostanie celowo wykoślawione, poprzekręcane, aby dowieść rację jedynie słuszną, nie istotnym przy tym wydaje się, że tylko jedna osoba podziela ową rację, no i parędziesiąt pomarańczy, które wstydzą się własnego czarnego kolorku, ciekawe czemu :D :P x Każdy ma takie hobby, na jakie się pokusi, szkoda, że zamiast zawalczyć o swoje zdrowie, użeracie się z chorym psychicznie :O x Dobranoc, wpadnę pod koniec miesiąca, wyjeżdżam na delegację, a potem idę na kierat, muszę jeszcze nieco potrenować, powoli wydłużam bieganie i marszrutę, ale przede wszystkim nastawiam się psychicznie. Do tej pory startowałem na 50 km, na 100 jeszcze nie, ale wiem, że idzie się tak naprawdę głową, nie nogami ;) 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do onego- fajny facet z Ciebie :) Jak to było? "Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała, dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała". ;) Ja sama generalnie jestem twardą babą, nie jest mnie w stanie złamać byle co, z trudem przychodzi mi też kompromis. Dopiero gdy spotkałam TEGO faceta zobaczyłam, z ilu rzeczy człowiek jest w stanie zrezygnować, jak się dopasować- no i przede wszystkim, jaki człowiek staję się bezbronny kochając (oczywiście w stosunku do tej osoby), i ile łez może spowodować zwykła potyczka słowna, na którą w życiu codziennym ( i w stosunku do innej osoby) nawet nie zwróciłabym większej uwagi :D x Mnie najwieksza przyjemnosc sprawaiaja cwiczenia, w ktorych czuje, ze zaczynaja pracowac miesnie o ktorych istnienia nie mialam pojecia :D jestem wtedy dumna z zakwasow, ktore mam nastepnego dnia :D Niestety wysilek na swiezym powietrzu to nie dla nie. W dzien nie ma takiej mozliwosci, wiekszosc dnia tez przesiedze na dupie :O a wieczorem boje sie sama biegac, to niebezpieczne dla kobiety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ".." :D widzisz, w czlowieku jdnak gdzies tam tkwi gleboka potrzeba pomagania ulomnym. Mysle, ze to nas tlumczy :D czasem wydaje sie, ze w obliczu powstalych okolicznosci jest szansa, by przejrzal w konuc na oczy i przestal sie osmieszac i kompromitowac. Ze tym razem powinien dostrzec beznadzieję teo rzadu- no ale jest rzeczywiscie tak, jak mowisz. Intelektualny beton :O On jest jak rzecznik Urban- rzad strzeli najwieksza gafe, zaliczy potezna wtope a ten "..." przedstawi to jako sukces i powod do dumy. Ewentualmie stwierdzi, ze to wina pisu ktory rzadzil 7 lat temu :D :D x Forum to nie moje hooby :P bywam tutaj kilka miesiecy, potem mam zapierdol i znikam tez na kilka :D On ma i tak wiecej na sumeiniu w tym wzgledzie niz ja :D x "Twoje cialo moze wiecej, niz podpowiada Ci Twoj umysl" & "nic sie samo nie wydarzy, sukces lezy w Twoich rekach". To slowa trenerki, z ktora cwiczylam jakis czas temu ;) Trzymam kciuki, i oczywiscie zapraszam :) 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak donosi "Puls Biznesu", MinFin planuje drastycznie podnieść kary, zwiększyć liczbę kontroli i pogrzebać optymalizację podatkową, a wszystko po to, aby zwiększyć dochody budżetu. x Gazeta podaje, że w najnowszym projekcie założeń nowelizacji ordynacji podatkowej ministerstwo zawarło kilkaset zmian, z których spora część jest niekorzystna dla biznesu. x - Niektóre propozycje tego pakietu są bardzo niepokojące. Ministerstwo Finansów chce nie tylko uszczelnić system poboru podatków, ale jeszcze bardziej zwiększyć jego represyjność. Obawiam się, że część pomysłów fiskusa doprowadzi do eskalacji sporów z podatnikami, boleśnie uderzy w gospodarkę i wcale nie przyniesie spodziewanych korzyści budżetowi - komentuje p. Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej. x Jak pisze "Dziennik Gazeta Prawna", przedsiębiorcy alarmują o duszeniu gospodarki, co zamiast przełożyć się na zwiększenie wpływów, spowoduje ich spadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego wyzej- to jasna sprawa. To tak, jakbyscie dla przykladu mieli do wyboru spotykac sie ze znajomymi w domu, albo chodzic do fajnej knajpy, do ktorej jednak przychodzila kontrola, policja- co tam chceci i siedziala obok, przysluchiwala sie Waszym rozmowom, legitymowała Was, pisała raporty z Waszych spotkan. Raz, drugi trzeci spuścilibyscie na to wode, ale juz 5, 10 czy 15 zaczalby Was denerwowac, az w koncu zrezygnowalibyscie ze spotkan w tej knajpie na rzecz spotkan w domu, albo w ogole przestalibyscie sie spotykac. x Taki sam mechanizm jest w przypadku firmy- jesli klient widzi, ze w sklepie juz ktorys raz z rzedu siedzi kontrola zaczyna sie zastanawiac, czy ta firma jest aby na pewno godna zaufania. Pracownicy firmy nie moga dac z siebie 100 %, bo sa zajeci donoszeniem dokumentow, atmosfera jest napieta. x Uwazam, ze prewencje powinno sie ograniczyc do minimum, i to naprawde w sprawach najwiekszej wagi. Tzn dzialac wtedy, gdy dostanie sie sygnal o zaistneiniu jakiejs neiprawidlowosci. W koncu nikt nie zyczylby sobie, zeby nawiedzala go policja co tydzien i wypytywala co robil caly poprzedni dzien minuta po minucie, spisywala jego zeznania a potem rugała za jakas niescisłosc :O :O x I znowu- BRAWO RZĄD !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę podczas protestów w obronie tradycyjnej definicji małżeństwa, uczestnikom zgromadzenia naprzeciw wyszły grupy lewackich młodzieżówek grożąc im ukrzyżowaniem. x W poniedziałek w miejscowości Rennes, w stolicy Bretanii w obronie rodziny protestowało ok. 20 000 ludzi. Ich przeciwnicy, geje oraz przedstawiciele lewicowych młodzieżówek zorganizowali kontrmanisfestację, na której część osób pojawiła się z transparentem: "Dwie deski, jeden gwóźdź: Jezus to zrobił, dlaczego nie wy?". x Opisywany tu, to kolejny incydent pokazujący niekrytą nienawiść do chrześcijaństwa. Dość przypomnieć hasła: "Gdzie są księża? Spalmy ich na stosie" wykrzykiwane podczas ataku na salezjańską szkołę w październiku ubiegłego roku w Hiszpanii. x No tak, ot, cala lewica!!! Domaga sie tolerancji tylko i wylacznie w stosunku do siebie. Natomiast tolerancja innego swiatopogladu, stylu zycia, wiary jest im pojeciem neiznanym. To samo u nas- mneijszosci chca narzucac swoje zdanie wiekszosci. Chca dla sieie praw kosztem dobra calego spoleczenstwa. Na to absolutnie nie powinno byc zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinna historia prezydentowej w aktach IPN x Pierwsza Dama RP Anna Komorowska do dziś nie doczekała się poważnej biografii, chociaż jej historia jest fascynująca. Jej rodzice to funkcjonariusze Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a później MSW, zwolnieni w 1968 r. na fali haniebnych antysemickich czystek, do końca byli działaczami PZPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lata dzieciństwa Anny Komorowskiej i jej młodszej siostry Elżbiety to jednocześnie lata największej kariery jej rodziców. Po śmierci Stalina Jan i Józefa Dembowscy zostali w resorcie spraw wewnętrznych. W 1954 r. Jan pracuje w Departamencie IV (zajmującym się ochroną gospodarki), natomiast Józefa pełni funkcję kierownika kancelarii Wydziału Ogólnego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego Miasta Stołecznego Warszawy. Dwa lata później Józefa Dembowska pracowała już w wydziale ewidencji operacyjnej Wydziału „C Komendy Stołecznej Milicji Obywatelskiej. W tym samym roku ojciec Anny Komorowskiej skończył kurs aktywu kierowniczego MBP i na własną prośbę został skierowany do pracy operacyjnej. „Politycznie wyrobiony. Przyczynił się do rozpracowania kilku spraw czytamy w opinii służbowej Jana Dembowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku 1959 r., tuż przed rozpoczęciem nauki w szkole podstawowej Ani Dembowskiej, jej ojciec został skierowany do biura ministra spraw wewnętrznych. Kilka miesięcy później otrzymał stanowisko w związanym ze Służbą Bezpieczeństwa Biurze „T MSW, czyli techniki operacyjnej. x ----> całość: http://tnij.org/vmy8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poseł PO odchodzi na znak protestu Sprzeciwem wobec działań Platformy Obywatelskiej w samorządzie uzasadnił poseł Adam Żyliński rezygnację z członkostwa w PO. Poseł podkreślił, że złożył legitymację partyjną, ale pozostaje nadal w klubie parlamentarnym Platformy. x - Złożyłem legitymację partyjną, to mój sprzeciw wobec tego, co działacze Platformy robią w samorządzie, był problem lokalny, jeśli chodzi o brak relacji z lokalnymi strukturami PO, nosiłem się z tym już od kilku lat - powiedział Żyliński. x Żyliński jest posłem PO drugą kadencję. Mandat zdobył w okręgu elbląskim (woj. warmińsko-mazurskie). W przeszłości pełnił m.in. funkcję radnego i burmistrza Iławy. x Informując o rezygnacji z członkostwa w partii, poseł zaznaczył jednocześnie, że zostanie w klubie PO. Zapowiedział też, że w przyszłym roku zamierza wystartować w wyborach na burmistrza Iławy - jak mówił „przeciwko lokalnym strukturom Platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paryska wpadka Komorowskiego x Ostatnia wizyta Bronisław Komorowskiego w Paryżu przebiegła bez większego echa, gdyby nie szokująca wpadka prezydenta. Po spotkaniu z Franois Hollandem Komorowski podkreślił, że Polska i Francja były „od początku do końca sojusznikami w czasie drugiej wojny światowej. Chyba prezydent powinien odświeżyć wiedzę historyczną. x - Byliśmy sojusznikami w czasie II Wojny Światowej - i to sojusznikami od samego początku do samego końca wojny - podkreślił Komorowski zapominając lub nie wiedząc, że od 10 lipca 1940 roku do 20 sierpnia 1944 roku legalną władzę we Francji sprawował prohitlerowski rząd w Vichy. Rozkazywał on francuskiej policji i żandarmerii łapanie Żydów - wysyłanych następnie do obozów zagłady. Odpowiedzialność francuskiego państwa za prohitlerowską politykę została oficjalnie uznana przez byłego prezydenta Jacquesa Chiraca. x Wspaniale :D prezydent najjasnijszej rzeczpospolitej NIE ZNA HISTORII swojego kraju. BRAVO! Jak zwykle kompromitacja na caly swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj mam dość
o działalności Gustave Bertrand, Enigmie i przestań się kompromitować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie dlaczego moj post o przywroceniu do pracy skompromitowanego sedziego zniknal??? :D Moderacjo, i tak go wkleję ponownie. Uszanujcie prawo ludzi do dostepu do informacji ;) x Nowy przekręt w Tuskolandzie: za system wart 550 tysięcy zapłacono... 27 milionów x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pernambuko
popieram Korwina - zlikwidować państwowe koryto to tłuste świnie z rządu i okolic zrzucą kilogramów i może się wezmą za uczciwą pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarrynna 24
korwin to świrus,żałosny niedorozwinięta emocjonalnie karykatura człowieka. taka prawda. poglady na temat gospodarki na dobre (choć bardzo naiwne, takie w sam raz dla pryszczatych młodzieniaszków) ale na temat kobiet, kultury, wychowania, niepełnosprawnych- żal dupę ściska. te człowiek to chodzący kabaret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarrynna 24
"mam dość takiego kraju"- świrnięta jakaś jesteś? tysiąc postów pochwalnych na temat Korwina- nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 13:43 mam dość takiego kraju Paryska wpadka Komorowskiego Wspaniale prezydent najjasnijszej rzeczpospolitej NIE ZNA HISTORII swojego kraju. BRAVO! Jak zwykle kompromitacja na caly swiat. " x x x kompromitacja tym większa, że jest historykiem z zawodu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam jestem niepelnosprawny , mysle,ze jakby gospodarka sie rozwinela to tez i dla niepelnosprawnych bylyby miejsca pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam jestem niepelnosprawny , mysle,ze jakby gospodarka sie rozwinela to tez i dla niepelnosprawnych bylyby miejsca pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mineralny- poniewaz... "Puls Biznesu" ustalił, że 10 podmiotów z grupy (m.in. PKP Service, PKP LHS) za usługę zapłaciło w sumie 27 mln zł, a według audytorów, bazujących m.in. na opinii PKP Informatyka, zbiorczy koszt powinien zamknąć się w... 550 tys. zł." http://tnij.org/vom1 x Tak to wlasnie sie dzieje, gdy cos jest "panstwowe". Urzednik nie troszczy sie o to, by wybrac jak najkorzystniejsza oferte na restrukturyzacje, modernizaje czy cos w ten desen. Wybiera zazwyczaj te oferte, ktorej skladajacy ja przedstawiciel da mu najwieksza lapowke. dlatego te przetargi pubnliczne na uslugi swiadczone czyms, co podlega (zazwyczaj niekontrolowanemu) nadzorowi urzednika to jedna wielka szopka. Poza tym cos, co jest "panstwowe" czy "wspolne" trąci komunizmem. Mnie to brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Korwina - zlikwidować państwowe koryto to tłuste świnie z rządu i okolic zrzucą kilogramów i może się wezmą za uczciwą pracę ---> otoz to!!! Nie chodzi o wymienienie ludzi przy korycie (nawet najbardziej alabastrowa persona, gdy stanie przed skrzynia pelną monet moze sie skusic, na jedną, no moze 2- przeciez szansa, ze ktos to zauwazy jest neiwielka), ale o ZLIKWIDOWANIE koryta. By nie bylo z czego krac, i by nie mialo co wodzic na pokuszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korwin to świrus,żałosny niedorozwinięta emocjonalnie karykatura człowieka. taka prawda. poglady na temat gospodarki na dobre (choć bardzo naiwne, takie w sam raz dla pryszczatych młodzieniaszków) ale na temat kobiet, kultury, wychowania, niepełnosprawnych- żal d**ę ściska. te człowiek to chodzący kabaret. ----> widze, ze chyba niewiele wiesz o ekonomii. A historia usa to juz w ogole dla Ciebie tereny dziewicze :O w 2 slowach: usa zbudowala swoje potege na zasadach wolnorynkowych (ktorych fanem jest wlasnie jkm), przez co jest w stanie utrzymac i wyzywic mase imigrantow, do tego liderem swiatowym w wieeelu dziedzinach, przedw wszytskim w gospodarce (tzn byla, bo Obama robi wszystko co w jego mocy, by dorobek swych poprzednikow zaprzepascic). Na temat kobiet? Ja nie zgadzam sie tylko z tym, ze powinno sie nam odebrac prawa wyborcze, a co Tobei przekszadza??? KULTURY? w zyciu nie slyszalam polityka, ktory mialby tak bogaty zasob slownictwa jak on i wyslawial sie kwieciscie :) Jakiego wychowania? :O Niepelosprawnych? Zapewne wiedze o nim czerpalas z faktow tvn, i w tym wypadku faktycznie trudno nam bedzie rozmawiac ze soba :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×