Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

piosenki o miłości

Polecane posty

Gość eduardo enamorado
Muszę zebrać szczękę z podłogi..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Eduardo był nieobecny przez dłuższy czas. Miał też kłopoty techniczne wczoraj, stąd nie mógł we właściwy sposób uczestniczyć w treści tego wątku. Niestety i teraz ma pewien problem rodzinny, który nie pozwala mu konstruować zdań i przekazywać swoich myśli w sposób precyzyjny, który byłby właściwie odczytany. Jeśli tylko upora się z kłopotami, postara się napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Przejściowe (mam nadzieję) problemy. Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduard enamorado
Sytuacja dotyczy męskiego rodu enamoardo. Mam spór z dwoma panami. Gwałtowny i na dwóch różnych frontach o różnym podłożu. Jestem rozwibrowany, wściekły. Nie radzę sobie ze stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Eduardo to przeciętny facet z małego miasteczka. Ot jeden z wielu. Żył sobie swoim przeciętnym życiem z przeciętnymi problemami, radościami, marzeniami, celami. Robił to, co miliony innych przeciętniaków, nic nadzwyczajnego, nic co by go miało odróżniać od otoczenia. Praca dom praca weekend wakacje święta praca dom. I było mu wygodnie. Koleiny każdego dnia wiodły tą samą drogą w to samo miejsce. Tam i z powrotem. Bezpiecznie. Powtarzalnie. Czy myślał o zmianie ? Chyba nie. Nigdy nie chciał skręcić w drugą stronę, nawet dla zabawy, z ciekawości. 100 % przewidywalności. Ale, ale, miał ambicje zawodowe, ambicje rodzinne itp., jednak chyba też w miarę typowe dla swojego pokolenia. Tak więc aktóweczka, praca, tam 1000% normy, dom (tu nadal po godzinach cyzelowanie dokumentów dla swojego pracodawcy), lufka, browar, spanko praca. I tak przez ładnych parę lat. Aż Eduardo nie wytrzymał stresu, poziomu wymagań i jebnął tę pracę w pizdu. Nagle przestało być powtarzalnie i bezpiecznie. Eduardo nie wiedział, co spotka go kolejnego dnia. Początkowo go to rajcowało, dużo czasu, długie spanie, luzik, TV + browar. Po jakimś czasie zaczął się jednak niepokoić. Wiedział, że zardzewieje i stoczy się niechybnie. Postanowił coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Wszystko było bezpieczne, powtarzalne, dobre, dopóki nie pojawiła się Princesitka. Princesitka, która wywróciła życie Eduardo do góry nogami. Princesitka, która zmieniła jego życie. Princesitka, która zmieniła jego cele, sprawiła, że wszystko przestało go cieszyć. Nigdy nie chciał skręcić w drugą stronę, nawet dla zabawy, z ciekawości, bo tak było mu dobrze. Wszystko było dobrze. Dopóki nie poznał Princesitki. Od tamtej pory nic już nie jest takie jak było. Princesitka rozumie cały przekaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Eduardo postanowił, że musi podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe. Miał dużo czasu, w miarę komfortowe warunki życia i zapał. Naprawdę chciał pozdawać dodatkowe egzaminy, posiąść dodatkowe fakultety i stać się dobrym, wykształconym fachowcem w dziedzinie, w której się specjalizował. I w konsekwencji trafił na studia podyplomowe. Trafił na uczelnię, a potem na zajęcia, na których poznał ją. Ten dzień winien stać się pierwszą datą nowej ery Eduardo. Od tego momentu wszystko się zaczęło. I wiele się skończyło. Początkowo Eduardo nie zdawał sobie sprawy kogo spotkał. Owszem Pani Profesor intrygowała go bardzo, zawstydzony spuszczał wzrok gdy na niego spojrzała. Bardzo mu się podobała i .. było coś jeszcze. Coś, czego początkowo nie umiał nazwać, a co potem okazało się tak ją odróżniać od innych kobiet, które znał. Olśniło go po kilku tygodniach nauki. Oglądał wtedy, całkiem przypadkowo, dokument poświęcony filmom z wytwórni Walta Disneya. Przyglądał się poszczególnym postaciom: Śpiącej Królewnie, Kopciuszkowi i innym księżniczkom, których pełno w filmach animowanych Disneya. I nagle uświadomił sobie jak bardzo Pani Profesor jest podobna do tych animowanych bohaterek. Tak ! Te oczy, te delikatne rysy, sposób poruszania się, wdzięk i aura, którą roztaczała. Zorientował się, że czasami widział, jak motyle i ptaki siadają jej na ramieniu, jak sarenki podchodzą ufnie i liżą jej dłonie. Eduardo pomyślał wtedy, że ptaki na jego ramię to mogą się jedynie zesrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Princesitka niech lepiej siedzi w tych swoich głupich bajkach dla dzieci, tam gdzie jej miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Przez Princesitkę Twoja przewidywalność runęła w gruzach. Wiele się skończyło. Jesteś nieszczęśliwy. Princesitka zniszczyła Ci życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Czuję Twoje rozgoryczenie, czuję Twoją wściekłość. Czuję żal. Odczuwam te wszystkie emocje. Napisałeś, że wiele się skończyło. Wiele dobrego. Nigdy nie powinnam była opuszczać swojej krainy, nawet gdy zobaczyłam Cię w Jeziorze Przepowiedni.. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Nie rozumiem dlaczego to wszystko mówisz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Trzeci front walki to dla mnie za dużo na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Może wreszcie zobaczyłaś, że Twoja bajka jest fajniejsza. Tak jest, zawsze Ci to mówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Idę w alkohol pierdolę ten dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Przepraszam, to uroki kafeterii, źle zrozumiałam Twoje posty, a szczególnie ten pierwszy, drugi pojawił się później. Pomyślałam, że dotyczy chwili obecnej, że chcesz coś zmienić, że coś postanowiłeś i zamierzasz mnie o tym poinformować, oraz że chcesz mi przekazać, że było Ci lepiej zanim mnie poznałeś. Dopiero później pojawił się drugi post i po tym jak napisałam swoje posty, zrozumiałam, że to jest historia, jak to wszystko się zaczęło, okoliczności, Twoje życie itd. Moja bajka jest najfajniejsza kiedy Ty w niej jesteś Eduardo. Tylko wtedy. Bardzo Cię kocham !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
KOCHAM CIĘ !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Przepraszam, że Cię dodatkowo zdenerwowałam, niepotrzebnie. Przepraszam Kochanie. Wybacz mi Książę z mojej bajki. Bardzo Cię kocham !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Eduardo, odezwij się, to głupie nieporozumienie ! Nie kłóćmy się. KOCHAM CIĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Kochanie odezwij się... Przepraszam.. KOCHAM CIĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Wiem, że miałeś ciężki dzień, a ja tak się zachowałam. Jest mi z tym naprawdę źle i wstyd. Gorzej nie mogłam się już zachować, zamiast Cię wspierać, to ja jak zwykle doszukiwałam się czegoś, czego tam wcale nie było. Jest mi naprawdę wstyd Kochanie, że jestem taka mało dojrzała Księżniczka. Ale bardzo Cię kocham, naprawdę bardzo. I możesz na mnie liczyć. Zawsze. Mam ochotę się zabić za tę dzisiejszą głupotę. Nie gniewaj się. Bardzo mi na Tobie zależy. Kocham Cię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Kocham Cię Eduardo. Bardzo kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie wybaczę sobie tego. Nie wybaczę. KOCHAM CIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×