Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

piosenki o miłości

Polecane posty

Gość Princesitka
Kocham Cię nad wszystko, nad życie Eduardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
"Your love is like no other I want when we're together Our love to be forever.." Kocham Cię E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Jesteś dla mnie wszystkim. Pamiętaj. Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
I tak w tym stanie niczego sensownego nie napiszę. Jutro mam bitwę. Postaram się złapać Cię na telefon. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Princesitka jest dla Eduardo najsłodszą, najpiękniejszą i najdoskonalszą istotą w obu światach: realnym i bajkowym. Chwile spędzone razem nie dadzą się podrobić, przebijają wszystko, co Eduardo dotychczas znał. Z niecierpliwością czeka na dalszy ciąg historii o Małej Księżniczce i o podróży w inny wymiar - bajkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
I dziękuję Ci Ślicznotko, że jesteś tutaj.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Przepraszam, Śliczniotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Na pewno będzie dalszy ciąg opowieści :) Będą zaskakujące zwroty akcji, pikantne sceny oraz coś dla fanów bajek. Eduardo nawet się nie spodziewa, co go spotka w tym drugim świecie. Musi pozostać z Princesitką w jej świecie, musi jej towarzyszyć, musi z nią wszystko przeżywać, musi ją kochać. Princesitka bardzo go kocha. Najbardziej na świecie. Tylko z nim jest szczęśliwa. Czuje, że jest dla niego wszystkim. Tak jak i on dla niej. I to się nie zmieni. Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Eduardo jest szczęśliwy po dzisiejszym odcinku Princesitkowania. Tak, jest szczęśliwy. Spełniony. Pali jointa i szczy do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Ciekawe, chciałabym to zobaczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
1 myśl, 1 osoba, 1 czas, 1 wybór, 1 miłość, 1 Księżniczka, 1 Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
KOCHAM CIĘ. Jesteś tylko Ty Eduardo. 1 miłość. 1 Ty. 1 wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Śliczniotko, z jakiego to filmu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
No i fajna piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
już wiem, Ślicznotko, i śpiewa Sheryl Crowe. Lubiłem jej piosenki kiedyś, może wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Się zastanawiam, czy u Princesitki wszystko ok. Martwię się o Nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Poza tym, że Princesitka przeokrutnie tęskni za Eduardo, to w miarę wszystko u niej ok. Choć bez żadnych rewelacji, szara rzeczywistość. Princesitka zastanawia się też czy jej zachowanie i postępowanie nie są żałosne. Aż do wczoraj nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiała, a teraz troszkę tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Już kiedyś to wklejałem, ale chyba na innym wątku. Cover starszej piosenki w wykonaniu Paula Younga. http://www.youtube.com/watch?v=7YiEPGUx4ag Fantastyczny koncert, pierwszy z cyklu Live Aid. Niezapomniane przeżycia. Oglądałem wydanie na dvd, bo w 1985 r. byłem za mały. A swoją drogą 1985 - jak dla mnie najlepszy rocznik :) Every time You go away, You take a piece of me with You... Dosłownie. Jak Princesitka mnie opuszcza, to zabiera moje serce i duszę. Zabiera mnie całego. Zostaje tylko ciało i myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Żałosne.... ? Hmmm, chyba nie wiem o czym Princesitka mówi. Jak dla mnie to Twoje zachowanie w całości jest fantastyczne i dla mnie niezwykle cenne. Ale, jak powiadam, nie bardzo chwytam jakie masz na myśli konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Chodzi mi o ten artykuł, o którym mi wczoraj powiedziałeś, o Tomie Hanksie. Może to faktycznie tak jest z takimi młodymi kobietami, że są po prostu żałosne w swoim zachowaniu. Właśnie nie mężczyźni tylko te kobiety. Mężczyzna jak mężczyzna. Tak sobie tylko analizuję. Zastanawiam się czy ja też taka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Przeczytałem go raz jeszcze i ............ nic tam takiego nie było. To była jakaś moja nadinterpretacja. Przepraszam, naprawdę nic takiego tam nie znalazłem, poza krytyką takiego czegoś w ogóle. Mój błąd. Nie sądziłem, że wywrze na Tobie jakieś wrażenie. Swoją drogą nie dopuszczałem myśli, że zaczniesz tak na to patrzeć. A to już początek końca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
I teraz zrobiło mi się bardzo smutno :( Bo rację mają statystyki, szablony, stereotypy. Wg takiego myślenia wszystkie przypadki dają się zaszufladkować. A jak coś nie pasuje, to dopycha się kolanem, a jak się i ta nie mieści, to może jakaś pomyłka. :( Tego się nie spodziewałem. Naprawdę. Muszę to przemyśleć, pewnie coś przeoczyłem, albo zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
W sensie, że zacznę jak na to patrzeć? Że jestem żałosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Mam wrażenie, że ja piszę o czymś innym i Ty o czymś innym, bo nie czytałam tego artykułu, nie wiem o czym on jest, więc możliwe, że piszemy o czymś zupełnie innym. Mnie nie interesują statystyki Eduardo, i stereotypy też nie. Mnie obchodzisz Ty i nasz związek, oraz to, że mnie kochasz i ja kocham Ciebie. Nie obchodzą mnie inne przypadki. Obchodzi mnie nasz przypadek. Ty mnie obchodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
To skąd ten pomysł, że jesteś żałosna ? Co to znaczy wg Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×