Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Ja książki ograniczyłam, na allegro nawet nie wchodzę żeby nie zacząć. Bo tak to tylko przy każdej wizycie w centrum jakaś wpadała mi w łapkę i studencką (no prawie:P) kieskę pustoszyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej:D a ja jak głoopia pocałowałam klamke na starym topicu:P. ale sie usmiałam przy świecących doopach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura A no właśnie ja już teraz też się powstrzymuje i specjalnie na all nie patrze... ale jak trafie promocję w sklepie to już ciężko będzie... ostatnio kupiłam w Auchanie w koszach tanie książki za 4zł, teraz sis czyta jedną "Próba krwi" i mówi że zajebista, wciągająca... W weekend może będę tam to mam nadzieje, że znowu kosze będą to będę godzinę buszowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa A no bo widzisz, to trzeba od razu "do mnie" zaglądać ;) Kinky Dobranoc 👄 Ja jeszcze trochę i też chyba uciekam, bo dziwnie tak o suchym pysku siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura Ja na początku roku miałam taką przerwę w czytaniu i kupowaniu... w marcu jak się rozkręciłam tak z miesiąca na miesiąc coraz gorzej... ale na szczęście zabrakło mi miejsca na książki, mam kilka do nadrobienia to jak już to skuszę się tylko na naprawdę mega promocję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z czytaniem to mam napady . jak mnie wezmie to jedna w 2 dni i tak miesiąc0 dwa. potem długa przerwa.i znowu 3 w tygodniu ,i nie ma ,że boli . obowiazki wszystkie wykonane ,ale niech mnie ktos ruszy jak czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo Kinkie-go . stwierdzam ,ze z jego poglądami na urode kobiet ,to on powinien sie urodzic na polskiej wsi ,jakieś 70 lat temu :D.oczywiście pisze to z sympatią,dla naszego rodzynka .-entuzjasty wszelkich krągłości.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa No to ja tak samo, ostatnio męczyłam jedną tydzień bo niby fajna ale jakoś się nie wciągnęłam, później inną ( podobnej grubości) jak zaczęłam w nocy tak następnej nocy już była skończona ;) A też wsio w dzień co trzeba to zrobiłam ;) Teraz w sumie czytam jakby dwie naraz bo jedna to zbiór opowiadań to tak z doskoku mogę poczytać, druga to książka którą się rozczarowałam i pewnie też z tydzień będę męczyć.. ale całe dnie poza domem, noce na kafe... no nie ma kiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadrabiam zaległości z półki ;) Później muszę coś wykombinować na nowe książki i wtedy będę wiedziała na jakie zakupy mogę sobie pozwolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsung1982
no jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsung1982
kfa mac ,musialam Was od poczatku poczYtac;) heheh i mi oczy z nog scielo hihih:))))i teraz co>?mam spac isc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J. "a propo Kinkie-go . stwierdzam ,ze z jego poglądami na urode kobiet ,to on powinien sie urodzic na polskiej wsi ,jakieś 70 lat temu .oczywiście pisze to z sympatią,dla naszego rodzynka .-entuzjasty wszelkich krągłości." 40 lat temu jak już :P Pewnie wtedy sie nie depilowały w ogóle :D najs :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×