Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezkropeczki

Pozytywnie :) Zapraszam Panów, którzy lubią mądre życie

Polecane posty

Gość dziedzic pruski
zuźka a męska silna i masująca dłoń nie pomaga na cellulit? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci dam chirurgię, żeby jakiś facet który sublimował swoją agresję w tym zawodzie dotykał Twych cudownych krągłości i ciął i ssał je błeeee nigdy w życiu Pomarańczowy S... Jak się tak przedstawiasz to chyba chcesz być tak widziany prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co z tą zagadką? Myślę, żem młoda Myślę, żem kafeterianka Myślę, żem młoda kafeterianka 4 słowa 3 przestrzenie Ja się w Pomarańczowym zakocham szalenie Będziemy w swe oczy patrzeć pospołu Kiedy Reszta wstanie już od kawowego stołu Od stołu Od wina i piwa i wanny Horyzont ukuty dla cellulitu Zuzanny Ogarki płonące i żądze wraz z nimi Kto je ugasi tu na tej Ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
no dobra, ja się wyautowywuję, zyczę owocnej dyskusji i nowych znajomości, może spikniemy się tu jutro o tej samej porze? dobranoc evrybody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezkropeczki, Ja to nie mam jakiś większych krągłości tak pożądanych w tych czasach:D Raczej drobna ze mnie osoba ;) Chirurg mógłby co najwyżej coś tam skrobnąć jedynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
aha i uważajcie na pieprzniętego bo nie jest tylko czasami pieprznięty i dal już popis na kilku topikach, czuj duch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×