Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieczajewas

polki w kurdystanie

Polecane posty

Gość doswiadczeniewregulaminie
a czy w regulaminie kafe jest , że musimy miec doswiadczenie...? zdesperowana zono-trafna uwaga-popieram cie wiec... Nigdy w zyciu nie widzialej polki (ktora wyszla z a muzulmaniana) , która jest szcześliwa. NIGDY NIE WIDZIALEM, wiec o czyms to swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczeniewregulaminie
a czy w regulaminie kafe jest , że musimy miec doswiadczenie...? zdesperowana zono-trafna uwaga-popieram cie wiec... Nigdy w zyciu nie widzialej polki (ktora wyszla z a muzulmaniana) , która jest szcześliwa. NIGDY NIE WIDZIALEM, wiec o czyms to swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to czy jestes zwolenniczka dekoltow i miniowek czy nie, ale wlasnie o to ze ktos by ci mogl zarzucic ze ubralas sie niestosownie i wtedy nikt nie bedzie sluchal co ty, kobieta do tego z europy, masz do powiedzenia na swoja obrone. chodzi wlasnie o to poczucie bezpieczenstwa no i rownosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcerazpisze
a czy w regulaminie kafe jest , że musimy miec doswiadczenie...? zdesperowana zono-trafna uwaga-popieram cie wiec... Nigdy w zyciu nie widzialej polki (ktora wyszla z a muzulmaniana) , która jest szcześliwa. NIGDY NIE WIDZIALEM, wiec o czyms to swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwan
Myślałam,że to poważne forum, a tu tymczasem ktoś podszywa się pod mojego nicka i wkleja swoje odpowiedzi... żałosne! Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwan
Myślałam,że to poważne forum, a tu ktoś podszywa się pod mojego nicka i wklej swoje odpowiedzi.....żałosne! żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwan
Myślałam,że to poważne forum a tu tymczasem ktoś podszywa się pod mojego nicka w wklej swoje odpowiedzi...żałosne Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwan
Myślałam,że to poważne forum a tu tymczasem ktoś podszywa się pod mojego nicka w wkleja swoje odpowiedzi...żałosne Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwan
Myślałam,że to poważne forum a tu tymczasem ktoś podszywa się pod mojego nicka w wkleja swoje odpowiedzi...żałosne Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwan
Myślałam,że to poważne forum a tu tymczasem ktoś podszywa się pod mojego nicka w wkleja swoje odpowiedzi...żałosne Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alwan chodź na forum salam.gromader.org, tam jest wstęp wzbroniony dla rasistów i tych, którzy chętnie ubliżają innym. To forum traktuję jak chwilową odskocznię, zbyt dużo byle czego przychodzi się dowartościować. wieci co szok: arabistykę kończyłaś? Raczej wątpię, czy w ogóle jakiekolwiek studia kończyłaś. Od kiedy to Kurdowie są arabami? A to dobre. Co do jednego się z wami zgodzę: ŻAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, lepiej zamknac sie w cieplutkim TWA i nie wnikac, jak inni postrzegaja kwestie islamu, bo a nuz sie okaze, ze maja troche racji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurdyjka:))
Wyszlam za muzulmanina, jestem muzulmanka jak moj mąż. I jestem szczęśliwa, bo moj mąż to najwspanialszy człowiek jakiego znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobresobiee
Kurdyjka:)) to jestes Polka czy Kurdyjka? Dla mnie to mozecie sobie wychodzic za kogo chcecie tylko pozniej nie placzcie. Ty taka szczesliwa, to dlaczego tyle sie slyszy o zlym traktowaniu kobiet przez Kurdow? Przykro mi, ale nikt mnie nie przekona, ze zwiazanie sie z takim czlowiekiem to dobry wybor. Lubie niezaleznosc i nikt mi nigdy nie bedzie mowil co mi wolno a czego nie. Jesli innym kobietom to odpowiada, ich wybor, ich zycie, a potem ich lzy. Niektore lubia robic za meczennice i niewolnice, i jeszcze udaja "szczesliwe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurdyjka :))
A co ciebie to obchodzi, czy ja będę płakać, czy nie? Najlepiej by było, jakby każdy zajął się własnym życiem. Co ma moje szczęście do czyjegoś nieszczęścia? Mój eks, Polak, mi ubliżał, do rękoczynów też się uciec potrafił, mój ojciec, Polak, to alkoholik. Mój mąż ani mnie nie bije, alkoholu nie pije. Dlaczego mam być nieszczęśliwa? Bo co? Zazdrość wam, że Polki mają was, Polaków głęboko gdzieś? Bo większość z was nadużywa alkoholu, nie myje zębów (o ile je ma) i zdradza? Ha. Dobre sobie. Dobre też jest pytanie czemu ja jestem szczęśliwa, skoro inne nie. Inteligentne, że tak to ujmę, sarkastycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bert Power.
kok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nieczajewas i alwan witam wlasnie trafilam na te forum.jestem z kurdem od 4 lat.on mysli nad wyjazdem a ja nie wiem co robic.bylabym wdzieczna za jakies informacje na temat zycia w irackim kurdystanie.bardzo prosze o kontakt na moj e-mail izunia_tanska@yahoo.co.uk dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokurdyjkikurdyjki
A obchodzi nas bardzo , bo potem takie poleczki wypłakują się w tv , albo rutkowski ma mase roboty.Przez 38 lat mojego życia nie spotkałam , ani jednej polki , której się ułozyło z ciapatym... A widziałam bardzo duzo takich , bo od 22 lat mieszkam za granicami polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkiwkurdystanie
są już po całkowitym praniu mózgu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurdyjka :))
Przez 22 lata poza granicami Polski rozumu też ci widać nie przybyło. Ja mam 35 lat i to moja sprawa, a nie twoja, czy przygłupiego Rutkowskiego, czy będę płakać, czy nie. Wiele idiotek przez te 38 lat widziałam, w związkach z Polakami, pełnych przemocy. Więc proszę cię, daruj sobie te chamskie odzywki typu ciapaty, bo zmuszasz mnie do zniżania się do twojego poziomu, polaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z majonezem
To po cholerę zakladasz taki topik,dziewczyno ogarnij się , ona nikomu nie wrzucała , tylko wypowiedziała się na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldfks
Kurdyjka, mowisz, ze trafilas teraz na dobrego faceta, a na zlego Polaka wczesniej. Niestety wiecej jest zle traktujacych kobiety Kurdow niz Polakow. Moze tobie sie udalo, ale z drugiej strony stalas sie muzulmanka. Ja nigdy w zyciu nie zmienilabym wiary dla mezczyzny, nawet dla swojego meza, ktorego kocham ponad wszystko. I nie wyzywaj innych od idiotek, bo wiekszosc polskich dziewczyn nie interesuja zwiazki z Kurdami, a to co wiedza to z telewizji i prasy, tylko ciekawe dlaczego sie tyle o tym ich zlym traktowaniu kobiet mowi, skoro ty uwazasz, ze oni sa tacy "dobrzy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurdyjka :))
Ja zakładałam ten topic kanapka? Ja? Weź się puknij. A zmieniłam wiarę zanim poznałam mojego męża. Większość Polek zaś, wielce katoliczek, krzyczących najgłośniej na ten temat, pojęcia o Bogu i chrześcijaństwie nie ma. Wie tyle tylko, co im ksiądz z ambony opowie, lub przeczytają w katechizmie, książeczce ludzką ręką pisanej. I co ma Polska do zmiany wiary? Tego nie rozumiem. Tego ograniczonego myślenia. Jak Polka, to musi być katoliczka. Tylko Polacy mają tendencje do bezmyślnego powielania stereotypów. Prasa i telewizja to media skatolicyzowane. Śpiewają tak, jak im ksiądz ojczym "derektor" nakaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldfks
Tobie za to ten islam na glowe juz padl. I nie jestem katoliczka tylko ateistka i nie zamierzam tego zmieniac dla nikogo. A zaden ksiadz ani inny czlowiek nie bedzie mi mowil co moge a czego nie. Zreszta nie mam zamiaru dyskutowac z toba,juz wole moherowych Polakow niz muzulmanow, ktorzy uwazaja innych za niewiernych. Siedz w tym Kurdystanie i nie obrazaj Polakow, bo widac, ze z Polska i Polakami niewiele juz masz wspolnego. Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojoks
zdesperowana perdoli farrmazony jak zawsze gowno wie i sra na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gdyby nie internet nie wiedziałbym ze na świecie jest tylu idiotów" S.Lem Kurdowie sa muzulmanami ale sie usmialam.. Skad ta "wiedza" z Radia Maryja? http://media.wp.pl/kat,1022943,page,4,wid,13091820,wiadomosc.html?ticaid=1ce80 Jak wszyscy Polacy katolikami . Czy POlacy na ziemiach zaborów z czesci np Rosyjskiej sa Rosjanami? Skad ten rasizm ? Polscy chłopcy do wypitki i do bitki kobiet i nieszanowane niekochane kobiety lecza swoje kompleksy wypisujac niskiego lotu dowcipy na forach i wulgarne komentarze na poziomie szkoly podstawowej? Tylko dlatego ze jakas POlka jest szczesliwa i szanowana w zwiazku z mężczyzna z innego kraju? Na miejsce urodzenia i czesciowo religie nie ma sie wpływu ale na kulture wiedze szacunek do innych i wychowanie juz tak... Dla wielu zbyt trudny wysiłek .Łatwiej isc za stadem jak barany i potrzymywac obraz Polaczka tkwiacego w sredniowieczu z lekiem przed wszytkim innym bo na samodzielne myslenie juz za trudno? Pewnie niewielu wie ze Tybet wciaz jest okupywany Nie obchodzi mnie kto z jakiego kraju pochodzi w co wierzy Obchodzi mnie jakim jest czlowiekiem w stosunku do mnie . Mam wielu znajomych muzulmanów wielu neopogan ateistów chrzescijan.Pochodza z róznych krajów .Jak wszyscy chca godnie życ Kochaja maja swoje radosci troski . Jeżeli kobieta decyduje sie na Islam to jest to jej wolny wybór Islam jak i Chrzescijanstwo maja krwawa historie. I gdyby Katolicy stosowali sie do 10 przykazan tez niebylaby to taka liberalna religia. Kurd to nie Turek nie Iranczyk nie Syryjczyk taka maja przynaleznosc państowa ale etnicznie sa KURDAMI ze swoja kultura religia jezykiem. Ich kraj jest okupywany podobnie jak kiedys Polska. http://pl.wikipedia.org/wiki/Kurdowie http://www.etnoteam.pl/etno/kurdowie Czemu przemilczamy sytuacjie maltretowanych polskich kobiet przez Polaków?Akcje przemocy gwałtów molestowania dzieci kradziezy na ulciach itd? Jak w kazdym narodzie sa ludzie dobrzy i zli.Czy kazdy Polak pije bije kobiety ,zdradza,kradnie a zasób jego słów ogranicza sie do k... i wulgaryzmów? Bo tak nas widza w Europie. Zawsze byłam dumna ze Polska mimo tylu rozbiorów była bardzo toleraancyjnym i liberalnym krajem i nigdy nie zabieralismy nikomu wolnosci i prawa do zycia,widac kolejne reformy edukacji przynosza odwrotny skutek Jestem w zwiazku z Kurdem prawie 3 lata .I jestesmy szczesliwi . Jest wspaniałym wykształconym inteligentnym i tolerancyjnym czlowiekiem. Dziewczyny zakochane w Kurdach Słuchajcie serca i trzymajcie sie !!! Zwlaszcza te które maja wybranków z czesci Irackiej. http://www.wprost.pl/ar/258221/Turecki-ostrzal-kurdyjskich-baz-w-Iraku/ Moje Kochanie pochodzi z czesci tureckiej ale... dla nas to dni żałoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshcsdf
Kiedys przystawial sie do mnie taki jeden Kurd. Zobaczyl mnie w Empiku w Warszawie w Centrum i potem sledzil przez pol miasta, az w koncu zaczal sie przystawiac i chcial sie umawiac, mowiac, ze mam oczy niebieskie jak morze i piekna biala skore, ze u nich uwazana bym byla za pieknosc i inne tego typu durnoty. Tylko mnie zobaczyl i juz sobie ubzdural niewidomo co, ze bede jego, glupi idiota. Juz nie wiedzialam jak sie go pozbyc, okropny byl i nie uznawal slowa NIE. Na szczescie udalo mi sie jakos od niego uciec. Ja dziekuje za takie znajomosci, niezle sie dziada wystraszylam, uwodziciel sie znalazl, jesli wasi Kurdowie sa podobni to szczerze wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do margi 71
jezeli naprawde bylabyys szczesliwa i znala nacje kurdow , nie napisalabys tego margi.. Wiekszosc kurdow to najgorsze osobniki z jakimi mialam okazje sie spotkac.Moje dwie kolezanki byly w zawiazku z kurdami tutaj w uk.Pozal sie boze nigdy wiecej.Jedna wielka masakra.Jakie to falszywe , patrzy tylko zeby chuja bylo gdzie wsadzic , namolne , kazdej slodza,aby tylko papier dostac... Jak mi mowily ze w lozku to on robi co chce i kiedy chce i wiekszosc to anal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo mi sie odgrzebac watek. W listopadzie spotkalysmy sie z Alwan i Natalia w Kurdystanie, w Slemani. Wszystkie przezylysmy, bylo bardzo milo na kawie w kawiarni, z mezami. Wszystkie trzy nadal jestesmy w zwiazkach malzenskich i nie zapowiadaja sie zmiany :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×