Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieczajewas

polki w kurdystanie

Polecane posty

Przy okazji - wyzwiska sobie daruj - szczególnie, że twój język ojczysty nie dysponuje wystarczającą liczbą wulgaryzmów, żeby zaspokoić twoje potrzeby wyższe. Do wyzwisk jesteśmy przyzwyczajeni i nie robią na nas wrażenia, zwłaszcza jeśli są autorstwa nieszczególnie lotnych umysłów - turcy są w tym o niebo skuteczniejsi niż ty (lub wy), czasami dołączają do nich arabscy "aktywiści" (rzadziej perscy). Z tym że tak od serca to doradzę tylko jedno - ja bym wyzwiska ograniczyła, bo negatywne bodźce serwowane w nadmiarze zatracają swoją pierwotną funkcję, na zasadzie najzwyklejszej w świecie adaptacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli uważasz że 99% Polaków siedzi na tym forum to ja ci gratuluje wniosków. Jeśli uważasz że siedzi tu odpowiednio reprezentujący równy procent Polskich mężczyzn z każdej grupy na które można by było podzielić polskich mężczyzn to moje podwójne gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślałam, że to jest forum dla kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu probojesz manipulować moja wypowiedzią ... Taki z Ciebie Pajac? Możesz pisać na temat : Polki w Kurdystanie , jedli nie masz nic do powiedzenia konkretnego to spływają z tego wątku i załóż swój i wylewaj swoje żale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez ale zawsze jest czas na oświecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jedli nie masz nic do powiedzenia konkretnego to spływają z tego wątku" Co? w jakim to języku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisz po polsku! a nie przelewasz jakieś swoje myślowe ochłapy i weź się połap o co jej chodziło. Co ja w twojej głowie siedzę? Jak ja osioł to ty oślica. Równowaga w przyrodzie musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat : Polki w Kurdystanie - tak ośle , rozumiesz już ? A literowka każdemu może się zdarzyć , inteligetny człowiek napewno by zrozumiał, właśnie inteligetny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"weź się połap" - czysta polszczyzna, klasyczna wręcz. Jak zresztą cała reszta "wypowiedzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interpunkcja też wysokich lotów. Taka wszechpolska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olać twojego skondensowanego ochłapa myślowego. Czemu uważasz że manipuluje twoją wypowiedzią? Przeciez to jest dokładne odzwierciedlenie tego ca napisałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaska tak sie bawic nie bedziemy. wylogowałaś się i myślisz ze nikt nie pozna ze to ty? Pajaca z siebie nie rób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość" - napisz jeszcze coś! Kostruujesz zdania w tak zadziwiający sposób, że "humor z zeszytów szkolnych" się chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak juz wiedzę posiadłaś to teraz wybierz opcje A) uważasz że 99% Polaków siedzi na tym forum B) uważasz że siedzi tu odpowiednio reprezentujący równy procent Polskich mężczyzn z każdej grupy na które można by było podzielić polskich mężczyzn C) tłumacz swój bełkot: 99% Polskich facetów to Pajace , czego właśnie potwierdzeniem Jest to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba wybranie pomiędzy trzema literkami przerosło kaśkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nawet nie czytam twego ble ble ble.... Chciałbyś się wypowiedzieć coś na temat Polki w Kirdystanie , proszę bardzo i pisz rownież na temat bo tylko zasmiecasz wątek ;) czy zrozumials co Tu jest napisane ? Daj Sobie juz spokoj Oki , nie mam zamaru odpisywac Na kretynskie odpowiedzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama pisz na temat. Ty zaczęłaś z tymi 99%. A teraz tu jakieś cyrki odstawiasz. Buahaha nie umiesz wybrać literki. Co nie wiesz o co ci chodziło? A mnie tu męczyłaś że nie rozumiem twoich myślowych ochłapów i od osłów wyzywałaś. I nie zaśmiecaj wątku w kółko pisząc to samo tylko dawaj odpowiedź na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź koleś idź się masturbowac przed kompem gdzie indziej , dziewczyny maja racje osiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat z "gościa" : "Olać twojego skondensowanego ochłapa myślowego. Czemu uważasz że manipuluje twoją wypowiedzią? Przeciez to jest dokładne odzwierciedlenie tego ca napisałas." - czyli jeśli jest to "dokładne odzwierciedlenie tego co (czy tam "ca") napisła, to twój post też jest "skondensowanym ochłapem myślowym", cokolwiek taka zbitka słów miała znaczyć. Cytat nr 2: "odpowiednio reprezentujący równy procent Polskich mężczyzn" - chciało się zabłysnąć karkołomną konstrukcją, a wyszedł potworek lingwistyczny. Pisz dalej "gościu" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno - tworzysz sobie jakieś koszmarne związki frazeologiczne, którymi najwyraźniej tak jesteś zachwycony, że nie możesz się powstrzymać, żeby ich nie powtarzać w kolejnych postach. Poza tym powtarzasz też wyrażenia użyte przez koleżankę Kasię ("zaśmiecanie" wątku, forum) - żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu stworzył wyimaginowane koleżanki i robi za sztuczny tłum. :o Oczywiście wszystkie anonimowe wpisy kaśki stoją za nią murem obrażając nieudolnie żądającego wyjaśnień bełkotu wytworzonego w chwilowym przypływie podniecenia z nadarzającej się okazji dop********ia 99% Pajaców na forum. A fe fe fe z takimi trikami. Nieładnie. Ale cóż jaki poziom takie sposoby. Jaka inteligencja takie metody. Ale mi wyszedł rym :classic_cool: Widzisz a ty umiesz tylko w kółko wyzywać. Zero polotu. A wymyślone koleżanki proponuję analogicznie nazwać "Masturbator" od tego co mi kazałaś robić, "Cytator" od ciągłego cytowania i "związek frazeologiczny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę wymienić, które z postów bez nicku są moje, wszystkie z wyjątkiem tego o masturbacji - i nie są one Kasi, (nie jestem też jej koleżanką), więc jak widzisz nie ma aż takiego tłumu, sztucznego czy nie. Ale najwyraźniej musisz się w taki właśnie sposób bronić, bo zabrakło argumentów - a właściwie nie zabrakło, bo nigdy ich tak na prawdę nie było. Ja nie wyzwałam cię ani raz, więc zakładam, że zarzut nie w moim kierunku. W moim kierunku natomiast jest "nieudolne obrażanie" - widocznie nie takie nieudolne, skoro tak cię to dogłębnie poruszyło, że poświęciłeś temu cały skomplikowany post. A czy "obrażanie" to mam wątpliwości, bo za prawdę powiadam ci - trudno jest obrazić coś takiego jak ty, z tego prostego powodu, że ty sam w sobie jestem obrazą dla ludzkości. Z "polotem" nie wiem czy zostało napisane do mnie czy do Kasi - ale jeśli do mnie, to wyjaśniam, że w przeciwieństwie do ciebie nie jestem tu po to, żeby podejmować żałosne próby zaprezentowania "polotu" - jestem tu dla (przyznaję z pokorą) pustej rozrywki o niskim standardzie, ale jacy oponenci - taki standard. Czy to było "ciągłe" cytowanie? Dwa twoje zytaty w jednym poście - możesz uznać za ciągłe, nie krępuj się. Gdybym wiedziała, że "związek frazeologiczny" tak ci rozwali psychikę, to użyłabym jakiegoś prostszego wyrażenia - ale wiesz, jak to jest - trudno tak ad hoc przestawić się na twój poziom, bo musiałabym nie tylko sięgnąć dna, ale i zrobić przysiad. A jeśli nie widzisz różnicy w stylu poszczególnych wpisów i jesteś przekonany, że robi je ta sama osoba - coż, jesteś w takim razie najlepszym przykładem, że może istnieć ujemny iloraz inteligencji. To jak będzie - mam szansę na kontynuację zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz ja - żeby nie było, że znów Kasia, czy sztuczny tłok. Rozczuliłam się widząc twoją szczerą, dziecięcą wręcz radość z tego co nazwałeś bardzo na wyrost "rymem", dlatego nie będę ci odbierać tej -może jedynej aktualnie radości - i nie uświadomię ci co to jest "rym". Odarcie ze złudzeń jest zawsze bardzo bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:o to musi być z gorąca chyba :o Proponuję zimny kompres na czoło a jak objawy będą się utrzymywać to do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba z gorąca. :o Proponuję zimny kompres na czoło a jak objawy będą się utrzymywać to udać się do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×