Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieczajewas

polki w kurdystanie

Polecane posty

Gość gość
To chyba z gorąca. Proponuję zimny kompres na czoło a jak objawy będą się utrzymywać to udać się do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów nie Kasia - ale to jest tak piękne, że nie sposób przejść obojętnie: 1. stworzyć wyimaginowane koleżanki - właśnie, zawsze mogła stworzyć nie wyimaginowane koleżanki (napisałabym: pleaonazm, ale znowu byłby foch). 2. niestety zła wiadomość, bo muszę zacytować (czyli tak na prawdę wyświadczam ci przysługę, żeby twój zarzut uczynić zasadnym - "ciągłe cytowanie" - dla przypomnienia) - "stoją za nią murem obrażając nieudolnie żądającego wyjaśnień bełkotu wytworzonego w chwilowym przypływie podniecenia " - usiądź wygodnie, weź kilka głębokich oddechów i przeanalizuj sobie (wiem, proponuję coś ponbad twoje siły) co napisałeś. Ponieważ tak składnia (przepraszam - budowa zdania), jak i interpunkcja są ci obce, więc z twojego zdania, które miało powalić na kolana (i poniekąd powaliło, tyle że w innym aspekcie) wynika, że jesteś nieudolnie żądającym wyjaśnień bełkotem wytworzonym w przypływie podniecenia" (domyślam się, że podniecenia rodziców). A czy ja dobrze kojarzę, że to ty nawoływałeś do posługiwania się czystą bezbłędną polszczyzną? Nie, już znalazłam post - "To pisz po polsku". Z tego co widze to najbardziej "po polsku" piszesz ty właśnie. Ale proszę cię - pisz więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie przestań bo się popłaczę. 😭 Jak możesz być tak okrutna pisząc o mojej interpunkcji 😭 xxxxxx xxx xxx Forum nie jest dobrym miejscem na wywalanie swoich kompleksów w ubliżających postach na pół strony. Tym bardziej że ja tu nikogo nie obraziłem. Idź się lecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia kaska czy gruba kaska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, jest mój ulubiony błazenek. Niestety nie miał nic do powiedzenia, więc dziś się nie zabawimy. Jaka szkoda. Uświadom mi do czego forum JEST dobrym miejscem, w takim razie. Bo to, że nie do tego typu działalności, jaką tu zaprezentowałeś - to widzę, że już do ciebie dotarło. Chociaż tak do końca to jeszcze trudno ci się dostosować do tej cennej wiedzy. Fakt, że nikogo nie obraziłeś - nie jesteś w stanie. Tym razem krótko - bo gdyby było na pół strony to znów byłby foch. PS. Liczę na więcej postów - to wiesz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ROR bryluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkich chcacych urozmaicic swoje zycie erotyczne zapraszam na www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwał się emigrant nareszcie - oderwał się od zmywaka. Urzekła mnie twoja historia. Zastanawiające jak ktoś tak "inteligentny", o "kulturze" tak wysokiej próby opuścił biały wszechraj i żyje teraz między tymi kolorowymi... Musisz bardzo cierpieć, biedaku... Zdaje się, że tam było w jakichś wypocinkach, że ja między żulami się wychowałam, czy coś w tym rodzaju. Sądząc po zasobie słownictwa - ty wychowałeś się na salonach w Wersalu. Bo przecież nie między żulami - nawet żule nie wypowiadają się na tak dennym, wulgarnym poziomie. Czego się spodziewać, skoro z całego tematu interesuje cię tylko d**a i seks. A, przepraszam, jeszcze ubikacje i kupy. Musisz mieć ciekawą osobowość - o ile jakąkolwiek masz. Jeśli Kurdistan jest dziki - to niech taki pozostanie, bo bardzo nie chcielibyśmy, żeby się "ucywilizował" do takiego dna, jakie ty tu prezentujesz. Ale dobrze, że promujesz swoją "kulturę" narodową w taki właśnie sposób - dla nas lepiej, przynajmniej nikt nie będzie miał wątpliwości, z czym ma do czynienia. Czy tak samo charytatywnie udzielasz się na forach dla dziewczyn związanych z latynosami albo afrykanami? Bo domyślam się, że to woluntariat jest, prawda? Nie sądzę, żebyś był na etacie u tatusia w maryjku, bo on raczej doi kasę, a nie płaci. Alleluja i do przodu! Kulka kurdish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tera s...sss spie rda laj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kulka kurdisch to taka poczwara z morda szympansicy, pracuje na tasmie w fabryce czekolady, jedynymi jej adoratorami sa wlasnie kurdy ktorzy wszystko pierdoooola nawwet szympansy dlatego ich tak broni, gdzies mialem jej zdjecie na FB, rzygnalem jak zobaczylem te morde - krzyzowka szympansa z pawianem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzę ludzie - odezwał się syn mamuta i zezowatej oslicy - pedzacy Tuman ! A tak na marginesie to dziwk... To Cię zrobiła i nie dorobila , ah każdy Kurd zna Twoja matkę , son of b....,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, musiało bardzo zaboleć - :) Mogę ci gratis wyjaśnić, jak się instaluje wasze polskie litery na zagranicznym sprzęcie. Chociaż nie - nie poradzisz sobie. Ale w dalszym ciągu zachęcam do rozmowy o Kurdistanie w realu - pewnie nieralne, co? Maleńkie jąderka schowałyby się w głąb ciała. Szkoda. Niech zgadnę - nienawidzisz też homoseksualistów, niepełnosprawnych, rudych i fanów "Władcy pierścieni". Na twoim miejscu wysłałbym zgłoszenie do programu "Rozmowy w toku". To jeszcze jedna rada - online nic nie wywalczysz, jak chcesz osiągnąć jakieś rezultaty to musisz robić to w realnym życiu - założyć opaskę ze sfastyką, wyciągnąć ramię lekko skierowane wyprostowanymi pięcioma palcami w górę i "krzewić" swoją "ideologię" poza internetem. A przy okazji może wyjaśnisz z czym tak na prawdę masz problem - z rzekomym zniewoleniem kobiet w Kurdistanie, z muzłumankami, które robią sobie operacje, z dziewczynami, których nigdy nawet nie widziałeś i nie znasz, szukającymi sobie chłopaków tam gdzie mają ochotę, czy może z moim wyglądem zewnętrznym? Chociaż z prawdopodobieństwem bliskim jedności obstawiam, że problem masz z własną psychiką. I niestety nie jestem w stanie ci pomóc. Kulka Kurdish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy Kurd jak wibrator, racja Kulka, racja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedaczek tak się stara, bo myśli, że ja go traktuję poważnie. A ja tu weszłam sobie, żeby mieć chwilową odskocznię od tureckich faszytów, uprawiających bezinteresowną nienawiść online. Będę się tu bawić może jeszcze kilka dni, ale podejrzewam, że szybko mi się znudzi. Facecik jest mało kreatywny. Ale generalnie jest pozytywnie - my mamy taki miernik internetowy - im głośniej ujadają ci, którzy nas nienawidzą, tym większa pewność, że mamy się dobrze - jeszcze nigdy nie zawiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, gdzie w moim poście było coś o seksie (wibratorze lub czymś innym), ale najwyraźniej tobie wszystko kojarzy się tylko z narządami płciowymi i kupą - co udowadniasz w każdym poście. Przypadkowo napisłeś moje imię wielką literą - musisz się bardziej kontrolować. Kulka Kurdish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz pytania do dziw ... To zacznij od swojej matki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak przyjaciel waszego r****cza, pedofil i kozojebca, zechce sobie poskakac na waszej coreczce 11 letniej, to w mysl kultury :D kozich synow, wydajcie ja za maz. Niech sobie p*****a, oni lubia j***c kozy i dzieci. Taka to kultura, buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej matki kozojebca z dziczy nie r****l, dziwko obesrana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i nie, ale itak powinna dostać dożywocie za wyprodukowanie czegoś takiego. A jeśli sobie życzysz to chętnie porównamy statystyki z twojego i mojego kraju i zobaczymy, który przoduje w pedofilii. Kulka kurdish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kozojeb.... to Twój ojciec , popychal taka jedna i z tego winikles Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czy my na naszych forach piszemy, że jak wasz proboszcz będzie chciał zabawić się z waszym dzieciakiem, to w myśl katolickiej kultury wyślijcie dzieciaka na religię. Niech się wielebny zabawi, oni lubią i chopców i dziewczynki. Taka to kultura, niestety. Kulka kurdish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ponoć wasz proboszcz uwielba zabay ze śmietaną .. To bardzo populatna zabawa wsrod duchownych I ich podopiecznych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapomnialam , Na 3 ksiezyca ktorzy uczyli mnie w szkole sredniej, dwóch z nich było pedalami -pedofilami a nr 3 zrobił dzieciaka nauczycielce , a Ciemnogród jeszcze daje na tacę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To,że Polka jest związana z Kurdem,to nie znaczy,że on lub ona jest z patologii :P ludzie wyluzujcie,bo widać u niektórych skłonności rasistowskie się wyłaniają :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
werka malo wiesz o rasizmie. powiedz kurdowi ze turki to fajni ludzie to po chwili bedziesz stala z kosa w plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co tu "prezentują" niektóre wynalazki, to nie jest rasizm - to jest faszyzm. Możesz spokojnie powiedzieć Kurdowi, że turek jest fajny i zręczam ci, że przyjmie to do wiadomości, choć może być zdegustowany, jednakowoż całkowicie uzasadnione byłoby, gdyby zareagował ostrzej - z tego prostego powodu, że turcy mają na swoim sumieniu ludobójstwo i do dziś kontynuują swoją faszystowską antykurdyjską działalność. Zatem mamy całkowicie uzasadnione prawo reagować na turków, łagodnie mówiąc alergicznie - w przeciwieństwie do tych tutaj na forum, którzy promują nienawiść bezinteresownie, w dodatku w stosunku do narodu, o którym mają mniej niż blade pojęcie (założę się, że nawet nie potrafiliby powiedzieć jaka waluta jest w Kurdistanie). Natomiast ten, który twierdzi, że tyle wie o rasiźmie i daje takie cenne rady niech spróbuje odwrotnie - porozmawiać z turkiem o Kurdach, Ormianach, Grekach. Kulka kurdish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś próbowała wrzucić Latynosów do jednego worka z ciapasami. Chyba autorka chciała się dowartościować bo Latynosi to normalni ludzie. Inna wyzywa Polaka że jest synem oślicy gdy tymczasem to ich kochankowie posuwają osły. A jeszcze inna próbuje robić statystyki pedofilii w kraju gdzie pieprzenie dzieci jest czymś normalnym a termin pedofilia nie istnieje. A i jeszcze osądziła księży gejów. A co to ksiądz nie może być gejem? Bycie gejem samo w sobie grzechem nie jest o ile nic nie robi. To są właśnie wasze argumenty. Jesteście głupsze od worków z cementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyłka w terminach :) Sorki,że to napiszę- niektórzy gówno wiedzą o Kurdystanie a próbuję się o nim wypowiadać,osobą ,które nie znają Kurdów a próbuję udawać mądrych I osądzać niewłaściwie proponowałabym powrót do edukacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, termin pedofilia może nie istnieć w takim sensie, że jakby ktoś w Kurdistanie tknął dziecko, to zostałby zlinczowany. A w twoim kraju? Jakiś mały wyrok w zawieszeniu, a jeśli oprawca w czarnej sukience to przeniesienie do innej parafii. Skoro jednak upierasz się przy swoim - to dobrze - porównajmy statystyki "pieprzenia" dzieci w twoim i moim kraju (wstydziłbyś się używać takiego wyrażenia w stosunku do dzieci - wstydziłbyś się, gdybyś miał trochę godności, ale niestety, nie masz). Nie wiem skąd domorośli eksperci tutaj biorą swoją bezcenną (bezdenną, chciałoby się powiedzieć) "wiedzę" na temat Kurdistanu, może czytają coś o Arabach i myślą, że to jest o Kurdistanie ("myślą" - zagalopowałam się). Ja się tutaj nie dowartościowuję, bo ciężko dowartościowywać się w rynsztoku - choć może ty tak robisz, sądząc po zawartości postów. Informacje o swojej religii też masz niedokładne - nie dalej jak bodajże wczoraj wasz papież powiedział, że homoseksualizm to jest grzech. Ale skoro ty się z tego nie spowiadasz, to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×