Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieczajewas

polki w kurdystanie

Polecane posty

Gość gość
proponowałabym powrót do edukacj -- ja tobie natomiast wyjazd do kurdystanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurdowie to muslimy czy nie dzidzio od kurdow ? a dla muslima mahommet to ich prorok ktory byl czym ? zgadlas dzidzia - pedofilem. bo pedofile zabieraja sie za siedmiotatki. I mahommet ochoczo sie zabral. a ze kazdy muslim musi brac przyklad z proroka mahometa - wiec biora ochoczo, nie kazdy, bo nie kazdego stac na dziecko, ale sa pelni zapalu. buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie napisał ten, który nigdy w Kurdistanie nie był, ale tym razem zgadzam się - zapraszam, oczywiście. Może nie faszystów bez kultury osobistej, bo takich nam tam nie potrzeba, ale normalnych ludzi - jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poraża mnie twoja rozległa wiedza o religijności w Kurdistanie. Gdybyś wiedział, co to jest sylogizm, to napisałabym, że twoją wypowiedź można by określić - za jednym z waszych poeatów - Bursą - mianem "sylogizmu prostackiego". Polacy to katolicy czy nie? (daruję sobie prostackie określenia, z wiejskiej dyskoteki, typu "dzidzia", bo jakoś nie wyobrażam sobie zniżenia się do takiego poziomu). Dla katolika Biblia to święta księga, na której należy się wzorować, tak? A co tam macie napisane? A na przykład, że jak jesteś bezpłodny, to twój brat może zapłodnić twoją żonę. Czyli rozumiem, że tak robicie, tak? Zapomniałeś jeszcze dodać, że koniecznie musi tych dzieci u nas być czworo, bo przecież muzłumański arab ma zawsze cztery żony (a promujesz tu arabskie klimaty, jak widzę) - zapomniałeś, czy nerwy puściły? Pewnie nerwy - więc doradzam: jak widzisz post, który powodyje u ciebie nadmierny ślinotok i w rezultacie wystąpienie piany na pysku, to weź głęboki wdech, policz do 10 (czy do ilu tam jesteś w stanie, może być nawet do 3) i dopiero pisz. Kulka kurdish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kulka kurdish dlaczego ty wszystkoich obrazasz personalnie na forum ? strasznie ordynarnie i prostacko wypadasz tutaj przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, to jestem jedyna ordynarna i prostacka w całym morzu użytkowników o wysokiej i skomplikowanej kulturze osobistej - doceń taką miłą odmainę od nudnej rutyny. Kulka kurdish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doceniam, mam sie z kogo posmiac, wiesz ze pies gryzie ze strachu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mam rozumieć, że się boisz? Nawet ukrywając się za ekranem komputera? No, no - wielki brat jest pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A - czy to jest może taki śmiech przez łzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla katolika Biblia to święta księga, na której należy się wzorować, tak? A co tam macie napisane? A na przykład, że jak jesteś bezpłodny, to twój brat może zapłodnić twoją żonę. Czyli rozumiem, że tak robicie, tak? --- nie. slyszalas o nowym testamencie ? katolicy opieraja sie na naukach Jezusa, ktory zmienil starotestamentowe nakazy. Tyle i az tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ciagle wsiadasz na wszystkich personalnie ? to nauki kurdow ? gratuluje nauczycieli ale daleko z tym nie zajedziesz buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, przecież Maria urodziła nieślubne dziecko w wieku 14 lat, bodajże - to pewnie dlatego macie taki duży odsetek nastolatek w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mam rozumieć, że się boisz? Nawet ukrywając się za ekranem komputera? No, no - wielki brat jest pod wrażeniem. --- koncze z toba rozmowe bo nie tylko ze jestes prymitywna i ale i nudna przy tych ciaglych atakach. ciebie to nie meczy ? chyba nie, to twoj zywiol wiec buzka i bye :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kulka kurdish dlaczego ty wszystkoich obrazasz personalnie na forum ? strasznie ordynarnie i prostacko wypadasz tutaj przez to." oooo Te kobiety tutaj typu kulka kurdish potrafią tylko rzucać bluzgami, wciskać innym co sądzą a następnie ich za to co wymyślą obrażać. Do tego ciągle muszą cały czas podkreślać jak to one są wychowane i pisać coś o swojej kulturze (często też wykształceniu) bo przecież inaczej nikt by tego nie zauważył. Nie dziw się że wypadają prostacko czy ordynarnie bo one takie są i dobrze o tym wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, przecież Maria urodziła nieślubne dziecko w wieku 14 lat --- oczywiscie wiesz najlepiej bo odbieralas porod :) pochwal sie mamie swoja wiedza wie ze sie szlajasz z kurdami ? no pa ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kobiety tutaj typu kulka kurdish potrafią tylko rzucać bluzgami, wciskać innym co sądzą a następnie ich za to co wymyślą obrażać. --- kompleksy kompleksy niestety :) Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie. slyszalas o nowym testamencie ? katolicy opieraja sie na naukach Jezusa, ktory zmienil starotestamentowe nakazy." Przecież one wiedzą tylko tyle co zwykłe prostactwo ciągle wykrzykuje. A że takie ma pochodzenie to i taką wiedzę. Tym większy wstyd bo wychowana w kraju gdzie dostępu do informacji o Biblii nikt nie broni i nie są specjalnie wypaczane jak to robią muslimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że spodobał się wyraz "personalnie" - zawsze lepiej niż wyuczone w domu rodzinnym wulgaryzmy. Gdybym brała przykład z moich ludzi, to nei bawiłabym się z prostakami, tylko zwyczajnie bym was ignorowała. Ale darmowy cyrk - dlaczego nie skorzystać? Skończył się koncept i wirtualny bohater się ewakuuje? Nie zapomnij położyć po sobie uszu i podwinąć cherlawy ogonek. Nie - w przeciwieństwie do ciebie, mnie myślenie nie męczy. I nie - ja nikogo nie atakuję ani nie obrażam - ja tylko diagnozuję. A diagnoza jest bardzo niepomyślna, niestety... Ach, jeszcze jedno - nie wariuj, ja z tobą nie rozmawiam. Rozmawiać można z kimś cywilizowanym. Ja się z tobą bawię, biedaczku. I co ty tak z tą "buźką" wyskakujesz co chwilę? Samiec alfa nie znalazł chętnych w realu i nie pozostaje mu nic innego, jak tylko wirtualnie "buźki" dawać. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre - zacytuj mi gdzie "rzuciłam bluzgami" jak to ująłeś. Chociaż jeden wulgaryzm, poza cytowanymi za "inteligencją". I na prawdę spodobało mi się - "następnie ich za to co wymyślą obrażać" - klasyka, dzięki - podsumowałeś za mnie w sposób perfekcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Faktycznie, przecież Maria urodziła nieślubne dziecko w wieku 14 lat" Kiedyś ludzie szybciej dojrzewali bo i krócej żyli. Ale nawet jeśli to jest ogromna różnica pomiędzy 14 latką a 6 latką. Poza tym moja droga islam dopuszcza ślub już z noworodkiem i stosunki udowe (bez penetracji) Mahomet będąc starym dziadem poślubił 6 latkę a trzy lata później ją zdeflorował. Dla porównania Jezus powiedział "Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci Moich najmniejszych, mnieście uczynili" więc nie porównuj bo wychodzisz na jeszcze większą ignorantkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym brała przykład z moich ludzi .... --- to bys juz dawno poderznela tu wszystkim gardlo - tasakiem czy maczeta ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mam rozumieć, że ty na przykład podążasz za naukami Jezusa - także tu na tym forum? Huh! Hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie- odstrzeliłabym ci łeb kałachem - prawdopodobnie. Maczeta jest nieporęczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie że za tym tak i dzieci nie krzywdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mow o mahomecie, a nie znowu o forumowiczach - ciekawszy temat :) jakos go nie potrafisz obronic zabawko kurdow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to była odpowiedź do tego o tym podążaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz mi wytłumaczyć z jakiego powodu mam bronić Mahometa? Ja bronię swoich ludzi a nie arabów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie- odstrzeliłabym ci łeb kałachem --- odezwala sie k***w od kurdow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bronię swoich ludzi --- chyba swoich klientow burdel mamusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mow o mahomecie, a nie znowu o forumowiczach" daj spokój pozwólmy jej na to co jej poprawia humor. Niech dalej tworzy swoje bajki a potem za to innym ubliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×