Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dociekliwaaaaaa

test ciążowy 4 dni przed planowaną miesiączką!

Polecane posty

Gość mustang mk
Dziewczyny jak tam kasiulka robiłaś już test bo Ty trzy dni przede mną ja mam zamiar za 4 dni testować póki co narazie nie mam żadnych objawów oprócz tego plamienia A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Hej, na test to chyba za wcześnie Według ovufriend z którego korzystam to z mojego wykresu wynika że jestem 6 dni po owulacji i jest za wcześnie na test Mam cykl ok. 32 więc taki dłuższy A ty jaki masz? Ale korci mnie cholernie Wymyśliłam że jutro idę na betę i jak coś to powtórzę w piątek niezależnie co wyjdzie Przy okazji zrobię podstawowe badania: cukier, tsh. W niedzielę idziemy z P na urodziny no i chcę wiedzieć czy mogę coś wypić. Z objawów to bardzo wysoko szyjka generalnie prawie nie wyczuwalna (może mam za krótkie palce?) raz tylko była niżej i od trzech dni jest wysoko Kremowy biały śluz ale tylko wewnętrznie na zewnątrz sucho Pobolewania podbrzusza i dołu pleców No i piersi jak kamienie ciężkie i bolące (ale takie miewałam przed okresem ale nie zwracałam na to uwagi od kiedy) Ciekawe co to nam wyjdzie? Czy zaskoczyło? Ps. ale się zawsze rozpisuję ale krócej nie umiem W ogóle to widzę że tylko my tu zostałyśmy Może u reszty dziewczyn się już udało? Życzę im tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Ja mam 28 Max 29 cykle więc za parę dni testować będę poszlabym na betę ale zaraz wszyscy będą wiedzieć znając te Panie co pobierają krew A ja tego nie chcę więc poczekam.daj znać jak będziesz miała wyniki.oby moje biodra w górze pomogły. Kasiulka A to twoja pierwsza ciąża czy kolejną bo ja miałam dwie cesarki planowane bo dzieci duże A ja za chuda.Ale bardzo dobrze je wspominam.rzeczywiście tylko my dwie zostalysmy nikt nic nie pisze ale super pogadać z kimś kto mnie nie zna:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Hej mi też miło tak sobie pogadać - nie mam komu tak naprawdę powiedzieć o swoich ciążowych sprawach planowanie oczekiwanie na test wyliczanie cyklu itp. bo mi głupio przed mężem (on tylko wie że na horyzoncie czeka nas ciąża:) a teściowej albo szwagierkom to tym bardziej nie wspominając w pracy:) Pomyśleliby głupia jakaś - kombinuje z tą ciążą a to wystarczy tak po prostu zajść bez tych wyliczeń itp. takie to proste się wydaje - ja jak poczytałam różne fora zdałam sobie sprawę że to nie takie proste dla niektórych kobiet Smutne to bardzo Ja mam za sobą też dwa cc planowe (ja z innych względów brak postępu porodu no i ja w przeciwieństwie do ciebie niestety to zbyt chuda nie jestem:) ale planuje ostatecznie schudnąć po 3 ciąży a co masz w domu bo ja dwóch chłopców 7 i 4 lata. Mam endometriozę n bliźnie po cc i to przyśpieszyło decyzje o ciąży 3 Przy okazji tej ciąży by to wycieli robiąc cc. W marcu wyjęłam spirale miedzianą. Zobaczymy co los przyniesie - najchętniej to dziewczynkę nawet tak celowaliśmy przed owu ale byleby było dziecko i zdrowe. A jak u ciebie sytuacja? dawno planujesz dzieciątko? Ja to nie chcę późno 3 ciąży bo mam już 33 lata więc już czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Ja mam 30lat chłopca 9lat i dziewczynkę 11lat też się zdecydowaliśmy teraz i też nie mam z kim o tym pogadać w pracy pewnie też pomyślą ze kombinuję dlatego się nie wychylam jak będzie to się dowiedzą Tak jak i rodzina.mój mąż już mnie słuchać nie może bo ciągle z nim o tym gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Ja miałam endometrioze po obu cesarkach i po obu mi ją wycieli i to nie prawda że znika po ciąży A wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Cześć! Ach te nasze kombinacje Niby zajście w ciążę to taka normalna rzecz a trzeba kombinować U mnie pracy na pewno by były komentarze bo nikt się nie spodziewa no i jak to po co mi tyle dzieci aż troje!:) Beta zrobiona ale na pozytyw się za bardzo nie nastawiam chociaż w poprzednim cyklu beta wyszła po 7 dniach od stosunku (robiłam tez wtedy w międzyczasie i nic nie było dopiero po 7 zaskoczyło, nie wiem kiedy była owu a test sikany wyszedł po 8dniach więc szybko ale słabiutki) ale to była c. biochem. Teraz tez mierzę 7 dni po i planuję powtórzyć w piątek. Słabo z tą endo - myślałam że wytną i po sprawie Tym zmobilizowałam męża by już się starać o dziecko nie odwlekać tego na później i załatwić cc dwie sprawy:) a tu klops ale chęć na dzidzie jest nadal duża a z tą endo to się okaże Oby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Daj znać od razu jak będziesz miała wyniki jestem ciekawa i trzymam kciuki. Ja też myślałam że szybko zajde w ciążę A tu klops ale oby tym razem się udało.U mnie nikt się nie spodziewa Tak samo.buziaki i czekam na nowiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Oj nie nakręcam się ale co rusz zerkam czy sa moje wyniki na stronie laboratorium A ranao miałam kilka plamek na paierze po porannym siku no i zacząło mnie mocniej boleć podbrzusze i plecy na dole jak w czasie okresu więc nie wiem czy nie za szybko ten test beta Okresu to sie spodziewam dopiero 13.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Oj za szybko wrzuciłam i nie zedytowałam błędów :) nie myślę już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Beta ujemna więc albo za wcześnie jednak albo nic z tego Pójdę w piątek Zastanawia mnie ten brzuch Czyżby @? może po tej c. biochem. mi się coś powaliło? ale mi serce waliło jak te wyniki otwierałam a człowiek wmawia sobie że się nie nakręca - już samo to że jestem na tym forum świadczy o czymś innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Hej Mustang a kiedy ty będziesz testować? piszesz że beta u ciebie odpada a nie masz możliwości prywatnie? tam pewnie byłoby dyskretnie ja za swoją zapłaciłam 24 zł i szybko wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie się, dziewczyny. Tak bezinteresownie pokibicuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Fajnie Dzięki! Wsparcie potrzebne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Właśnie nie mam Jak prywatnie wszędzie mnie znają poczekam ale jutro mam siedem dni do @ może spróbuje A co mi tam dam znać po południu. A może za szybko zrobiłaś bete poczekaj że cztery dni jeszcze ale łatwo się komuś doradza A sama też już nie mogę wytrzymać A co mi tam rano testuję trzymajcie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Trzymam kciuki ale boję się że to za wcześnie Jak moja beta nie wyszła a mam spodziewaną @ tak jak ty (11.05 anie jak wcześniej napisałam 13.05 źle przeczytałam) tyle że ty mogłaś wcześniej zaskoczyć Ważne żeby wyszły te II kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Niestety negatywny ale to pewnie za szybko :-) czas lecieć do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Też tak myślę że za wcześnie A ja jutro znów betę zrobię żeby być pewną na niedzielną imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Coś mnie dzisiaj brzuch boli jakbym miała dostać @ ale to za szybko.kasiulka daj znać jak jutro zrobisz betę.zrobię test w niedzielę i znów zobaczymy oby było pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Pewnie że dam znać! a ja też dziś czułam się jak na okres - a zazwyczaj brzuch bolał w trakcie ale nie przed Chyba sobie tego nie wmawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Oby tak było jak myślimy bo ja mówiłam że nie będę swirowac ale już mnie nosi z niepewności ale my kobiety tak już mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Dziś bety nie robiłam nie miałam czasu zajść przed pracą do laboratorium ale zrobiłam dwa sikańce czułość 10 ale negatyw Bete zrobię w poniedziałek Objawy nadal bez zmian Co one oznaczają to bozia Święta wie Czy przyszły okres czy jego brak Zgłupieć można z tym wszystkim U mnie w pracy kolejna dziewczyna w ciąży - chciała mieć drugie dziecko niby się starali ale na zasadzie jak wyjdzie Ona nawet nie wie kiedy dokładnie okres miała Nie pilnowała niczego Nawet nie przejęła się że miała ból po którym wylądowała na pogotowiu - myślała że chyba owu ma a okazało się że to było zagnieżdżanie Ten przykład pokazuje że naprawdę trzeba zluzować Wiem łatwo mówić sam nie umiem A program w którym prowadzę wykres z obserwacji sugeruje mi że mam już 18 % szansy na ewentualny pozytywny test a tu nic nie wyszło więc się nie napalam - jak sikaniec 10 nie wyszedł to i beta by nie wyszła Czekam na Twój niedzielny teścik z niecierpliwością będę tu zerkać i na pozytywne nowiny Naprawdę trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Ja dzisiaj nie dość że mam bóle brzucha jak na @ to jeszcze bolą mnie plecy na dole mam nadzieję że to nie @ się zbliża ale masz rację Bóg jeden wie co się dzieje.dam znać w niedzielę .buziaki i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Czekam na niedzielne wieści! U mnie test negatyw okres spodziewany w środę i pewnie przylezie coś czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Testowalam i niestety znów negatywnie już załapałam strasznego doła, wczoraj rozmawiałam z koleżanka która w tamtym miesiącu dowiedziała się że jest w ciąży w ogóle nie planowanej i powiedziała że jak test robiła dwa dni przed@to był negatywny A dwa dni po@ pozytywny. Boję się że znów się nie udało i chyba całkiem zrezygnuje z prób:( 4dni do @ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Kochana nie martw się może rzeczywiście trzeba poczekać do @ albo i po Tak mi ostatnio nawet lekarz mówił po mojej ostatniej biochemicznej c. Wiem łatwo mówić Ach jak ktoś nie planuje tylko "tak mu się po prostu się udaje" to ma łatwiej Nie mysli nie wyczekuje nie nakręca się Przykład twoja koleżanka i ostatnio moja którą wcześniej opisałam A kiedy dokładnie masz termin@? Ja niby w środę a we wt jestem umówiona na cytologię Może coś doktorka tam dojrzy? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Ja też mam na środę albo czwartek termin @.zalamalam się ale mój mąż zabrał mnie dzisiaj na zakupy bo widział jak się zdolowalam i powiedział że to mi pomoże miał rację :-) trochę się odstresowalam w środę kolejny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Hej cieszę się że już Ci trochę lepiej Zakupy udane? Podziwiam Cię że chcesz wytrzymać do środy - ja przyznam że zrobiłam dziś rano jeden ale wyszedł jakiś dziwny (test z Amli) Na początku widoczny ślad gdzie ta kreska ma tam być a potem po ok. 30 min rozmazany lekko śladzik kreski, jej cień Później w ciągu dnia zrobiłam kolejny z innej firmy zero śladu jakiegokolwiek nawet po wyschnięciu a potem znów za jakiś czas kolejny i po wyschnięciu za jakiś czas znów widoczny ślad kreski Myślę że te ślady to jakaś reakcja chemiczna bo po 30 min. test raczej nie jest wiarygodny Ja do środy nie doczekam i robię jutro rano został mi ostatni firmy Quixx Chyba muszę do końca się upewnić że tamto to były zwidy Pozdrawiam! Fajnie że jesteś jako jedyna rozumiesz te głupie rozterki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Oby Ci wyszedł pozytywny Ja nie wiem czy wytrzymam do środy może we wtorek jeszcze spróbuje A kupuję w Tesco te co mają czułość 10ml w domu mam bobo test ale zostawiłam go na później oby nam się udało. Ja też się cieszę że zostalysmy tu razem i nawet termin @ mamy podobny.czekam na wiadomość od Ciebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
No i negatyw Irytuje mnie już to trochę ta moja niecierpliwość Myślę sobie że i tak @ przyjdzie a te wszystkie objawy to pewnie na @ i nieraz już tak miałam tylko uwagi nie zwracałam wcześniej Chciałabym się już pozbyć tego wiecznego myślenia udało się czy nie... Frustrujące to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×