Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dociekliwaaaaaa

test ciążowy 4 dni przed planowaną miesiączką!

Polecane posty

Gość K29
Kasiu calkiem mozliwe, ze to uczucie uklucia moglo oznaczac ze cos sie dzieje i dlatego tak zabolalo. Powodzenia dla Ciebie. Ja w tym miesiącu podchodze bardzo na luzie do staran, ale jednoczesnie bede obserwować sluz, myslam nawet o testach owu, ale to moze dopiero w kolejnych miesiącu, gdyby ten byl tez taki jak wcześniejsze. Powodzenia dziewczynki :-) Lubie tu do Was zaglądac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatzawirowal
Wlasnie ta niepewnośc i hormony sa frustrujace, bo kazdy cykl moze byc inny plus kazda z nas jest inna. Wyliczenia, testy i logika czasem całkowicie zawodzą. Mysle, ze poczęcie w jakis sposob od Boga zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
Jak tam dziewczyny u Was? Ja mam takie dziwbe uczucie pulsowania w dole brzucha, jakbym odczuwalaa bicie swojego serca. Dziwne. Okres dopiero za 2 tygodnie, wiec jeszcze za wcześnie na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatzawirowal
K29 hej mi tez tak pulsowalo dosc czesto, ale dostalam okres. Macie racje niby wszystkie objawy mialam nawet moj m stwierdzil ze jestem w ciazy. Mialam okropne mdłości i bolące piersi, ktore urosły o rozmiar. Testy negatywne beta hcg. A okres w czasie idealnym przyszedl. To takie dziwne. Moze to kwestia tych hormonów i tego co jemy? Czytalam, ze samo wąchanie ziół powoduje produkcje hormonów: ) wykorzystajcie to dziewczyny w staraniach, ja jak bede gotowa na dzidziusia to wlasnie zrobie sobie i mojemu diete specjalna ;) pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka30
Dziewczyny! Okres powinnam dostać dzisiaj bądź jutro. Wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test o czułości 25 i wcale nie z porannego moczu. O dziwo po 5 no może 7 minutach pokazał się cień/bledziusieńka druga kreseczka. Dzisiaj nad ranem zrobiłam już z porannego moczu i czulszy (czułość 10) i też takie niby nic a jednak coś delikatnie (mega delikatnie) widać. Dodam, że czasem pobolewam mnie brzuch jak na @ i tak mnie dziwnie muli w żołądku. Myślicie, że się udalo tylko poziom hcg jest jeszcze niski stąd ten "cień cienia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Witam kobietki, jak u Was mam nadzieję że pozytywnie U mnie to sama nie wiem - 05.04 beta wyszła 17, 4 mUl, 06.04 wyszło 21, 00, wczoraj lekko (dosłownie plamka przy "podcieraniu"), brak jakiś bólów, dziś zrobiłam bete potem byłam u doktora Po każdej wizycie w w-c blady ślad na papierze Lekarz powiedział że to nic takiego i zapisał duphaston ale mówi że to bardzo wczesna ciąża nie do określenia jeszcze i nie widoczna, tylko powiedział że gruba macica Żeby się nie martwić Wykluczył poronienie czego się bałam i kazał uważać jakby się normalne krwawienie pojawiło I usg 20.04 bo wcześniej i tak nie ma sensu Uspokoiłam się trochę ale w domu znów większa plamka jakby 1 cm takia krew w śluzie Może to po badaniu Teraz odczytałam wynik bety (lekarz nie widział go jeszcze) i słaby bo 24, 6 Co wy na to Ja się znów boję Dodam że mam długie cykle 32-34 dni no i pojęcia nie mam kiedy było owu Zakres z laboratorium jest taki - 0,2-1 tydz. 5-50, 1-2 tydz 50-500 dalej nie podaję bo i tak się nie łapię w to Ah dodam że w pierwszej ciąży też brałam duphaston ale nie znam wyników i przyrostów hcgProszę o poradę Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiu! Nie wiem czy czytałaś cały wątek, ja na początku marca poroniłam ciąże na początku 6 tygodnia i z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że skoro hormon przyrasta to musisz spokojnie czekać, u mnie przez niemal tydzień hormony w zasadzie nie przyrastały, co prawda robiłam tylko testy domowe ale od kiedy pierwszy potwierdził ciąże słabą drugą kreseczką przez kolejne 5 dni w zasadzie jej kolor się nie zmienił, lekarz kazał czekać i kiedy w piątek (pierwszy test potwierdził ciąże w poprzednia niedziele) pojechałam do szpitala hormon we krwi jeszcze miałam ale testy już przestały pokazywać ciążę więc hormony spadały. Ogólnie mogę Ci powiedzieć, że bolało mnie podbrzusze i po prostu czułam się fizycznie bardzo źle, dostałam wysokiej gorączki i w piątek zaczęłam plamić ale tak wyraźnie a w sobotę rano już normalnie krwawiłam, więc skoro u ciebie te plamienia trwają już kilka dni to pewnie są związane po prostu z rozrostem macicy lub z podrażnienia po badaniu! A przyrost hormonu nie musi być na początku książkowy choć przyjmuje się, że powinien wzrastać dwukrotnie w ciągu bodajże 48 godzin, jednak lekarz mi powiedział,że tak jest tylko w teorii a w przypadku wczesnej ciąży dość często jest tak, że początkowo przyrost jest słaby a później zaczyna szybko wzrastać więc tym nie należy się martwić, najważniejsze żeby poziom hormonu nie spadał bo to juz bardzo zły znak! Pozdrawiam i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Hej Tillianka bardzo dziękuję za odpowiedź podniosła mnie na duchu bo już zaczęłam się godzić z najgorszym Choć już nie chcę się zbyt optymistycznie nastawiać tylko co ma być to będzie Wątek oczywiście czytałam ale jakiś czas temu i zapomniałam co było Przestudiuję raz jeszcze Plamienie ustąpiło nic nie boli tylko piersi nadal balony i pobolewają po nocy nawet mocniej Cierpliwie czekam na wizytę do 21.04 biorę duphaston i witaminki i spróbuję nie dostać kręciołka bo z natury to w gorącej wodzie jestem kąpana Jeszcze raz wszystkim Wam koleżanki życzę tego dzidziusia bo jak nie wy na to zasługujecie!!! Ah taka jest niesprawiedliwość losu że daje szansę na dziecko tym co nie zasługują a te kobietki co powinny to nie mogą mieć dzidziusia...Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Witajcie dziewczyny z mężem staramy się o trzeciego dzidziusia drugi miesiąc w środę powinnam dostać @ ale mam nadzieję że nie przyjdzie. Ani w pierwszej ani w drugiej ciąży się tak nie pieklilam nawet testów nie robiłam A teraz nie mogę wytrzymać myślicie że jak jutro zrobię rano test ciążowy to może wyjść pozytywny ? Ciągle o tym myślę aż nie mogę niczym się zająć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
Hej Mustang. Mysle, ze to moze być jednak za wcześnie zeby cos wyszlo, ale z drugiej strony czemu nie spróbować, moze pojawi sie :-) A jak we wczesniejszych ciazach? Dlugo sie staraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaliaaaaa
Hej. Dołączę się i ja. Jeszcze pół roku temu byłam w ciąży bliźniaczej. W 23 tyg urodzilam martwe coreczki. Powodu brak. To co przezylam to tylko ja wiem. Miesiac temu ciąża biochemiczna. W tym miesiącu okres mam dostać za 6 dni ale od paru dni czuje kłucie w podbrzuszu i rwące piersi. Kojarze objawy z pierwszej ciąży wiec zrobiłam test. Jeszcze wczoraj był negatywny dziś bledziutka druga kreska. Jutro ide na bete. Mam nadzieję że w końcu uda mi się urodzić zdrowego dzidziusia i życzę tego wam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mustang:) test oczywiście możesz zrobić i jeśli bedzie pozytywny to jesteś w ciąży, a jeśli wyjdzie negatywny to należy go powtórzyć w dniu spodziewanej miesiączki, a nawet i kilka dni później jeśli okres się nie pojawi:) Każda kobieta, a nawet każda ciąża jest inna więc róznie to może być z terminem wykrycia ciąży:D ja już troszkę zestopowałam bo kiedy pierwszy raz myślałam że jestem w ciąży zrobiłam ponad 20 testów w ciągu 2 tygodni:P za dużo stresów, ale myśle, że jeden nie zaszkodzi! Amalia, trzymam kciuki! Blada kreseczka to zazwyczaj dla nas starających się najlepszy widok na świecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parzyszek25
Cześć dziewczyny. My też się z mężem staramy ponad rok juz i nic :( Jestem 3 dni przed terminem spodziewanej miesiączki, temp jest podwyższona, piersi i sutki bolą. Robilam dziś popołudniu test bo nie wytrzymalam i niestety jedna kreska :( Mimo wszystko mam nadzieję że @ nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Witam dziewczyny dzisiaj to jest dwa dni przed @ rano zrobiłam test i jedna kreska:( ale mam nadzieję cichą ze jednak się pojawi ta druga za parę dni. Niestety nie pamiętam jak to było przy pierwszych dwóch ciazach bo minęło 10lat Ale wtedy się tak o to nie bardzo martwilam A teraz tak bardzo bym chciała być ze aż mnie nosi.może jakoś wytrzymam te dwa dni. Bolą mnie piersi i czuję jakbym tam miała bolace grudki.zobaczymy trzymajcie kciuki ja też będę za was trzymać.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Witam dziewczyny dzisiaj zrobiłam test i wyszła jedna kreska dwa dni przed @ale mam cichą nadzieję że się pojawi druga następnym razem.nie pamiętam jak to było przy pierwszych dwóch ciazach bo minęło 10lat.trzymajcie kciuki ja też będę trzymać za was.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Dzisiaj termin@ ale jak narazie jej nie widać za każdym razem jak idę do toalety boję się spojrzeć czy aby napewno jeszcze jej nie ma. Rano robiłam kolejny test ale dalej jedna kreska:( idę dzisiaj do pracy to nie będę tak bardzo o tym myśleć oby @ nie nadeszła.A jak dziewczyny u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
Czesc dziewczyny. U mnie jeszcze 11 dni do okresu, mam wrazenie ze w tym miesiacu jest jakos inaczej, ze jakos tak pobolewa mnie brzuch i jakby pobolewaja mnie piersi, no ale sama nie wiem czy tego sobie już troche nie wmawiam. Leze teraz na brzuchu i tez wydaje mi sie, ze mnie trochę boli. Z takich comiesiecznych "wkrętów", to od wczoraj nie pije kawy, chociaż mam na nia mega ochote, to postaram sie nie pic, zeby pozniej nie myslec. Wydaje mi sie, ze zrobie test troche szybciej niz planowana @, moze jakos w przyszlym tygodniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Niestety dzieczyny mi się nie udało dzisiaj dostałam @ aż się poryczalam bo byłam pewna że jestem.przede mną kolejny miesiąc starań oby się udało. Teraz wiem że najlepiej zrobić test ciążowy dwa dni po spodziewanej @ teraz już szybciej to nie zrobię. Trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
Mustang szkoda bardzo. Trzeba próbowac do skutku az sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Cześć dziewczynki! dawno mnie tu nie było tyle sie działo Co u Was słychać jakieś postępy? Oby tak Właściwie to zaglądałam tu do was poczytać co u Was ale nie pisałam Moje ostatnie objawy to była ciąża ale biochemiczna Poroniłam w poniedziałek tydz temu ale trwało to szybko tylko 5 dni jak normalny okres tyle że we wt miałam bóle brzucha no i wyszedł ze mnie duży czerwony skrzep Dziś byłam u ginka i powiedział że już wszystko ok a dzięki temu że to była wczesna ciąża to ładnie się oczyściło no i mogę od razu startować:) tyle dobrego Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Hey laski jak postępy k29 zrobiłaś już test? Ja właśnie skończyłam @ więc czas na działanie zaczynamy trzeci cykl oby tym razem się udało mam taka nadzieję ale już się nastawilam żeby się za bardzo nie nakręcić bo to co uważałam za objawy ciąży okazało się czymś innym. Ale nadzieję zawsze mam. A jak u was bo dawno nikt już nie pisał.pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
Czesc dziewczyny :-) Dzisiaj zrobiłam test i jedna kreska, a po 2 godzinkach dostalam okres. Wczoraj rozmawialam z moja kolezanka, ktora zaszla w ciaze za 3 podejsciem, ale mowila ze przy tym 3 razie trzymala nogi w górze. Moze to jest dobra metoda? Sprawdze w tym miesiącu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
K29 jak też tak słyszałam już zaczęłam wprowadzać to w starania mój mąż się że mnie śmieje no ale co się nie robi dla bobaska.zobaczymy jakie będą tego skutki oby pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja
Hej dziewczyny :) Podczytałam tak troszkę ten wątek i stwierdziłam, że do Was napiszę, w sumie nic odkrywczego, ale może kogoś podniosę na duchu :) Mam hashimoto, nieregularne cykle (32-37 dni) i bałam się, że tak łatwo nie uda mi się zajść w ciąże. Kupiłam na allegro testy owulacyjne i koło 10 dnia po @ zaczełam codziennie wieczorem robić testy, dzień przed owu kochaliśmy się (a przed tym dniem tak różnie, ale nie za często),jak paski pokazały owu to akurat męża nie było na noc w domu. Dwa dni przed @ powiedziałam mężowi że się nie udało bo boli mnie brzuch jak na okres (piersi badałam, szyjke i nic nie wskazywało na ciąże). Po dwóch dniach nadal okresu nie było (był to już 37 dzień po @) i stwierdziłam rano, po wyjściu męża do pracy, że mam w sumie sporo testów ciążowych i co mi szkodzi go zrobić. I ku mojemu zdziwieniu wyszły 2 kreski, aż nie wierzyłam i wziełam następny i to samo :) jakże się ucieszyłam :D zastanawiałam się jak taką dobrą nowinę przekazać mężowi i jak nigdy,mąż do mnie zadzwonił z pracy i odrazu mu wypaplałam :P Chyba w 6 czy 7 tyg dostałam plamienia i popedziłam od razu do gina, przepisał duphaston i się w miarę oszczędzać i tym sposobem pare metrów dalej śpi w łóżeczku moja roczna córeczka :) Trafiłam na ten wątek bo planujemy następnego bobasa, znów na testach owu, ale w tym mięsiącu mój mąż jakiś smutnawy jest i nie wiem czy to miało wpływ na jakość plemników. W czw powinna być @ (mam nadzieję że jej nie będzie:) ) i właśnie już mnie korci żeby zrobić test, nie wiem czy wytrzymam, choć brzuch boli jak na okres...ale w tamtej ciąży tak miałam. W każdym razie życzę powodzenia i wzasadzie polecam testy owulacyjne, choć może trochę działają na psychikę człowieka, że koniecznie trzeba dzisiaj się kochać itd, no ale... :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Dziewczyny jak tam u was sytuacja bo ja jestem w połowie cyklu mam nadzieję Z tym razem się uda nogi oczywiście w górze :-) jeszcze 14dni i zobaczymy . Zastanawiam się tylko czy płomienie delikatne w połowie cyklu to normalne bo pierwszy raz mi się zdazylo ale to takie lekko brązowe plamki? Ktoś coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
Mustang powiem Ci, że może to być objaw zagnieżdżania się zarodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
K29 myślisz że tak może być? Ja myślałam że to owulacja tylko tak jakoś inaczej niż co miesiąc najpierw delikatne brązowe plamki później lekko różową plamka i wieczorem już nic. oby było to co mówisz ale w tym miesiącu się nie nakrecam poczekam oczywiście jak wytrzymam Jak narazie mam zajezdnie w pracy w domu lekcje z dziećmi sprzątanie itd to za dużo nie myślę no i oczywiście codzienne przytulanki z mężem. A co to dziewczyny już nic nie piszą ja jestem codziennie tylko k29 została.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Hej, ja też myślałam że tu już nikt nie zagląda - sprawdzałam co jakiś czas co u was a tu cisza. Mustang jak też obstawiam że to zagnieżdżanie zarodka. Zrób za jakies trzy dni test z krwi to myślę że powinno coś wyjść. Tak mi się wydaje. Patent z nogami a właściwie pupą wyżej również zastosowałam zobaczymy czy coś da. Na razie jestem w 19 dc i 2 dzień po pozytywnym teście owu (wg tego owu raczej była ale dopiero mój 1 cykl z obserwacjami szyjki, śluzu i testami owu więc nie mam 100 % pewności) Tylko piersi bardzo bolą i są jakieś b. ciepłe i ciężkie Czekam cierpliwie na możność zrobienia testu nie chce się nakręcać Dajcie znać kobietki jak wasze sprawy b. jestem ciekawa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Kapsułka daj znać jak poszło bo ja jestem 3dni za Tobą 16dc ale testy z krwi nie będę robić wolę poczekać do @.zostały mi dwa testy ciążowe z poprzedniego miesiąca to napewno zrobię przed @ i ja się spozni to po terminie. Informujcie co i jak ja jestem codziennie tutaj.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Przepraszam miałam napisać Kasiulka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×