Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dociekliwaaaaaa

test ciążowy 4 dni przed planowaną miesiączką!

Polecane posty

Gość Kasiulka123
Hej szkoda że nikt inny tu nie zagląda może inaczej by spojrzał na te nasze sprawy, innym okiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
No szkoda mnie znów dzisiaj brzuch boli jak na @ ale jutro rano kolejny test no chyba że dostanę:( A czas się dluzy okropnie ale zobaczymy ani u mnie ani u Ciebie jeszcze nic straconego.jutro rano napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolaola
Hej dziewczyny. Czytam Was troszke. Kasiulka123 - ja tak miałam z testem Amil. Zrobilam rano, bo szlismy na wesele i nie wiedzialam czy moge wypic. Wyszledl wlasnie jakby cien kreski. Nie wmawialam sobie tego, bo moj maz to widzial, jak robilam zdjecie to bylo kreskeczke widac ladnie. Blada ale widoczna. Bylam w 7 niebie. Polecialam przed praca na bete. Jak odebralam to musialam usiąść - wynik <0.100 :( od tamtej pory nie robie juz testow w ogole przed okresem. Chyba ze mam jakas sytuacje niepewna, to dla pewnosci. A amil unikam wielkim łukiem. Choc mam nadzieje ze u Ciebie to jest cos na rzeczy :) My staramy sie 17 cykl po poronieniu. Wszystkie badania ok -nasienie, moje hormony, tarczyca w niedoczynnosci ale uregulowana od roku lekami, tokso przebylam, mam przeciwciala, cytomegalie tez. Laparoskopia zrobiona - droznosc jest, zadnych ognisk endometriozy w srodku, wszystko super. A ciąży brak. Jeszcze przymierzam sie do zrobienia dla swietego spokoju krzywej cukrowej i insulinowej, zeby sie upewnic ze z tej strony nie ma przeszkod. Juz nie wiem co robić, zeby w koncu zobaczyc 2 kreski znowu.. Dzis mam 21 dc, cykle 27-29 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Tolaola życzę Ci żeby Ci się udało. W końcu ktoś nowy A już myślałam że jesteśmy same. Ja nigdy nie przeżyłam poronienie ale wspieram was mocno na + coś czuję że jednak dostanę ta @ bo odkąd wróciłam z pracy leżę i boli brzuch i plecy na dole. Tolaola A to twoja pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszą ciążę poronilam w 12 tygodniu, dziecko zatrzymalo sie na etapie 8 tyg. No i teraz staramy sie o druga ciaze, pierwsze zywe dziecko. Mam 22 lata. Powiecie pewnie ze mloda na dziecko, ake to nie moj wymysl. Ja w wieku lat 15 pomagalam siostrze pezy dzieciach (miala malenkie blizniaki i corke dwuletnia). Qolalam siedziec z jej dziecmi niz chodzic na jakies dyskoteki. Od dawna czuje ze jestem gotowa. Moj maz tez. :) Ale tez czuje ze w tym miesiacu znowu nic. Juz mam tradzik jak zawsze przed @, surki bolą od wczoraj, normalnie jak z zegarkiem w ręku wszystko przychodzi :( Dziewczyny trzymajcie kciuki, mam dzis rozmowe o prace o 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Wcale nie jesteś młoda ja urodziłam w wieku 18 lat i też byłam gotowa po dwóch latach chciałam drugie i jest A teraz nie mogę zajść w trzecią.test poranny oczywiście negatywny A.brzuch dalej boli już jestem zrezygnowana:( kasia A jak Ty robiłaś dzisiaj znów test? Jak u mnie @ nie przyjdzie do w czwartek robię kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Cześć dziewczyny! Fajnie że dołączył tu ktoś nowy witam Cię serdecznie Tolaola! Bardzo ci współczuję tamtej straty - moja c. biochem to nic z Twoją stratą, ty dzidzię już widziałaś Serce kraje mi się gdy słyszę o tych smutnych historiach kobiet Trzymam kciuki byś jak najszybciej zaszła w upragnioną ciążę Zasługujesz na to Zresztą jak y wszystkie Nam łatwiej bo już dzieciaczki mamy ale na pewno i ty się doczekasz swojego maleństwa. A za młoda nie jesteś Każdy może mieć dziecka kiedy już się na to gotowy i odpowioedzialny Nawet 40 latka może być mniej gotowa na dziecko niż Ty:) I powodzenia na rozmowie!!!! Dzięki za podpowiedź z Amilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Mustang Szkoda że Twój test znów nie wyszedł ale powiem Ci szczerze że u mnie tez wszystkie znaki wskazują na zbliżający się okres Pewnie jutro max dostanę A dziś idę na cytologię to może lekarz dojrzy coś czy się szykuje na okres Wczoraj po pracy zrobiłam test i przez minutę widziałam kreskę słabą ale była Zauważyłam ją po 2 minutach od nalania na niego moczu a potem odłożyłam na podłogę by wstać z toalety i się ubrać Patrze a ta kreska zniknęła widziałam ją dobrze mimo że blada i to nie był ten pasek moczu co przechodzi do kreski kontrolnej (wiesz o co chodzi zresztą to mój nie pierwszy test więc wiem jak to wygląda) - były normalne 2 kreski choć druga blada Wkurzyłam się stwierdziłam że więcej testów nie robię i pewnie i tak dostanę @ pomyślałam że może to jest taki początek że ledwo wykrywa hcg ale poczytałam trochę i są różne opinie Ale mój brzuch wskazuje żeby do toalety już zapobiegawczo chodzić z podpaską:) I cały czas mam wrażenie że to już że mnie zalewa ale na razie cicho Obsesja! Buziaki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mustang, Kasiulka - dziekuje za miłe przyjęcie. :) W jakim wieku są wasze pociechy? :) ja swoich jeszcze nie mam, ale mam pięcioro rodzeństwa i kazde z nich ma minimum jedno. Najmlodsze ma 4 miesiące. Uwielbiam te dzieciaki. Jak sie zjeżdzamy do rodzicow to zawsze siedze z ta gromada i sie bawimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Fajna masz gromadkę Tolaola! Ja w domu mam dwóch urwisów 4 i 7 lat. Łobuzy ale kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolaola
Hehe. Dziewczyny trochę z innej beczki mam pytanie. Co podarować dziadkom na 50 rocznicę ślubu? Idziemy w niedziele do dziadków mojego męża na złote gody i same rozumiecie :) Dowiedziałam się o tym wczoraj, dlatego trochę mało czasu. Dajcie jakiś pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Oj j niezła rocznica A ile maja lat? Co do prezentu to zależy czy to ma być od Was czy składkowy od całej rodziny Jeśli od Was to np. bukiet 50 róż lub kwiaty w koszu lub kosz delikatesowy i do tego komplet porządnych ręczników lub komplet szlafroków porządnych A jeśli od całej rodziny to również kwiaty/kosz i np. składka na coś pożytecznego co i się przyda typu lepszy TV lub mikrofalówka lub jakiś inny sprzęt AGD lub w ogóle coś do domu. A jak rozmowa o pracę udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Dziewczyny znów cały dzień się źle czuję brzuch klucia w jajnikach i plecy nie dają mi spokoju ja już nie wiem co się dzieje jak nigdy piersi mnie nie bolą wogule, zwariuje w końcu pojutrze kolejny test jak @ nie przyjdzie.Kasia i ola jak u was psychicznie Tak jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Hej Mustang Bardzo jestem ciekawa co u Ciebie wyniknie I spokojnie nie denerwuj się (łatwo mówić:)) Przez te nerwy może przesunąć się @ i wtedy jeszcze większe nerwy Błędne koło Ja cały czas mam wrażenie że już dostałam ale nic Szmyrania w brzuchu mam pobolewania ale dalej nic tyle że ja wiem że dostanę bo lekarka na cytologii powiedziała po badaniu że okres raczej będzie Obiecuję sobie że już odpuszczam Nie liczę dni żadnych testów owu wykresów owu itp. jak będzie Tylko niech już @ przylezie by szybciej było po @ I koniec z czytaniem w necie rożnych informacji gdybań itp. Zostawię tylko to nasze forum bo miło mi się z Wami pisze:) A jak u Was dziewczyny sprawy się mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolaola
Kasia dzieki :) prezent od nas. Kazdy indywidualnie. Chyba kupimy ten kosz 50 roz i piekna jedwabna posciel :) pochodze dzis po sklepach i popatrze. A co do wieku - babcia ma 70, dziadek 72 lata :) Rozmowa - szkoda gadac. Najpierw gosciowi nie pasowalo ze mam troche daleko (30 km), ale auto mam wiec nie wiem czemu. A potem jak zapytal o szkole ( jestem po liceum, ale od wrzesnia ide do dwuletniej policealnej zaocznej- co dwa tyg. w weekendy) to stwierdzil ze specjalnie dla mnie nie Bedzie ukladal grafiku. No nic. Trudno. Mustang - trzymam kciuki Kochana zeby cos bylo na rzeczy <3 ja psychicznie tez nie wytrzymywalam, ale znajduje sobie jakies zajecie, ciagle. Zwby glowa nie miala kiedy myslec. Teraz np ide całą zastawę wymyć, potem okna, pranie i wieszanie firanek :) No i zaczelam cwiczyc bo kilka kg za duzo -_ w pierwszej fazie takie mocniejsze cwiczenia - chodakowska, jillian. Po owulacji to nordic walking albo Leslie Sansone -walk at home. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
O Tolaola to u mnie podobnie - też kilka a nawet więcej kilo za dużo:) może to głupie ale planowałam schudnąć już po ciąży no ale trzeba najpierw w niej być:) może ściągnę od ciebie te ćwiczenia - te drugi nie słyszałam A czemu taki podział przed i po owulacją? Mi ciężko się zmobilizować do ćwiczeń Mogę dopiero ok. 22 czasem trochę wcześniej ale wtedy już mi się nic nie chce bo jestem wypompowana po całym dniu i znów wstawanie o 5 rano Już mnie teściowa krzyczy żebym dla zdrowia się wzięła za siebie bo w ostatnio rok sporo odrobiłam to co wcześniej udało się zrzucić Może mnie zmotywujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Kasia szkoda że się nie udało ale następnym razem Ci się uda najlepiej odpuścić ale tak się nie da coś o tym wiem .Ja też ciągle szukam jakiegoś zajęcia ale na szczęście pracuję to za dużo wolnego nie mam. Dzisiaj dalej to samo co zwykle już od trzech dni jak nigdy przed@ boli brzuch ale się nie wkrecam jutro termin@ i zrobię test o ile dzisiaj nic nie przyjdzie. Wogole jestem strasznie rozdrazniona tym wszystkim i nerwowa poklucilismy się z mężem i chyba będą ciche dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - mi lekarz mowil ze mozna cwiczyc ale wlasnie po owulacji nie nadwyrężać brzucha, bo cwiczenia na miesnie brzucha i spinanie ich moze uniemozliwic zagniezdzenie albo powodowac wlasnie poronienie bardzo wczesne, bo wtedy ukrwienie macicy sie zmniejsza nawet o 25℅, bo krew leci wredy do mięśni. Niby to wczesniejszy lekarz mi gadał, do ktorego juz nie chodze, bo mi podpadl w innej sprawie, ale po moim przypadku straty wole dmuchac na zimne.. A te cwiczenia Leslie to jest chód w miejscu i wykonywanie roznych cwiczen, np wykopy nog albo unoszenie ich coraz wyzej, w rytm muzyki. Wlacz sobie na yt zapowiedzi jej video i zobacz. Ona ma 1, 2, 3, 4, 5 mile. Jedna mila to ok 15 min ruchu. Tylko teraz chyba usuneli z youtube całe filmy, ale zdazylam sciagnac 3 i 4 mile i mam na komputerze. Jak chcesz to moge Ci wysłac, tylko podaj e-mail :) Wiesz mi na poczatku sie wydawalo ze o takie lekkie, ale jak zaczelam robic pierwszy raz dwie mile to sie ze mnie lało i nie dałam rady skonczyc. :D a teraz robie 4 mile spokojnie. Znaczy mecze sie ale moge przynajmniej moge oddech złapać podczas cwiczen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Hej dziewczyny Mi już przylazła @ tylko taka biedna i inna jak zawsze kupę zabarwionego czerwono śluzu a nie typowy okres Może to przez poprzedni poronny cykl? Więc zaczynam od nowa Mam nadzieję że bez stresu i napinki Teraz cała nadzieja w Was dziewczyny Oby u Was zaskoczyło!!!! 24.06 wyjeżdżamy na tydz. w góry z dziećmi i znajomymi więc może górski klimat pomoże?:) Tolaola podesłałabym mojego mejla ale nie chce ujawniać go na forum a nie umiem jeśli się da wpisywać go żeby był widoczny tylko dla Ciebie Poszukam jakoś tych filmików Dużo mam jakiś filmów z ćwiczeniami ale jakoś tylko je mam:) ale poszukam jakiś pod kątem owu i po owu Dobrze wiedzieć nie wpadłam na to wcześniej Buziaki Nikomu nie mówię o tym co Wam tu pisze fajnie że tak anonimowo człowiek może się komuś wygadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Życzę wam z całego serca żeby się udało ja też nie mam z kim pogadać tak otwarcie jutro czekam na @ zobaczymy co będzie ale rano robię test i napiszę jak wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Test negatywny więc chyba już jest wiarygodny :( ale @ jeszcze nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mustang i jak test? U mnie wszystkie objawy wskazuja na @. Niestety. Trzeba sie pogodzic ze znowu nie wyszlo. Noe robie testow, szkoda mi pieniedzy nawet co miesiac. Ehh :( Kasia zycze powodzenia w nowym cyklu. Ja to moge jeszcze porozmawiac o tym wszystkim na ovufriend, tam gdzie prowadze wykres. A tak poza tym w realu to tez nikomu nie mowie. Bo i po co. Kazdy zaraz rad udziela - przestan myslec,wyluzuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Szkoda dziewczyny że nam nie wyszło ale staramy się na maj! Choć u Was jeszcze @ nie było więc jest szansa Czytałam że test może pokazać cokolwiek nawet dopiero tydz. po terminie @ Zależy kiedy ovu była. I lekarz tez kazał testować dopiero tydz. po terminie @. Tolaola ja też mam wykres na ovufriend Ale drugi dopiero Pierwszy to tak sobie prowadziłam byle jak a następny czyli ten ostatni to już porządniej Termin okresu i ovu dobrze mi wyznaczyło, robię testy ovu ale nie mierzyłam temp Może spróbuję w tym cyklu Tylko nie wiem czy jest sens tak dokładnie czy po prostu bez żadnych wykresów iść na żywioł Nawet nie wiem czy uda mi się z tą temp bo mogę zapominać Ja szybko rano się zrywam i przez to mogę zapomnieć A ty mierzysz? Jak coś to nie wiem od kiedy zacząć musiałabym poczytać Choć miałam sobie dać spokój jak już w którymś poście wcześniej pisałam z tym pilnowaniem wszystkiego Wykres udostępniłam wczoraj wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Ja nigdy nie robiłam wykresów nie mierzylam temp. Po prostu kończyła mi się :-) i codziennie przytulanki bo lekarz powiedział że codziennie lepsze plemniki papa do góry po wszystkim i tyle a ze się nie udaje to już wina natury bezpłodna nie jestem bo już mamy dwoje A dlaczego się ni udaje to nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
To właśnie dziwne mamy już po dwoje dzieci które zrobiłyśmy bez problemu :) przynajmniej u mnie pyk pyk i od razu celny strzał Ani stare nie jesteśmy Czy tak mogą się szybko hormony zmienić w organizmie? Może to wina tej endometriozy na bliźnie? Choć myślę że chyba gorsza jest endo na jajowodach itp. Ja ten wykres tak dla spróbowania jak to wychodzi zaczęłam prowadzić i trochę się w to wciągnęłam Spróbuję jednak z tym mierzeniem ale mimo wszystko wiem że muszę zwiększyć ilość staranek Mąż się ucieszy:) Zwłaszcza jak mówisz trzeba pogonić te stare plemniki Choć moje starania będą intensywniejsze przed owul. to może uda się dziewczynkę ustrzelić? Mustang ile jesteś po terminie chyba z dzień? ale bym chciała by ci się udało powodzenia raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja mierzyłam, ale przestalam bo po owulacji mnie to za bardzo nakręca. Dzisiaj zmierzylam tylko tak dla siebie zeby zobaczyc kiedy okres bedzie bo zawsze dzien lub dwa temperatura mi spada. Ale nie notuje na wykresie. Wykresu nie mam udostepnionego, bo jakos specjalnie tam nie siedze teraz :) ja mam termometr pod poduszka, codziennie o 6 dzwoni budzik, termometr do buzki pod jezyk. Potem wyłączam go (ma opcje zapamietywania ostatniego wyniku), biore tabletke na tarczyce i ide spac :) a potem w dzien sobie wpisuje na wykres.a jaki masz nick na ovu? Zaprosze Cie do przyjaciolek. Moj to gabi544 :) A co do testowania - moj lekarz tez mowi zeby testowac najwczesniej w dniu okresu. A najlepiej tydzien po. Ma racje ale latwo mu mowic :D Mi w pierwszej ciazy test wyszedl mi 5 dni po terminie okresu. I to taka lekka kreska. A nastepnego dnia dopiero bardziej widoczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Własnie Cię zaprosiłam:) Ja zaczęłam korzystać z ovufreind z ciekawości i to wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Dziewczyny tylko mnie tu samej nie zostawiajcie:( spóźnia mi się jeden dzień A objawów żadnych brzuch już nie boli piersi też w ogóle nie wiem o co chodzi test też negatywny jak do poniedziałku nie będzie @ to idę do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Hej Ja nie zamierzam nigdzie stąd uciekać:) fajnie mi się tu siedzi. To ty chyba stąd od nas uciekniesz coś mi się wydaje na forum styczniówek 2017! Szkoda że nie możesz bety sobie zrobić A może jednak przecież powinna personel obowiązywać dyskrecja Oj oby to było to co być powinno czyli dzidziuś!!!:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nigdzie nie uciekam :) A jesli mozna wiedziec, czemu nie mozesz zrobic bety? Bo przeoczyłam chyba jak pisałaś powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×