Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dociekliwaaaaaa

test ciążowy 4 dni przed planowaną miesiączką!

Polecane posty

Gość mustang mk
Bo wszyscy mnie znają nawet Panie z przychodni A po co mają gadać poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Przez jakieś wścibskie babki nie możesz rozwiać swoich wątpliwości Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Dzisiaj byłam u swojego internisty i powiedziała mi żebym poszła do przychodni po południu i poprosiła o dyskrecję bo wtedy ludzi nie ma A to prywatnie to nawet do 18 można iść więc jak do poniedziałku nie będzie @ to pójdę zrobić po pracy kosztuje u mnie 20zł trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Oczywiście trzymam kciuki ale czyli kiedy ty chcesz zrobić badanie dziś czy poniedziałek, do poniedziałku daleko jeszcze to wtedy i test ciązowy jak coś to zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarzekałam sie ze nie bede testowac ale nie wytrzymałam. Tradycyjnie 1 kreska :( dzis 25 dc, okres jutro lub w niedziele. Test pepino o czulosci 10mlu. Nie jestem w ciąży :( szkoda gadać.. Czyli czeka mnie za chwile 18 cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Taola jeszcze jest nadzieja @ nie masz tak jak wcześniej pisałam Kuba koleżance wyszedł pozytywny dopiero dwa dni po spodziewanej@ dzisiaj testu nie robiłam bo już mi się skończyły ostatni mam bobo test i czekam z nim do niedzieli coś mi się wydaje że sama sobie @ przesunelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N32
hej Dziewczyny. czy mozna dołączyc ? mam juz synka 4-latka :) niestety dwie ciążę straciłam, pierwsza w 13 tc a drugą w 10 tc :( ale nie poddajemy sie, teraz własnie czekam na @ ... a raczej na jej brak ! zrobilam test strumieniowy w srode rani i wyszly II kreseczki, z tym ze pozniej ta druga zbladła, dzisiaj zrobilam drugi jakis zwykły i I kreska :( nic z tego nie rozumiem... @ nadal brak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam również się dołączam do pytania.... Cykle mam 33-35 dniowe, gdy robiłam testy owulacyjne wyszło mi ze 1-5 mają .am owulacji (były 2 kreski) wiem ze to jest jeden dzień ale berety jakoś 2dni przed i po dlatego napisałam te 5 dni... Okres powinnam dostać 17 mają czyli za 4 dni, zrobiłam dzisiaj rano test ciążowy i wyszedł negatywny tak samo jak wczoraj i 2 dni temu... Nie wiem być może za wcześnie jak na takie cykle? Wciaz się ludze, jestem w ciąży.... objawy są jak na okres, tyle że piersi mnie nie bolą tak jak zazwyczaj przed okresem. Może poradźcie cis jeżeli możecie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za błędy ale pisze przez telefon szybko w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Chciałabym coś pomóc ale chyba niestety za wcześnie na test. Sama narobiłam ich mnóstwo przed okresem. Jak pisałam wcześniej lepiej zaczekać do terminu albo i po. Ja też robiłam testy owu i działałam z mężem w odpowiednim czasie a tu lipa nie udało się mimo iż myślałam że chyba jednak tak bo objawów miałam mnóstwo na ciążę. Wiem że łatwo mówić ale zaczekaj cierpliwie. Choć z drugiej strony słyszałam o przypadkach że 2 kreska potrafi być wcześniej przed terminem A i testy owu nie zawsze mówią prawdę i nie da się dokładnie z nimi strzelić w owu chociaż ja mam nadzieję że jednak się udaje. Pozdrawiam P.s. ale bete możesz zrobić to by już pokazało na 100 % dziś zrobisz to do jutra będzie wynik Daj znać jak postanowiłaś! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Witam N32 Współczuję tych dwóch wielkich strat ale walcz dalej Kiedy masz termin@ Najlepiej to zrób betę wszystko powinno być jasne tylko w okolicach terminu@ Hej Mustang i Tolaola a jak u Was Bardzo jestem ciekawa i czekam na dobre wieści:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na betę nie ma co liczyć bo mam daleko do miejscowości gdzie ja robią, pozostaje mi czekać, ale łudzę się ze może za wcześnie na test okres mam dostać 17 wiec musze czekać, dodatkowo mogę napisać ze mam biały sluz raz wodnisty raz rozciągliwy, czasami pobolewa mnie w pochwie ale na samym dole taki jeden trwający 3 sekundy ból i przestaje boleć. No nic czekam i czekam do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Na swoim przykładzie dziewczyny też wam powiem że lepiej poczekać do terminu@ na test zrobiłam i już dużo przez 3 miesiące A teraz jestem niby dwa dni po spodziewanej @ ale jej nie ma A na moje wyczucie to pewnie sama się przestawila przez te starania. Ja już sama nie wiem jutro dam wam znać czy przyszła@ także laseczki cierpliwości chociaż to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy, ja czekam do 17 wcześniej testu nie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Hej przedmówczyni Ja też miałam podobne objawy jak ty ale mi się niestety nie udało ale wierzę że może u Ciebie zaskoczyło!!! Czekaj do 17 albo i dalej Ja wiem jak to się czas dłuży wtedy Mnie znowu zaskoczył mój @a właściwie jego skąpość Dwa dni przed terminem miałam trochę podbarwiony na czerwono śluz ale w większości przeźroczysty dużo go było a w prawidłowym terminie od połowy dnia do wczorajszego południa bardzo skąpe krwawienie ale to bardzo nigdy tak nie miałam Owszem nie mam zbyt obfitych takie średnie ale to już bida taka:) Mam nadzieję że to nie wpłynie na następny cykl jakoś negatywnie i nie utrudni zajścia Miała któraś z Was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
@ brak test dalej negatywny już mam 32dc A zawsze 28dni w poniedziałek idę zrobić betę bo już sama nie wiem co mam myśleć oby było to na co czekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N32
U mnie tez brak @, dzis 30 dc, testu nie robiłam. Czekam dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Dalej brak @ czekam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Obyś Kochana czekała na dobre wieści:) a ja jutro idę na betę Wiecie zaniepokoił mnie mój dziwny okres krwi mało bardzo albo taka ze śluzem Z dwa i pól dnia Wczoraj czysto a dziś tylko na palcu znów śluz i gęsty brązowy trochę Pójdę dla pewności choć w cuda nie wierzę... Poczytałam trochę i dziewczynom się takie przypadki zdarzały Słyszałyście o czymś takim? Wole sprawdzić bo za tydz wyjeżdżam na tydz. w góry ze znajomymi dzieciakami no i nie wiem czy mogę drinkować (mało piję ale cokolwiek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, wydaje się to takie proste, a jednak ☺ Niektórym wychodzi odrazu a inne kobiety próbują przez rok dwa a nawet i więcej. No cóż życzę WSZYSTKIM starając się aby zobaczył 2 grube kreski!!! A ja dalej czekam do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolaola
Ja mam dzis 27 dc. Mysle ze okres bedzie we wtorwk, liczac moj najdluzszy cykl po poronieniu. Wczoraj po seksie mialam taki bol jak na okres, przez jakies pol godziny. Potem przeszlo. Teraz nic. No jedyne co to sutki bolą jak co miesiac przed okresem i tradzik mam, wiec pewnie bedzie miesiaczka. Szkoda. Bo jednak zawsze jest nadzieja. Jakos plakac mi sie chce :( przykro tak, ze znowu nic nie wyszlo :( trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Ja też idę jutro na betę ale wyniki będę miała we wtorek jakoś wytrzymam trzymajcie kciuki.Kasia powodzenia ola tobie też tego życzę oczywiście gościu dla Ciebie również :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
U mnie rano test dalej negatywny zobaczymy co wyjdzie na beta. Trzymajcie kciuki co więcej to nie jeden :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Ale to dziwne u Ciebie. Zdarzały Ci się już takie przesunięcia w terminie? Ale mam nadzieję że to na dobre Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Negatyw, a na co ja liczyłam Szkoda bo cień nadziei się pojawił Oby tylko to nie rzutowało na dalsze starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
@ przyszła .mam tak strasznego doła ze nic mi się nie chce chyba dam sobie spokój :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Dobrze że bety nie zdążyłam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Szkoda Mustang myślałam że może Ci się uda Dajmy na wstrzymanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×