Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

Atakujesz w chamski sposób osoby mające inne zdanie trzymajcie mnie, tak, nie pomylilem sie, wpisujesz sie w rys anety perfekcyjnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przegrańcami jak zawsze szczery nie warto dyskutować. Z nimi nawet nie da się normalnie porozmawiać, bo obrzucą błotem za inne poglądy. Widać nie mogą się pogodzić z tym, że inni ludzie żyją jak chcą, a oni muszą się kolejne lata męczyć w samotności za marne grosze z renty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam ani jednego posta w tym topiku. Mężczyźni, którzy nie chcą dzieci powinni się wiązać z kobietami, które też dzieci nie chcą. I po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać nie mogą się pogodzić z tym, że inni ludzie żyją jak chcą jak katarynka, bez znaczenia, ze wielokrotnie otrzymala blogoslawienstwo dla swojego wyboru, dalej trajkocze od rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeżeli ktoś mówi że on nie lubi dzieci to znaczy że coś z nim nie halo Do zawsze szczery-oto Twoja wypowiedz z innego topiku o podobnym temacie. jakim cudem normalna moze byc niechec do dzieci??-to też Twoje. tak maly tepoczku, mozna nie lubic kotow mozna nie lubic dzieci mozna nie lubic zimy.....az tak ciezko to pojac?-i to Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a,,,,
gdziez egoist31 uciekl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C.d. od zawsze szczery z topiku pt. Moja kolezanka nie lubi malych dzieci!!! Jak mozna nie kochac dzieciaczkow? -olejmy ich i spadajmy, z tymi tepakami nie da sie gadac tak, sila w nas! razem damy rade! jestesmy normalni -nielubienie dzieci to patologia gdyż oferma tak uważa i juz podawal wielokrotnie argument na te teze, wystarczy poczytac Potrafisz prowadzić dyskusję jak nikt.Jesteś taki inteligientny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, potrafie mazesz tutaj rownie dobrze przekopiowac caly tamten topik, czy dzieki temu osiagniesz swoj rekord glupoty? nie wiem ale pewnie warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zz44
a ty offermo masz jue te swoje dzieci, czy tylko tak pieprzysz o nich ciągle na forum?. Nie masz bo żadna nie chciała twojej mordy brzydkiej? -ocaliła córke przed brzydotą. Padłeś ofiara ewolucji i selekcji DNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
"mam nadzieje, ze to doceniasz " absolutely, myślę już nad wystawieniem Ci pomnika ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczeruś widzę, że samotne wakacje ci doskwierają :P Kolejna wojenka??? A gdzie twoja straż przyboczna??? Wymieniłeś ike na ofermę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84w
:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa burza, Oni są po prostu śmieszni, nikt nawet nie chce czytać, tych wypocin. Dla kretyna ZSz. jest czymś nienormalnym samo nielubienie dzieci, a już deklarowanie że ktoś może ich nie chcieć jest anomalią. Na poprzednim topicu wszyscy go tylko zbesztali, to typowy kafeteryjny błazen. Offerma tez. Zgrany duet dwóch cymbałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jednak przytaczasz wypowiedzi innych.Uważasz,że jestem głupia-masz mamusiu prawo,chcesz mieć,przepraszam masz gromadkę dzieci-Twoja sprawa.Mnie to nie obchodzi bo sprawy innych ludzi, to ich sprawy.Szkoda,że Ty ,taka mądra nie umiesz uszanować innego rozumowania i potrzeb innych.Umiesz tylko obrażać ,nie mając sensownych argumentów.Bo to,czy ktoś ma dzieci,czy nie jest jego prywatną sprawą mamusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
"Bo to,czy ktoś ma dzieci,czy nie jest jego prywatną sprawą mamusiu" a ktoś napisał, ze tak nie jest? gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni będą się teraz wypierać swojej nieprawdopodobnej głupoty. Tak jest zawsze, najpierw się wykłócają (z reszta jakby było o co- o prywatne sprawy obcych ludzi) a później udają greków i piszą że przecież niech każdy robi co chce. Nie warto z takimi pisać. Oni maja i tak dostateczną karę- są nikim. Nie warto kopać leżącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
jestem po lekturze tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
burza, jeżeli mam czytać ze zrozumieniem Twoje słowa, to wymagasz niemożliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta90_210 chodżmy stąd,bo nasza rola już się skończyła.Dwoje naszych największych oponentów odpuściło,001-to prawdopodobnie inny nick jednego z nich;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reszta jakby było o co- o prywatne sprawy obcych ludzi a ta dalej swoja spiewke i znow nic nie zapamietala: zreszta w ogole na pewno naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam, ja tu tylko z doskoku. Ale wciąż pod wrażeniem wypowiedzi ZS i Egoista. Choć prezentują odmienne stanowiska w dyskusji. Chyba chwilowo za straż przyboczną ZS będę robić? To niezamierzone - narratora proszę więc o ignorowanie moich wpisów. Dobrowolnie do drużyny "nielubianych" zapisuję się. W dyskusji nie biorę udziału, więc nie podzielę się opinią na omawiany temat. Chyba zresztą, niektórzy zapomnieli już, jaki jest temat ? :P Teraz rzucanie błotkiem trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×