Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

ej a gdzie nasze wcześniejsze wpisy ???????????????????????????????????????????????????????????????????????? O co tu kurna chodzi ?????? Sonia ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
mnie też boli pachwina miednica wszystko co się da czasem to ciężko chodzić najgorzej jest jak się rano z łózka wstaje. dla mnie też podoba się imię alan moja znajoma ma synka 3 letniego alana własnie a taki super chłopak, my tez mamy problem z imieniem dla dziewczynki i właśnie mąż mówi ze gdyby to był chłopiec to byłby alan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to ja proponuje dla chlopca te imiona: Adrian Jakub Artur Dawid Emil Filip Lukasz Alan Wiktor Te sa takiej bardziej polskie :) Kasia wiem, ze tu jakos glupio jest- wszystko inaczej... Najbardziej jednak zdziwilo mnie jak dlugo musisz czekac na pierwsze usg. Ja mialam swoje w 25 tygodniu - a co by bylo gdyby wykryli na nim, ze dziecko ma jakas duza wade?np. nozki sie nie wyksztalcily? Wiadomo, ze za pozno, zeby usunac wadliwy plod (bo wybaczcie, ale nie chcialabym urodzic dziecka, ktore odrazu skazuje na ciezkie zycie)... A wtedy urodzic i patrzec jak sie meczy cale zycie na wozku inwalidzkim? Na szczescie wszystko z malutka dobrze... Moja siostra mi opowiadala, jak ostatnio przyszla do jej kliniki dziewczyna w 5 miesiacu ciazy, u ktorej wykryto, ze organy wewnetrzne rosna na zewnatrz, obok plodu zamiast w srodku... Takie historie mnie przerazaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczycie za kilka lat ilu alanów będzie w szkołach...;> Sonia, ja właśnie nie chcę polskiego typowego imienia...ty zapewne nawet z tęsknoty za krajem takie byś dała, ja raczej nie przypuszczam, że bym tęskniła...:) no a w sprawie badań, ja nie miałam takich na odkrycie wad wrodzonych czy coś w tym stylu- tylko z usg lekarz mówi, że wszystko na miejscu, że młody się prawidłowo rozwinął i o to się modlę. ale nie wiem, chyba nikt nie wie do końca co go czeka, a nawet jakby co (odpukać) nie wiem czy bym była w stanie usunąć ciążę. nie wiem... ciężki temat... wydaje mi się, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah, i wiem co miałam napisać... jak Kacha napisałaś..."A! Wózek mi przyszedł Śliczniutki Naprawdę wart swojej ceny, a i mógłby nawet więcej kosztować " jak chcesz żeby więcej kosztował to możesz się na mój dorzucić :) :D ja na mój czekam....ciekawe ile będę czekała na jak to było napisane w aukcji "towar wysyłamy kurierem od ręki"... powinien do jutra przyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no tak... Za swój bym mogła dać nawet i 2 stówy więcej, ale za swój :P:P hehe. Dziewczyny poradźcie mi coś na mdłości!!!! Nic mi się przez to nei chce robić :( Witaj smutna.. Mamy ten sam termin :):) Ja juz 11 kg do przodu, tylko nie mam pojęcia gdzie to wszystko jest :D A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
ja jutro ide do gina. kurcze ciekawe jak ten wymaz wyszedl. bo sie boje ze ten paciorkowiec dalej we mnie siedzi:( biegam co 5 min do lazienki a sikam 10 ml. a czuje jakbym miala z litr. masakra tez tak macie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może nie aż tak często. Ja co pół godziny/ godzina ale jak często chodzisz i mało sikasz to może masz jakieś bakterie w pęcherzu ? Nie sprawia Ci bólu sikanie ? Kup sobie soczek żurawinowy, albo tabletki z żurawiną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, jest nataniel i natan- 2 krótsza wersja miała być pierwotnie imieniem naszego syna...ale... nieważne ;/ ja w nocy sikam co godzinę chyba i nie wiem czemu... przeglądaj Kasia, przeglądaj...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek twierdzi, że Milan brzmi jakoś "gejowato" tak stweirdził...;/ hehehe no miałabym psikusa....w portkach spędziłaby część życia przez to że udawała chłopaka na usg :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
hej dziewczynki:) witam nową mamusię termin masz kilka dni po mnie a wiadomo może bedziemy tego samego dnia rodzić:) miałam dziś okropną noc cała nie przespaną, tak mnie plecy bolały ze szok jeczałam całą noc tylko i nadal mnie boli ale juz mniej, to tak z lewej strony no dole i cala lewa noga mnie boli nie dam rady stać na niej ani siedzieć rano było okropnie ale juz powoli przechodzi nie wiem co to teściowa mówi ze korzonki (bo my u tesciów jesteśmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Twój Tomek też musi być zadowolony z imienia jakby nie było.. :) Może dojdziecie do kompromisu :P A jak nie to imię będzie miał takie jak kto pójdzie do urzędu zarejestrować - czy tata czy mama, hehe. Może głupia jestem, ale ja juz myślę o drugim dziecku hehe. No i doszłam do wniosku, że imię dla chłopca zostanie niewyczerpane, więc wymyślać nie muszę, bo ma być Tomek Junior... Ale nowe imię dla dziewczynki gdyby miała być druga dziewucha znowu :D To tak myślę nad Blanką i Anielką :D:D hehe Malutka ta noc dla mnie też dziś była niespokojna... A mnie od połowy ciąży boli prawe biodro i tak kuśtykam, więc już się przyzwyczaiłam.. Pomóżcie wybrać :) Wiem, że różnica niewielka, ale jednak :P Który śpiworek zamówić ?? http://allegro.pl/spiworek-do-wozka-spiworki-becik-posciel-bawelna-i1754363565.html http://allegro.pl/spiworek-do-wozka-2-kolory-spiworki-becik-posciel-i1759596439.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się ten bez baloników i innych podobał, nie ten co malutkiej :) ładny to w ogóle taki śpiworek... pokażę kumpeli może jeszcze nie kupiła :) w naszym przypadku, gdy nie jesteśmy małżeństwem tomek musi iść ze mną uznać ojcostwo, więc T. NIE MÓGŁBY iść i dać mu na imię...:P haha i dobrze!! ;> mnie od miecha miednica napiepsza i kolana od 5mc, a te kolana to czasem spać nie dają, więc każdej nam jest znajomy ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milan super, ale kojarzy mi sie za bardzo z klubem pilkarskim AC Milan :P Mi sie bardzo podoba tez Ryder, ale to juz takie typowo zagraniczne. Jacob, Mason,Scott, Steven,Tyler,Wilson Te mi sie wydaja za bardzo angielskie hehe :P Ja po slubie przyjelam takie nazwisko, ze Polacy maja problemy z poprawnym wymowieniem hehe wiec imie typowo polskie nie pasowaloby do nazwiska... Tez mialam nie przespana noc, burze mielismy straszna w nocy, a dzis juz od 8 rano kumpela na kawe wpadla. Mnie coraz bardziej boli ta kosc pod brzuchem :( Juz jak chce isc na dluzszy spacer to sie mecze przez to. Kurcze, dziewczyny znowu dostalam ciuszki dla corci, mam juz tyle, ze chyba polowy to wogole nie zalozy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, moze byc :D ahh jeszcze troche musimy poczekac :) Moja mala znowu ma czkawke, ale musi sie ladnie wkurzac, bo odrazu zaczyna sie wiercic i kopac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczynki:) mogę się dołaczyć:) mam termin na koniec wrzesniua tzn cesarka na 21-28 jak dotrzymam! bo od paru dni mam skurcze i biore leki:( mam lezec!!! dlatego juz mam doła!! przyjmiecie mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
validos27 no pewnie ze przyjmiemy:) ja też mam w podobnych okolicach co wy termin 22-23 raz tak mówią raz tak. mi się kiedyś podobało imię ariel, ale troche mi sie z proszkiem do prania kojarzy najgorsze są te skojarzenia z czymś he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×