Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

aaa ja myślałam że ty na 25 masz termin (pokićkałam z wiekiem) :) no mój gin, mimo, że prywatnie do niego chodzę też jest "megawyluzowany" i też np na obciążenie glukozą 75g musiałam prawie prosić (zbagatelizował to moim zdaniem), a jak w szpitalu wyszło że nie 3mam się wytycznych diety (nikt nie chciał słuchać, że nie zrozumiałam jednej, co prawda to prawda podstawowej zasady, ale nie robiłam tego celowo!) to mówił jakie to ważne ta cukrzyca! ŻYGAĆ SIĘ CHCE!! ;/ a żeby było zabawniej kumpela z poznania do mnie przyjechała i mówiła, że jej siostra ma SUPERGINEKOLOŻKĘ! tylko ja już w 35tc, i do tego te problemy z dietą, to sobie odpuściłam... ehhh także ja też mogę mojemu coś kupić i zostawić na jego wyluzowanym łbie!! :)\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem zalamana :O wlamali nam sie w nocy do nowego auta, powybijali szyby... Boze ludzie sumienia nie maja :O Samochod mamy od dwoch tygodni i juz trzeba kase w niego ladowac jakbysmy nie mieli innych wydatkow... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, nie wiem co napisać, ja nie mam z kasą problemów, ale ciągle mi coś w tej ciąży "wychodzi" ....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff juz sie troche uspokoilam, ale bylo ciezko... Z kasa problemow by nie bylo, gdyby nie to wlamanie teraz... mielsimy juz wszytsko odlozone na nowe mieszkanie, a teraz mozliwe, ze bede musiala dluzej siedziec z tesciami. Wlasnie sie z mezem poklocilam, bo powiedzialam, ze w zadnym wypadku sie na to nie zgadzam. Z samymi tesciami nie byloby nawet tak zle, ale po za nimi mieszka tam tez od 2 tygodni jego mlodsza siostra z rocznym synkiem i chlopakiem. Plan byl taki, ze oni sie wprowadzaja- my sie wyprowadzamy. 3 rodziny w jednym domu to zdecydowanie za duzo. Po dluzszej rozmowie i moim placzu wkoncu stanelo na moim - powiedzial, ze wyprowadzimy sie zanim mala sie urodzi. Czy tak bedzie naprawde? Niewiem. Tak po za tym to mala daje mi w kosc - jak sie wyciaga czasami ze az mnie boli. Jutro mam wizyte u lekarza, zobaczymy co mi powie :) Dobrej nocy dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia, dawaj na kawalerce do nas, pomieścimy się- URATUJĘ CIĘ!! ;) no my z powodu dziecka i nie tyle też odłożyliśmy coś "na wypadek", bo ja panikara jestem i się boję do teściów trafić, ja takich fajnych nie mam. no 3 rodziny w willi to może tak ale w domu... a tak seriol to pewnie nie lubisz coś tej młodszej siostry, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga, biore materac, przeplyne ocean i sie znajde tam u Ciebie :D Tak powaznie -dom w sumie jest spory, ale np. tylko jedna lazienka, bo dol domu nie jest wykonczony. Jego siostra jest wporzadku, tylko hmm jakby ja okreslic...Znasz ludzi, ktorzy gadaja za duzo, przy tym bardzo szybko, ze az jest to wkurzajace? Taka ona jest, a jeszcze na dodatek gada po angielsku :P Ja chce miec spokoj, dzielic sie moim dzieckiem tylko z mezem, nie chce zadnego wtracania. Mialam miec ta sejse zdjeciowa ale chyba odwolam ze wzgledu na kase... Spac znowu nie moge, maz jest ostatnia noc dzis, a ja czuje jakbym miala zaraz zwymiotowac :( Poza tym mala uciska mi bardzo na pecherz i co 5 minut sikam. Mam juz podklad moniorujacy oddech dziecka, ktory wkladasz pod materac :) Na moj baby shower przyjdzie ok. 30 babek, niektorych nawet nie znam haha. A co tam jak szalec to szalec :D Dzis bylismy zarejestrowac sie w sklepie dziecieccym, dopiero zdalam sobie sprawe jak wiele rzeczy potrzebuje... Ok, sprobuje sie polozyc spac bo u mnie juz po 24. Milego dnia wrzesniowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia, też myślałam o sesji zdjęciowej profesjonalnej, ale u nas to około 2 stów.... może nie takie super zdjęcia, ale tomasz ma naprawdę dobry aparat w telefonie i on mi robi co jakiś czas, może nawet wyjdziemy na dniach w plener... zawsze to taniej a pamiątka jest! taki ja mam pomysł :) dużo gada, o jezu... no ja nie dałabym rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie czy dziewczynka faktycznie zabiera urodę?:) bo ja od samego początku ani trochę się nie zmieniłam i wszyscy mówią że będzie chłopczyk (tylko jedna osoba z rodziny mówi że będzie dziewczynka) a lekarz mówi że będzie dziewczynka jak to jest?:) no chyba że lekarz sobie żartuje hehe:)wierzycie we wróżby? jakieś tam z obrączkami czy to się sprawdza? bo mi jakoś wszystko wskazuje na chłopca a tu podobno dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wierze w te brednie bo tak mi wskazuje na dziewczynkę a ma być chlopak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
jak tam dziewczyny sie czujecie? Macie czasami takie jakby klucie w pochwie? mnie kilka razy dziennie tak delikatnie cos zakluje. a do lekarza dopiero 12 idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też się zdarzają takie ukucia i tak jak ty mam wizytę na 12:P a jutro jadę na krew boże jak ja nie lubię tych badań zrywaj sie z samego rana na glodziei leć do laboratorium masakra:P:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu nie bylam :) Wczoraj w Poznaniu mielismy darmowe USG 4 D ale tylko dla 24 kobiet, na szczescie sie dostalam :) Wg lekarza do ktorego chodze na NFZ bede miec dziewczynke, a wg wczorajszego badania (sadze ze pani ginekolog bardziej kompetentna) chlopiec. Siusiaka nam pokazala, wiec chyba jej wierzyc mozna hehe. Doktor do ktorego chodze ma gorszy sprzet... wiec moze dlatego sie pomylil hmm... Pokazala bym Wam zdjecie, ale nie wiem czy mozna przez forum i byscie ocenily czy to siusiak eehehe :D Maly juz wazy prawie 2200 a mam 33 tydzien, troszke duzo chyba wazy jak sadzicie? Wpadne tu moze wieczorkiem dzis, a jak nie to jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam od niepamiętnych czasów kłuje w pachwinach i gdzieś po brzuchu, olewam to już ;> paulinka, podziwiam, że w zabobony taka młoda i fajna dziewczyna wierzy ;P a serio to nie wierzę nawet w horoskopy, ale to moje zdanie. poczytaj w necie o tym, że hormony w którymś trymestrze sprawiają, że piękniejemy i ani siusiak ani pipka tego nie zmieni ;P ;) fajnie pani numerkowa, że się na usg 4d załapałaś toć to takie drogie!! super!! siusiaka widać wyraźnie ale na dobrym sprzęcie; widziałam różne usg, na niektórych nawet dobrze nie widać gdzie twarz...;/ mojego wewnętrznego siusiaka widziałam 2 razy ;> ajk to nie siusiak to okulary sobie sprawię :D mój mały wazył w 34 tc 2219g więc nie wiem tydzień różnicy, a tyle samo obaj ważą... i na dodatek pamiętajmy że usg to +/- 10% błędu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
u mnie też dziewczynka ale wszyscy mówią że bedzie syn bo ładnie wyglądam he każdy ma jakies zabobony. a ja do lekarza mam jutro na wizytę. my też jak mała się urodzi to wprowadzamy się do teściów:( a tak 2 siostry męża i brat mieszkają jeszcze nie wiem jak to bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezuuu.... ja dostałam taką propozycję, ale podziękowałam już ze 3 razy, bo niestety ja się z rodzicami mojego nie dogaduję...;/ jezu "kosmetyki do testów" przeczytałam jak "kosmetyki dla teściów" O BOŻE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no sheisnot znowu bez przesady w zabobony to ja nie wierze jakby tak było to bym połowy rzeczy jeszcze nie miała hehe:)a dziś wlaśnie szykuje komodę dla maluszka no wiecie pranie,prasowanie,układanie,torbę do szpitala też już pasowałoby spakować:) mi jeszcze do kupienia zostały pampersy i chusteczki no i parę drobiazgów a tak to wszystko na szczęscie już mam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal czekam na baby shower i wtedy bede wiedziec na czym stoje jesli chodzi o rzeczy dla malej :) Ide nie dlugo do lekarza, juz sie nie moge doczekac zeby znowu posluchac bicia serduszka :D Niewiem jak Wy, ale ja juz musze nosic wkladki laktacyjne :O Mleka chyba bede miala wiecej niz krowa na pastwisku... "kosmetyki dla tesciow" bahaha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześnióweczka
hej mamusie ja też termin mam na września :) u mnie jak narazie susza,nic z piersi mi nie leci a jestem już 35 tc. ostatnio na usg doktor potwierdził córe :) a więc kupiłam rózowe ubranka :) teraz czekam aż będzie pogoda i zrobię pranko i prasowanko. 782651 hm to dałaś mi teraz do myślenia co do płci a ile razy miałaś potwierdzoną płeć na tym zwykłym usg ? nie sądziłam,że takie pomyłki jeszcze się zdarzają, a może lekarz do którego chodzisz jest mało doświadczony,albo we wczesnej ciąży podał Tobie płeć dzidziunia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
to sie nie martwie tymi kłuciami:) ja juz mam wszystko oprócz wózka i materaca do lozeczka. jakie to wszystko sliczne.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja dostałam do myślenia... ja się cukrami przejmuję a byłam dziś u gina i mnie się pyta czy ściąganie szwu w pt (37tc) a ja na to, że za wcześnie, że do 38 chcę dotrwać a on, czy mam skurcze, ja że tak... on, że jak się zacznie to natychmiast do szpitala, bo szew będzie 3mał jak zacznę rodzić a szyjka pójdzie!! jezuuu a ja się z nim na środę umówiłam 17stego (38tc się zaczyna), a się boję bo twardnieje dość częśto brzuch... niby 38 liczy się ajko donoszone ale czy warto ryzykować, że tak napiszę...?? to tylko parę dni... chyba w pt pojadę rodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie mam tych usg mojej kumpeli, bo w porównaniu do moich naprawdę nawet wyraźnie nie widać gdzie głowa... a płeć to już w ogóle!! duużo zależy od sprzętu mi lekarz jajka i siusiaka wyraźnie pokazywał ;) choć zaraz chyba sama zobaczę... a tylu rzeczy NIE MAM!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, a ja znowu nie mogę spać. Czy to nie dziwne że śpię po 3-4 godziny dziennie, a co gorsza nawet w dzień tego nie odsypiam bo mi się nie chce. Ja po prostu chyba przeżywam zbliżający się poród, okropnie się boję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa mamusie! Daga, ja mysle, ze 37 tydzien ciazy tez jest ok... Moj lekarz powiedzial mi od poczatku - po 36 tygodniu ciazy sie nie martwimy jesli porod bedzie szybciej. Ja bym sie zdecydowala urodzic juz pt na Twoim miejscu, zebys pozniej nie miala przez ten szew tylko komplikacji :O Napewno wszystko bedzie ok wiec sie nie martw :) A reszte rzeczy napewno dokupi Ci rodzina, a jak nie to Tomka wyslesz do sklepu ;) marcia, mam tak samo jak Ty - spie tylko po kilka godzin, a w dzien to moge wogole zapomniec, ze zasne. Potem chodze caly dzien nie w sosie - Sonia nie wyspana (albo glodna) to zla Sonia :) Jednak staraj sie lapac kazda okazje, zeby pospac, bo jak sie malenstwo urodzi to mozesz o wyspaniu sie juz totalnie zapomniec... Paulinka, gratuluje zabrania sie do prania i prasowania - ja jakos nadal sie przelamac nie moge, zeby to zrobic. Chce przetrzymac jak najdluzej, zeby ubranka byly swieze. milego dnia dziewczyny, ja ide spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sypiam od północy do 5:20 więc niby ponad 5 h....ale ciągle na siku łażę... aa i potem po zjedzeniu kładę się i godzinkę 6:30-7:30. potem też w ciągu dnia nie mogę nie z powodu braku chęci ale ciągłych kurwa posiłków, mam dość budzenia się bo obiad bo mierzenie...to bo tamto... wiem co to ciągłe zmęczenie...chyba też moją sytuacją... no u nas czekają do 35tc niby ale ... no mama mówi, może lepiej isć w pt; jednak widać, że lekarz mi zostawia wolną rękę ale chyba widział, że z tymi skurczami to taka nowicjuszka, że po prostu mogę przegapić moment... jak będą już skurcze parte to nie będzie ciekawie ale ze mną... mam opory bo się kurwa uparłam do 38tc !! głupia jestem nie?? napiszcie, że jestem głupia. osiołka.... no i z tymi ubrankami mam to samo ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×