Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Klinka dzięki dzięki i Twój także piękny :) Z resztą wszystkie śliczne :) To moja pierwsza ciąża, więc wszystko mocno przeżywam :) Dostałam dziś paczkę od lekarza, a w niej książeczka i czasopisma dla mam. To przykładnie czytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj przykładnie Szatynka, czytaj :) Senność mi minęła, dzieciaki żądają naleśników, a mi się nie chce stać przy patelni... Ale co zrobić... Teraz, dla odmiany, jem boróweczki amerykańskie... Pycha! Tego mi właśnie było trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam mega stracha, a więc wczoraj wieczorem na wkładce zobaczyłam ciemną plamkę, dzisiaj rano znowu. Umówiłam się, wiec szybko do lekarza, na szczęście wszystko ok, dzidzia ma 3 mm i ma już serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie melduję, że wczoraj byłam na USG :) Według USG - to 6 tydzień. Ginekolog potrafił już stwierdzić, czy to ciąża mnoga - czy też nie ... I BĘDĘ MIAŁA DWÓJECZKĘ! NA 90 % BLIŹNIĘTA ! Nie mógł określić w 100%, bo to jednak dosyć wcześnie. Następne USG w 10 tygodniu, wtedy już będę pewna. Widział dwa bijące serduszka :))) Ciąża bez znak zagrożenia, wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula0501
Cześ dziewczyny. Wczoraj zrobiłam test - 2 kreski, dziś podobnie :-) chociaż trudno mi w to uwierzy to chyba jestem w ciązy. Pozdrawiam gorąco Kasiulka! ja też jestem z Warszawy i mysle zeby zapisac sie do lekarza na inflanckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, podczytuję Wasze forum i mocno trzymam kciuki żeby nie przyszła @, dzisiaj mam 29 dzień cyklu, ostatnią ciążę niestety poroniłam (7 tc), teraz rozpoczęliśmy starania na nowo... mam pco więc jestem pod stałą kontrolą lekarza i mam stymulowany cykl, testować będę w poniedziałek, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodotka - herbata z plasterkiem świeżego imbiru działa świetnie. U mnie mdłości pojawiają się jak jestem głódna - muszę często jeść małe ilości, wtedy jest ok. Niestety brzydkie zapachy strasznie mnie mdlą, ale ostatecznie nie wymiotuję. Ja będę rodzić na Karowej tak jak za pierwszym razem, a o Inflanckiej wiem dużo, bo wybrałam ten szpital,ale musiałam zmienić,bo mieli zaplanowany remont dokładnie w miesiącu mojego terminu. Oba te szpitale są super, bo mają oddziały intensywnej opieki neonatologicznej II stopnia. Ja się przed pierwszym porodem bardzo martwiłam, że coś się może stać i w szpital bez OIOMu dla noworodków odeśle dziecko gdzie indziej i ja będę w jednym a dzidzia w innym!!! Z tego samego powodu nigdy nie zdecydowałabym się na poród w prywatnej klinice. Jak wszystko idzie ok, to rodzącej nikt nie jest potrzebny, sama da radę, gorzej jeśli coś by się stało - wtedy prywatna klinika jest tak samo bezradna jak położna przyjmująca poród w domu... Niestety, z racji mojej profesji wiem co nieco na ten temat. W Polsce nadal to państwowe szpitale mają coś do powiedzenia, gdy w grę wchodzi jakikolwiek problem - kliniki prywatne są nadal od zabiegów prawie kosmetycznych...poród bez powikłań napewno można do takich zaliczyć. Ale jak można uzyskać pewność, że będzie bez powikłań? Ja, gdybym taką miała zdecydowałabym się rodzić w domu, jak to robią Holenderki. Znajome, bezpieczne miejsce, z "własnymi" bakteriami. Niestety nie mnam na tylle odwagi i nie chcę ryzykować. My właśnie w drodze nad morze!!! Gratuluję nowych wieści o maleństwach! Serduszka nam biją!!! Mariczkee OLBRZYMIE PODWÓJNE GRATULACJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gratuluje informacji o blizniaczkach:) ja ide na usg 20.07 zobaczymy co sie u mnie okaze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Mamusi bliźniaków :) :) :) A my przesunęliśmy urlop... na przyszły tydzień - podobno wówczas pogoda będzie bardziej sprzyjająca... Pozdrawiam wszystkie Marcóweczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie @ nadal brak, testować będę dzisiaj popołudniu lub jutro rano...starsznie sie boję. Generalnie to czasami zaboli jajnik i mam wrażliwsze piersi, boję się bo mam też sensacje żołądkowe ale może to przez to, że ciągle bym jadła. Wczoraj to jadłam co 2 godziny...masakra :) leczo, fasolka szparagowa, ostre chipsy i do tego jogurt naturalny...to chyba była mieszanka wybuchowa i tym tłumaczę swoje rewolucje dzisiejsze, nie wspominając śniadania i kolacji :) jak zrobię test to sie zamelduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiolek - Ty ten test rób już teraz!!! Po co do popołudnia czekać??? (że o jutrze już nie wspomnę...) Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, i ja do Was dołączam ;) Staraliśmy się z mężem o dziecko ponad rok. Leczyłam się w klinice niepłodności. Brałam CLO, Bromergon i Luteinę. Miałam strasznie nieregularne i bezowulacyjne cykle. ostatnia @ miałam 13 czerwca, w piątek (15.07) zrobiłam rano test i dwie krechy ;) Byłam od razu u ginekologa, badała mnie, dała skierowanie na bete i na USG (bo coś wymacała w czasie badania na przydatkach). Wszystko załatwiłam w jeden dzień i się potwierdziło. Jak mnie ginka badała to powiedziała "PIĘKNIE", Beta 250 - więc bardzo wczesna ciąża, na USG nic jeszcze nie widać (tylko ciałko żółte w jajniku z którego była owulacja), ale z przydatkami mam wszystko ok. Ogólnie cały czas biegam do WC, sutki mam nabrzmiałe (bolące) i trochę pobolewa brzuch jak na okres. Ale myślę, że to normalne objawy na początku ciaży. Mam iść na USG za dwa tygodnie (29.07), a dziś robiłam ogólne badania moczu, krwi i hormonów. Dodatkowo poprosiłam o pobranie krwi na bete i wyniki mam po południu. Mam nadzieję, że ładnie od piątku wzrosła. Powiem Wam, że jestem pełna obaw. Nie mogę się doczekać tego USG, żeby sprawdzić czy wszystko tam się ok zagnieździło... To będą najdłuższe 2 tygodnie. Z tego co liczyłam na kalkulatorze to termin bym miała na 23 marca. Eh żeby wszystko było ok. Jakaś jestem poddenerwowana, że może być coś nie tak. Dziewczyny ja też jestem w Warszawy. Macie jakiegoś dobrego lekarza do prowadzenia ciąży? Pozdrawiam i dam znać jak już będę miała wynik dzisiejszej bety. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, też bardzo chciałabym rodzić na Karowej, ale tam strasznie trudno się dostać, mam nadzieje że się uda :), na razie chodzę do Babka Medica (przy rondzie Babka) super przychodnia, niestety prywatna, więc za wszystkie badania trzeba sporo płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam i gratuluje nowym mamusiom :) Mariaczkee podwójne gratulacje ! Wow, ciekawe czy będziesz jedna u nas na topiku z bliźniakami :) Jak mąż i rodzina zareagowali? Nesia mieszkam w Holandii, wszycy zachwalają porody rodzinne. Jednak ciąża musi być książkowa, żeby dostać zgodę na taki poród. Ja tak czy inaczej podziwiam kobiety rodzące w domu, ja bym się chyba bała. Nie wiem jak to wygląda w razie komplikacji. Z synem miałam planowane cc, 2 tyg przed terminem, nie wiem jak to teraz będzie. Szczerze, to na myśl o porodzie naturalnym przechodzą mnie dreszcze. Mdłości nie mam, nic mi nie jest. Dobrze, że gardło już zdrowe. Jutro o 10 rano wizyta. Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) zrobiłam test i są dwie kreseczki :D jeszcze w to nie wierzę :) na początku wyszła tylko jedna i myślałam, że nic z tego ale po minucie pokazała sie słaba druga kreseczka :) jutro zrobię test z rana to moze będzie wyraźniejsza :) bardzo się cieszę ale i boję :( każdy objaw porównuje do ostatniej poronionej ciąży...tak bardzo bym chciała zeby wszystko było ok. Zadzwonię do lekarza z tą super informacją i umówię się na wizytę :) Mocno wierzę, że tym razem będzie ok, musi być!!! Jestem taka szczęśliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja wczoraj dostałam lekkiego plamienia (kilka jasnobrązowych kropelek) i dziś rano bardzo delikatnie. Mam wieczorem umówioną wizytę u gin, troszkę się obawiam (wizyta miała być jutro). Kasiulka na jakim etapie ciaży jesteś??? u mnie 6,5 tygodnia, podobno liczy się to jako 7 tydzień więc serduszko już powinno być... jak myślicie? mam nadzieję że będzie minimum jedno a może i dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina trzymam za Ciebie mocno kciuki :) daj znać jak będziesz już po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was marcóweczki :D ja jestem też marcóweczką ale 2011 moje szczęście to Kubuś, który ma już 4,5 miesiąca :D jestem przeszczęśliwa!!! i gratuluje Wam wszystkim... zobaczycie zleci ciąża szybciutko!!! pozdrwiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka_30 ja też szukam jakiegos dobrego lekarza z Warszawy i mysle żeby sie zapisac na Inflancką, bo pozniej jakbym tam rodzila to moze akurat bylby lekarz którego juz się zna. Agatka_30 a kiedy mialas ostatnia @ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek gratuluję i życzę spokojnej ciąży. _Paulina trzymam kciuki z wizyte aby wszystko było ok.. Daj koniecznie znać. Jesteśmy w podobnym wieku ciążowym bo u mnie dziś 6 t 5d... Dzewczyny a może zrobimy sobie tabeleczkę z terminami porodu. Łatwiej bedzie nam rozpoznać ktróa z nas na jakim etapie i jakie dolegliwości NICK...............cykl starań...........TP _________________________________________________________ scooby84........2 lata...................09.03.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula0501 ja ostatnią @ miałam 13 czerwca. Także dopiero początek. Czasami sobie myślę, że może za wcześnie się dowiedziałam o ciąży. Tylko się teraz stresuję czy będzie wszystko ok na tym USG za 2 tygodnie. To będą najdłuższe dwa tygodnie w moim życiu.... non stop o tym myślę i nie potrafię sobie znaleźć miejsca. Wyników bety jeszcze nie mam, wiec nawet tym nie mogę się uspokoić, że wszystko ok.... A na Inflanckiej to jakiś prywatny lekarz czy na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze :) Daj znac co lekarz powiedział. Podobno plamienia w ciąży często występują i nie oznaczają nic złego :) NICK...............cykl starań...........TP _________________________________________________________ scooby84........2 lata...................09.03.2012 Julka.............1 cykl..................11.03.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
dolacze sie :) NICK...............cykl starań...........TP _________________________________________________________ scooby84........2 lata...................09.03.2012 Julka.............1 cykl..................11.03.2012 amr2.............2 cykle.................19.03.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka_30 u mnie tez sam początek i odczucia mam podobne do twoich. Z jednej strony strasznie się cieszę, a z drugiej rozum podpowiada mi że spokojnie, bo to bardzo wcześnie. Ja na razie jestm po 3 testach ciążowych robionych w odstępach kilku dni a na wizytę do lekarza chcę się zapisa w przyszłym tygodniu. Jeśli chodzi o Inflancką to w ramach NFZ-u. Jest tam kilku lakarzy. Właśnie czytam o nich opinie. Myślałąm też o Karowej, ale podobno trudno się tam dostac. A teraz gdzie cgodzisz do lekarza? Agula0501........1 cykl ........... 23.03.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby84........2 lata...................09.03.2012 Julka.............1 cykl..................11.03.2012 amr2.............2 cykle.................19.03.2012 Agula0501.......1 cykl..................23.03.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula0501 ja teraz chodzę do Medicoveru bo mam wykupioną opiekę w pracy. No ja robiłam 2 testy i tak jak pisałam wcześniej byłam na badaniu ginekologicznym, na becie i na usg. Więc wczesna ciąża potwierdzona. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×