Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Gość Karolinkas
Czy tzw BATYSTOWE KAFTANIKI sa obowiazkowe do szpitala? I jesli tak to gdzie takie zdobyć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kaftaników to zależy od szpitala, w niektórych musisz miec tylko ubranka na wyjście ze szpitala. Musisz zadzwonic i zapytac czego wymagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mutsy super Madziu czy Maksi Cosi?:) Ja uważam,że oba są warte swojej ceny;) Ja będę rodzić w Katowicach na Łubinowej...Chodzę do lekarza,który tam pracuje prywatnie a potem będę tam rodziła(to jest prywatny szpital) na nfz:) Zobacz sobie ich stronę w internecie.Jeśli chodzi o warunki to są cudowne jednakże nie mają odzdziałów dla noworotków gdyby było coś z dzidziusiami nie tak..Z tego co wiem większość pań,które tam rodzą mają wszystko oki z dzidziusiami w czasie ciąży a jeśli w czasie badań ciążowych wychodzi coś złego z dzieckiem to decydują się na inny szpital..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oba super :) Ja też chodzę prywatnie do lekarza, wybrałam go dlatego, że jest polecany i pracuje na goduli a z nfz-u to do niego się nie da. Właśnie na goduli maja oddział dla noworotków, wszytko nowe i po remoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są ceny dla kobet,które nie rodzą na nfz;) A z tego co wiem dziewczyny idą 2,3 razy do lekarza stamtąd pod koniec ciąży i dostają skeirowanie do szpitala na poród:) Najwazniejsze,że Ty jesteś zadowolona z lekarza i opieki-to Ty masz się czuć dobrze i bezpiecznie:) A Ty Madziu jaki wóżek kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tako Laret ciemno różowy :) w zabrzu u VIKI byla oglądać i jest sliczny, ale dopiero kupimy gdzieś w lutym bo już nie mam gdzie trzymac rzeczy a na dodatek by się ubrudził w tym syfie :) a lekarza mam Dr Ziomka słyszałas o nim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie słyszałam o Twoim lekarzu...ale jak jestes zadowolona to napewno jest dobry;) My też ogladaliśmy i mebelki i wózki w Wiki ale zamawiamy wszystko w Boćku koło Teatru Nowego...Tylko oni mają ta firmę wózków:) Przed chwilą skończyliśmy z katalogiem w ręku rozpalnowywanie mebelków u Stasia w pokoju a teraz poczytam jeszcze czy "napewno" chcę ten wózek(czym bliżej kupienia tym ja mam wątpliwości czy podejmuję dobrą decyzję...zawsze tak mam:/) i rano idziemy zamówić co trzeba:) Miłego wieczoru Madziu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w boćku też byłam ale te zamieszanie mnie przeraziło, nikogo do pomocy nie znalazłam więc się zraziłam a w tym VIKI to mily Pan był z którym mój Paweł mogl jak facet z facetem pogadać :) dziękuje i również miłogo wieczorku dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha g, trzymaj się dzielnie w szpitalu, mam nadzieję że wszystko ok z Tobą i dzidzią i że zaraz wyjdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam si udało Madziu zarówno i w Boćku jak i Viki trafić na profesjonalną obsługę;)I tak jak powiedziałam zwariowałam i nie wiem,któy wózek wybrać;) Mutsy4rider9dobrze mi się go prowadzi),mutsy urban rider(mąż jest nim zachwycony) i maxi cosi mura3(mnie się dobrze nim jeździ:)) Spisaliśmy z forum z netu wszystkie za i przeciw i jedziemy testować:) Mam nadzieję,że jakoś damy radę i nie będziemy żałować swojego wyboru..Martwi mnie fakt,że jesienią ansze pociechy będą już w spacerókach(czy mój synek nie będzie za "wcześnie" za duży i zmieści się do zcasu nauczenia się siedzenia w gondoli:/),trzeba dokupić śpiworek do spacerówki itd.. Ech...zobaczymy:) Madziu Twój wóżeczek też jest ślcizny:):):) Koleżanka ma tako i jest bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęście ja już chyba miałam z 10 opcji wózkow, zawsze cos nie tak :) albo znalazłam jakiś nowy ale ten tako laret jest nowym modelem a na zywo jest jeszcze lepszy niż na zdjęciu więc pozostaje ten centa tez niczego sobie 1600za 3w1, polska firma, gwarancja na miejscu czytalam że za lekkie nie są do wnoszenia ale ja nie mam problemów bo mieszkam w domu i nie bede musiała wnosic wszystkiego :) koleżanka tez ma i tez chwali :) głos na miśka oddany jeszcze tylko godzinka pracy, jedna klientka na pazurki i czas się szykować do lekarza :) na 13 mam wizytę zobaczymy co mi powie o mojej glukozie na czczo wieksza niż po wypiciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie :) U mnie paskudna pogoda... deszcz, szaro i ponuro... Niestety już dziś muszę wrócić do swoich obowiązków i uzbierało się dużo pilnych spraw do załatwienia. Będę uważać na siebie, ale przy takiej pogodzie to bardzo trudne... Co do wózków, to my także przerobiliśmy już kilka firm i modeli ;) Na razie skłaniamy się ku wózkowi z firmy tako, ale kto to wie, co wybierzemy ostatecznie :) Dzidziuś wzbogacił się przez weekend o nowe fatałaszki, bo rodzice nie mogli się powstrzymać... Mąż stwierdził, że jak będziemy tak kupować w każdy weekend do porodu, to ubierzemy dziecko na jakieś 3 lata :P A sam oczywiście donosił różne rzeczy i mnie przekonywał, że świetne i musimy wziąć. Dziękuję za wszystkie głosy. Misiek walczy do jutra do północy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesquik
Do MArcowe Szczęście i Madzia0808- kobiety nie róbcie wiochy. NOWOROTEK?? Co to jest?? Może warto było najpierw skończyć jakąś szkołę a później brać sie za robienie dzieci? Co Wy tym dzieciom zapewnicie?? Pisze się NOWORODEK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nesquik Kto tu wioche robi, my sobie tu luźne rozmowy, nikt na błędy nie zwraca uwagi a tu nagle ktoś się znalazł, nikt z Nas się nie dopczepił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u naspogoda też paskudna się zrobiła a do tego złapałam jakieś okropne przeziębienie...na szczęście udaje się uniknąć gorączki domowymi sposobami choć generalnie mam dość:( nienawidzę chorować. Co do wózków to ja też już zgłupiałam :) podobająmi się modele tako, tylko ta waga...niby nie mieszkam wysoko bo na pierwszym piętrze ale już sama nie wiem :) ewentualnie podoba nam się wózek z espiro, kolor pomarańczowy :) http://allegro.pl/wozek-enzo-evo-espiro-3w1-2011-wyprzedaz-i1950877164.html ostatnio zaś koleżanka pytała czy nie wolimy kupić najpierw samego głębokiego wózka a potem osobno spacerówki...sami już nie wiemy, w sumie to wózki głębokie wcale nie są jakieś super ekstra lekkie, średnio ważą około 9 kg, choć podobno każdy kilogram to duża różnica :) wiem, że dużo z Was ma dzisiaj wizyty, czekamy na wieści :) miłegodnia Wszystkim życzę, zmykam zadzwonić do szkoły rodzenia, mam nadzieję,że będą jeszcze miejsca, chcieliśmy zacząć od stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie się zapisałam, choć mam mieszane uczucia, ponieważ przeraziła mnie cena (w szpitalu na karowej w Wawie) 650 zł, poza tym bardzo się cieszę, jest 7 spotkań, po 2 godziny w sumie 14h. Zaczynamy od 3 stycznia :) Dziewczyny zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula u mnie na Żelaznej szkoła rodzenia 500 zł. Chyba takie po prostu ceny w Warszawie. My zaczynamy 14 stycznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powariowali z tymi cenami. chciałabym chodzić bezpłatnie na inflancka (mimo, że bede rodziła na Karowej), ale projekt mama zdrowie i ja podpisany jest do 10 grudnia. !5 tego będę prowadzili rozmowy i może przedłużą, jak się tak stanie to się przepiszę na inflancka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od mojego lekarza i moja dzidzia ma już kilo :) Wyniki mam bardzo dobre nawet ten dziwny cukier co mniejszy po wypiciu wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesquik
Do Madzia0808- a nie przyszło Ci do głowy, że jestem jedną z Was?? Ale chyba głupio tak pod czarnym nickiem zwrócić którejs z Was uwage bo wiadomo jak się odrazu będzie traktowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co to jest forum a nie dyktando A tak na marginesie to ja po prostu często nie używam polskich znaków a le to chyba nie są błędy i nie świadczą o tym, że ktoś nie ma szkoły jak to nazwałaś, a nie przypominam sobie żebym Noworodek przez T napisała, a jeśli nawet to każdemu może się zdarzyć. I nie można komuś mówić, że nie dorósł do dziecka SMUTNE TO :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane w kolejnym tygodniu:) Przykro się czyta takie posty Nesquik...myślę że jednak nie jesteś jedną z nas bo tu raczej są kulturalne kobiety, które nie dokuczaja innym i nie komentują wypowiedzi w tem sposób. Każdej z nas moze sie zdażyć pomyłka co nie znaczy że trzeba tej osobie ubliżać. No cóż...mimo wszystko miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie padam na twarz, a jeszcze dziś czeka mnie szkoła rodzenia... Cały dzień w biegu, do tego ten deszcz... mam nadzieję, że choroba nie wróci. Co do tych błędów, to nie warto wszczynać kłótni. Popełnić błąd zdarza się najlepszym asom ortografii :) Nawet Tobie Nesquik się zdarzyło. Poprawnie jest "od razu", a nie tak jak napisałaś :) Gdyby takie coś się zdarzyło w dokumentach oficjalnych, to rzeczywiscie ostra wtopa, ale tu przymknijmy na to oko i cieszmy się swoimi maluchami. Po co podnosić ciśnienie? Dodam, że jestem zwolennikiem poprawnej polszczyzny, zarówno w piśmie, jak i w mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesquik2
:) to ja też ... ''noworotki'' ;) Trąci wiochą ale co zrobić . Ważne są wózki maxi cosi mura za 4000 czy zł Quinny za 4200 zł straszna wiocha ! Nie chwalcie sie ... Albo prywatne porody za 5000 zł ? Tak już wam wierze ;) Ja już nie umiem tego czytać ... od głuższeo czasu przeglądam tylko posty i normalnie już czytać sie nie da . Dosłownie huj mnie obchodzi jakim wózkiem będziecie jeździć jakie łóżeczko i jaką pościel za 500 czy 1000 zł będzie w tym łóżeczku ! To co w większości kafe chwalicie sie a na 100% nie macie nawet tego co opisujecie ! Skromność jak zawsze powtarzam jest piękną zaletą młodej mamy ! Nie przepych i to co mnie odraża do tego forum przechwalanie się i wieczne narzekanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam..;) Nie przypuszczałam,że idąc z listą zakupów spędzimy w sklepie ponad 2 godziny:/..Mebelki do pokoiku zamówione...wózek też:) Jednakże po bardzo długich pertraktacjach:)Ja jedno...mężuś drugie;) Maxi cosi Mura odpadła już na początku..spacerówka jest tak uboga,że nasz fotelik jest chyba bardziej zabudowany po bokach:/ Gondolka super...ale jesień nasz synuś przejeździ w spacerówce tak więc wygrał Mutsy..Po długim "próbowaniu" wybraliśmy Mutsy Urban z gondolką w jednym kolorze i spacerówką w innym:D Będę się czuła jakbym miała dwa różne wózki:D:D:D Dokupiliśmy kilka gadżetów do wózka (typu śpiworek do spacerówki,większy koszyk na zakupy,folię ochronną przed deszczem,torbę itp). Jesteśmy zadowoleni ale bardzo zmęczeni. Madzia0808- gratuluję pięknej córci i dobrych wyników:D Co do różnych obcji wózeczków itd to ja też przechodziłam liczne wersje i nawet dzisiaj wielokrotnie zwariowałam:D:P Tego się raczej nie da uniknąć;) Szatynka84-głosik oddany:) Nie daj się łapać wiruskom i poopowiadaj jak tam jest szkole rodzenia jak wrócisz:) Nesquik- nie będę komentować ...szkoda słów a denerwować się nie mam najmniejszego zamiaru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesquik...po pierwsze jesli ci sie nasze forum nie podoba to nie musisz tu wchodzic i czytać proste, po drugie mnie nie stać na porób za 5000zł na wózek za4000zł ale nie ma dla mnie problemu że ktoś tyle zapłaci, to są jego pieniązki i może robić z nimi co chce a mi nic do tego. Chętnie oglądam linki które dzieczyny wstawiaja i jakos zazdrośc we mnie nie kipi że moja niunia będzie miała wózek za max 2000zł i urodzi sie w powiatowym szpitalu a nie w klinice. Jakos nie czuję się gorsza z tego powodu więc nie wiem w czym ty widzisz problem. Proszę daruj sobie komentarze tego typu, bo robi sie tu nie przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loarra -a ja Ty się czujesz?:) Od kiedy liczysz 7 miesiąc?W książkach co innego...na różnych stronach w internecie różne wersje..już nie wiem w jakim jestem miesiącu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×