Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

nieszka GRATULACJE!!!!!Kochana do tabelki juz cie wpisalam...tylko daj znac jak ma synus na imie:) Ciesze sie że poszło szybko i sprawnie:) Odpoczywaj kochana i buziak dla dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszka to jestesś czwarta :) serdeczne gratulacje. Fajnie, że masz to już za sobą. JAk już odpoczniesz i będziesz miała możliwośc to pisz, opisz nam wszystko, bo my wciąż czekamy i jesteśmy głodne wiedzy na temat porodu ;-) Dużo zdrowia i sił dla całej rodzinki Klaudyna już niedługo. A facetami chyba nie powinnyśmy się przejmowac. W końcu oni nigdy nie poznają tego stanu i nie będą wiedzieli jak się czujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra........25......Inowrocław..22.05.11......01.03.2 012 ...dziewczynka Loma..........30.....Warszawa.....25.05.11....02.03.20 12 ...dziewczynka szatynka84.....27.....Białystok......24.05.11....03.03. 2012 ...córeczka Nesia........35........Warszawa.....26.05.11.......04.03. 20 12 ...dziewczynka Madzia0808...22...Ruda Śląska...31.05.2011...07.03.2012....dziewczynka? nikaa87..........24.....kraków........30.05.11......07.0 3.20 12.....dziewczynka Happy_mom......27......Wrocław....01.06.2011.....07.03.2 012.... TeczowyElfik......27......Lublin........02.06.22......08. 03.2012..... inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08.03.20 12...... gocha g ........... ..28....................03.06.11......09.03.2012.....dziewcz ynka scooby84........27.....Poznań ..... 02.06.11.....09.0 3.2012......chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia.......02.06.11 ....09.03.2012.....dziewczynka myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2 012..... carmen37.....27.....Dublin.........04.06.11.......09.0 4.2012.....chłopiec Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 .....10.03.2012...chłopiec latka29....28...D.Tarnowska.....04.06.2011...11.03.2012.. .dziewczynka Agniesia1979.........01.06.2011...........11.0 3.2012.......dziewczynka monika2712....27.....Szczecin......08.06.11.12.03. 20 12.......chłopiec muffka_27...27....Warszawa....05.06.2011...12.03.2011..dz iewczynka Kasia G......35....Kalisz...........15.05.2011.....20.02-12.0 3......Synek Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012.... nati olsztyn....26...Olsztyn....06.06.2011....13.03.2012 chłopiec klaudyna_86.....25.....UK-podkarpacie.....06.06.11.....13 .03 .2012.....dziewczynka eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012... rogal86..........25.......Niemcy.........22.05.11.....14. 0 3.2012....dziewczynka kajaka31........31.....Gdynia...........27.05.11......15. 03 . 2012....dziewczynka Marcowe_szczęście..31..G.Śląsk......11.06.2011.....18 .03.2012.....synek Agula0501.....26.... Warszawa...... 18.06.11......18.03.2012..... dziewczynka amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012.... Marzec19......26.....Kraków............13.06.11......19. 03. 2012.... Lilka79........31.... Warszawa........13.06.11......20. 03.2012....dziewczynka Jagoda 20marzec..26..Zielona Góra..13.06.11...20. 03.2012...dziewucha ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012........ lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11.....21.0 3 .2012.....dziewczynka my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23. 03.2012.... Basiolek........28.....GórnyŚląsk.....19.06.11.....25. 03.2012..............dziewczynka Eulalia.........31.....Białystok........20.06.11....25.0 3.2012..............chłopczyk Ania_33.........33.....GórnyŚląsk....08.06.11......25. 03.2012.....dziewczynka Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .26.03.2012.... majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012.... Marghi...........36.......N.Sącz.........29.06.11....... 29.03.2012.......chłopczyk angel5568........22......Siedlce.........22.06.11......29 .03.2012..........chłopczyk Madasiek.................Pasłęk..............29.03. 2012......................chłopiec Miholichol............Warszawa............30.06.11 .......01.04.12............chłopiec LISTA ROZPAKOWANYCH MAM NICK.......... TERMIN....DATA PORODU.....IMIĘ.......WAGA/WZROST......SN/CC gosiaczek29......08.03......27.01......Kinga/Jul ia...1900 /46..2000/48....CC betty29.............04.03....12.02......Natalia. ......25 00/48........SN zielonytulipan. ..04.03.....16.02 ......Jan........... 3300/54.........CC nieszka2000.....05.03.....17.02........synek.........31 00/54.......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszka2000- GRATULACJE!!! No dziewczynki do marca ponad tydzień a tu dzieciaczków nam przybywa. :-) Ważne, że są zdrowe!!!! Dziś nie miałam większych problemów z ciążą. Nawet dobrze się czułam przez cały dzień. Jutro moja 3 letnia córusia jedzie do szwagierki na tydzień a potem do rodziców i będzie tam aż do porodu. Oj będę bardzo za nią tęskniła. Zobacze ją jak urodzę. W domu cicho i pusto będę miała, mąż dopiero ok 19- 20 przychodzi z pracy.. Ona mnie rozbraja jak rozmawia z moim brzuchem:,, Dzidzia idź spaciu, noc jest! Nie kop mamy. Mama kuku tu ma. Idź już spaciu! " Dobranoc i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia-mama
Hej Dziewczyny . Jestem mamą z kwietnia ubiegłego roku . Mam do sprzedania mega pakę ubranek małej od 0 do 6 m-cy , cena do uzgodnienia . Ciuszki niezniszczone , firm takich jak HM , SMYK , COCODRILLO ,51015 . Mam jeszcze kołyskę Simple oraz wózek różowy BebeConfort . Jeśli ktoraś jest chętna ,to proszę pisac na adres majowemamy@o2.pl Pozdrawiam i szybkich , bezbolesnych rozwiązań życze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszka2000 serdecznie gratuluję zdrowego Maleństwa, życzę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszka2000 - gratulacje. Fajnie, że porody takie udane, oby tfu tfu, tylko tak dalej. Moja prawie 3-latka całuje na dobranoc mnie a potem siostrzyczkę w brzuch, sama to wymyśliła tylko krzywi się, że smaruję się niedobrym kremem.. Dziś mówiła do mnie " no kiedy ona się wreszcie urodzi, ile mozna siedzieć w brzuchu? Tam na pewno jest nudno". Ah i podaje mi rękę jak podnoszę się z łóżka a ja udaję, że mi to bardzo pomaga. Zawsze chce mi pomóc pierwsza przed tatą. Mam pytanie o te zaświadczenia do becikowego. Zapomniałam dziś zapytać lekarza na wizycie i nie wiem teraz. Czy wam lekarze to powystawiali już? Może się jeszcze załapię na wizytę za 2 tygodnie, a jak nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszka super, gratulacje!!!! Strasznie sie cieszymy! Ciekawe kto nastepny... :) Agula,chodze do dr Nieweglowskiej. A Ty do kogo? Jak oceniasz swojego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zaczynam 40 tydzień. Myślę, że jednak mogę urodzić w tym tygodniu. U mnie od wczorajszego popołudnia znaczne osłabienie. W zasadzie myślałam, że już się zaczęło... Skurcze i takie wrażenie parcia na odbyt, do tego twardy brzuch i przez jakiś czas brak ruchów malutkiej, gorące poty i nie dałam rady wstać. Mąż przyjechał i pomógł mi się pozbierać. Później pomimo skurczy co 10 minut dałam rady wejść pod prysznic i to mi przyniosło ogromną ulgę. Później już tylko wysuszyłam włosy, położyłam się i czekałam na ruchy, które w końcu pojawiły się. Po tym od razu zasnęłam. W nocy trochę skurczy było, ale już nie tak intensywnych. Mielismy już jechać na KTG wieczorkiem, ale gdy tylko pojawiły się ruchy dziecka, to powiedziałam, ze nie chcę rodzic w nocy i czekamy do rana albo dopóki wody płodowe/czop śluzowy nie odejdą. Także wiem juz jak wygląda namiastka porodu. Udało mi się zachować spokój, pomimo że nie było łatwo. Oddychanie przeponą podczas skurczy nie jest wcale takie łatwe :) Na początku nie pamiętałam jak to szło :P I zastanawiałam się jak to było z tym parciem :D Dziś rano doszłam do wniosku, ze te skurcze to chyba były spowodowane tym, że brzuch mi zaczął opadać i chyba to byy te przepowiadające. W każdym razie od dziś już postanowiłam sama nie wychodzić z domku i nastawiam się, że w tym tygodniu mogę urodzić. Dziś jest bardzo fajna data 2102 2012 i jeszcze np. o godz. 21:12 lub 12.21 :P Lilka79 mi po zaswiadczenie do becikowego lekarz powiedział, zeby przyjść po porodzie lub męża wysłać i że nie ma z tym problemu, ale wystawiają już po porodzie. Przepraszam, ze nie odpowiem na więcej pytań (w tym byc moze bezpośrednich do mnie), ale nie bardzo mam siłę wszystko czytać i siedzieć przed lapkiem. 🌼 Serdecznie gratuluję Nieszko2000 i życzę wszystkiego najlepszego nasza nowa mamusiu :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa87
zielonytulipan, nieszka2000 gratuluje wam:) ja z ustęsknieniem czekam na maleństwo:) dzisiaj zaczynam 38 tc, równe dwa tygodnie do terminu:) piszecie o skurczach przepowiadających, o kłuciach a mi narazie nic takiego się nie dzieje...nie wiem czy to dobrze czy nie. A dla maleńkiej wszystko gotowe...wózek stoi, łóżeczko czeka na rozłożenie.. miłego dnia dla was:) rzadko się udzielam ale czytam was codziennie i tylko czekam na nowe wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaaa87 jednak jeszcze doczytywałam co dziewczyny napisały :) Powiem Ci tyle, że ja też prawie niczego nie czułam. Wczoraj robiłam jeszcze normalnie prasowanie, prałam ręcznie kilka rzeczy, obiad robiłam itd. I mnie chwyciło z minuty na minutę, że ledwie doszłam do łóżka, żeby się położyć i nie zemdleć (takie gorąco uderzyło mi do głowy i oblały poty). Także pewnie każdy to trochę inaczej przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Szatynka chyba chcesz mnie przegonić...:)Ja na 13 na ktg jestem strasznie ciekawa co tam zobaczą:) Lilka mój lekarz tez wystawia po porodzie...u mnie jest tak że zostawia się w recepcji i na drugi dzien się odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Dzięki! nie wiedzialam, ze po porodzie się to wystawia. 3 lata temu nie było takich cudów:-) To najwyżej pójdę po porodzie na początku jego dyzuru to mi chyba napisze:-) Loarra a dlaczego masz ktg przed terminem. Ja miałam poprzednio dopiero od 2 dni po terminie, teraz tez nic nie wspominał. Wcześniej mi lekarz nie kazał robić. Zaczynam se martwic że podchodzi do spraw zbyt "lightowo":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszka2000-gratulacje Kochana:D:D:D Niech amluszek rośnie jak na drożdżach a wy zakochujcie się w nim codziennie na nowo:* Drogi pani..meldować się proszę choć co 2 dni,bo kiedy któraś milknie...wraca z dzieckiem a my zazdrościmy:D:D:D MamaMałejGwiazdki-mnie ciąża najpierw "nabuzowała",potem stałam się osobą do rany przyłóż...a teraz raz tak raz tak:P Marghi,Nesia,Kasia.G,MamaMałejGwiazdki-ja też uważam,że mimo,że za chwilkę skończę 32 lata, wyszłam późno za mąż(według stereotypów w Polsce),bo 2 lata temu, zostanę mamą za 2 tygodnie:D to nie czuję się staro...a powiem Wam,że czuję się nawet młodziej niż 10 lat temu;) Madzia-dobrze,że się Kochana oszczędzasz i dbasz o siebie;) I jeśli twoja praca sprawia Ci przyjemność a jeszcze daje pieniążki to tylko można Ci pozazdrościć;) Łasica-ja nigdy tak bardzo nie "reagowałam" na dzieci jak teraz-na ich ból, uśmiech, zaglądam do wózków jak jakaś wariatka:D Teraz to mnie jakoś tłumaczy,bo widać,że jestem w ciąży ale kiedy jeszcze nie było widać mojego brzuszka mogło się to wydawać dziwne;) Agula0501-tulę mocno:*-ja zazwyczaj o tej porze roku miewałam przesilenie zimowe,coś na rodzaj depresji..w tym roku jakoś mnie to ominęło (tfutfu) ...jednak wiem o czym mówisz-ja nie mam nakazu leżenia ale i tak dobija mnie fakt,że tego czy owego nie potrafię czy nie mogę już zrobić. Np.jak wczoraj napisałam o myciu okien...dobija mnie ten brud ale muszę poprosić o pomoc,żeby doprowadzić je przed urodzeniem synka do porządku...Jeszcze troszkę Kochana..jeszcze troszkę... marcepan i pani-ja cesarkę wyznaczoną mam na 10 dni przed terminem porodu z om.. A termin porodu z om mam tak jak napsiała łasica na 1 dzień 41 tc.. zielonytulipan-raz jeszcze gratulacje:):):) Poród faktycznie piękne:D Jesteś kolejną osobą,która utwierdza mnie w przekonaniu,że cc nie jest aż takie straszne i jeśli człowiek zaciśnie zęby i nie będzie myslał o swoim bólu a o tym,że chce się być z dzieckiem...da się szybko dojść do siebie;) Klaudyna-dobry ten obrazek:D-mam nadzieję,że dzisiaj czujesz się lepiej:) nati-rozczuliła mnie Twoja córeczka;) Cudownie mieć takie maleństwo w domu:):):) Lilka-ja zaświadczenie do becikowego mam odebrać po porodzie-zadzwonić,że ktoś po nie przyjedzie..Nie wiem czy tak jest u każdego lekarza Szatynko-trzymaj się Kochana i jeśli to już...to zazdrościmy mocno i będziemy czekały na wieści:*:*:* P.S. Miałaś wytrwać do marca:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszka gratuluję :) jak tak sobie czytam jak opisujecie porody to upewniam się, że dam radę :) fajnie, że wszystkie dzieciaczki są zdrowe a Mamy szybko wracają do formy :) szatynka: masz rację fajna data dzisiaj :) dzień moich urodzinek :) tylko rocznik troszkę starszy :D ja mam dzisiaj nieprzespaną noc za sobą ale co zrobić...ostatnio i tak nieźle spałam więc nie narzekam :) pogoda super, słoneczko świeci ale ja i tak siedzę w domku tak jak kazał lekarz w związku z tymi skurczami, które wyszły na ktg. Za tydzień mam wizytę i pewnie znowy ktg żeby zobaczyć co i jak :) co do zaświadczenia do becikowego to chyba faktycznie większosć lekarzy wydaje po porodzie, ja wyślę mężusia w ramach obowiązków ojcowskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka nie wiem czemu lekarz kazał mi w tym tygodniu iśc juz na pierwsze KTG więc wczoraj pojechałam do szpitala i sie umówiłam połozna zapytała na kiedy termin porodu i powiedziała że w sam raz przyszłam ...no i tak dzis sie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek - wszystkiego najlepszego. Krótkiego porodu :) łasica moja lekarka nazywa się Zaręba-Szczudlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek wszystkiego najlepszego! Gratulacje dla dwóch kolejnych dziewczyn! Jak ja Wam zazdroszczę, że już macie to za sobą. Wysłałam na pocztę swojego brzuchola w 35 tc ;) Dziś dostałam wyniki na paciorkowca. Niestety mam tą bakterię ;( Trochę się zmartwiłam, ale wiem że dużo kobiet ma tą bakterię i najważniejsze żeby wiedzieć, że się ją ma bo wtedy podaje się przed porodem antybiotyk i dzieciaczek jest chroniony. Dobrze sobie tłumacze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka sliczny brzusia i trampaski:) A paciorkowcem nie ma co sie martwić szczerze to teraz chyba co 2-3 kobieta w ciązy go ma...przynajmniej tak mi gin mówił. Ja go nie mam ale wiem że właśnie najwazniejsze żeby wiedziec o tym że się go ma wtedy dostaniesz zastrzyk i po kłopocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny mam stracha małego. Moje ciśnienie zaczęło skakać. Juz nawet gin stwierdziła na ostatniej wizycie że trochę mi skacze. Zauważyłam od kilku dni że mam mrowienie w opuszkach palcy w prawej ręce. Pojawia się to kilka razy dziennie i w nocy też. Pisałam do gin bo jest na urlopie kazała zmierzyć ciśnienie rano i zbadać mocz ( leukocyty i białko) i brać Hydrochlorotiazyd 25 mg 1 dziennie rano. Wieć moje ciśnienie dziś to 140/78 na wynik moczu czekam. Ale wyczytałam w necie że wysokie ciś i białko w moczu oraz puchnięcie nóg i rąk ( czyli jak u mnie) to może być oznaka zatrucia ciążowego. I przyznam że jestem zestresowana jakie będą te wyniki i czy z dzidzą wszystko ok :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonytulipan zazdroszcze blyskawicznego i nieodczuwalnego porodu :) nieszka2000 Gratuluje!! szatynka- teraz chyba Twoja kolej:) Trzymam kciuki żeby szybko i łatwo poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiolek 100 lat i wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :) Widzę, że nie tylko mi mąż sprawił córcię na urodzinki :P Ja mam za 2 tygodnie w czwartek, więc prezencik będę miała pewnie przed urodzinami :) Marcowe szczęście na razie dzielnie czekam do marca, ale to się chyba nie bedzie dało tak poczekać jak sie zacznie naprawdę :D ... No i z tymi oknami to lepiej sobie odpuść... też miałam ochotę je umyć z tego samego powodu co Ty... parter ;) Jednak po wczorajszym, to już odwidziało mi się. A co do dat porodu z OM, to u mnie data została obliczona na 40 tydzień i 6 dzień, ale miałam cykl 34-dniowy. Dziś mam 39 tydzień i 1 dzień. Zobaczymy jak to będzie, ale od wczorajszego wieczora jestem świadoma, ze może zdarzyc się w każdej chwili. Torba jest, dokumenty są, fotelik i termośpiworek dla dzidzi już przygotowany, mąż przeszkolony w zakresie montażu w aucie, fałszywy alarm był - ćwiczenia próbne uważam za zaliczone, męża torba z klapkami i dresami na poród rodzinny gotowa, takze jeszcze tylko muszę sobie jakies ubrania na wyjście przyszykować. Coś dziś nie mam za bardzo objawów, chociaż czuję, że brzuch mi opada. Jeszcze nie jestem podobna do Fiony (nie mam jeszcze wyrazu twarzy kobiety przed porodem), więc to chyba jeszcze nie dzis. Dzięki za miłe słowa i trzymanie kciukasów. Ja także za Was wszystkie trzymam kciuki i życzę takich porodów jak nasze rozpakowane dziewczyny opisują. Będę się odzywać co jakis czas. Z tym troche opadniętym brzuchem niewygodnie siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka gdzie bedziesz rodzic ? (tez jestem z Białegostoku) bo zastanowiła mnie torba dla męza na poród rodzinny (?) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×