Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamotana__kurka

Czy wypada w prezencie dać.... ?

Polecane posty

Gość grazia-razia
a dlaczego nie zaoferujecie prezentu jakiegoś praktycznego? jesli nie znasz zawartości szafek kuchennych młodej pary, to może daj po prostu kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizuteria-Magia
Albo biżuterię i kasę. Zawsze to jakiś prezent w środku. www.bizuteria-magia.pl Szybka wysyłka gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazia-razia
jak dla mnie to słaba taka biżuteria. no ale, nie ja prezent kupuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że takie pomysłowe prezenty są ekstra oczywiście jeśli to są młodzi na dorobku to rzeczywiście czekaja bardziej na kasę, ale my ze znajomymi ostatnio złożyliśmy się na prezent i kupiliśmy młodej parze voucher do spa do hotelu Głęboczek akurat ta para nie ptrzebowała pieniędzy stąd ten pomysł i widziałam , że byli bardzo zaskoczeni i im się podobało także to chyba wszytsko zależy od państwa młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerekumukumkumkumnbh
moim zdaniem młodej parze wypada dać wszystko! :D wyjątek jeśli już wszystko mają. wtedy może los na loterii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeee, zawód na całej lini
temat wątku wskazywał bóg wie co, a tu takie zwyczajne pytanie :0 a już się napaliłam na wątki ardcorowe z cyklu" czy wypada zasztyletowac teściową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weredsawereeee
nie przesadzaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela-samo-zło
wypada, wypada. im bardziej oryginalny prezent, tym większa szansa, że nie zginie w tłumie kopert czy kocyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruchajkowataa
ty serio dostalaś jakieś koce na ślub? pytam poważnie. ostatnio to chyba jakaś plaga z tymi kocami jest - już dwie kumpele się żaliły, że non stop tylko koce dostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropidełko99X
prezent udany i widać, że z pomysłem. szkoda tylko, że teraz mamy takie nieudane lato :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinek z cyrkoniami
yy, no nawet, nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabryka-złomowa
jeszcze tydzień temu miałam podobne zmartwienia jak TY. na szczęście wybrnęłam z tego całkiem nieźle - kupiłam młodym kryształowe kieliszki. taki prezent będą mieli jak znalazł na wystawne przyjęcia czy romantyczne kolacje przy świecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl on the beach.
fabryka-złomowa, a ja uważam, że się grubo mylisz, bo zdecydowanie bardziej młodej parze przyda się "koperta" niż kieliszki, które przez większość roku będą się kurzyć w szafce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek w kropki
nasrajcie im na klatę bardzo się ucieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynkowa matka
jak można odpisywać w tak beznadziejny sposób? nie szkoda Ci energii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektar z nektarynki
A Tobie nie szkoda czasu na odpisywanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
też bym chciałą taki prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsiki w czerwonym winie!
nie wypada, jeśli wiesz, że któreś z obdarowaynych ma chorobę morską :) toi szczyt świństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madra myszka mickey
klopsiki, świetnie to ujęły! :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikutek8
ja bym raczej prefeorwała taki prezent z okazji rocznicy, jubileuszu itp. jakoś słabo widzę coś takiego jako prezent ślubny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhr45
oczywiście że wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaaaaaaaaaaaak!
bvyrrsxvs Buraczana dama z mężatki35 filmy pewnie też lepiej oglądać na małym wypalonym laptopie niż w kinie? że o letnich scenach nie wspomnę.... Lody tez lepiej żreć z litrowego pojemnika niż z wafelka na mieście. Taaaaak! Lepiej! W domu, litrowy pojemnik, wisienki, rodzynki, roztopiona czekolada, zlizywac je z faceta... i zaplacic 7zl, a nie zjesc w pachnacej psia kupa ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graniewartaswieczki
ranyyy, a już myślałam, że tu chodzi co najmniej o jakiś hardcorowy prezent no nie wiem, coś w stylu "sztućce 3 gatunku" lub 50zł w bilonie zamiast koperty ze stówkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezydencja743
nie wypada dać /niczego w prezencie młodej parze. poza tym wszelkie chwyty dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooolciagam
Witam, fajny pomysł, ale czy to musi az tak kosztować?? Jak lubisz dawać orginalne prezenty to polecam osobiście http://www.bhclub.pl/Sklep/Karty-i-bony-B-H bony podarunkowe, fajnie bo dajesz a ktoś sam sobie wybierze co chce:) a też może być romantycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooolciagam
Witam, fajny pomysł, ale czy to musi az tak kosztować?? Jak lubisz dawać orginalne prezenty to polecam osobiście http://www.bhclub.pl/Sklep/Karty-i-bony-B-H bony podarunkowe, fajnie bo dajesz a ktoś sam sobie wybierze co chce:) a też może być romantycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sądzicie o piesku?
A czy wypada dac w prezencie zwierzątko? Pytam całkiem serio, bo wiem, że para młoda uwielbia małe owczarki niemieckie i chciałabym im kupic z hodowli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie wyobrażam sobie szczeniaka pod Kościołem :) W takim przypadku proponuje zapytać Młodych czy chcieliby taki prezent i jeśli tak, to przed lub po weselu zabrać ich ze sobą, aby sobie sami szczeniaka wybrali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×