Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

witajcie dzis dziewczeta, mnierowniezmecza czasem bole glowy zobaczymy czy w srodelekarz skieruje mnie na jakies badania jak nie to sama zrobie podstawow na pewno morfologia, ob, zelazo i cholesterol u mnie 5 tyg jutro zacznie leciec juz 6a dzis n aobiad u mnie grill sie szykuje bedziena pewno swojska kielbaska ,ktora uwielbiam z grilla bo zostalami zamrozona z mojego wesela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja również się z wami przywitam...Dzień dobry:) Medlen Milenka bardzo ładne, podoba mi się:) Ja dzisiaj w przeciwieństwie do Was pracuje :/ niestety, ale obiad już mojemu chłopowi ;) naszykowałam ...schaboszczak z ziemniaczkami i ogóraskiem. On jakby mógł to schabowego je dziennie, więc jest bardzo zadowolony:) Mi w odróżnieniu do was dokucza.........niecierpliwość niestety, ale nie taka duża jak za pierwszym razem:) Każdy nik zajęty to już odczuwasz ruchy? i będzie chłopak? nie wiem czy nie doczytałam czy się wcześniej nie pochwaliłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :)
tak ruchy odczuwam coraz mocniej najbardziej wieczorem albo w południe jak siedze na boku ;d powiedzieli mi że chłopczyk ale nie dadzą sobie ręki odciać :Di że na kolejnym usg mi powiedzą bo to będę miała już prenatalne za niecałe 5 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to suuuuper, my też chcielibyśmy chłopczyka, ale tak głęboko w podświadomości również dziewczynkę więc co będzie (kiedyś) to i tak uciecha wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :)
no dokładnie mi kazdy mówi ze dziewczynka znowu będzie :D no ale co będzie to będzie byle zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy nick zajety to musi byc super uczucie czuc juz ruchy swojegodzieckakiedydopiero sie dowiedzialo o ciazy :) zazdroszcze ci ale oczywiscie nie ma w tym zlych intencji tylko ja tez juz sienie moge doczekac :) znalazlm u siebie w sklepie fajna ksiazke o ciazy zamierzam ja kupic jak cos ciekawego wyczytam to sie podziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :)
malaczarna ja mam tyle książek gazet segregatorów ;d ale już to przerabiałam :) u mnie przyszło ochłodzenie :)cieszę się bo te upały mnie wykańczały :) W sumie przyszłam się przywitać i życzyć miłego dnia :) jak coś wejde na forum zobaczyć co się u was ciekawego dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja również życzę milego tygodnia!! Widzę że trochę odeszłysmy od głównego wątku a chciałąbym wiedzieć jak tam u Was oczekiwanie na testy i @? Niecierpliwa... jeszcze dwa dni i testowanie, Agata Ty już też coraz bliżej.... a ja jutro pewnie kończe @ i zaczynamy drugi miesiąc starań. Piszcie jak tam objawy i samopoczucie przed testami. Do uslyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Cześć Dziewczyny!:) U mnie dobrze. Powiem Wam, że na prawdę mnie bardzo bolą te sutki. Są nabrzmiałe i wrażliwe. Oby to było to! Od 2 dni mam też taki metaliczny smak w ustach - jakbym się poparzyła, albo zjadła paczkę chipsów (pewnie znacie to uczucie). Miałam tak w pierwszej ciąży jeszcze przed terminem @. Jednoczesnie wiem, że takie sygnały nie muszą być wcale zwiastunem ciąży, dlatego na wszelki wypadek zachowuję dystans. Chociaż przyznam, że coraz bardziej mi wesoło:) W niedzielę musiałam sobie ulżyć i zrobiłam test, ale nic nie wyszło;) Wiem wiem, to za wcześnie, ale mam w domu kilka tesów po 1,50 zł z allegro to mi nie szkoda:) Jestem strasznie ciekawa:) Przecież kiedyś musi się udać:) Teraz byle wytrzymać do środy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonanamaxa
Czesc dziewczyny! Blagam, pomozcie mi sie uspokoic. Dokladnie 5 dni temu wspolzylam ze swoim chlopakiem. Od kilku lat regularnie zazywam tabletki antykoncepcyjne. Akurat bylam po obowiazkowej tygodniowej przerwie, i w ten felerny dzien bylam dopiero po 4 tabletce (przyznam sie bez bicia bralam niezbyt regularnie, powinnam o 8:00, a bralam,raz o 9:00, raz po 10:00...) Słyszałam, ze na poczatku "paczki" jest ryzyko zaplodnienia. Czy to prawda? BLAGAM!!! Nie moge sobie teraz na to pozwolic! RATUJCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
zrozpaczona - Na 100% nie jestes w ciąży. Jak bierzesz regularnie tabletki to nie masz sie co martwić. W tygodniowej przerwie też jesteś chroniona przed zapłodnieniem. A to czy wzięłaś tabletkę o godzine wcześniej czy później nie ma znaczenia. Ja też tak brałam przez rok, raz o 21 raz o 23 i w ciążę nie zaszłam. Nie panikuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonanamaxa
:) Dziekuje z calego serca za pocieszenie :) Ufffffff nawet nie wiesz jak mi ulzylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona na pewno nie masz sie czego obawiac jak powiedziala kolezanka powyzej jestes chroniona nawet w tej 7dniowej przerwie, gdyby tabletki nie dzialaly przez te 7 dni to wiele osob biorocych je juz dawno by bylo w ciazy, nie martw sie ja tez kiedys bralam nieregularnie i w ciaze zaszlam dopiero po lilku mies od ich opdstawienia :) pozdrawiam serdecznie:) a dziewczyny ktore czekaja na zrobienie testu kiedy zamierzacie go zrobic? ciekawi mnie wynik dajcie znac co u was:) milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :)
ja też kiedyś brałam tabletki anty ale po to by zajsć w ciaże i brałam jak chciała co drugi dzien a tu zapomniałam a tu cos wypadło :D i nie zaszłam ...... dopiero po 2 latach prawie po ich odstawieniu sie udało :)... No właśnie dziewczyny kiedy robicie testy ?????? nic sie jakoś nie odzywacie ;p Dajcie znać co i jak Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
A co myslicie o zrobieniu tabelki? Np takiej? .......nik ............... cykl starań ...... data testowania .......... niecierpliwaJa.............4.....................31.08.2011............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Bo czasem to trudno się połapać co u kogo i kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:). To Mój drugi cykl starania brałam Clo...w piatek bylam na kontroli czy pechcerzyk rosnie mila 20mm w sobote Maz zrobil mi zastzrzyk OVITRELLE wczoraj bol jajnikow i podbrzusza co to? :( jutro kontrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonanamaxa
Trzymam kciuki! :) Daj znac co wyszlo na kontroli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Polny kwiat - Przykro mi, ale ja nie mam pojęcia na ten temat, więc nie umiem Ci pomóc. Może poszukaj na innych wątkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez nie jestem w stanie okreslic bol jajnikow czy podbrzusza to za malo zeby cokolowiek stwierdzic, o tym zastrzyku nie slyszlam wiec tez nie moge sie wypowiedziec, jesli szukasz pomocy polecam rowniez takie foprum: forumginekologicze.pl tam jest duzo pomocnych dziewczat rozne watki wiec z pewnoscia Ci ktos pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa!! brzmi super!!! trzymam kciuki!!! za dwa dni powinno juz cos wyjsc :) ale ten metaliczny smak to cos mi sie wydaje bedzie to... pisz na biezaco... a ja niestety walcze z @... na szczescie juz koncóweczka... grrrrrrrr............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcze jedno takie pytanko... na róznych forach mozna przeczytac ze czasem zdarzaja sie nieregularne cykle itp.... i ze to normalne. Ja zawsze mialam cykl ok.28-33 dni.. tak jak juz wspominalam teraz po raz pierwszy w czerwcu dostałam @ po 37 dniach, w lipcu po 36 a teraz w sierpniu po 28... zdarzało się też Wam takie cos? martwia mnie te skoki. Gin. w tym miesiacu powiedzial ze wszystko jest ok a jednak sie niepokoje, tyle tez pisze sie o cyklach bezowulacyjnych..... jakie Wy macie doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cylke sa tak ieregularne ze nie wiadomo kiedy sie spodziewac miesiaczki dopoki nie nauczylam sie rozpoznawac sluzu plodnego i wiem mniej wiecej kiedy mam owulacje tyle chociaz dobrze u mnie okres raz sie zjawil po 19 dniach innym razem po 43 wiec nie jestes jedyna :) tylko u mnie przyczyna moze byc zespol policystycznych jajnikow( jednak badania hormonalne wyszly ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chociaz jakies pocieszenie...a powiedz mi o tych policystycznyj jajnikach dowiedzialas sie na zwyklej wizycie czy podczas jakis dodatkowych badan? bylam teraz na cytologii ale robionej na NFZ, lekarz gin.-poloznik, dobry ale wiadomo jak to czasem jest z wizytami na NFZ... powiedzial ze usg jest ok. myslisz ze jakby to byly te policystyczne jajniki albo jakies miesniaki to na zwyklym usg byloby je widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze jesli do tej pory okres byl raczej regularnie a teraz mimo wszystko tez sie za kazdym razem pojawia to nie beda to cykle bezowulacyjne... w zeszlym miesiacu test owul. wskazywal na 19/20 dzien czyli @ powinien byc ok.34 a dostalam 28 :-S czyli 8 dni po "hipotetycznej" owulacji... dziwne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
A my się zdecydowaliśmy na wstępne imiona :) Adam i Olaf albo Kornelia i Milena :D Trzymam za Was kciuki! Madlen i bliźnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policystyczne jejniki wykryl u mnie gin podczas rutynowego badania usg, poszlam na kontrol zeby sprawdzic czy wszystko jest oki wykryl te policystyczne jajnika, dal skierowanie na estriadol,prolaktyne,testostron i progesteron zeby sprawdic czy sa w normie i czy wystepujue u mnie owulacja wyniki wyszly ok, jednak gdyby byly nie w normie to bym miala problemy z plodnoscia i by mi przepisal jakies tabletki po ktorych wrociloby wszystko do normy, 3 po wykonaniu tych badan bylam w ciazy juz, niestety poronilamw 6tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze ten moj gdyby cos na usg widzial to by powiedzial... zobaczymy jak to bedzie w tym miesiacu, jeszcze poczekam bo to przeciez drugi miesiac staran i do tej pory te cykle byly ok wiec moze sie unormuja ale jak znow mi sie cos poprzestawia to pojde do gin. prywatnie. Dzieki Mczarna za odp. Mam nadzieje ze teraz z Twoja ciaza bedzie wszystko dobrze i dzidzius zdrowo bedzie rósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×