Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

dzien dobry dziewczeta:) chetnie siedopisze do tabelki alejutro jak mi pan doktor poda przyblizona date porodu bo samajak licze to mi wychodzi inna a na necie tez kilka roznych opcji, jqakby nie bylojak sieuda to koniec kwietniapoczatek maja zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Ponieważ jestem niecierpliwa dzisiaj zrobiłam test - niestety negatywny. Chyba jeszcze za wcześnie, ale miałam cichą nadzieję. Jutro też testowanie:) Objawy bez zmian. A to nasze tabelki: STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa.............4..........31.08.20 11..............?.... agata_08...................2..........10.09. 2011..............?.... andi 2011 ................. 2... . ok. 23.09.2011...............?.... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI....... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU .....................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :)
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa.............4..........31.08.20 11..............?.... agata_08...................2..........10.09. 2011..............?.... andi 2011 ................. 2... . ok. 23.09.2011...............?.... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI....... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty 12 tak 24.01.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :)
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa.............4..........31.08.20 11..............?.... agata_08...................2..........10.09. 2011..............?.... andi 2011 ................. 2... . ok. 23.09.2011...............?.... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI....... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty......12...................tak..................24.01.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta :) bylam dzis na kase chorych u ginekologa bokonczy mi sie dzis lek na podtrzymanie, przepisal mi go jeszcze imnie uspokoil, wyjasnil skad sie biora moje bole brzucha czasem i sie okazalo ze to nic niepokojacego tylko lek tak dziala ze zatrzymuje wode w organizmie kiszki sa przewodnione hehe i dlategokuje czasem i wcale nie zwiastuje to poronienia :) mowil ze dzis na usg jest zawczesniejeszcze i kazal sie zglosic ok 10.09 wtedy bezie widac napewno :) ale sie ciesze ze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie nowa ja
Witam was dziewczyny:) Mogę się dołączyć? Może zacznę od tego że @ powinna przyjść 2.09. Nie wiem kurde może ja sobie coś uroiłam,ale ciągle boli mnie podbrzusze.Do tego stopnia że budzę się w nocy.Cały dzień mam te bóle już od ok tygodnia.W sobotę byłam na weselu prawie nic nie zjadłam bo wszystko było fuu-śmierdziało i rosło mi w buzi.Wczoraj wieczorem chodziłam i nos zatykałam tak mi wszędzie śmierdziało jak u dentysty(??).Mąż patrzył się na mnie jak na wariatkę:).W pierwszej ciąży mój węch też był tak wyczulony dlatego to mnie zastanawia...Jestem jakoś dziwnie spokojna.Na dworze gorąco a ja się z zimna trzepię(??). Cholerka nie wiem czy to moja wyobraźnia tak działa.No ale do soboty nawet nie pomyślałam o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Mała czarna cieszę się razem z tobą że jest dobrze!:) nowa ja w takim razie witam w gronie szczęśliwych oczekujących :) Mam nadzieję na dzidzię a nie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Dziewczyny czuję że będę miała dwóch synów! Tak na przekór mężowi ... :) Jakoś tak wewnętrznie wyczuwam ... Dziwne uczucie :P Może też takie będziecie miały? Dzisiaj mi się nawet śniło że miałam dwóch dojrzewających synów grających do rana na gitarach elektrycznych :D Obudziłam się ze strasznym bólem głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa.............4..........31.08.20 11..............?.... agata_08...................2..........10.09. 2011..............?.... andi 2011 ................. 2... . ok. 23.09.2011...............?.... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI....... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty......12...................tak..................24.01 .2012 Madlen :)................2....................tak..................25.03.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie nowa ja
Pewnie że na dzidzię:).Marzy mi się córeczka do pary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nowakolezanko moga to byc wczesne objawy ciazy:) zycze powodzenia daj znac kiedy bedziesz robic test...moze ujrzysz 2kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesxz madlen ze ja tez mam przeczucie zeto bedzie syn? jakos tak czuje po prostu, do kwasnego mnie bardziej ciagnie niz zazwyczaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o nowa kolezanke to mnie zzimnatez telepie a czasem dusi zgoraca bez wzgledu ile stopni nadworze, teraz siedzde wgrubych skarpetach a nogimam zimne jak lod a na dworzejest 25stopni wcieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie nowa ja
malaczarna-ty jesteś w ciąży tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
A mi jest zimno ale to dlatego że na dworze też nieziemsko piździ :P A ja czuje że będą chłopaki i już! Nie wiem co jedzą przyszłe mamy chłopców :) Ja uwielbiam obecnie słodkie i kwaśne... Na chipsy patrzeć nie mogę a dawniej jadłam je tonami :D Może wreszcie się oduczę tego świnstwa... nowa ja więc trzymam kciuki za dziewczynkę!! każdy nik zajęty tak widziałam :) Narazie to były dwie plamki więc jeszcze w sumie jak nic ale serduszka już słychać było ... CUDO! nie wiecie czy istnieną w internecie suwaczki dla mam bliźniąt :)? Też bym chciała taki z opisem jak twój każdy nik zajęty ale nie mogę nic znaleźć :) Może ja się przedstawię bo głupio tak pisać madlen, kazdy nik zajety czy inne... Jestem Magda :) I tak mi mówcie :) Bo się już gubię hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
A najlepsze jest to że czuję że mam dwóch synów a wybrane mam jedynie imiona dla córci :) Kornelia Kalina Kasia... To te naj... A dla chłopca niby się podobają... ale tak żeby coś naprawdę się spodobało to nie... Kornelia to imię które jest już paare ładnych lat i już zostanie... Ale syn? I to jeszcze 2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec Magdo te suwaczki mozesz znalezc wpisujacw googlach suwaczki ciazowe, ja znalazlam najedej ze stron i wkleilam na drugim forum, na ktorym tez czesto siedze, alenie wiem czy na tym by dzialalo to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
No ja właśnie swój tam zrobiłam Aniu Ale chciałabym taki z bliźniakami :) I z opisem tak jak twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Mi się wydaje że lepiej po imieniu :) Bo sie przyznam że zanim kliknęłam żeby odpowiedzieć to zapomniałam jaki która miała nick :P A potem pisać ,, każdy nik zajęty...,, wolę Ania i już :P Mało to Ań czy Magd na świecie? :) I tak pozostajemy anonimowe :) A zresztą wydaje mi się, że żadna z Was nie chce mnie oszukać, zgwałcić czy porwać mi dziecka :) Matki polki są nieszkodliwe :) Więc zdradzę jeszcze że mój mąż to Marek :D Maluch też miał być na ,,M,, ale żadne mi się nie podoba :P Więc będzie na ,,K,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Aniu nie mówię że nie ładnie ale bliźniaki pewnie troszkę inaczej rosną No ale trudno się mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda masz racje wyszło mi to z głowy bliżniaki inaczej rosną :) nie wim co mi strzeliło do głowy hehe :)ale możesz dać sobie opis:) w kilka słó o mnie albo w stopce np. *****zostane mamą bliżniaków w ..... ***** Dzieci to skarb tym bardziej jak sie człowiek o nie bardzo stara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po imieniu to zawsze bardziejkolezensko askoro spedzamy razem troche czasu na forum to mozemy sobie na to pozwolic, moj swiezo upieczony malzonek ma na imie Tomek a co do imion dzieci to moze byc ciezko zdecydowac bo rozne nam sie podobaja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka dopisz się do tabelki :P za wszystkie dziewczyny starające sie trzymam kciuki aby sie udało :* a dla dziewczyn co mają juz maleńswto w brzuszku życzę spokoju ciszy i odpoczynku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×