Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Gość Taka sobie nowa ja
Powiem ci że mnie jakoś bardzo nie urazilo to że piszą tu o imionach.To dla nich szczęśliwy czas i niech się cieszą i piszą o tym.To moje zdanie Kurcze dziewczyny mam wrażenie że zaraz dostanę okres tak mnie boli brzuch.Ale co dziwne on mnie boli już kilka dni tak.Tylko dzisiaj mocno.Takie bóle miałam parę nocy pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
andi - Ja mam problem z określeniem kiedy była owulacja, bo moje cykle to od 27 do 35 dni. W tym miesiącu 15dc-go kłuł mnie jajnik i uznałam, że to owulacja. Dziś mija 14 dni od tej domniemanej owulacji. Od 20dc bolą mnie te piersi. Nic bym sobie nie myślała i nawet się nie łudziła, gdyby nie te piersi. Ja już w sumie przeżyłam 7 cykli, które okazały się nieudane i wiem już na co nie patrzeć. Nawet jak dostanę @ to i tak będę pewna, że coś było nie tak z tymi piersiami. Jak się nie uda to we wrześniu porobię sobie wszystkie badania, morfologie i hormony. Póki co testuję codziennie i czekam, ale trochę mnie dzisiaj przygasiło. Kilka dni temu mierzyłam temp i było 36,6, ale to było po południu i pod pachą. Dzięki za wsparcie. W sumie jeszcze nic straconego. Zrobiłabym betę, ale tu czeka się na wynik 10 dni!!! Musiałabym brać urlop i jechać do innego miasta, a aż tak mi nie zależny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Co do rozmów o imionach - mi to nie przeszkadza. Cały czas jesteśmy wszystkie otwarte na rozmowy o objawach i staraniach, a dziewczyny "zaciążone" mogą nam służyć doświadczeniem. Zapraszamy też nowe osoby do rozmowy. Taka sobie - Ty niedługo testujesz. Ciekawa jestem czy te bóle brzucha to może być jakiś sygnał. Ja tak akurat nie miałam to nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze że komuś tu hormony buzują ::) dziewczyny są tu związane i sądze że chyba im nie przeszkadzamy :) jakby tak było nie chciały by robić 2 tabelek :dla starających się i dla tych którym się udało :) fajnie podzielić się z nimi swoimi doświadczeniami oraz usłyszeć od nich ja jak widze najdłuzej sie starałam :( i jakoś nie było mi przykro jak tu przyszłam a już ktoś był w ciaży ..cieszyłam się razem z tą osobą bo to jest miłe i pocieszajace :) my trzymamy kciuki za nasze koleżanki które sie starają na pewno w końcu im sie uda :) Taka sobie Nowa ja ---- ty @ masz mieć 2 tak? a brzuch cie boli jak na @ kurde te czekanie człowieka dobija ;/ wiem po mnie kurde raz drugi trzeci piąty dziesiaty ciągłe czekanie :( mierzenie temp itp liczenie do dni @;/ ale powiem wam wiem ze to trudne ale moze umiałybyscie zapomnieć? np zająć sie czymś a jak boli brzuszek to go masować:) ja starałam sie zapomnieć i prosze jestem w ciąży:) wiem wiem łatwo się mówi no ale jakby nie było też byłam jakiś czas temu jedna z tych które czekały na @ :) kurde a ja dzwonie od tygodnia do gin i nikt nie odbiera ech ja nie wiem jak oni tak mogą;/ najlepiej jechać i się zapisać ;/ ale mam troszke daleko :( u mnie w mieście nie ma dobrego gin :(i jeżdże 2miasta dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie nowa ja
ciągle próbuję sobie przypomnieć początki pierwszej ciąży,ale kiedy to było...Pamiętam tylko że już po zrobieniu testu myślałam że umrę.Wieczne mdłości od rana do nocy i to okropne wyczulenie na wszystkie zapachy. Niecierpliwa-owu mogła się przesunąć,ciąża jest,ale test jej nie wykrywa jeszcze a ty czujesz już zmiany.Ja bym odczekała 3 dni i powtórzyła:) Każdy nik zajęty-tak mam mieć 2.Ale ten brzuch już od ponad tygodnia mnie boli.Pare razy budziłam się w nocy tak bolało.W dzień było ok ale dzisiaj ciągle mi dokucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na poczatek nowych staran tylko ta podwyzszona temp. nie daje mi spokoju... od przyszlego cyklu przestaje mierzyc bo tylko mnie to stresuje... z tego co wiem to temp. mierzona pod pacha nie jest brana pod uwage, musi to byc rano i w ustach, pochwie lub odbycie zeby bylo wiarygodne. Ja jestem teraz ciekawa czy majac od poczatku cylku temp,37 nastapi skok owulacyjny i jesli tak to o ile mi ona wzrosnie.. dlatego mierze ja cierpliwie. testowanie pewnie bedzie za ok. dwa tyg. ehhhh... dlugoooo jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa... u mnie od 3 miesiecy to jest wlasciwie "polowanie" na owulacje... nie sposob przewidziec ani tego kiedy bedzie ani tego kiedy dostane nastepny @ :-S czekam jeszcze ten miesiac i jak znow jakos nieregularnie to ide do gina. W tym miesiacu robimy polowanie :) moze sie uda przez przypadek natrafic :D fajnie by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
W tamtym roku jak byłam w ciąży test wyszedł mi straaaaasznie słaby, dosłownie cień cienia jakieś 3 dni po terminie @. Dopiero tydzień po terminie @ wyszedł widoczny, ale i tak słaba kreska. Może traz też tak bedzie. Aż mnie głowa rozbolała. Od 7ej jestem w pracy a jeszcze nic nie zrobiłam;P siędze i dumam. Szef mnie w końcu wywali i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) a co tam, dumaj dumaj :) a ja dzisiaj wolne ale za chwile wyjde na jakies zakupy bo chyba za duzo czytam o tych temperaturach itp.. lepiej pojde na swieze powietrze.... Mi sie Niecierpliwa wydaje ze cos z tego bedzie, przede wszystkim przez ten metaliczny smak bo tak jak juz Ci pisalam piersi bolaly mnie strasznieeee, brzuch pobolewal (to mogla byc moja autosugestia) ale zadnej zmiany smakow itp nie bylo wiec mysle ze moglo Ci sie udac :) a ktory to Twoj dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Dzisiaj 29 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam kochane koleżanki:) Właśnie wstałam i jem śniadanko no i oczywiście musiałam włączyć kompa ponieważ dzień bez kafe z wami to dzień stracony:) A właśnie zaraz muszę sobie kawę zrobić... Widzę, że przeszłyście z powrotem na niki ale chyba to już z przyzwyczajenia:) Niecierpliwa nadzieja jeszcze jest więc poczekaj jeszcze trochę, w sumie to ci powiem, że ja w zeszłym miesiącu jak zaczęłam obserwować swoje piersi to jeszcze ich takich nie widziałam :) aż się dowartościowałam że są takie ładne i okrągłe hehehehe, ale ty już jesteś bardziej doświadczona w tych obserwacjach więc przypuszczam że się nie zawiedziesz, poprostu trzeba chyba jeszcze poczekać. A tak wogóle jesteśmy tu stałymi bywalczyniami, jak któraś ma jakiś problem to się go rozwiązuje a jak nie ma o czym pisać to poprostu piszemy o innych rzeczach żeby tylko posiedzieć ze sobą na kafeterii:) Mi też to nie przeszkadza że się imiona wybiera w końcu też kiedyś będę się nad tym zastanawiała, może podłapie jakiś pomysł;) Andi wydaje mi się, że masz taka temperaturę stałą, ja mierze już od owulacji ale nie dziennie tak co jakiś czas i mam 37. Musze zaobserwować kiedy spadnie bo wydaje mi się że niestety w tym miesiącu też spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierze od polowy przedostatniego cylku i jak mi sie zdawalo ze bylo po owulacji to utrzymywala sie ona na poziomie 37,3 (biorac pod uwage ze skok powinien byc o min. 0,2 to w sumie pierwsza faza cylku 37 druga 37,3 jest ok, nie?) ale przed samym okresem z 37,3 spadla na 37,2, potem na 37,1 az do 37 czyli na wykresie ewidentny spadek tak jak to jest w przypadku braku ciazy... a teraz stale 37, 37,1. ja pisze po nikach bo tak zdecydowanie lepiej Waj kojarze.. wczoraj przeczytalam te wiadomosci z prawdziwymi imonami ale niewiele mi z tego zostalo :) dla mnie Agata jestes po prostu agata 08 :) i tak jest super :D a taka wspolna internetowa kwaka nie jest zła :) usmialam sie z tymi piersiami... ja tez mialam koncowke miesiaca z niezlymi "balonami"... hahaha... teraz wrocily do normy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe andi szkoda, że to tylko tak przed okresem rosną bo nie powiem chciałabym mieć trochę większe ;P To temperatura wydaje mi się prawidłowa jeśli chodzi o ciebie. Prawidłowo wzrasta i spada. A w sumie powiem ci że ja juz od tygodnia (przypuszczam), że jestem po owulacji, jak mierzyłam w tamtym tygodniu to miałam 37,1 i dziwne jest to, że wczoraj miałam 36,8 a dzisiaj znowu 37. Nie wiem co mógł oznaczać ten mały spadek tempki. Niecierpliwa odpuść sobie dzisiaj tą robotę, zrób sobie dzień dziecka ;) Ja mam akurat 2 dni wolne więc sobię odpoczne hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Witajcie kochane:) w sobote mialam robiony zastrzyk Ovitrelle bo w piatek pecherzyk wynosil 20mm:) od dzisiaj biorę Luteine rano jednąi i wieczorem jedną przez 10dni brzusio momentami boli tak jak na @ bu...za 2tyg albo przyjdzie@ oby nie...a jak nie przyjdzie to mam zrobić Test. Brałam Clo przed zastrzykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Dziewczyny ja przeszłam dokładnie to samo z tymi piersiami na samym początku:D hehe Były takie duże, nabrzmiałe i ciężkie, nawet zauważyłam, że bolesne, a potem przychodziła @. W nastepnym miesiącu już mi się nic nie wydawało, żeby były inne:) Z miesiąca na miesiąc już się nie nabieram na to na czym się sparzyłam. To jest strasznie głupie uczucie, jak się wydaje, że się uadło, a potem okazuje się, że nic nie było. Najgorzej jak się komuś powie o swoich przypuszczeniach i potem wychodzi się na wariata, ale z Wami jest inaczej, bo wszystkie przechodzimy to samo. Dzisiaj np. nie wytrzymałam i trochę o swoich odczuciach opowiedziałm w pracy (a miałam nie mówić) i koleżnka mnie wyśmiała, że co miesiąc mi się tak wydaje. Tylko, że jak w tamtym roku byłam w ciąży to też mnie wyśmiała, a mi test po prostu wyszedł później:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe niecierpliwa masz "deja vu" więc coś z tego musi wyjść nie ma takiej opcji, żeby nie wyszło. Kiedy znowu testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oczekujacej od dawna myslisz ze tylko ty cierpisz? to sie mylisz kazda z nas cierpiala i sie martwila czekajac z nadzieja 2kreseczki na tescie, mowisz o swoim cierpieniu a nie wiesz jakie kazda z nas ma przezycia przykre za soba, ja tez wiele wycierpialam, niedawno stracilam swoje dziecko i nie wyobrazasz sobie jak to jest czuc ze je tracisz a nie mozesz mu pomoc nie mozesz zrobic nic by je uratowac tylko czekasz az bedzie po wszystkim...wiec nie mysl ze jestes sama cierpiaca nie chcialam tutaj poruszac szczegolow swojej historii ale widze ze potrzebne to bylo zeby pokazac ze niektorzy tez cierpia i moze nawet bardziej a jesli ktorejs z kolezanek przeszkadza rozmowa o imionach niech powie a wiecej nie porusze tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ito ze mi sie udalo to akurat szczescie i pomoc lekarzqa, i jesli juz zaszlam w ta ciaze to nie znaczy ze nie moge sluzyc rada pomoca i wspolczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna nie zwracaj uwagi, my tu jesteśmy od zawsze a ktoś nowy powinien się dostosować albo założyć swój wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaqj andi, to ze masz teraz taka temp to nie swiadczt wcale zle u kazdego tem jest inna a przy owulacji powinna skoczyc co najmniej o 2kreseczki w gore czyli jak masz 37 to powinno byc np37,2 ja temp mierzylam z rana pod jezykiem 8minut a teraz mierze w pochwie 4min poza tym jeden cykl mierzenia temperatur moze nie wystarczyc , mierzac temp musisz byc wyspana no i nie brac poduwage przeziebieniabo wtedy temp moze byc inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzien dobry Agatko :) musialam zareagowac, bo uwazam ze kazda z nas sie tu ze soba zzyla i az mi milo czytac jak ranowstaje i widze kolejna str zapelniopna wypowiedziami od was :) to taki mily poczatek dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa kolezanke :) moglabym zapytac co to jest zastrzyk Ovitrelle? nigdy o nim nie slyszalam a chcialabym sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Rzeczywiście to jak "deja vu" :D Mam jeszcze w domu 1 test to chyba jutro zrobię, a kolejne dopiero jak mi przyjdą z allegro - zamówiłam 10:) ultraczułych 10mlU/ml po 1,70 taniocha:) Mogę robić do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wiem wiem też tak mam a siedzę i uważnie czytam, żeby każdej z osobna odpisać :) Dobrze, że mam możliwość wejść na kompa też w pracy to jestem mniej więcej na bieżąco. Dzisiaj środa, masz za dwa dni USG, znalazłaś już skaner u kogoś bo z niecierpliwością czekam na zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa u nas wcale nie wychodzisz na wariata kazda chcialabyjak najszybciej byc w ciazy a ze czasem los nam plata figle i objawy sieokazuja mylace to juznie nasza wina :) na pewno sie wkrotce powiedzie i czekamy na pozytywne testy reszty staraczek :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm może ja sobie też zamówię. Niecierpliwa sądzę, że już ci się nie przydadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Oby:) Znikam do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arszenika widzepo tabelce ze mamy podobne przypuszczalne terminy :) to fajnie miec tu kogos kto byc moze bedzie lezal na porodowce wtedt kiedy ja hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok, do zobaczenia, ja też idę obiad pichcić ale co jakiś czas będę zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×