Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

no a jesli chodzi o bliznieta torosnainaczej moja siostra urodzila b;lizniaczki dziewczynki to przy porodzie jedna wazyla 2300 a druga 2600 czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sprawie blizniaków to już indywidualna sprawa jest każdy rośnie po swojemu :D tak samo nasze maluszki będą rosły po swojemu każda ciąża inna ;d a to w suwaczkach pokazuje mniej więcej jak dziecko rośnie w jakim tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa.............4..........31.08.20 11..............?.... agata_08...................2..........10.09. 2011..............?.... andi 2011 ................. 2... . ok. 23.09.2011...............?.... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI....... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty......12...................tak..................24.01 .2012 Madlen ................2....................tak..................25 .03.2012 Malaczarna06..........1...................tak.................27.04-3.05.2012wg moich obliczen blizsza date bede znala po usg pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda ze w suwaczkach padaja jakrosnie dziecko jednak wkazdym inaczej, sa rozneopineico do tego ile powinno miec dziecko w jakim tyg rozne opinie czytalam wiec tym bym sie nie sugerowala do konca, najldokladniej moze to ocenic lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie tylko lekarz moze podać wymiary maleństwa ja w suwaczku mam że dziecko ma 12 cm i 140 gram a ja jak byłam tydzień temu w szpitalu to dziecko miało 14 cm 260 gram i teraz jest na pewno większy :) wiec nie ma co sie tym sugerować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie nowa ja
O matko tak mi się lepiej zrobiło.Mały się bajkami zajął a ja nie wiadomo kiedy usnęłam.Ale co z tego jak na równe nogi teściowa mnie telefonem zerwała.Zaczął mi dzwonić koło ucha to mało zawału nie dostałam:)Ale i tak mi lepiej bo byłam nie przytomna. Dziewczyny ja wam wszystkim gratuluję małych fasolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie nowa ja
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa.............4..........31.08.20 11..............?.... agata_08...................2..........10.09. 2011..............?.... andi 2011 ................. 2... . ok. 23.09.2011...............?.... Taka sobie...............4?..........2.09.2911.............?.... Dołączam się do tabeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie nowa ja
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa.............4..........31.08.20 11..............?.... Taka sobie.................4?..........2.09.2011..............?..... agata_08...................2..........10.09. 2011..............?.... andi 2011 ................. 2... . ok. 23.09.2011...............?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
A ja bliźniaków w rodzinie nie mam żadnych a nie chce się nakręcać i czytać w internecie głupot bo się tylko wystrasze albo coś :P A ze mnie niezła panikara :) Nauczę się na swojej ciąży jak to jest z bliźniętami :) A rodzinka jaka zszokowana... Pierwsze bliźniaki :) A jeszcze tydzień wcześniej płakałam że jak teraz sie nie uda to chyba adoptuje bo nawet jednego dziecka nie potrafię urodzić :) A oni sie teraz wszyscy śmieją ze mnie :) Ale zawsze byłam taka panikara... A jakie są wasze typy imion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
10 tydzien a usg w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to fajnie oby bliżniaki się utrzymały :* też bym chciała bliżniaki no ale cóż takie życie :( ale trza iść do przodu :) Kurde u mnie jeszcze troszke i połowa za mną :D już sie nie umie doczekać zimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI....... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty......12...................tak..................24.01 .2012 Madlen ................2....................tak..................25 .03.2012 Malaczarna06..........1...................tak............ .....27.04-3.05.2012wg moich obliczen blizsza date bede znala po usg pewnie Arszenika*.............1................tak................25.04.12-01.05.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobry wieczór dziewczyny:) Witam nową koleżankę..taka sobie nową ja :) I życzę powodzenia i pozytywnego wyniku testu. No ja jak już mogłyście wyczytać z mojego niku mam na imię Agata. Nie mam dzisiaj najlepszego humoru, przyszłam niedawno z pracy i jakoś ulotniły się ze mnie jakiekolwiek nadzieje. Nie wiem czemu tak jakoś. Może jutro będzie lepiej. Witaj arszenika widzę, że jesteś tą szczęściarą która zobaczyła 2 kreseczki na teście. Gratuluję z całego serca, może napisz coś o sobie. A dawno założycielka wątku do nas nie zaglądała Angelowa, ciekawe co u niej i jak się czuje, może coś wkrótce napisze:) No i jeszcze Surfitka, już chyba w trakcie kolejnych starań....zobaczymy. Dziewczyny odzywajcie się...czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi omoje typy imion to dla dziewczynki Weronika albo Fabiola chociaz na to drugie maz sie napewno nie zgodzi, a chlopiec bylby albo Adrian albo Dawid sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko...Fabiola bardzo ładne, może jeszcze mąż się przekona do tego imienia :) A u chłopca masz również mój typ...Dawid bardzo mi się podoba a dla dziewczynki Kamila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę sobie i siedzę i czuję takie jakby pękające bąbelki w podbrzuszu hihi śmieszne to jakby już coś tam siedziało :) Fajnie sobie tak niekiedy pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nsa pewno na to imie sie niezgodzi bo juzkiedys rozmawiaismyo meskiej formirtego imieniai bylo kategoryczne nie, bo to wogole nie jest imie i jest paskudne...to slyszalama podoba misie ono najbardziej bo nie jest takie jak kazde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah chodzi ci o imię Fabian? Hehe tak to jest chyba będziecie musieli losować kto będzie wybierał imię dla dziewczynki a kto dla chłopczyka żeby było sprawiedliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojdziemy jakos dokompromisu dla dziewczynkikiedysnam sie podobalo Blanka adla chlopca mowilismy ze moze byc Dawid albo Adrian bo tamte odpada bycmoze dlatego ze kiedys sie spotykalm zchlopakiem o takim imieniu i pewnie tu o zazdrosc chodzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe a tu go boli:) No to teraz już jest wiadomo o co chodzi, a powiem ci że Blanka też fajne więc wybór macie. Najgorzej jakbyście się nie umieli zdecydować na żadne imię ;) Moi znajomi dopiero zdecydowali się jak już synuś był dzień na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok kochane idę spać bo rano trzeba wstać :) Całuski i miłych snów :*******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankobety
witam dziewczyny , a dzien testowania jaki zakladacie to dzien spodziewanej @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Test negatywny. Zgłupialam dziewczyny. Mam nadzieję, że to jeszcze za wcześnie i za kilka dni wyjdzie ta druga kreska. Powiem Wam, że tym razem jestem pewna, że bolą mnie sutki, zrobiły się różowe i białe na końcach, są powiększone i wrażliwe na dotyk, nawet jak ubieram biustonosz to się urażam. Jestem pewna, że są zmienione, tylko zaczynam się obawiać, że to np jakieś zaburzenia hormonalne albo nie wiem co? Do tego ten nieustający cierpki smak w ustach od 4 dni. I wyglądam jakbym spuchła na buzi, a nie przytyłam. Mam też smaki na fast foody, a zobojętniałam na słodkie, które normalnie kocham. Wiem, że te smaki, wygląd i posmak w ustach wcale nie muszą sugerować ciąży, ale te piersi to na bank coś mówią, tylko co? Zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa.............4..........31.08.20 11....negatywny, ale to jeszcze nie koniec Taka sobie.................4?..........2.09.2011..............?.. ... agata_08...................2..........10.09. 2011..............?.... andi 2011 ................. 2... . ok. 23.09.2011...............?.... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI....... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty......12...................tak..................24.01 .2012 Madlen ................2....................tak..................25 .03.2012 Malaczarna06..........1...................tak............ .....27.04-3.05.2012wg moich obliczen blizsza date bede znala po usg pewnie Arszenika*.............1................tak.............. ..25.04.12-01.05.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa, przykro mi ale pewnie faktycznie za szybko ten test robisz (?). Ile minelo Ci dni od owulacji? mnie w tym miesiacu tez tak bardzo piersi bolaly i podswiadomie mialam cicha nadzieje ze sie udalo, bolaly przy dotyku, przy ubieraniu ale to niestety nie bylo to... tylko ze mi sie smaki nie zmienily, ani nic wiecej nie czulam. A mierzylas temp. rano? bo przy ciazy powinna byc podniesiona, to tez daloby Ci jakas odpowiedz moze... Trzymam kciuki dalej. Najbardziej pozytywna wiadomoscia na pewno jest to ze w dalszym ciagu @ u Ciebie brak wiec jestes na dobrej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i witam wszystkie nowe kolezanki :) fajnie ze wiecej nas testujacych... u mnie 6 dnien cyklu tylko martwi mnie ta temperatura. to pierwszy pelny cykl kiedy ja mierze i myslalam ze po okresie i w jego czasie obnizy sie do ok.36,6 a ja mam ciagle ok.37 (na 100000% nie jestem w ciazy). Czy ktoras z Was tak miala? ciekawe czy na owulacje jeszcze sie podniesie? moze taki moj urok ze mam wyzsza temp ciala od tej standardowej... zobaczymy za kilka dni, ale jak macie jakies doswiadczenia to dajcie znac koniecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca od dawna
Fajny wątek to był... dla tych ktore czekaja i sie staraja.... mozna bylo porozmawiac o swoich obawach i wspierac sie wzajemnie..,. czesto tu zagladalam zeby poczytac... ale odkad zaczela sie cala ta bezsensowna dyskusja na temat imion to jest nie do wytrzymania... nie widzicie ze watek nosi tytul: dla dziewczyn oczekujacych na @ i zrobienie testu? Dziewczynom ktore sa w ciazy oczywiscie gratuluje bo to cudowne ze Wam sie udalo ale jestescie na forum gdzie sa osoby ktore staraja sie od miesiecy i nic, szukaja wsparcia i kogos podobnego do siebie i cala ta dyskujsa w tym miejscu na temat imionek itp jest po prostu bolesna! nie wlasciwy czas i miejsce.. pogadajcie sobie o tym we wlasnym gronie a tym ktore sie staraja i testuja dajcie porozmawiac o swoich problemach... rozumiem ze jestescie na forum dlugo i sie poznalyscie ale dlaczego nie strworzycie oddzielnego watku dla siebie? naprawde nie jest to mile sluchac o imionkach podczas gdy Ty co miesiac zyjesz nadzieja i z kazdym pojawieniem sie okresu zostaje ona zabita bezlitosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×