Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

dzieki Andi oby i Tobie sie w tym cyklu udalo :) pojutrze ide do gin nie moge siejuz doczekac:) na pewnowszystko jest ok nie biore innejopcji pod uwage trzeba byc pozytywnie nastawionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Jak dla mnie Kornelia tez jest wspaniałe :) Milena i Olaf to pomysły męża i mi zbytnio nie podchodzą ale się zobaczy :) Mamy dużo czasu ale ja uwielbiam wybierać imiona :) Kornelia to już dawno, dawno padło i zostało... Już parę lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Będzie wszystko dobrze kobitki! Będzie dobrze bo musi i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ja się też wpiszę: .......nik ............... cykl starań ...... data testowania .......... niecierpliwaJa.............4.....................31.08.20 11............ agata_08.....................2.....................10.09.2011............ Cześć dziewczyny, ja dzisiaj mam doła..............odebrałam wynik cytologii, którą robiłam miesiąc wcześniej. Nie są za ciekawe. Wykryto u mnie nieprawidłowe komórki nabłonka płaskiego, podejrzenie infekcji HPV...Pap 3. Moja siostra też ma tego wirusa i wiem, że 80% kobiet współżyjących go ma, u jednych jest wyższy współczynnik u innych niższy. Jest pap1 i pap2 które są prawidłowe, pap3 to już jakieś zapalenie a pap4 to istnieją komórki rakowe, natomiast pap5 to rak szyjki macicy. Moja siostra miała pap3/pap4 pobierano jej wymaz z szyjki i po leczeniu farmakologicznym zmniejszyło się do pap2 czyli ok. Ide do ginekologa w poniedziałek bo wcześniej nie dam rady, zobacze co mi powie. Wyczytałam, że po wyleczeniu zapalenia ten współczynnik się zmiejsza i że nie ma przeciwskazań do zajścia w ciąże przy pap3. Ale jednak się martwię. Napewno napisze jak i co po wizycie u ginekologa. Zobaczymy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata nie martw sie ja robilam cytologie bo mialam nadzerke i wyleczyli mi to asntybiotykami i juz jest dobrze :) wiec i u Ciebie sie da wszystko wyleczyc lekami odpowiednimi :) trzymam za Ciebie kciuki bez obaw glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki malaczarna za pocieszenie, chociaż już mi trochę przeszło, jedynie martwię się o to jak rzeczywiście jestem w ciąży :) to czy da się to w tym stanie wyleczyć, ale chyba wszystko się da w tych czasach ;) no prawie wszystko. Ja jako tako nie odczuwam żadnych konkretnych dolegliwości oznajmiających ciążę, już się tez za bardzo nie doszukuję sama :) Jedynie miałam przez ostatnie 4 dni taki bardzo, ale to bardzo delikatny ból brzucha. Nie wiem może mi się wydawało. Zobaczymy, jak coś więcej będę wiedzieć dam znać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Dziewczyny nie łamać się! Będzie dobrze! A ja podciągając jestem w 10 tyg :) No może troszkę bardzo podciągając:) W piątek mam USG :D Już nie mogę się doczekać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że tak ale mogło mi się coś przesunąć, mam cykle od 28-31 dni, także byłoby z wyliczeń, że między niedzielą a środą (21 a 24). W tamtym miesiącu w sumie działaliśmy raz w największym prawdopodobnym czasie więc nie dziwię się, że nic nie wyszło, teraz 3 razy więc może:)..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle dziewczyny to jak się czujecie? niecierpliwa, nie umie już doczekać się twojego pozytywnego testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
jeżeli tylko dorwę u kogoś skaner to na pewno :D W końcu będzie się czym chwalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, na pewno bedzie wszystko dobrze... trzymam kciuki, ja tez czekam na moja cytologie, do odbioru za tydzien. Mnie najbardziej martwi to ostatnie rozregulowanie mojego cyklu, moze jak cos jest nie tak to w cytologi tez mi to wyjdzie. Niecierpliwa... czekamy niecierpliwie... ja mam jakies dobre przeczucia... :) ciekawe jak wytrzymasz do srody... a moze jakis tescik jutro :D spokojnej nocy i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andi tak to jest, ja byłam przekonana, że wszystko będzie ok, już od maja chodziłam do mojej ginekolog żeby zrobić cytologie ale widziala, że jest jakieś zapalenie i leczyłam to globulkami, w końcu miesiąc temu powiedziała, że szyjka czysta i można robić, bo wcześniej mogła nie wyjść z powodu tego zapalenia................no i widzisz klops, wyszła błędu nie było ale nie przypuszczałam, że coś wykarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozostaje czekac, agata,ja pierwsze objawy zaczelam odczuwac ok tyg od owulacji pisz na bierzaco czy zaobserwowalas jakies zmiany:) rowniez czekm zniecierpliwoscia na zdj usg Madlen:) ja sie czuje ok czasem w brzuchu zakuje cos ale daje rade nie jest zle senna jestem,piersibolace, metaliczny posmaki slonotok sa dalej powoli zaczyna sie zmieniac sluz oby tylko wszystko bylo dobrze aby do srody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślinotok to ja chyba całe życie mam hehehehehe, jak coś mówię to pluję na wszystkie strony ;) i piana się zbiera jakbym miała wściekliznę :)to opinia moich koleżanek z pracy ale one wiecznie sobie "jaja" robią. małaczarna a ty w środe do ginekologa? będziesz też USG robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh,.. same widzicie jak to jest... ja mialam testowac w ten sam dzien co Niecierpliwa a tymczasem bede juz po kolejnym @ i nowy miesiac staran zaczniemy... zupelnie nie mam bladego pojecia kiedy teraz moze wystapic owulacja wiec musze bacznie siebie obserwowac i bede mierzyc dalej temp. chociaz poki co niewiele z tego wynika... eh... zobaczymy co przyniesie wrzesien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bede robic usg zastanawiamsie czy nie zrobic rano jutro bety pnownie zeby sprawdzicjak sie maa sytuacja zeby pojsc z kilkoma wynikami do lekarza zeby mogl porownac czy wzrasta odpowiednia w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna jak dobrze pamiętam to robiłaś chyba już dwa razy, to sądzę że to powinno wystarczyć a i tak lekarz napewno ci zleci pozostałe potrzebne badania. andi wrzesień - jesień...dłuższe wieczory krótsze dzionki...oj powinno sie dziać :) A może kup sobie znowu te testy owulacyjne i mierz temperature będziesz pewniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak robilam juz 2 razy dzien po dniu, jednak obawy zostana po poronieniu w tamtym przypadku beta byla za niska wzgledem wieku ciazy a nastepnego dnia mi spadala wiec wole zrobic 10 razy i kontrolowac zeby wiedziec na pewno czy sie dobrze rozwija, na usg w srode moze nie byc widac jeszcze zarodka a hcg bedzie na pewno wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie masz rację, lepiej dmuchać na zimne, właśnie nie pamiętałam czy robiłaś z jakimś odstępem czasowym czy dzień po dniu. To już jakoś 5 tydzień u ciebie chyba... fajnie:) Na pewno wszystko będzie dobrze, wierze w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierze tą temp.ale nic mi z tego poki co nie wychodzi, jeszcze za krotko zeby porownac miesiace czy cos. W poprzednim cyklu po owulacji mialam ok.37,3, potem na @ spadla do 37 i teraz od 5 dni sie utrzymuje na tym poziomie a niby powinna byc ok.36,6.... mierze dalej, obserwuje bo temp. rzecz indywidualna.. najwazniejsze zeby ten skok na owul. byl... no i czekamy, dzisiaj 5 dzien cyklu. pozdr. i czekam na wiesci z testowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :)
Dziewczyny a co sądzicie o takiej tabelce? bo są tu także dziewczyny którym sie udało i takie które sie starają:) ..nik .............ilośćl starań ...... 2 kreseczki ..........data Porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×