Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Gość foka100
Ovitrelle to opdowiednik pegnylu zastzyk ,ktory pomaga na pekniecie pecherzyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty
hej dziewczyny ja też własnie zamawiałam te testy z allegro ultraczułe i właśnie tak myślę czy to one nie zawiodły i czy nie lepiej kupic w aptece ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi;ego dnia w pracy ja znow leniuchuje :) maz na dzien do pracy a ja krolowa domu i nic nierobienia jestem dzis hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Prosze malaczarna:) hmm mam nadzieje kochana,ze uda sie ,ale watpie:( bo chyba za duzo o Tym myslę:( teraz luteinke biore za 2tyg robie test oby nie przyszla@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
jak to sie robie? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytoczę ci tabelkę: STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa.............4..........31.08.20 11....negatywny, ale to jeszcze nie koniec Taka sobie.................4?..........2.09.2011..............?.. ... agata_08...................2..........10.09. 2011..............?.... andi 2011 ................. 2... . ok. 23.09.2011...............?.... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI....... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty......12...................tak..................24.01 .2012 Madlen ................2....................tak..................25 .03.2012 Malaczarna06..........1...................tak............ .....27.04-3.05.2012wg moich obliczen blizsza date bede znala po usg pewnie Arszenika*.............1................tak.............. ..25.04.12-01.05.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa.............4..........31.08.20 11....negatywny, ale to jeszcze nie koniec Taka sobie.................4?..........2.09.2011..............?.. ... agata_08...................2..........10.09. 2011..............?.... andi 2011 ................. 2... . ok. 23.09.2011...............?.... Foka100..................2.........ok14.09.2011...................? SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI....... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty......12...................tak..................24.01 .2012 Madlen ................2....................tak..................25 .03.2012 Malaczarna06..........1...................tak............ .....27.04-3.05.2012wg moich obliczen blizsza date bede znala po usg pewnie Arszenika*.............1................tak.............. ..25.04.12-01.05.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo no to super drugi cykl starań więc tak jak ja:) Masz jakieś przeczucia że się w tym miesiącu uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo no to super drugi cykl starań tak jak ja:) Masz jakieś przeczucia że się uda w tym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dziekuje Agatko:). Nie mam dzieci ogolnie staram sie okolo 2lata ,ale tak naprawde w czerwcu trafilam do dobrego lekarza,ktory zajmuje sie nieplodnoscia...to moj drugi cykl starania bralam Clo w sobote zastzryk Ovitrelle wczoraj bylam na kontroli pecherzyk pekl teraz biore luteine przez 10dni za 2tyg robie test jak nie przyjdzie@ oby nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co:) No właśnie troszke się zdziwiłam, że dwa miesiące dopiero sie starasz a tu już jakieś zastrzyki bierzesz. Życzę ci z całego serca braku okresu i upragnionej fasoleczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Kochana wątpie bo chyba za duzo o Tym mysle:( okaze sie oby nie przyszla @ i zebym ujrzala dwie kreski...ile masz lat Agatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że niekiedy wystarczy mała ingerencja w to, co się dzieje w środku i już się udaje. Napewno będzie tak w twoim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie pochwale ze zamowilam na allegro 10 testow owulacyjnych... haha,.. ale powiedzialam sobie ze to drugi i ostatni miesiac... jakos nie jestem do nich przekonanana... miesiac temu ten z allegro nie wykazal nic a z apteki pokazal owulacje... sama nie wiem... mam nadzieje ze ktos nie robi sobie niezlego interesu na allegro sprzedajac po prostu syf.... a co do robienia z siebie wariatki to wyobrazcie sobie moja mine jak po 36 i 37 dniowych cyklach w 28 dostalam @, teraz znow czekam z wielkim dystansem... ale po owulacji z kazdym dniem dystans mniejszy i sie denerowac zaczynam... a co do tych temp. to tak jak piszecie, wystarczy niewyspanie, ciut inna godzina, jakies piwko i moze sie zmienic... ja mierze w pochwie, 5 min. ok.7 rano. zobaczymy. a teraz tez pije kawke i leniuchuje, nie ma to jak wolny dzien wiec jak siedzicie przy kom. to piszcie :) ciagle jestem ostatgnia do testowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 w tym roku, w sumie mężatka nie jestem ale już jesteśmy z partnerem 9 lat i mieszkamy razem, narazie nie chcemy brać ślubu ale na dziecko przyszła odpowiednia pora. Ślub można wziąć w każdej chwili a na dziecko czas może minąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dziekuje Kochana ja Tobie rowniez Tego życze:):) z calego serdusza:) kochanie jak trafilam do Tego ginek w czerwcu to zaczelam brac w licpu i w sierpniu Clo...a teraz w sobote pierwszy zastrzyk wiec szybko zadziala ten ginek nie ciecka sie:) no ,i dobrze. Po clo bolal brzusio i starsznie podbrzusze,a Ty jakie leki bierzesz/bralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Mialam napisac ,ze po Clo bolaly mnie jajniki i podbrzusze eh...no dokladnie masz racje na slub jest czas...zawsze mozna go wziasc. Ja mam 22 nie dlugo 23. 18go czerwca bralam Slub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie narazie nic nie biorę bo staram się dopiero 2 miesiąc, wczesniej byłam u ginekologa i leczyła mi zapalenie a jak wyleczyła to pobrała mi cytologie i życzyła powodzenia w staraniach. No ale juz wiem, że cytologia nie wyszła dobra więc czekam na poniedziałek bo jestem umówiona do ginekologa, ciekawe co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Malaczarna ,a Tobie sie udalo? jestes w ciazy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Ojejciu Kochana tak m przykro:( biedna...ciaglr stres:( ale co zrobic takie zycie, a skad jestes? ja pń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×