Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Gość foka100
tak data urodzin np 2czerwiec =2+6 czyli 8 zajscie w ciaze sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja sobie jeszcze poczekam bo mi 10 wychodzi czyli pazdziernik :D a owulacja to nie zawsze bol jajnikow, czasem mozna nic nie czuc... to uwolnienie gotowej do zaplodnienia komorki jajowej... a swoja droga Matka Natura niezle nas porobila z ta owulacja tak sprytnie ja ukrywajac ze nigdy do konca nie wiadomo kiedy jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem bol sie ma przed czasem po wiec tylko po tym nie wiem czy powinno sie okreslac owulacje u kazdej z nas jest inaczej mnie zazwyczaj boli po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Data meza ,albo nasza data...bez roznicy. Jestem przekonana w 1000000000000000% ze nie udalo mi sie w Tym cylku ja pierdykam znowu starania, nerwy i wogole czasem sie odechciewa tyle co ja sie nachodzilam do lekarzy co jeden to lepszy masakra dobrzy do pieniedzy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
no nie ma 2to czeriwc 14 to luty od nowa hahhahaahahhahaha sama do sibie sie smieje nie wiem czy w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
12 to grudzien 14ty to luty od nowa sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescia mam u siebie lekarza godnego zaufania pomaga w kazdej sytuacji i z kazdym problemem, zawsze znajduje rozwiazanie, prywatnie przzyjmuje no i ten na kase chorych co wczoraj bylam to sie wydaje tez nie najgorszy jak bedzie nie tak to wroce do swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
kazdy nik zajesty a Twoj maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojej daty wychodzzi kwiecien, a pod koniec kwietnia lub napoczatku maja urodze jesli wszystko pojdzie ok a z daty meza luty wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna sie posmiac ale absolutnie NIE WIERZYC!!! no co Wy :D data meza, Wasza data, nie ma roznicy a moze moje urodziny? :D to w roku kilka razy bede w ta ciaze zachodzic :D Ja mam teraz nowego lekarza, bylam u niego tylko raz na razie ale wydaje sie b.kompetentny... bylam na NFZ ale ma tez swoj gabinet, jest tez poloznikiem i pracuje w klinice na oddziale. Mam tez namiary na innego godnego polecenia wiec jak do konca roku nic nam nie wyjdzie uderze do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
W gazecie kiedys :) pewnie bzdury oby tak...od wczoraj sikam jak czubek hmmm czy przeziebiony pecherz:( bu./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy sie powinny pojawic mysle ze nie wczesniej niz tydzien poowulacji chociazrzadko kiedy sie chyba zdarza zeby od razu po tyg miec objawy, ja mialam je bardzo wczesnie ale chyba tonie u kazdej tak bo kazdy organizm jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Kurna tak wlasnie mysle wczoraj co mi gin pow ze pochwa ma 18mm czy co... kurna zapomnilam:( i pow ze szanse sa duze jak sie ma 6mm a ja milam wcozraj 18mm ale zapomnialm co taki duze mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalendarzyk jest podobny do chińskiego kalendarzyka płci tylko jak widze mój sie troche różni :) i mi w 1 ciązy pokazał dziewczynke i tak jest a teraz pokazuje chłopca i tak mi na usg powiedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Jeju ale się dziewuchy do pisania ruszyły :D Siedzę czytam i czytam... I się zdenerwowałam wpisem jakiejś ,,oczekujaca od dawna,, Sama pisała że tylko tutaj czyta a potem pisze że jak chcemy rozmawiać o imionach to żebyśmy sobie poszły... no kurczę! Jak nie pisze to niech ona sobie idzie tam gdzie piszą wszyscy tak jak ona chce... Jak dla mnie to to było chore... Dziewczyny nic nie miały do tego że pytałam o imiona... Każda prędzej czy później będzie nad tym rozmyślała a czasem to nawet lepiej robi jak się oderwie od stresu będzie@ czy nie i zajmie się czymś innym... Zdenerwowałam się! Też się starałam już wcześniej później przerwa... teraz się udało... I się cieszę! I nikt mi tego nie zabroni! Piszę tu już jakiś czas i mamy prawo raczej pisać to co chcemy a nie to co ktoś chce czytać... Niech się odezwie i gada ;/ Wrrr.... A z Wami i tak będę rozmawiać... na każdy temat nie tylko owulacja, okres, stres, strach, obawy... Są też te przyjemniejsze strony! A jak ktoś zazdrości to ma problem... Niech założy sobie inne forum i od razu uprzedzi ,,zero ciężarnych bo ja nie chce tego czytać,,...Sama jak zajdzie w ciążę to też wypad z forum bo mamą będzie... Pozdrawiam Was i trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html Mi wychodzi chłopak :D:D Czyli tak jak czuję:P Ciekawe co powie USG :) A ktoś tam wczesniej pisał o piatkowym Usg... To ja mam USG w piątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sie co denerwowac, niektorych rzeczy lepiej nie komentowac i tyle... niech pisze co chce, kazdy ma prawo czuc jakies emocje i tyle... fajnie ze my od kilku tygodni piszemy regularnie, uczestniczymy w zmianach i nawzajem sie cieszymy i wspoieramy. Ja juz po popoludniowej drzemce :) I obiadek zrobiony.. wzorowa żona :D a jak Wam mija popoludnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga mnie chyba bardziej irytuja wpisy: "w sobote stracilam dziewictwo, chlopak sie wycował przed ale czy na pewno nie jestem w ciazy? jestescie bardziej doswiadczone wiec mi poradzcie" :-s Tez juz takie sie pojawialy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×