Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Gość Madlen :)
ma któras z was pieska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
A ja ostatnio jem słodkie tonami :) Widać już brzuchalek... No dobra może sobie wmawiam ;) Może to te 3 kg więcej... Ale mężuś też twierdzi że brzunio już widać :) Ale to bliźniaki więc mozliwe... Jestem tu totalnie nie w temacie :( Mam leżeć i mi sie nic nie chce... Jak na zlość laptop nie działa... I tylko jak nikogo w domku nie ma to cichaczem wskakuje na forum :) Zostało mi jeszcze leżenie do przyszłej środy potem usg, morfologia i jak wyniki będą dobre szyjka będzie oki a ja będę miała siłę chodzic to będę mogła wybrać się na zakupy albo do kina z mężem... Tęsknie już za tym... Nawet wam nie opowiedziałam czemu byłam w szpitalu... Rano sobie wstałam i tak strasznie źle się czułam że nie miałam siły z łózka wstać, mąż kazał mi zostać ale niby ja bym się miała słuchać:P? Ciąża to nie choroba... poszłam pozałatwiać trochę spraw na mieście ale jak mi się ciepło w kolejce zrobiło to mnie odwieźli do szpitala i dopiero tam zaczęłam kojarzyć gdzie jestem. No ale jestem w domku. mam lezeć obserwować i uważać. Ale jestem dobrej myśli, czuję się świetnie i odliczam dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
A ja ostatnio jem słodkie tonami :) Widać już brzuchalek... No dobra może sobie wmawiam ;) Może to te 3 kg więcej... Ale mężuś też twierdzi że brzunio już widać :) Ale to bliźniaki więc mozliwe... Jestem tu totalnie nie w temacie :( Mam leżeć i mi sie nic nie chce... Jak na zlość laptop nie działa... I tylko jak nikogo w domku nie ma to cichaczem wskakuje na forum :) Zostało mi jeszcze leżenie do przyszłej środy potem usg, morfologia i jak wyniki będą dobre szyjka będzie oki a ja będę miała siłę chodzic to będę mogła wybrać się na zakupy albo do kina z mężem... Tęsknie już za tym... Nawet wam nie opowiedziałam czemu byłam w szpitalu... Rano sobie wstałam i tak strasznie źle się czułam że nie miałam siły z łózka wstać, mąż kazał mi zostać ale niby ja bym się miała słuchać:P? Ciąża to nie choroba... poszłam pozałatwiać trochę spraw na mieście ale jak mi się ciepło w kolejce zrobiło to mnie odwieźli do szpitala i dopiero tam zaczęłam kojarzyć gdzie jestem. No ale jestem w domku. mam lezeć obserwować i uważać. Ale jestem dobrej myśli, czuję się świetnie i odliczam dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem wreszcie, kule musiałam pozałatwiać trochę spraw i tak uciekłam. Foka, mogło być za wcześnie więc się nie łam:) A na objawy zabardzo nie patrz bo widzisz ja miałam małe plamienie i mnie tak pachwina bolała jak nigdy i przyszła ta wstręciucha okropna...ale tobie zdecydowanie życzę aby nie przylazła :) Małaczarna miałaś ecovag?? I co pomogło ci??? Ja mam nadzieję, że coś się zmieni z tymi moimi upławmi. Madlen szanuj się i słuchaj męża!!!!!!!!!!! Chociaż wiem, że nie zawsze się da hehehehe:) Ja nie mam pieska, choć bardzo lubię to nie wyobrażam sobie żebym miała w domu...bo jestem bardzo leniwa i nie chciałoby mi się wychodzić z nim na dwór heheh no i często nas w domku nie ma i byłby sam więc raczej pieska mieć nie będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
ja jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super...może ja za niedługo sobie taki suwaczek zapodam ;) Dobrze się dzisiaj czujesz Madlen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam ecovag i antybiotyk bo mialam stan zapalny ecovagzeby po antybiotykoterapii przywrocic odpowiednia flore ,sam ecovag to tak dla utrzymania odpowiedniej flory bakteryjnej bo to antybiotyk nie jest tylko bardziej jak probiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o pieska to ja od dziecka bylam wychowana ze zwierzetami i dla mnie dom bez zwierzatka jest pusty, jak moj pojdzie na noc do roboty to nie zostaje sama ma mnie kto obronic w razie czego:) jest duza misiowata przytulanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie dwa dni i tyle stron do nadrobienia. Miałam ciężki tydzień w pracy:/ Ale naszczęsie teraz trzy dni wolnego, a w tym wesele przyjaciółki, nasza pierwsza rocznica ślubu i moje urodzinki :) Wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam po południu test. Na początku myslałam, że wyszedł negatywny, ale po jakimś czasie spojrzałam i pojawiła się taka bardzo jasna druga kreska...akurat była u mnie moja siostra i też ją widziała, więc poprosiłam męża, żeby kupił mi jeszcze jeden test. Powtórzyłam go dziś rano, znowu na początku myslałam, że lipa a tu po chwili druga jasna kreska :) więc chyba test pozytywny... Powtórzę za tydzień dla pewności:) Najgorsze jest to, że nie chcę jeszcze o niczym nikomu mówić, a jak zacznę odmawiać alkohol na weselu to zaczną się domyślać. Nie chcę się za szybko cieszyć, bo zawsze mogę jeszcze poronić, to jest za wcześnie na radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU Mitka89...................1............10.09.2011...chyba.pozytywny Foka100............... ...2.........ok14.09.2011.............?......... surfitka.................15( 3 stym)..ok 14 -15.09............?..... andi 2011 ................ 2........ok.28.09.2011.............?......... niecierpliwaJa............5.... .......08.10.2011.............?......... agata_08..................3..............08.10.2011...... ................. SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK .............ILOŚĆ CYKLI.... .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty...........12......................24.01 .2012........ Madlen ........................2......................25 .03.2012........ Angelowa......................1.......................26. 03.2012....... Malaczarna06................1.....................27.04-3 .05.2012 Arszenika*....................1................. . ..25.04.12-01.05.12 Taka sobie....................4............Coś ok.12 maj 2012 tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Mitka gratuluje!!!!! :D ja ostatnio zaniedbuje forum bo musze leżeć... i leżeć... i leżeć... a staram się być posłuszna więc zaglądam na chwilkę i zmykam do łóżka... A psiaki tez mam :D U mnie w domku również zawsze były pieski :) Obecnie mam bokserkę i małego kundelka :) Dwa szajbusy ale za to jakie kochane... Obronne to one nie są :P Prędzej pańcia je obroni no ale kochane są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mitka gratulacje:) Mam dla ciebie plan, jedną lampkę wina czerwonego sobie nalej na poczatek nie zaszkodzi:) A potem niech ci mężuś leje soku porzeczkowego ;) heheheh coś trzeba bi wymyślić na te weselicho:) A ty Mitka kiedy urodziny i które to z kolei?? Naprawdę bardzo się cieszę:) Daj znać jak zrobisz kolejny test. Madlen a ty sobie ten komputer weź do pokoju gdzie leżysz razem z biurkiem :) Bo za mało zaglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agata, myslę że to dobry pomysł :) Urodziny mam w niedziele, konczę 22 latka. Myślę, że powtórzę za tydzień. Uciekam się dobrze bawić. Madlen mam nadzieję, że niedługo się lepiej poczujesz i będziesz mogła spokojnie się poruszać. Życzę zdrówka ;* Ja mam labradorka. Mój kochany Łobuz - traktuje go jak synka hihi Bez niego było by pusto w domku. Jestem bardzo ciekawa jak on bedzię reagował na dziecko... Buziaki Dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mitka - gratuluje :) A ktory masz dzien cyklu? Pytam, bo mialysmy rowno testowac, ale ja jeszcze nie mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, pomylilo mi sie z foka..nie wiem jak ja czytam ta tabelke :o Ale tak czy siak dobrze wiedziec ktory masz dzien cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sobie zamówiłam testy owulacyjne i w komplecie są 3 ciążowe. Ciekawa jestem jak będą działały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam jeden problem, bo w tym tygodniu jak będe miała owulację to mój ma nocki do pracy i często wtedy sie w drzwiach mijamy, więc zobaczymy czy akurat trafimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pieskow to ja mam 8miesiecznego cane coeso dzis sie leni ciazko go bylo na dwor wyciagnac bo sie jeszcze musial poprzeciagac:) Mitka gratuluje:) Agatka nie martw sie na zapas moze akurat los Wam bedzie sprzyjal jednak w tym miesiacu:) ja wczoraj bylam na krotkiej wycieczce dlatego mnie nie bylo pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
moją miłością były, są i będą boksery :) Ich charakter idealnie pasuje do mnie i do tego uwielbiam te ich baniaczkowate pomarszczone kształty bo są takie przytulaśne i oddane :) Serdecznie polecam :) Energia je wiecznie rozpiera i jest z czego sie pośmiać... :) A my będziemy mieli Dawida i Adama :) Ja chce Adasia a mężuś uwidział sobie Dawidka :) Więc niech ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×