Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

No dziewczyny.....@ sie niestety rozkręcił :) Byłam już pełna nadziei bo nie miałam nigdy tak rozpoczynającej się miesiączki ale cóż...rozpoczynam od nowa 3 cykl przede mną. Tym razem po okresie zacznę mierzyć tempkę i kupie sobie testy owulacyjne. Andi ja zakupie jakieś w aptece to zobaczymy jak z apteki będą działały i sobie porównamy. Wydaje mi sie dziewczyny, że spóźniliśmy się jeden dzień z tą owulacją, jeszcze mówiłam właśnie swojemu facetowi, że chyba coś się spóźniliśmy z tym działaniem ale jeszcze miałam nadzieję. Jednak się nie myliłam :) Zobaczymy w tym miesiącu. Teraz obiecałam sobie, że musi się udać bo dokładnie za miesiąc są moje urodziny i chciałabym sobie zrobić prezent urodzinkowy ;) Zaraz poprawię tabelkę. Za was dziewczyny trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU Mitka89...................1............10.09.2011...... ... ...?......... Foka100............... ...2.........ok14.09.2011.............?......... surfitka.................15( 3 stym)..ok 14 -15.09............?..... andi 2011 ................ 2........ok.23.09.2011.............?......... niecierpliwaJa............5.... .......08.10.2011.............?......... agata_08..................3..............08.10.2011....................... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK .............ILOŚĆ CYKLI.... .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty...........12......................24.01 .2012........ Madlen ........................2......................25 .03.2012........ Angelowa......................1.......................26. 03.2012....... Malaczarna06................1.....................27.04-3 .05.2012 Arszenika*....................1................. . ..25.04.12-01.05.12 Taka sobie....................4............Coś ok.12 maj 2012 tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, przykro mi :( wstreciucha.. no ale jestesmy w tym razem.... moj maz wyjechal a ja czuje ze to dzisiaj wieczorem jest "ten dzien"... temp. rano mi nie skoczyla czyli ciagle jestem przed owul. ale sluz sie zmienil i w srodku czuje ze to bedzie dzis... jutro moze byc za pozno.. ale zobaczymy.. Bylam wlasnie u kolezanki ktora jest w ciazy i dostalam w spadku worek testow owulacyjnych ktore ona zakupila a nie wykorzystala bo zaszla za pierwszym razem :) no i coz.. mialam od 3 cyklu nie testowac ale majac taki worek coz zrobic... :D zobaczymy, hehe... teraz uciekam ale bede na pewno popoludniu i wieczorkiem.. spedzac samotnie moj owulacyjny najprawdopodobniej dzien... ehhhhhh PS. Temp. w drugiej polowie cyklu 37.1 jest ok, jesli zacznie spadac to przyjdzie okres ale jak sie utrzyma moze swiadczyc o ciazy.. ja tez tak mialam, dwa dni przed @ zaczela sie obnizac do 36,9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andi ja będę tak ok 18, 19 bo też wychodzę, więc potem sobie pogadamy, ale jak wczoraj działaliście to może dzisiaj coś się zagnieździ. Ciekawe, zrób jeszcze popołudniu test owulacyjny jak masz ich aż tyle hehe:) Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
agata - No szkoda. Fajnie nam wyszło testowanie w ten sam dzień:) Bedzie nam raźniej. Obyśmy wytrzymały! Wiecie co? W tamtym roku zaszłam w ciążę właśnie we wrześniu, a dokładnie 10-go. Gdyby się udało termin porodu miałabym podobny do tego niedoszłego - czerwiec 2012. Co do tego cyklu mam mieszane uczucia - z jednej strony im więcej prób tym bardziej wydaje mi się prawdopodobne, że się w końcu uda, a z drugiej im dłużej tym bardziej się boję dlaczego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sądzę, że u mnie plemniki nie potrafią wytrzymać długo, ponieważ znowu mam jakieś zapalenie. Pani ginekolog przepisała mi tabletki dopochwowe ecovag z kwasem mlekowym, przywracające odpowiednią florę w pochwie. Bierze się je przez 5 dni (nocek) od razu po okresie, kupię sobie jeszcze płyn do higieny intymnej bo może moja flora jest tak delikatna, że szybko łapie jakieś dziwne infekcje. :) Akurat zdążę do owulacji usunąć te bakterie, wspomogę się testami i mierzeniem tempki, zobaczymy. Niecierpliwa, może to jest dla ciebie dobry miesiąć heheh..oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, szkoda ze @ przyszla :( Ale masz racje, wylecz infekcje. Ja tez trzymam kciuki za na sze testy - oby byly pozytywne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede robic test ok.18... ale brzuch mnie pobolewa i jestem prawie pewna ze to owul... zobaczymy jak jutro temp. jak sie potwierdzi to mamy po prostu niezlego pecha ze akurat ta delegacja tak przypadla ale z drugie strony uspokoje sie ze moj cykl wraca do normy... no i zobaczymy po ilu dniach przyjdzie @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam fajna tabelke: http://mediweb.pl/sex/wyswietl_vad.php?id=169 z tego wychodzi ze najwieksza szansa zapolodnienia jest przy wspolzyciu na dzien przed owul. (czyli ze jesli mam ja dzisiaj to jest szansa mimo ze mezusia nie ma :D ) chociaz sie nie nastawiam... za miesiac znow mnie nie bedzie wiec juz mi sie pewnie wszystko na listopad przeciagnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo no jestem ja :) Właśnie wróciłam :) Kule boli mnie brzuch, wzięłam tabletki i już trochę przeszło, ale zawsze tak mam jak tylko zobaczę, że dostałam @ to ból brzucha się zaczyna, masakra. Andi jak ty liczysz teraz cykl, od dnia plamienia czy od dnia normalnego @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co.. od dnia krwawienia.. to co bylo dwa dni wczesniej to doslownie plamka mala, potem byl normalny bol brzucha itd.. sluchaj... robilam te testy (zrobilam dzisiaj dwa, ten moj i ten od kolezanki zeby porownac) i oba wyszly identycznie, bledziusienka druga linia... kurde.. widzisz.. gdybym nie mierzyla temp. ani tych testow nie robila myslalabym ze dzisiaj jest owul. a tu okazuje sie ze chyba jednak nie... i wcale nie jest trudno sie rozminac.. tak jak Ty pisalas, ze Ci sie wydaje ze o jeden dzien sie spozniliscie... zobaczymy jak jutro temp. Jajnik mnie dzisiaj bolal, bylam pewna ze test pokaze dwie kreski a tu znowu niespodzianka... albo znow mi sie cos poprzestawia... od 3 cyklu jak nic teraz nie wyjdzie juz nie testuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Agatka szkoda ze sienie udaloamialam juz przeczucie...to czekamy na nasteone testujace i na nastepne emocje :)powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz andi a niby na tych testach musi być gruba kreska bardzo widoczna, czyli chyba ci się przesunie owulacja. Mi też jest ciężko określić kiedy mam dokładnie, dzień przed przytulankami miałam ból prawego jajnika więc może dzień wczesniej już miałam owulację. Ale to też nie jest pewne bo potem tak jak wcześniej pisałam bolał mnie przez tydzień znowu lewy jajnik i bądź tu mądra. Szyjki nie będę badać bo do tego trzeba serio dużo wprawy, śluz obserwuje ale to jest dla mnie też zawsze niejednoznaczne bo często mam infekcje i mój śluz jest różny, jedynie ta temperatura i te testy mi mogą pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no widzisz cieszę się, że ty się cieszysz hihi Małaczarna ja też już miałam nadzieję ale nie jestem taka załamana bardzo jakoś mnie teraz ciekawi jak to będzie w tym cyklu heheheh Ciekawość przewyższyła smutek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andi jeszcze dzisiaj będę musiała wyjść gdzies tak przed 20 będę ok 22 mam nadzieję, że jeszcze nie będziecie spały dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andi zbliza sie u Ciebie dzien intensywnych staran widze :) oby sie udalo w koncu sie musi powiekszyc ta druga tabelka nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez nie idzie przewidziec kiedy bedzie, szyjki ja tez nie badam, jak w tym cyklu mi sie nie uda a @ znow przypadnie w jakies dziwny dzien to ide do lekarza zeby mi cos dal na wyregulowanie a jak mi sie uda to chetnie przekaze dalej niewykorzystane testy :D mam ich prawie 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no to nieźle, jak nie będziesz miała komu przekazać to jestem chętna:) Oczywiście jak nam się nie uda w tym miesiącu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mczarna nawet nie wiesz jakbym chciala ale przez te nasze wyjazdy moze byc ciezko "wstrzelic sie"... ale na jesien bedziemy juz oboje na miejscu, ma m nadzieje ze do tego czasu wszystko mi sie ustabilizuje i przede wszystkim glowa nabierze z kazdym cyklem wiekszego dystansu do sprawy... bo poki co wydaje mi sie ze za duzo o tym mysle, czytam, doszukuje sie.... a najgorzej jak w glowce cos sie zablokuje... jak znikne na jakis czas z forum tzn ze nabieram dystansu do sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi tu lepiej z forum nie znikaj tylko nie czytaj bzdur na internecie ;) Bo to najbardziej główkę blokuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Agata... jak mi sie uda to sa Twoje... na pewno ich nie wykorzystam w tym miesiacu... no ale zycze i Tobie i sobie zeby nam nie byly potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no ok trzymam za słowo;) I na bieżąco pisz co ci wychodzi z testów i temperaturki bo jestem ciekawa:) Kiedy mąż wraca? w sobote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze Śląska jestem:) Południe:) Małaczarna dobrze zaznaczyłaś, że zrobić nie pomożemy heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×