Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Małaczarna a ty jak się czujesz dobrze?? Chciałabyś chłopca czy dziewczynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem ciekawa ale mysle ze przy mierzeniu temp. jakis obraz dajacy cokolwiek otrzyma sie po kilku cyklach mierzenia... ale to w sumie najmniej mnie kosztuje wiec bede mierzyc... zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mdlosci mecza od rana do nocy czasem nad ranem jak sie przekrecam to juz je czuje ogolnie spac jakos w nocy nie moge wstaje wczesnie duzo sie przewracam z boku na bok miesa mi sienie chce slodkiego tez wiec chyba to synio hehe chociaz patrzac po tych slodkich ubranakach chyba bym corcie chciala ale najwazniejsze zdrowe nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze mierzenie temp totez dobry sposob tylko wazne zeby mierzyc w pochwie lub pod jezykiem i mniej wiecej o podobnej godzinie z rana, czytalam ze najlepiej niewychodzac z lozka zaraz po przebudzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha.. gdybysmy z naszymi checiami i zapalem mogly pomoc sobie robic dzidzie to mialybysmy tu juz niezle przedszkole :) ale z Wami i tak razniej... maz wraca jutro popoludniu na szczescie :) i na weekend wyjezdzamy wiec nie bede pisac ale we wtorek wracam do Was i zdam relacje... zreszta jutro wejde popoludniu tez, po pracy. Mczarna.. Ty mialas naprawde super ze Ci lekarz powiedzial kiedy dokladnie mialas owul. Jak nam sie nie uda do konca roku to tez sie chyba przejde na monitoring cylku zeby zobaczyc czy ta owulacja wogole jest, kiedy i czy wszystko tam dobrze przebiega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuszki dla dziewczynek sa po prostu cudneee... te sukienusie i wogole... ale tak jak piszesz.. najwazniejsze zeby bylo zdrowe... i powiem Ci ze zazdroszcze Ci tych mdlosci.. tez chcialabym juz je miec. a co do temp. to ja mierze po przebudzeniu od razu, przed wstaniem z lozka... wszystko ma znaczenie.. w weekend wyjechalismy, wiedzialam ze na pewno nie jestem w ciazy wiec wypilam ze znajomymi kilka piwek, poszlam pozno spac a nastepnego dnia rano temp. zamiast 36,9 byla 37.5!!! oczywiscie na drugi dzien wrocila do normy ale trzeba brac pod uwage kazde mozliwe zaklocenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze to jest bardzo dobra metoda ten monitoring cyklu co prawda kosztuje to jesli nie ma ktos mozliwosci na kase chorych ale na tym drugim forum dziewczyny sie wypowiadaly ze nawet po 1 cyklu monitorowanym zahcodzily, max po 3 sie zdazylo ktorejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie, dziewczyny pisaly ze byly jednego dnia na usg jeszcze nie bylo widac zblizajacej sie owulacji, poszly na drugi dzien lub jeszcze tez na 3 i sie udalo, mysle ze zalezy tood tego jak bardzo nieregularne masz cykle,najlpiej zapytaj o to lekarza na wizycie to Ci dokladnie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam ale jak mu powiem ze to dopiero 2 cykl staran to na bank mi powie ze o za wczesnie na jakikolwiek monitoring cyklu i ze mam wyluzowac itp... dopiero jak po 6-do roku sie nie zajdzie to zazwyczaj proponuja juz jakis monitorink czy cos.... ja mowie... daje sobie czas do konca roku, jak nie uda mi sie zajsc to porobie badania hormonalne i poprosze o ten monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze jak idziesz prywatnie to placisz i wymagasz co innego na kase chorych, ale uzbroic sie w cierpliwosc musisz wkrotce zaowocuja wasze strania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem znowu:) No ja tak samo powiedziałam, że jeżeli do 6 miesięcy nam się nie uda to też pójdę na badania:) Także andi jesteśmy na podobnym poziomie, więc trzeba się wzajemnie wspierać. Tarz czekamy co nam foka powie:) Mam nadzieje, że jej się uda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie dzisiaj obudzilam w smutasnym nastroju.... Po1: nie ma mezusia (ale popoludniu juz wraca wiec chociaz to na plus) Po2: Zmierzylam temp. Dalej 36,9... czyli wczoraj po sygnałach z zewnatrz bylam pewna ze byla owulacja a tymczasem okazuje sie ze wcale nie czyli znowu wiem ze NIC nie wiem... Po3: w zwiazku z tym ze jest 15 dzien a owulacji ciagle nie bylo cykl znowu bedzie nieregularny a nie 28 dniowy jak zakladalam na poczatku Po4: nie moge wiec testowac 23.09.... postanowilam zrobic test nie wczensiej niz 28.09 i koniec... bede czekac ale zaloze sie ze wstreciucha i tak znow mnie zaskoczy w najmniej oczekiwanym momencie tak jak miesiac temu... czyli podsumowujac: nastroj mam do bani, zaczynam naprawde sie martwic ze cos z tym moim cyklem jest nie tak (moze wogole sa to cykle bezowulacyjne?) i jeszcze bardziej sie martwie ze tak sie tym wszystkim nakrecam bo to tylko moze pogorszyc sprawe,.. no nic, uciekam do pracy. przynajmniej sie wygadalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nowa tabelka z moim nowym testowaniem: STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU Mitka89...................1............10.09.2011...... ... ...?......... Foka100............... ...2.........ok14.09.2011.............?......... surfitka.................15( 3 stym)..ok 14 -15.09............?..... andi 2011 ................ 2........ok.28.09.2011.............?......... niecierpliwaJa............5.... .......08.10.2011.............?......... agata_08..................3..............08.10.2011...... ................. SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK .............ILOŚĆ CYKLI.... .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty...........12......................24.01 .2012........ Madlen ........................2......................25 .03.2012........ Angelowa......................1.......................26. 03.2012....... Malaczarna06................1.....................27.04-3 .05.2012 Arszenika*....................1................. . ..25.04.12-01.05.12 Taka sobie....................4............Coś ok.12 maj 2012 tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andi, tym, że cykle są nieregularne to się aż tak nie martw, najważniejsze, żebyś tymi swoimi testami i mierzeniem temperatury uchwyciła moment owulacji...to jest tu kluczową sprawą. Ważne żebyś tą owulację miała, jeżeli jednak jej nie będzie to wtedy możesz myśleć o wizycie u lekarza:) Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mitka a ty jutro testujesz. Jak samopoczucie??? Napisz coś i trzymam kciuki:) Czekam z niecierpliwością na dobre wieści od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 26 lat... a Wy? Teraz jest juz lepiej, jakas poranna depresja chyba :) czekam na mezusia i wspolny weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hej laskidzis 27 dzien cyklu wczoraj ,i dzis tepmka 37,1 ...hm...cycole bolą :( sutki jakies różowawe, i jakies zyly sie pokazaly na cycolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jzu w tym miesiacu na piersi wogole nie patrze. przed ostatnim @ tak mnie bolaly jakos inaczej niby, byly nabrzmiale i juz myslalam ze to to a potem normalny @ przyszedl... czekam po prostu na termin @,.... Foka, a Ty ilu dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od pierwszego cyklu jak zaczęłam się w nie wpatrywać to wydają mi się taaaakie duże ;) heheh więc też nie patrze już na piersi:) Ważne żeby tempka nie spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Jestem ciekawa moze to przed @ hmm..no niby w niedziele,ale sama nie wiem czy poczekac boje sie zrobić testu:(. Ogolnie to kiedys mialam bardzo nieregularne@ nawet co 2,5miesiaca strasznie sie czulam slabo i wogole teraz jakos tez :(To Moj 2cykl starań ,ale jak bralam Clo pierwszy raz to jakos miesiaczka przyszla 14sierpnia tak jak powinna wiec nie wiem o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×