Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Gość foka100
malaczarna jak ie czujesz??? no wlasnie nadzieja jest...oby nie było rozczarowania,ale jak znam zycie pewnoe bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Foka, ja po moim ostatnim rozczarowaniu radzialbym Ci na piersi nie patrzec bo zazwyczaj przed okresem one tez sa powiekszone i bola i latwo tu sie nakrecic a potem rozaczarowac. Poczekaj do dnia okresu i mierz codziennie rano temp. Dopki nie zacznie Ci spadac to moze oznaczac ciaze ale jak stopniowo poleci w dol tzn ze wstrecziucha nadchodzi niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka to może dobrze, poczekaj cierpliwie do niedzieli i teeeestuj ja już czekam niecierpliwie:) Trzymam kciuki:) Małaczarna nie wiem czy o mnie pytałaś ale jest dobrze, brzuch przestał boleć bo wczoraj katastrofa zwijałam się rano z bólu i cały dzień na przeciwbólowych tabletkach:) Oczywiście krwawienie intensywne. Pójdę dzisiaj kupić te globulki co mi ginka przepisała i rozejrzę się za testami owulacyjnymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dzis 27dzien cyklu tak pinna przyjsc do srody wiec poczekam do srody...dzis wieczorem ostatnia luteina w koncu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Ja też mam 26 lat:) I mieszkam na podkarpaciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja niewyspana jestem sama nie wiem co bym jadla troche oslabiona i nawet sil zbytnio nie mam na sesje poslubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Andi, Agatka malczarna wiecie co chyba poczekam do srody kurde,ale tak kusi ,zeby zrobic w niedziele ,ale przyznam sie,ze wczoraj robilam test rano nie wyzywajcie:) i jedna kreska moglobyc za wczesnie?? czy juz powinna wyskoczyc druga krecha jakby byla ciaza????dodam,ze dzis jest 11 dzien po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same 26 latki prawie :D fajnie :D ja moje pierwsze testy owulacyjne kupilam w drogerii Rossman i bylam z nich zadowolona, tam kostuje 5 ok.30 zl... potem mialam z allegro ale paskowe... no a teraz mam caly worek plytkowych z allegro od kolezanki. Tedrugie z allegro sa calkiem fajne, dzisiaj tez bede robic ok.18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka, to na pewno za wczesnie... co prawda pewnie sa przypadki ze po 11 dniach juz cos pokarze ale raczej rzadku, musi minac te 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hmm...ale pieknie sesje...cudnie malaczarna ja jestem po slubie 3miesiace bedzie 18go wrzesnia ,a czuje jakbym byla z 6lat buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Kna na prawde...hmm...to teraz będe myslala ,ale laski tak wlasnie licze i w poniedzialek bedzie 14dni po stosunku...kurcze,ale ja licze ehh...to co ja mam teraz zrobic? pomóżcie doradzcie poczekac do srody??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
23lata w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym miesiacu na pewno bede czekac, to jest co prawda najtrudniejsze ale mysle ze dla glowy najzdrowsze zeby sie nie nakrecac, nie stresowac i nie schizowac :) A ja wlasnie zauwazylam ze zaczynam miec typowy plodny sluz... kurde, ja mi jutro temp. nie skoczy to sie chyba zalamie... wczoraj bol podbrzusza i jajnikow, dzisiaj ten sluz wiec kurna to musi byc owulacja... jak nie bedzie temp. i test nie pokarze to chyba do psychiatry juz pojde :) bo sluzu akurat sobie uroic chyba nie mozna jak np. klocia jajnika co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Jeem jakas dziw,ale zawsze przed @ wymiotuje i wiedzicie jak tu miec nadzieje...jakos mi sie unosi teraz :( zjadalm makrele bo miala na nia ochote, i mi sie odbija caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
no andi musis dzialac...a bierzesz jakies wspomagacze??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, biore tylko Folik. czekam na meza kurcze i do dziela... sluz to juz chyba dobry znak... ja przy stresie to wiem ze jakies bole brzucha moge sobie wmawiac. Myslalam ze bede miec 28 dniowy cykl wiec w 14 dniu pobolewal mnie jajnik a potem okazalo sie ze nie.. ale sluzu kurde sobie nie wmawiam, omamow nie mam :D Foka, Ty mierz ta temp, rano, znim wstaniesz, w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Po luteine boli mnie brzuch tak jabym miala zaraz dostać@...od 10dni...ale jeszcze te kłucie jajników czasem :( sutki bolą i różówawe są malaczarna mialas tak???????nadziej, nadzieja i pozniej znowu rozczarowanie , i nastepny cykl starańna bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Tak Andi mierze tempkę rano za nim wstane...ale dlaczego dzis i wczoraj taka sama tempka? 37,1 dobry znak???pewnie prze @kazda ma taka tempkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak u mnie pewnie :D nie ma co.. pesymizm narodowy :D ale lepiej chyba myslec ze sie nie udalo a potem szalenczo sie cieszyc niz tek jak ja nakrecic sie ze pewnie to "to" a potem z mina gluptaka patrzec jak wstreciucha z Ciebie leci :D sorki za bezposredniosc ale mi sie razniej i wesolo z Wami zrobilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
po lutce rwamnie nogi czsem bardzo silny bol jak pojde do ginek to poeirm mu...tylko martwi mnie dziewuszko to, ze 6dzien po barabara i w ten 6dzien wspolzylam z Mezem to p oszlam po chwili do lazienki i kukam a tu sluz rozowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miesiac temu miala dokladnie tak: 37,25, 37,25, 37.25, 37.2, 37.1, 37 wstreciucha.... jak zobaczylam ze zaczyna spadac to juz wiedzialam ze sie nie udalo. teraz od 5 dni mam 36,9 i czekam na skok powyzej 37.1... oby to bylo jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczyny, ja sie zegnam bo dzisiaj juz pewnie nie wejde bo mamy gosci a jutro wyjezdzamy na 3 dni. wroce tu we wtorek popoludniu wiec pewnie bede miala co czytac :) no i mam nadzieje ze juz bede po tej cholernej owul. i bede mogla sie z Wami jakimis nowymi obserwacjami podzielic :) trzymam kciuki za wszystkie testujace, piszcie jak tam idzie bo na pewno to we wtorek doczytam :D I DO USLYSZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Pa Andi milego weekendu:) do uslyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sie tez utrzymywala praktycznie taka sama aby nie spadala ja nie mialam sutkow rozowych r5aczej tylko nabrzmiale i obolale cale piersi, ale jesli zaczna siepojawiac jakies zylkinanich tojest to m in oznaka ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×