Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Dzięki dziewczyny, ale jakoś to jeszcze do mnie nie dochodzi. Muszę zobaczyć dwie grube krechy !!! Ja mam już 46 dzień cyklu, więc przypuszczam, że miałam dosyć późno owulacje. Uciekam, bo jedziemy na poprawiny bawić się dalej. Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczka, powiedziałaś, że będziesz testować w niedziele i co??? Czekamy na info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo o psach mowa :D Zazwyczaj gdzie sie pojawia cos o pieskach to albo yorczki albo labradorki.. A tu cane corso, boxer.. no bliżej mojej paski czyli teriery typu bull :) Moje słoneczko niestety zostało z moja mama i siostra w PL, bardzo za nia tesknie ( w uk nie mozna wwozic pit bulli ;((( ).. Powodzenia dziewczynom testujacym na dniach! Ja jutro zaczynam 13 tydzien! Uff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł dziewczyny wy zasuwacie z tą ciążą :) Za niedługo będziecie pisały, że jesteście na ostatnich nogach, albo że właśnie odeszły wam wody i nie mogłyście nie poinformować nas o tym fakcie ;) heheheh Ja póki co nadal krwawie, jednak wam powiem, że wole czekać na wynik testu ciążowego bo wiąże się z tym bardzo wiele pozytywnych emocji:) Ale z racji tego , że mam jeszcze @ to jest to najmniej ciekawy moment w całym cyklu :/ Foka co u ciebie, nic nie piszesz a powiedziałaś, że zaraz będziesz testować....czekamy :) Mitka a co tam u ciebie, jak po weselu i jak poradziłaś sobie z omijaniem alkoholu szerokim łukiem ;) Teraz jeszcze czekamy na info od surfitki...trzymam za was kciuki. Andi a ty jak tam weekend udany??? I jak owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj było ciężko. Wszycy co chwile pytali, dlaczego nie pije;P Przez całe wesele sączyłam jeden kieliszek wina i soczek ;P Wesele bardzo udane :) Jak myślicie, kiedy powinnam powtórzyć test? Bo cały czas nie wierze... Mogłabym robić testy co rano, ale mój Mąż mówi, że mam odczekać trochę i śmieje się ze mnie, że wariuje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem zabardzo bo ty miałaś takie długie cykle i już w sumie jesteś dawno po terminie okresu tak? Dobrze pamiętam? A kiedy idziesz do lekarza?? Może spróbuj zrobić teraz test, napewno się potwierdzi albo idź może na bete będziesz wiedziała więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, moje cykle to jedna wielka niewiadoma :/ Niby dziś jest 47 dzień cyklu. Jutro kupię test i powtórzę w środę rano, jeżeli wyjdzie pozytywny to pójdę na betę i jeżeli beta również wyjdzie pozytywna, to zapiszę się do lekarza :) Trzymajcie Kciuki!!! a co tam u Was słychać? Kto jest po testowaniu, kto będzie testować na dniach? A ciężarne nasze jak się czują, jakieś dolegliwości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowaaa hania
hej dziewczyny, Mitka gratulacje :) u mnie znowu jedna wielka niewiadoma, od wczoraj wieczór plamię i nie wiem co jest grane... okres jeszcze się nie rozkręcił, jedynie przy podcieraniu widzę krew i to nie za każdym razem. Zawsze kiedy dostawałam okres to od razu potrzebowałam tamponów, a teraz takie coś... ehh. Zrobiłam przed chwilą jeszcze jeden test i oczywiście nic nie wykazał. Ale im bardziej się w niego wpatruję to pokazuje mi się przed oczami ta druga bladziutka kreseczka :O:O:O 😭 Myślałam, że może się wszystko rozwiąże, a tu ani okresu, ani ciąży :( Sama nie wiem co mam o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowiec
ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć dziewczęta:) Ja tam samopoczucia? Piszcie co u was słychać bo rzadko tu zaglądacie. Andi ty chyba już wróciłaś i nic się nie odzywasz :) Ja już krwawić przestałam hehe wczoraj wieczorem zaaplikowałam sobie pierwszą pałeczkę ecovagu, jeszcze 4. Dzisiaj powinny mi moje testy owulacyjne przyjść bo wczoraj zostały wysłane. Sama jestem ciekawa jak one działają:) Powiem wam, że chciałam tą temperaturę mierzyć na bieżąco ale niekiedy z lenistwa zapominam i jak tu być systematycznym i regularnym:) Kakaowa Hania a jak tam u ciebie okres się rozkręcił czy nie. Robiłaś jeszcze jakiś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to ja hania, ktoś podprowadził mój nick 😡 Okres się rozkręcił na całego, krwawię jak cholera, sama nie wiem dlaczego. Do tego silne skurcze i ból w podbrzuszu jakiego nie czułam od 5 lat co najmniej :O Wystraszyłam się wczoraj bardzo, bo jeszcze raz spojrzałam na mój test a tam druga różowa kreska, dosyć widoczna! Wiem, że nie należy sprawdzać po iluś tam godzinach, ale mimo wszystko wystraszyłam się jak diabli. A dodam jeszcze, że wczoraj wieczorem zapowiadało się na koniec krwawienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disco disco ...
Its a beautiful live oooo Its a beautiful live oooo Its a beautiful live oooo Its a beautiful live oooo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy teście po dłuższym czasie nie bierze się pod uwagę wyniku, ponieważ zachodzą różne reakcje chemiczne i wynik prawdopodobnie wychodzi błędny. Mogła to być tez ciąża biochemiczna jednak nie chce cię wprowadzać w błąd ponieważ nie miałam z tym jeszcze doświadczenia, ale skoro nie miałaś jeszcze nigdy takich bóli brzucha to może idź do lekarza. Ja w pierwszy dzień okresu jak zobaczę, że sie na maxa rozkręcił to zawsze mnie bierze taki ból, że nie mogę funkcjonować bez tabletek przeciwbólowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś też tak miałam, ale zanim zaczęłam się zabezpieczać. Później prawie wcale nie bolało, ale teraz 6 okres po odstawieniu antykoncepcji i pierwszy taki ból. Sama nie wiem :( Może jakoś przetrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaa czyli normalne, ja miałam identycznie, przed tabletkami bolało jak cholera, okres był mocny i intensywny, w czasie brania tabletek jak ręką odjął......skąpy i bez bólu....poprostu supeer. Jak odstawiłam tabletki jeszcze na początku też było dobrze, dopiero po pół roku zaczął mnie znowu boleć brzuch w pierwszy dzień intensywnego okresu. Więc tym się nie przejmuj tylko będziesz musiała ten jeden dzień w miesiącu przecierpieć niestety :) A z dzidzią następnym razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko ale ja się bardzo cieszę bo ja nie chcę dzidzi haha :) Tylko podłączyłam się do Was z powodu moich objawów i wątpliwości. cycki bolą jak cholera, pozabijałabym wszystkich dookoła, ale co trochę biegałam na siku, wczoraj i przedwczoraj zamiast krwawienia tylko śluz z domieszką krwi, no wystraszyłam się i tyle, ale na szczęście już po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe właśnie przejrzałam nasze forum w poszukiwaniu twojego problemu:) Bo coś mi świtało właśnie, że ty czekałaś niecierpliwie ale na okres hehehe no to się cieszę z tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta:) ma sil mam ostatnio jakos mniej gary zmywam na 3 tury bo na raz nie daje rady czuje sie dosc oslabiona 2,3razy dziennie wymiotuje i chetnie bym spala caly czas jakos siedziec mi nie bardzo lepiej lezec, gdzie testujace dziewczyny? jestem ciekawa wynikow pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Czarna leż sobie, odpoczywaj :) Nie zgadniecie jaką stronkę dostałam od kuzynki hehe :) Wkleja się zdjęcie swoje i partnera i niby generuje wygląd maluszka. Fajna stronka, dziecko bardzo ładne, oczka po tatusiu. Ona do mnie to pokaż co ci tam wyszło, patrzy a tu zoonnkkk :D:D:D What the fuck?! BLIŹNIAKI hahaha :D:D:D Wszystkim wysyła te same zdjęcia :D http://zobacz-dziecko.pl/loader.php A o to moje dziecko :P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73f79702efd3627b.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem juz jestem!! ciesze sie ze o mnie nie zapomnialyscie :) a wiesci sa takie... jestem spokojna i zadowolona i nawet jak w tym miesiacu nie zajde w ciaze to wiem ze u mnie w srodku wszystko ok. Robilam testy, mierzylam temp. i obserwowalam sie i... - w sobote na tescie owul. blada druga krecha -niedziela rano temp. 37,1, duzo przezroczystego sluzu, robie test owul. i sa!!! dwie grube krechy czyli wszystkie 3 parametry zgraly sie czyli na bank owulacja byla (jaka ulga bo bardzo balam sie cykli bezowulacyjnych przy tych moich ostatnio nieregularnych cyklach)... no i okazalo sie ze owul. nie przypadla na delegacje meza tylko na nasz wyjazdowy weekend wiec 4 wazny czynnik tez byl (:D) .... ALE: -nie nastawiam sie, nie mam zadnych dodatkowych objawow, nic nie czuje -jestem dziwnie uspokojona psychicznie i jesli nie bedzie ciazy to wiem ze to kwestia czasu bo cykle mam z owulacja i byc moze po prostu to jeszcze nie ten miesiac i cos tam sie nie zgralo Dzisiaj 19 dzien cylku, @powinien byc za ok. 12 dni (oby nie nadszedl)... w odroznieniu od tamtego miesiaca nie bola mnie piersi. Wtedy mialam owul. w 20 dniu a 28 dnia dostalam@... teraz owul. byla 17 ale piersi nie bola wiec @ na pewno nie pojawi sie w przeciagu nastepnych 10 dni (zawsze tak czuje).... No i sie rozpisalam ale chcialam podzielic sie obserwacja. Teraz codziennie temp. na poziomie 37- 37.1 czyli faza lutealna rozpoczeta... czekamy na testowanie albo wstreciuche ale ze spokojem w glowie bo cykl chyba juz mi wrocil do normy po wakacyjnym szalenstwie :D A jajniki bolaly nie mnie w dniu owulacji tylko 2 dni przed nia wiec same widzicie jak latwo sie rozminac sugerujac sie tylko bolem czy klociem jajnika. pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. No ja bede jutro testowac, bo mam odstawic dupka. Wiem, ze 12 dpo to moze jeszcze nie wyjsc, ale trzeba sprobowac. Nie wierze w sukces tym razem, ale tez kiedys chyba zajde w ta ciaze? Oby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, trzymam kciuki! fakt ze moze byc za wczesnie ale moze akurat sie uda :D dawaj szybko znac co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę ze mały tu ruch ostatnimi dniami... nie ma z kim popisac, wszystkie gdzies poznikałyscie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny mam pytanie.Od piątku boli mnie podbrzusze jak na okres tylko że okres powinnam dostać gdzieś za trzy dni. Czasem kłują mnie też jajniki. Od piątku czuję też niewielki ból żołądka i dzisiaj jest mi niedobrze od rana. Możliwe że udało się i jestem w ciąży czy sobie wkręcam. Któraś z was miała takie objawy kilka dni po zapłodnieniu?????? Pewnie sobie wkręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Hej! Mało piszę, ale śledzę wątek na bieżąco:) Pewnie bardziej się uaktywnię w drugiej cześci cyklu, bo teraz nawet nie mam za bardzo o czym pisać. Nie poszłam na te badania, bo nie miałam jak się zwolnić z pracy. Może w październiku wezmę sobie wolny dzień i to załatwię. Póki co nie mam czarnych myśli i wygoniłam wszelkie obawy, że coś ze mną nie tak. Zawsze bardziej się martwię w okolicy @ a teraz nawet jestem spokojna. Postanowiłam nic nie planować, nawet wyganiam myśli, gdy chcę sobie wykalkulować kiedy może być ta owulacja. Może czysty spontan będzie najlepszy? Surfitka - Mów jaki wynik!:) Trzymam kciuki! andi - Mierzyłaś, mierzyłaś i wymierzyłaś:) Ciesze się, że się uspokoiłaś. W sumie to dobrze tak wiedzieć kiedy ta owulacja i po czym ją poznać, ale ja bym nie miała do tego cierpliwości. małaczarna - Możesz mi wierzć lub nie ale zazdroszczę Ci tych mdłości:) Mogłbym wymiotowac na 10 drzewo byle tylko mieć dla kogo to robić:) note avec - Cieszę się, że doczekałaś się braku 2 kresek:) Mitka - Jak test? Mi kiedyś też wyszła baaaaardzo blada kreska i byłam w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety test nie robi zludzen - jedna wyrazna gruba krecha. Wiec czekam spokojnie na @. I bedziemy probowac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety test nie robi zludzen - jedna wyrazna gruba krecha. Wiec czekam spokojnie na @. I bedziemy probowac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×