Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU Mitka89...................1............10.09.2011...chyba .pozytywny Foka100............... ...2.........ok14.09.2011.............?......... surfitka.................15( 3 stym)..ok 14 -15.09.......negatywny andi 2011 ................ 2........ok.28.09.2011.............?......... niecierpliwaJa............5.... .......08.10.2011.............?......... agata_08..................3..............08.10.2011...... ................. SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK .............ILOŚĆ CYKLI.... .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty...........12......................24.01 .2012........ Madlen ........................2......................25 .03.2012........ Angelowa......................1.......................26. 03.2012....... Malaczarna06................1.....................27.04-3 .05.2012 Arszenika*....................1................. . ..25.04.12-01.05.12 Taka sobie....................4............Coś ok.12 maj 2012 tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, w tym tygodniu mam napięty grafik:) więc rzadko będę do was zaglądała, ale jak tylko mam chwilę to wpadam. Surfitka masz dopiero 12 dpo więc nie martw się jeszcze na zapas, może akurat coś z tego będzie okresu jeszcze przecież nie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby macie racje, ze jeszcze wczesnie. ale mi sie wydaje ze juz po cyklu... Dziekuje wam za wsparcie !!! Trzymam kciuki za kolejne testujace. Ja juz nie testuje, czekam na @. A jak sie nie pojawi no to pojde na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukradli mi nik
sprawdzam czy muszę go zmienić - niecierpliwaJa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mitka a nie denerwujesz sie tymi az tak bardzo nieregularnymi cyklami? Konsultowalas to z jakims lekarzem? Bo cykl 47 dniowy to moim zdaniem jest zdecydowanie za dlugi. A u mnie w sumie nic sie nie dzieje. Dzisiaj 21 dnien cylku, temp. podwyzszona do 37,1 jak to w drugiej fazie zazwyczaj jest i zero sygnalow czy znakow ciazowo-okresowych... jeszcze za wczesnie... Niecierpliwa... ten spontan mysle ze jest najlepszy. Ja w tym miesiacu tez mialam luzniejsze podejscie tym bardziej ze moj maz wyjezdzal kiecdy wlasnie spodziewalam sie owulacji i wlasciwie mierzylam temp. i robilam te testy zeby przekonac sie czy ze mna wszystko ok. Jakos nie czuje zeby mialo nam sie udac w tym miesiacu ale wiem ze owul. byla i to mnie uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, a u Ciebie to ktory dokladnie teraz jest dzien cylku? Tym negatywnym testem bym sie specjalnie nie przejmowala. Niby zalecaja go robic w dniu spodziewanej miesiaczki ale czasem nawet tydzien po terminie wychodzi negatywny a czasem po 10 dniach juz widac druga kreche... czekaj spokojnie... za kilka dni bedzie wszystko jasne. Ja w tym miesiacu nie testuje tylko czekam na okres, powinien byc za 11 dni mniej wiecej ale zobacyzmy czy znow sie nie przesunie. Jak nie dostane @ do 26.09 zrobie dopiero test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? U mnie nadal czekanie. 14 dpo, ale nie robie juz wiecej testow i czekam. Jak @ sie nie pojawi do poniedzialku ide na bete. A wy jak tam? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cisza jak makiem zasiał:) Surfitka mówiłam, że za wcześnie ten test zrobiłaś, ach kobieta jest z natury baaaardzo niecierpliwa;) Ja właśnie dostałam te moje testy owulacyjne myślałam, że te paski testowe są szersze a one takie cieniutkie hehe mam 10 więc zrobiłam sobie tak dla wypróbowania czy działają i wogóle jak działają. No i wyszła jedna kreska więc owulacji jeszcze nie będzie heheh, raczej tak licze, że będzie w przyszłym tygodniu około środy ale od niedzieli zacznę sobie robić dziennie po jednym, powinno starczyć. A gdzie nam się Foka podziała, przecież też już miała testować????? Andi ty przynajmniej dokładnie wiesz kiedy ma się @ pojawić, więc jak już będziesz coś czuła to pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mitka, no przykro mi ale miałaś blada kreskę więc może to była ciąża ale nadszedł okres i się nie utrzymała. Ja na twoim miejscu bym poszła do lekarza, żeby ci coś przepisał na wyregulowanie cyklu. Obowiązkowo zasuwaj do ginekologa!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ja to nic nie wiem. Teoretycznie @ jest 14 dni po owul. ale ostatnio test pokazal mi owul. w 20 dniu a po 8 byl @ (ale tamten cykl byl dziwny, cos sie moglo poprzestawiac). Teraz niby powinien trwac ok.32 dni czyli za ok.10 dni powinien sie pojawic. Poki co nic nie czuje, piersi mnie nie bola, wogole zero jakichkolwiek znakow. Agata, ja te testy z allegro co kupilam sama tez mialam takie cienkie ale dzialaja ok bo pokrywalo mi sie z tymi co dostalam od kolezanki wiec owocnego testowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe dzięki dzięki :) U mnie za oknem słońce ale w domu zimno brrr siedzę w skarpetkach i czekam na znajomych bo mają przyjść na kawę. Dzisiaj biorę ostatnią kapsułkę ecovagu wreszcie bo nie lubię brać takich rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobramama89lca
Cześć, chciałabym poprosić o głos na mojego synka Michałka, był by to wspaniały prezent dla niego z okazji pierwszych urodzin, wystarczy, że wejdziesz na poniższą stronę: http://www.bobovita.pl/galeria_przebojowe_lato/690 oraz http://www.bobovita.pl/galeria_przebojowe_lato/158 i klikniesz na napis: głosuj Głosować można 1 raz codziennie, mam nadzieję, że mogę liczyć na wsparcie... dla Ciebie to tylko kilka sekund pracy dla niego to uśmiech z wygranej. Pozdrawiam Serdecznie MONIKA Ps. Za pierwszym razem link może nie zaskoczyć więc trzeba 2 razy wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie wrocilas bo faktycznie w tygodniu malo tu bylas. Ja czekam na meza i jedziemy na jakies zakupy. jak sie wogole czujesz? u Ciebie zaczyna sie ta milsza czesc cyklu :) a temp. mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andi, to starsznie krotka mialabys faze lutealna - nie wiem czy to mozliwe. Mysle, ze testy przeklamaly cos i nie mialas owulki, albo mialas ja jednak wczesniej. Agatko, te testy z intenetu dzialaja normalnie, ja tez takich uzywam. Chociaz ostatnio ciazowy byl dziwny bo byla na nim taka makabrycznie cienka jak wlos ( albo ciensza) blada druga kreseczka. Dlatego zawzielam sie i poweidzialam, ze nie robie wiecej i czekam na @, bo czlowiek zacznie sie cieszyc a potem klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andi, to starsznie krotka mialabys faze lutealna - nie wiem czy to mozliwe. Mysle, ze testy przeklamaly cos i nie mialas owulki, albo mialas ja jednak wczesniej. Agatko, te testy z intenetu dzialaja normalnie, ja tez takich uzywam. Chociaz ostatnio ciazowy byl dziwny bo byla na nim taka makabrycznie cienka jak wlos ( albo ciensza) blada druga kreseczka. Dlatego zawzielam sie i poweidzialam, ze nie robie wiecej i czekam na @, bo czlowiek zacznie sie cieszyc a potem klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
glos na Michasia oddany :) U nas cisza spokój ale jednak musze leżeć... wrr Adam i Noel. Ładnie prawda :)? Buziaki kochane a ja uciekam bo dostae po uszyskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Madlen widzę, że nadal myślisz nad odpowiednimi imionkami:) Leż spokojnie w tym łóżku bo dam cynk Twojemu mężowi, że go nie słuchasz heheheh ;) Andi właśnie z tą temperaturą przyznam się jest różnie:) Niekiedy mierzę a niekiedy mi się nie chce :) poprostu jestem leń ale spróbuje się od dzisiaj zmobilizować. Idę do pracy, potem jeszcze się odezwę:) Całuski kochane mamy i przyszłe mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
nawet sobie nie wyobrażacie jaka to kara leżeć!! Kiedyś się marzyło o tym żeby chwile poleżeć a teraz;p? na szczęście 20 badania i jak będzie oki to będę mogła chodzić. Mąż na zakupach więc tu siedzę... inaczej jedynie do łazienki ;/ trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Cicho wszędzie, głucho wszędzie...co to będzie....co to będzie hihihi Ja dzisiaj mam ostatni dzień mojego małego maratonu więc od jutra będę z wami częściej:) Tak jak wcześniej pisałam robiłam przedwczoraj pierwszy test owulacyjny dla sprawdzenia...wyszła jedna kreska. Dzisiaj jest mój 11 dc i postanowiłam zacząć robić je dziennie od dnia dzisiejszego. I co zauważyłam...wyszły dwie kreski jednak testowa delikatnie bledsza od kontrolnej...czyli chyba zbliża się owulacja choć jeszcze chyba muszę uważać dzisiejszy test za negatywny, ponieważ muszą wyjść dwie jednakowe kreski żeby doszło do owulacji w ciągu 24-48h. Prawda...chyba się nie mylę? Surfitka i jak tam u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tak Agata, im blizej owulacji to kreska robi sie wyrazniejsza ale wynik jest wiarygodny gdy testowa jest tego samego koloru co kontrolna albo ciemniesza, w tym miesiacu moja bywa nawet chyba ciut ciemniejsza. U mnie temp. potwierdzila owulacje w dniu testu a nie po 24h. Mysle ze moze to tez sprawa indywidualna i niektorym ten hormon LH ktory bada test podnosi sie juz na 24-48h przed owulacja a innym w dniu samej owulacji, mysle ze to calkiem prawdopodobne. A u mnie spokoj i cisza, 25cd, biersi juz bola jak na @ wiec pewnie za kilka dni rozpoczniemy nowy cykl staran bo w tym miesiacu przy tych naszych wyjazdach itp nie sadze zeby sie udalo, poza tym wyglada na to ze to w koncu pierwszy normalny cykl po tych moich wahaniach. Czekamy... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc No niestety wczoraj wstalam z @. Bylam dzis w klinice, mam brac femare w zwiekszonej dawce. Ale i tak watpie by cos z tego bylo... Agatko, super ze testy zaczynaja wskazywac owulacje :) Powodzenia. Andi, trzymam kciuki za ciebie !!! A noz was natura zaskoczy w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to surfitka jestem zła na tą twoją @. Kule zawsze musi przyjść cholera...ale oby do przodu, życzę wam powodzenia z całego serca. Andi to już 25 dc łałłłłł ten czas leci, ja jakoś tak czuję, że wam się teraz udało, jakiś taki chochlik mi do ucha szepta:) A u mnie dzisiaj znowu dwie kreski i testowa już prawie tak wyraźna jak kontrolna, choć jeszcze delikatną różnicę można zauważyć w intensywności...zobaczę jutro jak wyjdzie. A testy robię zawsze o 16 30 więc to chyba dobra pora:) A co u pozostałych dziewczyn, jak tam wasze bobaski w brzusiu...rosną razem z wami? :) Dajcie znać kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta po przerwie:) nie pisalam bo dopiero wczoraj wrocilam ze szpitala wszystko jest ok widzialam na usg moje dzieciatko jest duze i ladnie bije serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa85
Hej Dziewczyny! Nie mogę za wami nadążyć;) malaczarna - Ze szpitala? To co Ci było? Te wymioty? Dobrze, że już jesteś w domu. Zdrówka Kochana! agata - To pracuj teraz intensywnie nad nowym obywatelem:) Ja też gdzieś teraz powinnam miec owulację - gdzieś pomiędzy 17 a 24. Będziemy testować razem:) Surfitka - Przykro mi. Pomyśl sobie, że jeden cykl odszedł do historii, ale masz ich jeszcze mnóstwo do wykorzystania także do dzieła:) Będziemy się starać razem! No w końcu już raz doświadczyłaś tego cudu:) andi - Nie spisuj jeszcze tego miesiąca na straty. Jedna moja znajoma starała się 3 cykl i razem z mężem zachorowali na grypę żołądkową. Jak to określiła przeleżeli w łózku i spisali ten miesiąc na straty .... za 2 tygodnie wyszły jej 2 kreski:) Szansa jest zawsze. Mitka - Przykro mi Kochana. Już się wszystkie cieszyłyśmy, a tu takie zaskoczenie. Pewnie byłaś bardzo rozczarowana. Zastanawiam się jednak skąd ta druga kreska? Myślę, że powinnaś powiedzieć o tym swojemu lekarzowi, bo to mogło być samoistne poronienie. To się bardzo często zdarza, ale może powinnaś przyjmować jakieś leki na wszelki wypadek. Trzymaj się! Foka - Jaki wynik? Odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU andi 2011 ................ 2........ok.28.09.2011.............?......... niecierpliwa85............5...........08.10.2011.............?.......... agata_08..................3...........08.10.2011..............?......... Mitka89...................1...........10.09.2011...chyba .pozytywny Foka100...................2.........ok14.09.2011.............?......... surfitka.................15( 3 stym)..ok 14 -15.09.......negatywny SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........12..............24.01.2012................?..... Madlen ......................2..............25 .03.2012................?..... Angelowa....................1..............26. 03.2012................?.... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012..........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05.12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ..?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No helllllllllllllllllllołłłłłłłłłł wreszcie ktoś się odezwał:) Małaczarna cieszę się, że wszystko dobrze i że serduszko już bije, to jest najważniejsze. A jak z twoimi dolegliwościami??? Niecierpliwa ja też tak jakoś mam mieć owulację eheh fajnie, że z kimś jestem na tym samym etapie:) statnio byłam z andi a teraz z tobą. Ja rano mierzyłam temperaturę i mam 36,6 więc owulacji jeszcze nie było czyli testy pokazują dobrze.....zbliża się bo kreski jeszcze wyraźne obie nie były. Co z tą foką...chyba już do nas nie zajrzy...może test wyszedł pozytywny i z radości już o nas zapomniała :) i nie potrzebuje już wpsarcia:) Życzę jej tego...ale mogła napisać i podzielić się swoim szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×