Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Madlen nie jesteś sama, mnie też babcia odeszła tydzień temu i mojemu M również, więc jestem z Tobą i wiedz, że odeszły do zdecydowanie lepszego świata....teraz wystarczy często je wspominać w okresach świątecznych i nie tylko...jak zasiądziecie do stołu na pewno będziecie czuli jej obecność..ona będzie zawsze przy was...Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
może i była przy nas ale nie było ani dzielenia opłatkiem bo łzy nie pozwalały ani w sumie kolacji bo nikt nie miał ochoty... pogrzeb dopiero w czwartek... ehh no nikomu nie życzę takich smutnych świąt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tu cisza ze postanowilam napisac cos w koncu. Dziewczyny bardzo mi przykro ze mialyscie tak smutne swieta :( w takich sytuacjach ciezko znalezc jakiekolwiek slowa pocieszenia wiec napisze ze po prostu mam nadzieje ze trzymacie sie dzielnie :( Przykro mi. U nas swieta minely bardzo szczesliwie ale bardzo sennie. Nie mialam na nic sily, duzo spalam i lezalam. Dzidziol co dwa dni daje sie we znaki i biegam do toalety ale ogolnie nie jest najgorzej. dzisiaj czuje sie dobrze ale wczoraj ledwo cos zjadlam i rano wszystko zwymiotowalam... Bylam tez wczoraj u mojego lekarza i potwierdzil ze wszystko jest dobrze. Serduszko bije a Maluch rosnie. Nastepna wizyte mam 10 stycznie i dostane wtedy juz skierowania na wszystkie badania. Nie wiem skad sie to u mnie wzielo ale odczuwam wielki lek ze to male serduszko nagle przestanie bic. Nie wiem czy to mozliwe, chyba tak i ta mysl mnie paralizuje. Dwa usg potwierdzily ze serduszko bije ale jakos sie zadreczam bo tyle sie slyszy o tych obumarlych ciazach... wiem wiem.. pozytywne myslenie, optymizm... ale to i tak nie pomaga :( Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.... termin mam wstepnie na 5 sierpnia :) Napiszcie co tam u Was? jak ida starania i jak sie czuja przyszle mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oficjalnie przenosze sie do tabelki ponizej STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ..............CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU Zniecierpliwiona........9.............12.10.2011...... negatywny alcia25...................14........ok 23.10.2011...........?............ kasial28..................1..........ok.24.10.2011....... ...?...... k@mika..................10......... ....01.11.2011.........?........... Mitka89..................2.............3.11.2011......... ...?...... agata_08................6...........ok.10.01.2012........ . .?......... Euphoria83..............1...........ok12.01.2012........? ??.... niecierpliwa85.......nie liczę............................................. Bjórk.....................3..........04.12.2011....... POZYTYWNY!! Vika78................. 6......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............24.02.2012............SYN Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012.................?..... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012...........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?..... surfitka...................16...............24.06.2012... ...............?..... Andi_2011 .................3.................05.08.2012...............?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bjórk
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ..............CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU Zniecierpliwiona........9.............12.10.2011...... negatywny alcia25...................14........ok 23.10.2011...........?............ kasial28..................1..........ok.24.10.2011....... ...?...... k@mika..................10......... ....01.11.2011.........?........... Mitka89..................2.............3.11.2011......... ...?...... agata_08................6...........ok.10.01.2012........ . .?......... Euphoria83..............1...........ok12.01.2012........? ??.... niecierpliwa85.......nie liczę............................................. Vika78................. 6......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............24.02.2012............SYN Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012.................?..... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012...........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?..... surfitka...................16...............24.06.2012... ...............?..... Andi_2011 .................3.................05.08.2012............... ?.... Bjórk.....................3..................14.08.2012....... .........?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaline
hej, spoznia mi sie okres juz 4 dzien, zrobilam dwa testy popoludniu i negatywne. Nie wiem co myslec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki okres spóźnia mi się 4dzień i mam podejrzenia że to może być w końcu ciąża gdzieś tydzień temu byłam u ginekologa i badała mnie jedynie "ręcznie", chyba w tak wczesnym stadium się ciąży stwierdzić nie da w ten sposób ale za to stwierdziła, że mam "strasznie duże upławy", i mam pytanko do Was, czy to może być również objaw ciąży ? zaczęła mnie też męczyć zgaga choć nigdy przedtem nie znałam tego uczucia oczywiście jutro zrobię test ale się niecierpliwię pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca ;) - na początku ciąży tj w terminie miesiączki pojawia się mleczny śluz, który może być pierwszą zauważalną oznaką ciąży, gdyż przed okresem jest sucho ewentualnie występuje gęsty biały śluz. Sama jestem w kropce. Okres powinnam dostać wczoraj, do tej pory nic. Dzisiaj rano zrobiłam 2 testy: płytkowy i strumieniowy (bardzo czułe). Oba ujemne. Owulacja była ponad 2 tyg temu (sprawdzałam za pomocą pasków owulacyjnych, staramy się o dzidziusia) więc wynik powinien być wiarygodny ale mi się wydaje, że jestem w ciąży. Po pierwsze: cykle mam bardzo regularne i dokładnie po 14 dniach od owulacji przychodził okres. Ból brzucha pojawiał się tuż przed okresem, a tym razem boli mnie od ponad tygodnia jakoś nietypowo, niby na @ ale jakoś inaczej, poza tym zawsze przed okresem miałam bardzo wrażliwe sutki a tym razem nic. Mam wrażenie że piersi są cięższe, ale nie bolą wcale. Od kilku dni mam obfite mleczny śluz (infekcję czy choroby wykluczam). Nie wiem sama co myśleć. Poczekam kilka dni i powtórzę test. Jak myślicie jest szansa że to dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Chciałam Wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku 2012!!! Oby był owocnym dla starających się i aby zakończył się szczęśliwym rozwiązaniem dla obecnie zaciążonych :) Całuski dla Was i udanej zabawy:) P.S.: Ja przynajmniej mogę się jeszcze upić heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, z lewej stronie przy dacie macie "zglos ten post do usuniecia". KLikajcie na powyzsze wpisy, im nas wiecej tym szybciej je z tego forum wywalo. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska1234567
prosze o pomoc kobietki ktore uzywaly testy owulacyjne mam pytanie w ktorym momencie zrobic test owulacyjny i jak go odczytywac nigdy nie mialam takiego testu mam zamiar dopiero kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich testow dolaczona jest doklada instrukjca uzycia, podane jest kiedy zaczac wykonyweac testy bo to zalezy od dlugosci Twojego cyklu i jak je interpretowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
U nas już prawie 29 :) Gin twierdzi że ciąża bliźniacza jest donoszona w 36 tyg i w 31 możemy spokojnie rodzić... Nie wiem ile w tym prawdy w każdym bądź razie leżę i nie fikam za bardzo :) Ale już się nie boję... Moja znajoma urodziła w 29 i poza mniejszą wagą dziewczynką nic nie było... A może sama sobie wmawiam żeby się nie bać:D?!! A nie wiem... Strach przedporodowy jeszcze mnie nie dopadł z racji tego że najprawdopodobniej będę miała cesarkę... Ale namotałam... W każdym bądź razie chłopcy dobijają do 2 kg (duże łobuzy)... kopią jakbym miała całą drużynę piłkarska w brzuchu i dają już matce nieźle popalić... O wyglądzie nie wspomne :) Imiona te co miały być to w sumie są... Oby jak najdłużej w trzypaku... Pozdrawiamy was! http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8zlz97a7c.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Madlen...nic się nie bój a jak już będziecie wszyscy razem to nie zapomnij o jakimś malutkim zdjęciu chłopaków:):) Pozdrawiam cieplutko w ten deszczowy dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, czy wynik bety ponizej 2 w 17 dni po stosunku to brak ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Foteczki oczywiscie będą ale na meila :) Ja nic nie mam do fotek w sieci ale za to zaborczy tatuś już mi przyżekł że nie będę jego synów w necie umieszczać :) UMIESZCZAĆ... o wysyłaniu mowy nie było;) hihihi Na dzień dzisiejszy brzuszek jest Olafem i Borysem :) No czasem Ksawerym Bądź Jeremim... wyjdzie w praniu! Oby zdrowi byli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! co słychac? Madlen, na pewno bedzie wszystko dobrze! A ja powoli zaczynam myslec o zakonczeniu pierwszego trymestru... u nas 11 tydzien. zadne przykre objawy na szczecie sie nie nasilily, Dzidzia daje popalic ale na szczescie nie codziennie tylko co 3/4 dni. Sennosc tez pomalutku mija wiec jak ustapia rewolucje zoladkowe to juz bedzie super. Jutro mamy wizyte u lekarza wiec mam nadzieje ze uda mi sie znow Malucha podejrzec :) Trzymajce kciuki, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) Niecierpliwa, co tam u Ciebie? dawno sie nie odzywalas! Zaczeli juz Ci zbijac te podwyzszone hormony? Co mowi lekarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbijam zbijam te hormony. Na razie od tygodnia jem leki i tak do końca marca. Wizyta dopiero w kwietniu, ale pewnie za miesiąc sobie zrobię badania, żeby zobaczyć czy to skutkuje. A tak to nic ciekawego, ostatnio jestem zabiegana, nie mam czasu myśleć. Pozdrawiam, życzę zdrówka i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, czy wynik bety ponizej 2 w 17 dni po stosunku to brak ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochaniutkie:) Ja mam dla was nową wiadomość:) Dzisiaj jest mój 30 dc, robiłam test rano i wyszedł pozytywny!!!!!!!!!!!! Ja też będę mamusią:) Jutro mam termin @ więc mam nadzieję, że nic nie przyjdzie i będzie wszystko ok. A myślałam, że w tym miesiącu nici bo ten pogrzeb mojej babci załatwiania itp a tu taka niespodzianka:) No i bez mierzenia tempki i bez testów owulacyjnych. Wiedziałam w sumie z półrocznej obserwacji kiedy mniej więcej mam owulację. Do testu jedynie co mnie skłoniło to zdecydowanie pełniejsze i bardzo bolące piersi nic więcej czuję się super:) Bardzo się cieszę. Odezwę się jeszcze jutro ale popołudniu. Całuski i pozdrwaiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jakie wiesci :) Agatko, zdrowej i spokojnej ciazy !!! Malami, trudne pytanie, bo w sumie to nie zalezy od datystosunku ale od daty owulacji. Mi sie wydaje ze nawet w skarjnym przypadku tj - 5 dni stosunek przed owulacja ( tyle maks plemniki sa w stanie przezyc) + 12 dni do tych 17 to jakby byla ciaza to raczej beta by wyszla. Ale na 100 % to nie wiadomo. Niecierpliwa, bedzie dobrze !!!! Andi, trzymam kciuki za wizyte - ja mialam dzis i malenstwo fikalo przy pomiarze tetna - nie mialam usg. Ja juz za 2,5 tygodnia bede miec usg polowkowe i mam nadzieje poznac plec dziecka. Nie ma to jakos wiekszego znaczenia bedziemy szczesliwi zarowno z chlopca jak i dziewczynki ale jestem ciekawska ;) I tak najwazniejsze by bylo zdrowe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!! ale niespodzianka! bardzo sie ciesze. Super!!! :) napisz koniecznie czy powtorzylas test no i jak tam :) Jednak zajecie glowy czyms innym poskutkowalo tak jak u nas wyjazd :D dbaj teraz mocno o siebie (o Was), odpoczywaj jak najwiecej zeby Maluszek zaczal zdrowo sie rozwijac :) A ja jestem po kolejnym USG. Dzidzia macha rekoma, nogami, serducho bije :D :D ma 4 cm. Lekarz powiedzial ze wszysko jest pieknie i nastepna wizyta za 3-4 tyg. Dostalam pierwsza fotke :D powiedzial mi tez ze najwiekszy okres ryzyka mija wiec kamien z serca bo te pierwsze tygodnie martwilam sie strasznie :) Ja juz u siebie widze powiekszajacy sie brzuszek :) Zmeczenie i sennosc juz mnie tak nie mecza a mdlosci od poczatku nie maialm bardzo ciazkich wiec jest super. Lekarz dal mi poki co skierowanie na morfologie, mocz i cukier. Czy Wy na pierwszych badaniach robilyscie cos wiecej? Bo nie wiem czy mam sobie sama dodatkowo jakies zelazo zrobic itp czy na razie wystarczy to co on mi zlecil? Dajcie znac co Wam kazali robic lekarze prosze. Surfitka, juz polowkowe!!! ale ten czas leci!! jak sie czujecie? Niecierpliwa, dobrze ze tak szybko zaczelas to leczenie. Oby wszystko wrocilo do normy. pisz co tam u Ciebie na biezaco. Pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, mnie na poczatku tez tylko bolaly piersi i czulam lekkie ciagniecie podbrzusza. Nic wiecej az do 7/8 tygodnia kiedy pojawily sie pierwsze nudnosci i wymioty wiec zycze Ci tego samego. Obys jak najdluzej nic nie czula :) skoro to Twoj 30dc to zaczeliscie wlasnie 5 tydzien wiec oby bylo jak najlagodniej az do 12 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne dziewczyny:) Powtórzyłam dzisiaj test bo w poniedziałek robiłam ten ultraczuły więc poczekałam dwa dni aby zrobić normalny z apteki i się potwierdziło:) Od razu powiedziałam mojemu słodziakowi jednak się zastanawiałam jak zareaguje, a on mnie przytulił i powiedział, że bardzo się cieszy i powiedział, że ja byłam przekonana że się nie uda a jednak się udało:) Czuję się bardzo dobrze, ja niekiedy coś w jajnikach poczuje, wczoraj jak sobie kichnęłam to zabolał mnie jajnik aż się przestraszyłam :):) Dziewczyny zaraz pierwsze porody u nas będą, pierwsza jest chyba każdy nik zajęty więc trzymam kciuki:) Niecierpliwa pisz nadal jak tam badania u ciebie, przejdziesz to wszystko i też będzie dobrze, zobaczysz. Surfitka czekam na info co będziesz miała, czy chłopca czy dziewczynkę:) Andi a tobie powiem dopiero o moich badaniach jak pójdę:) A powiedzcie kiedy najwcześniej mam się zapisać bo jeszcze do lekarza nie dzwoniłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wpisuję się narazie do pierwszej tabelki :):) STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ..............CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU Zniecierpliwiona........9.............12.10.2011...... negatywny alcia25...................14........ok 23.10.2011...........?............ kasial28..................1..........ok.24.10.2011....... ...?...... k@mika..................10......... ....01.11.2011.........?........... Mitka89..................2.............3.11.2011......... ...?...... agata_08................6...........ok.10.01.2012...POZYTYWNY!!!!!!!!!!!!!!! Euphoria83..............1...........ok12.01.2012........? ??.... niecierpliwa85.......nie liczę............................................. Vika78................. 6......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............24.02.2012............SYN Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012.................?..... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012...........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?..... surfitka...................16...............24.06.2012... ...............?..... Andi_2011 .................3.................05.08.2012............... ?.... Bjórk.....................3..................14.08.2012. ...... .........?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj gin. mowil zebym sie zapisala ok.7/8 tyg.bo wtedy juz widac Dzidzie i serducho. Ja bylam na pierwszej wizycie wlasnie w 7 tyg. (podajac licze zawsze tyg. od pierwszego dnia ostatniej @). Wtedy dzidziolek mial 9,8 mm i caly sie kurczyl od bijacego serduszka, ladnie juz bylo widac... potem mialam wizyte w 9 tyg. bo na pierwszej mi ten krwiaczek przy kosmowce stwierdzil i chcial zobaczyc czy zniknie. Zapisz sie gdzies za dwa tygodnie to juz tez serduszko zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I łykaj koniecznie kwas foliowy codziennie. Mi lekarz jeszcze wczoraj przypomnial zebym go brala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki dzięki....a tak swoją drogą to brzmi niesamowicie....już serduszko będzie biło:):) Mimo, że jeszcze nic nie czuję to już jestem w moim dzieciątku zakochana po uszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×