Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ..............CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU Zniecierpliwiona........9.............12.10.2011...... negatywny alcia25...................14........ok 23.10.2011...........?............ kasial28..................1..........ok.24.10.2011....... ...?...... k@mika..................10......... ....01.11.2011.........?........... Mitka89..................2.............3.11.2011......... ...?...... agata_08................4...........ok.5.11.2011......... .?......... Euphoria83..............1...........ok12.01.2012........? ??.... niecierpliwa85.......nie liczę............................................. Andi_2011 ..............3......... 28.11.2011 -----> POZYTYWNY!!!! SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............24.02.2012............Córec zka Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012.................?..... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012...........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?..... surfitka...................16...............24.06.2012... ...............?..... Ja też uaktualniam, ponieważ niestety dopiero po nowym roku będę wiedziała, czy udało się pod koniec grudnia. Ale mi szkoda tej owulacji, ktorą właśnie mam (lub była wczoraj, w każdym razie są właśnie dni płodne) :( Andi, normalnie chyba cały dzień będę z rogalem na twarzy chodziła za Twoją zasługą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo Kochana!! :) Wlasnie powtorzylam test innej firmy i juz nie z pierwszego moczu i tez pozytywny :D Zadzwonilam do lekarza ale umowilam sie dopiero na 28 grudnia (po pierwsze jego terminy a po drugie to bedzie akurat 8/9 tydzien ciazy (z tego co slyszalam to ciaze liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki czyli ja teraz chyba zaczynam 5 tydzien bo dzisiaj 31 dc) :D oby tylko teraz wszystko bylo dobrze.... znow nerwy ale teraz juz przecudowne :D Euphoria Ty dzielnie czekaj na meza i dzialajcie. Ja juz teraz wiem ze mierzenie temp. plus testy owul. to naprawde duza pomoc w poznaniu siebie wiec w razie czego sluze pomoca :D A kiedy teraz sie z mezem widzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a ja jakos ciagle nie moge uwierzyc.... i cala radosc mam jakos w sobie, tylko tu napisalam, maz dowie sie wieczorem i poki co ciiiii..... (w weekend mamy impreze imieninowa wiec powiemy rodzicom).... ale poki co chyba nikomu wiecej, chociaz pewnie moja przyjaciolka sie zorientuje bo wie ze czekalam na @ wiec bedzie pytac,... ale dopoki nie pojde do lekarza i nie potwierdze ze wszystko jest ok nie chce nikomu wiecej mowic.... Mam przed soba dwa pozytywne testy i taka radosc w serduchu!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andi GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERDUSZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet nie wiesz jak sie cieszę w końcu ci się udało, super:):):) Nie pisałam bo komp nam się coś zawieszał i nie miałam dostępu a w pracy taki młyn, że nawet siąść nie mogłam spokojnie do komputera a tu taka niespodzianka, poprawił mi się humor z samego rana super:):) Ale nie opuszczaj nas teraz i bądź cały czas z nami:) A ja ten miesiąc napewno spisuje na straty bo w okresie płodnych dni nie działaliśmy wogóle:) Nie było jak bo mój miał nocki i często się w drzwiach mijaliśmy, no trudno nie teraz to w przyszłym miesiącu:) Jeszcze raz gratuluję............w końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bjrk
Witajcie dziewczyny. Czy mogę się do Was przyłączyć? czekam na @, jest to ciężki czas, bo pozostały mi dwa dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzieki Kochana!! :) Przynajmniej nam sie forum ozywilo troche :) ja na pewno tu zostane i do konca bede trzymac kciuki za wszystkie az bedziemy w dolnej tabeleczce :) Powiem Ci Agata ze ja w tym miesiacu tez sie za bardzo nie nastawialam bo akurat bylismy na tym naszym listopadowym wyjezdzie w gorach. Jakos pierwszego dnia wyszedl mi juz pozytywny test owul. (nigdy nie mialam az tak mocnej i ciemnej krechy, byla zdecydowanie ciemniejsza od testowej wiec chyba jakies megaaa jajo to bylo :D) .... no ale zmeczenie po zejsciu z gor zrobilo swoje i ..... nie wykorzytalismy w ten dzien "szansy" i nic nie bylo bo padlismy po prostu ze zmeczenia... troche bylam zla ale przeciez nic na sile. seks tez musi byc przyjemnoscia, i to przede wszystkim a nie odliczaniem do dni plodnych.... Dopiero nastepnego dnia bylo przytulanko czyli juz kilka dobrych godzin po tescie owul. i sie udalo :D a temp. skoczyla mi dopiero w 19 dniu. No ale od samego poczatku jak poczulam bol piersi to byl on inny, mrowialy, swedzialy, brzuch sie "ciagnal" jakos :D Ciekawe jak moj maz zareaguje wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andi, koniecznie musisz nam opisać jak mąż zareagował :) i jak mu o tym powiedziałaś :) szykujesz coś specjalnego?? Agata, wreszcie jesteś :) Moja siostra też mówiła, że nie wstrzelili się w dni płodne i że niemożliwe. Za 2 dni ma termin porodu ;) Witamy też nową koleżankę Bjrk, dołączaj do nas śmiało, może napisz coś więcej o sobie :) A ja z moim mężem widzę się dopiero 18 grudnia, bo wtedy wraca na 2 tygodnie (wyjechał 5 listopada i już tak tęsknie, że chyba nie wytrzymam...) Na pewno załapiemy się na moje dni płodne, więc będziemy działać (oj, będziemy po takiej długiej rozłące ;P ), może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bjrk = Bjórk :)
Uciekła mi jedna literka, więc od teraz będę się wpisywać Bjórk :) Moje cykle są około 28 -30 dniowe. Ostatni @ dostałam 1 listopada. Moje nadzieje na posiadanie maluszka nikną z każdą godziną, ponieważ czuję, że zbliża się @... Przytulanki były co około drugi dzień, czasem co dzień. Testu raczej nie będę robić - nie ma sensu, no chyba że nie dostanę @ do soboty. Czy ból brzucha na @ może być podobny do bólu w pierwszym okresie ciąży? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bjórk :)
Pozwolicie, że wpiszę się do tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bjórk :)
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ..............CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU Zniecierpliwiona........9.............12.10.2011...... negatywny alcia25...................14........ok 23.10.2011...........?............ kasial28..................1..........ok.24.10.2011....... ...?...... k@mika..................10......... ....01.11.2011.........?........... Mitka89..................2.............3.11.2011......... ...?...... agata_08................4...........ok.5.11.2011......... .?......... Euphoria83..............1...........ok12.01.2012........? ??.... niecierpliwa85.......nie liczę............................................. Andi_2011 ..............3......... 28.11.2011 -----> POZYTYWNY!!!! Bjórk.....................3..........05.12.2011........pewnie taki jak zawsze SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............24.02.2012............Córec zka Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012.................?..... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012...........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?..... surfitka...................16...............24.06.2012... ...............?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andi no to wstrzeliliście się idealnie ponieważ starania mają być 24 godziny po pozytywnym teście, czyli właśnie na drugi dzień :) I może będzie chłopczyk, jak trafiliście na dzień owulacji:) Euphoria cuda się zdarzają ale raczej nie w tym miesiącu, ale pisz na bieżąco co tam u siostry i kiedy zostaniesz ciocią:) No a po tej twojej rozłące to może się bliźniaki trafią hehhehe bo twój mąż będzie miał mnóstwo plemniczków gotowych na wszystko:) Bjórk witaj, trzymam kciuki mocno. Ból brzucha podobno jest identyczny jak na okres więc wszystko się może zdarzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K@mika
Wow Andi, gratuluję!!!!! Ale fantastyczna nowina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andi - GRATULACJE!!! 🌻 Cieszę się i życzę zdrówka i samych radości z tego wyjątkowego okresu! A mi się kończy @ i jutro dzwonię do gina omówić się na 5-go na wizytę. Dwa ostatnie cykle miałam po 42 dni i okres trwał 3, a zawsze mam około 28-31 dni a okres 5 dni. Także coś się chyba pofikało. Wybaczcie, że mało piszę, ale mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, oby nie...:) Bałabym się, że nie dam rady z bliźniakami :) szczególnie, że to pierwsza moja ciąża by była... A propos bliżniaków, ciekawe jak tam nasza Madlen się miewa :) Bjórk, objawy wczesnej ciąży są identyczne jak zbliżającej się @, także jeśli "czujesz, że nadchodzi @", to może być równie dobrze ciąża :) Trzymamy kciuki :) Niecierpliwa, głowa do góry! Pójdziesz na wizytę, porozmawiaszz ginem, na pewno Ci wszystko poustawia z Twoim cyklem, będzie dobrze. A potem nic, tylko starać się dalej. Będzie dobrze, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bjórk :)
euphoria83, nie robię sobie jakiś nadziei, czas pokarze po prostu. Wczoraj kupiłam testy owulacyjne, będę je stosować, bo poprzednia owulacja nie dawała jakiś konkretnych sygnałów, poza tym w czasie jej bycia zmarła babcia, więc miałam dość ciężki okres. Andi_2011, daj znać jak zareagował mąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bjórk :)
Myślałam, że dostałam okres, bo zrobiło mi się trochę wilgotno. Okazało się, że to śluz (biały, wodnisty) co mnie zdziwiło, bo zawsze przed @ jestem skrajnie sucha... Moja szyjka macicy jest miękka i rozpulchniona. Czy to normalne przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bjórk!!! Męzus juz wie... nawet mu sie lezka w oku zakrecila jak wyjal buciki i zobaczyl moja mine a ja to ryczalam jak bobr :) Oby tylko ciaza teraz zdrowo rosla. Jutro rano chce powtorzyc test ciazowy zeby zobaczyc czy kreseczka sciemniala. Dzisiaj temp. jeszcze mi sie podniosla do 37.3 :) Jesli chodzi o bol brzucha to ja nie mialam takiego bolu jak na okres, wrecz przeciwnie, on byl zupelnie inny co dawalo mi cien nadziei. Teraz jak sobie skladam wszystko do "kupy" i odczytuje moje zapiski z tabelki cyklu to ok. 7 dni po zaplodnieniu rozbolal mnie brzuch ale zupelnie jak na owulacje (to musialo byc zagniezdzanie). Brzuch bolal mnie 3 dni ale jakos tak w srodku "ciagnelo" mnie. Teraz w terminie @ brzuch wogole mnie jakos mocno nie bolal. Czasami czuje cos jakby lekkie zaklocie jajnika czy "ciagniecie" macicy ale nie jest to mocny czy dlugotrwaly bol. Ogolnie czuje sie super.... oby tak bylo dalej... zaczelam czesciej odwiedzac toalete, ale pecherz od zaawsze mam malo pojemny :) Piersi bola juz mniej, wrazliwsze sa sutki ale ogolnie nie jest to mocny bol, jeszcze dwa trzy dni temu bolaly jak na okres ale teraz ten bol oslabl. To chyba bylyby poki co wszystki moje objawy. Wczoraj znow z ciekawosci powtorzylam test owul. bo zostalo mi ich jeszcze 6 i druga kreska pojawia sie natychmiast i jest juz znacznie ciemniejsza od testowej. za kazdym razem jest ciemniejsza wiec hormonow pewnie przybywa :) Raz jeszcze kochane dziekuje za gratulacje i oczywiscie bede z Wami... mam nadzieje ze ze kilka tygodni kolejna ciezarna sie pojawi :) Trzymam za Was i za siebie tez mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam ponownie:) Wieczorkiem:) Andi napisz jak tam test wyszła kreska ciemniejsza??? Jak się czujesz?? Fajnie, że mąż się ucieszył teraz tylko musi mocno dbać o ciebie:) Niecierpliwa idź do tego lekarza w końcu...napisz jak poszło:) Bjórk a co u ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje swój wpis:) STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ..............CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU Zniecierpliwiona........9.............12.10.2011...... negatywny alcia25...................14........ok 23.10.2011...........?............ kasial28..................1..........ok.24.10.2011....... ...?...... k@mika..................10......... ....01.11.2011.........?........... Mitka89..................2.............3.11.2011......... ...?...... agata_08..............ten miesiąc odpada...testowanie dopiero w styczniu :) Euphoria83..............1...........ok12.01.2012........? ??.... niecierpliwa85.......nie liczę............................................. Andi_2011 ..............3......... 28.11.2011 -----> POZYTYWNY!!!! Bjórk.....................3..........05.12.2011........p ewnie taki jak zawsze SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............24.02.2012............Córec zka Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012.................?..... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012...........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?..... surfitka...................16...............24.06.2012... ...............?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bjórk :)
Bóle są coraz rzadsze, @ ciągle nie przyszła. W zasadzie bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow...dawno nie zagladalam, a dzis zobaczylam nasz temat i pomylalam, zanim weszlam, ze moze ktos jest w ciazy i JEST !!! Gratuluje !!!! Widze jak bardzo sie cieszysz :) Nie dziwie sie. Andi, zdrowej i spokojnej ciazy zycze. A u mnie leci juz 11 tydzien, w poniedzialek mam usg na pzeziernoc karkowa. Od kilku dni czuje bulgotanie w brzuszku, wiec pewnie tym razem ruchy poczuje znacznie szybciej - w poprzedniej ciazy bulgotanie pojawilo sie kolo 14 tc, a ruchy w 17-18 tc..wiec teraz pewnie 15-16 tc i beda motylki ;) Pozdrawiam was serdecznie i mocno trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Surfitka! Bjork trzymam kciuki i daj znac co tam slychac. A u mnie spokoj i szczescie zalewa serducho :) Dzisiaj juz przestalam mierzyc temperature :) Nareszcie koniec robienie wykresow :) temperaturka pieknie podwyzszona :) Wczoraj powtorzylam test ciazowy i krecha ciemniejsza wiec wyglada ze dzidziol sie na dobre zagniezdzil. Objawy "miesiaczkowe" ustapily zupelnie, jedynie piersi sa ciut bardziej obolale. Poza tym czuje sie swietnie. Surfitka, a Ciebie na poczatku brzuszek bolal czy tez taki spokoj byl? Moze jakims cudem mnie poranne mdlosci omina :) Pojutrze zacznie sie 6 tydzien (liczac od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki). Denerwuje sie wiadomo i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Dopoki do lekarza nie pojde to nerwowka..... a to dopiero po swietach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam się na wizytę na poniedziałek. No i w końcu się dowiem co i jak. Nie mogę się już doczekać. Oczywiście wszystko Wam opiszę. To będzie 11dc to już powinno być widać czy będzie owulacja czy nie (zakładając że cykl jest normalny czyli ok. 30 dni). Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Niecierpliwa! Bardzo dobrze zrobilas! Popros tez ta lekarke o skierowanie na badanie krwi i hormonow tarczycy TSH, T3 i T4... wtedy juz na pewno bedzie wszystko wiadomo co i jak... Nigdy nie mialam robionego monitoringu cyklu ale jesli owulacja przypada na ok.15/16 dzien to mysle ze ok.13 w jejnikach juz widac pecherzyki. Surfitka powinna wiedziec jak to jest bo wiem ze miala monitoringi robione. A nie myslalas o zakupie testow owulacyjnych na allegro? (sa nawet po 1zl). Mi one pomogly i po 3 miesiacach stosowania wiedzialam juz kiedy mniej wiecej przypada u mnie owulacja no i sie za 3 razem udalo "wstrzelic" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka wyników mam bo sama sobie zrobiłam, morfologie, OB, TSH, cukier i prolaktynę. Kiedyś jeszcze robiłam sobie na magnez. Wszystko w normie. Ale pokaże je lekarzowi. Testy raz robiłam, ale nic mądrego mi z tego nie wynikało i więcej nie kupiłam. Wszystkie były jednakowe, balde, a ten niby najciemniejszy pokazał owulację w dniu zupełnie innym niż to wynikało z okresu. Wiele osób mi mówi, że za bardzo chce i się nie udaje, dlatego nie chciałam się w nic bardzo angażować, żeby mniej myśleć, ale teraz te rozregulowane cykle mnie skłoniły do pójścia do gina. Trochę mnie to zaniepokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli faktycznie z tego co piszesz tak bardzo to przezywasz emocjonalnie to mysle ze to jest przyczyna rozregulowania cyklu i nie bedzie to nic powazniejszego. Pamietasz jak mi nagle w wakacje pojawily sie dwa cykle po 37 i 36 dni? a potem nagle wrocilo wszystko do normy. Jeden dziwny cykl nie oznacza komplikacji ale bardzo dobrze ze idziesz do tego lekarza. Z Twoich postow widze wlasnie jak bardzo chcesz miec dzidziusia i jak wiele jest temu podporzadkowane... byc moze tak jak piszesz jest to glwnie sprawa psychiki. Ja w ciazy chcialam byc bardzo bardzo ale ogolnie podchodzilam do tego na dosc duzym luzie ale wiem jak przezywalam kazde nadejscie @ a przeciez wcale sie dlugo nie staralam bo tylko 3 razy dala mi powod do smutku... ale wiem jak to jest. Do teraz nie moge uwierzyc ze sie udalo i tak bardzo chcialabym juz uslyszen bijace serduszko... ale jeszcze miesiac czekania niestety na moja wizyte u lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak być, że sama sobie jestem przyczyną tych zawirowań, ale czuje, że mój stres nie ustąpi dopóki nie pogadam z ginem i mi nie wyjaśni, że jest ok. W sumie to miałam 2 cykle pod rząd 41 i 42 dni i skąpe okresy. Mogłabym cały okres z 4 podpaskami przechodzić dosłownie. Andi a pamiętasz u kogo kupowałaś te testy? Chyba sobie kupię dzisiaj. Jak już łażę po lekarzach to i testy mogę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bez powodu mam taki nik jaki mam:) Moja cierpliwość już sięga zenitu. Od zawsze miałam mocny instynkt macierzyński i bardzo chciałam mieć dzieci. Moje największe marzenie życia to mąż, domek z ogródkiem i dzieci. Mogłabym być kura domową - to jest mój żywioł. To ironia losu, że akurat mi się przytrafiają takie przeszkody. Jest mi z tym bardzo ciężko i każdy dzień to walka o to żeby nie zwariować i się nie załamać. Na luzie to ja już nie umiem do tego podchodzić, bo za dużo się wydarzyło i już teraz się boję. I czas mi ucieka. A ... szkoda gadać... kiedyś myślałam, że będzie łatwo, zapragniemy dziecka, pojawią się 2 kreseczki, radość i piękny okres w życiu, a pojawiły się schody i już nic nie jest takie jak dawniej. Nikt z mojego otoczenia nie ma podobnych problemów, jestem z tym są ma dlatego wypisuję swoje myśli na forum. Nie wiem sama co mam robić... to trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym lekarstwem dla mnie jest zdrowa ciąża, dlatego tak jej wyczekuję, a tu jak na ironię ... nic. Próbuje zapomnieć na wszelkie możliwe sposoby, ale to niewiele daje. Teraz jedną z metod odparcia stresu ma być ta wizyta. Ja jestem bardzo wrażliwą, uczuciową kobietą, z trudem to wszystko znoszę, ale próbuje sobie radzić najlepiej jak umiem. Oby już niedługo. Wybaczcie, że przynudzam. Ale cieszę się Andi, że Tobie się udało:) Masz wielkie szczęście! Ciesz się każdą chwilą. Niech to będzie dla Ciebie magiczny okres w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spr. na swoim koncie i kupowalam od uzytkownika TwojSzkarb,... ale u niego kupilam za pierwszym razem bo potem dostalam caly wor od kolezanki ktora zaszla w ciaze i nie zuzyla.... ale czasem sprawdzalam i wychodzily identycznie.... ja testy ouwl. stosowalam przez 3 miesiace i kolejny pozytywny wychodzil mi w 18,17 i 15 dniu. Za trzsecim razem wlasnie udalo mi sie zajsc w ciaze. Zawsze zaczynalam je robic ok.13 dnia i tak do skutku. Na poczatku krecha byla blada ale z dnia na dzien robila sie wyrazniejsza az byly identyczne. W tym ostatim miesiacu w ktorym zaszlam w ciaze po raz pierwszy kreska testowa byla ciemniejsza od kontrolnej. Mysle ze warto te testy kupic, porobic z 3//4 miesiace i zobaczysz ze na pewno cos zaobserwujesz. ja dodatkowo mierzylam ta temperature i zawsze 2,3 dni po pozytywnym tescie byl skok temperatury... cykle mam nieregularne wiec bez tych "wspomagaczy" ciezko na pewno byloby mi utrafic w odpowiedni moment a tak udalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×