Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

No wlasnie nie byl jeszcze bo w tych godzinach niestety byl w pracy. Moze uda mi sie go zabrac za te 3 tyg. bo postaram sie zapisac na pozniejsza godzine. Wczoraj dostalam dla niego fotke ale niestety ona nie oddaje tego co widac na monitorze jak dzidzia sie rusza i macha raczkami i nozkami :) Wczoraj lekarz jeszcze mi palcem na powiekszeniu pokazywal serduszko... cudo!!! Chcialabym go zabrac na USG poki na monitorze widac jeszcze calego malca bo potem juz sie nie bedzie miescil :) z drugiej strony poki co mialam robione usg przezpochwowo (przez brzuch jakos chyba od 14 tyg. robia ale pewna nie jestem) i slyszalam ze niektorzy lekarze wola tatusiow zapraszac jak juz jest przez brzuch... z moim nawet na ten temat nie rozmawialam bo i tak godz. nam nie pasowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh to szkoda ale rzeczywiście też tak słyszałam...nie wiem może to od lekarza zależy ale coś musi byc na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe na kiedy Ci termin oblicza.... mi niby podaje ze na poczatek sierpnia ale mowil ze przy cyklach powyzej 28 dni moze byc ciut pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wogole juz mi chcial dac karte ciazy ale nie wzielam z domu potwierdzenia badania na grupe krwi wiec dostane ja przy nastepnej wizycie... a Ty Agata chodzisz prywatnie czy na NFZ do gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na NFZ chodzę, choć mamy z pracy zapewnioną dodatkową opiekę zdrowotną z LIMU i pewne badania za które normalnie się płaci bądż wizyty u specjalistów mam za darmo na tą moją kartę...i właśnie chodzę do takiej przychodni gdzie te karty są stosowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mój partner pojechał do mamy bo musiał coś załatwić w ich okolicy i napisałam do niego czy powie sam czy poczeka na mnie i powiemy razem, więc myślę, że w przyszłym tygodniu pojedziemy na kawkę i powiem i moim i jego rodzicom bo mieszkają na tym samym osiedlu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. My powiedzielismy moim rodzicom wczesnie bo mieszkaja niedaleko ale rodzice meza dowiedzieli sie dopiero w swieta bo chcielismy osobiscie a nie przez tel. OK.7 tyg. powiedzialam moim dwom przyjaciolkom i nikomu wiecej.. tak jakos... zeby nie zapeszac chyba, troche na pewno z obawy zeby nic zlego sie nie przytrafilo. W zeszlym tygodniu powiedzialam w pracy.... no a po wczorajszej wizycie juz chyba moge spokojnie mowic tez innym :D prawie 4 miesiac wiec swiat moze sie dowiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę się z tym liczyć że jak powiem mamom :) to już wszyscy się dowiedzą hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha... moi rodzice dzielnie wytrzymali a tesciowa dowiedziala sie na tyle pozno ze juz mogla rozpowiadac :D a teraz to juz sie chwala pelna gębą ze beda dziadkami :D ale to nawet mile jest :D w koncu najwazniejsze to wierzyc ze wszystko bedzie dobrze i byc pozytywnie nastawionym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agata, ja pierwsze usg mialam 5t i 6 dni i widzialam ziarenko, a serduszka jeszcze nie. Ale jak poszlam na 7 t to dzidzius mial 9 mm i serducho bilo jak szalone :) Andi, ale ta twoja ciaza tez leci. Juz czwary miesiac? Ja tez jestem jeszcze w czwartym :P Ale fakt w przyszlym tygodniu pelna geba bedzie piaty :P U mnie jeszcze wszyscy nie wiedza. Jestesmy za granica i jakos tak nie mam ochoty sie chwalic. Troche robie to z przekory , bo nam tez nie wszysyc mowili o ciazach . A tak to sie pojawimy z dzieckiem na reku :P Bo w sumie wybieramy sie z koncem lata z powrotem do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha... i brawo Surfitka... bardzo dobrze! z tym 4 miesiacem to sobie troche dodaje bo juz bym chciala w nim byc :) realnie to teraz w sobote zacznie sie 12tc. .. no ale czyz to nie prawie juz 4 miesiac? :D Moj Dzidziol w 7tc mial 9,8 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki niecierpliwa:) Umówiłam się na wizytę w przyszłym tygodniu tzn. 23 w poniedziałek, będzie się zaczynał 7 tydzień więc chyba ok. Nie umie się już doczekać i mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem psychologiem
z wieloletnim doświadczeniem i z moich obserwacji wynika, że 80% z was stanowi klasę średnią - zaś pozostałe 20 % to plebs. Świadczy o tym sposób wypowiedzi i poruszane przez was problemy. Jesteście zakompleksione, niepewne siebie i swoich partnerów, przewrażliwione na swoim punkcie. Pochodzicie ze wsi i przedmieść małych miasteczek. Większość jest dziećmi z patologicznych rodzin a część z rozbitych. Macie problemy ze swoimi partnerami oraz z nawiązywaniem bliższych relacji z otoczeniem, o czym świadczy szukanie akceptacji i zrozumienia w sieci. Inteligencja średnia lub znikoma - wnioskuję po sposobie wypowiedzi. Mam dla was niestety złą wiadomość: nie ma dla was lekarstwa ani nadziei Trafiłam? Oczywiście, że tak. Znam się na ludziach a profil społeczny stworzony na podstawie obserwacji postów z tej strony jest jednoznaczny. Radzę naprawić kontakty z otoczeniem i budować bezpośrednie relacje z ludźmi a nie obnażać się publicznie z emocji przed obcymi ludźmi w poszukiwaniu zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem psychologiem
z wieloletnim doświadczeniem i z moich obserwacji wynika, że 80% z was stanowi klasę średnią - zaś pozostałe 20 % to plebs. Świadczy o tym sposób wypowiedzi i poruszane przez was problemy. Jesteście zakompleksione, niepewne siebie i swoich partnerów, przewrażliwione na swoim punkcie. Pochodzicie ze wsi i przedmieść małych miasteczek. Większość jest dziećmi z patologicznych rodzin a część z rozbitych. Macie problemy ze swoimi partnerami oraz z nawiązywaniem bliższych relacji z otoczeniem, o czym świadczy szukanie akceptacji i zrozumienia w sieci. Inteligencja średnia lub znikoma - wnioskuję po sposobie wypowiedzi. Mam dla was niestety złą wiadomość: nie ma dla was lekarstwa ani nadziei Trafiłam? Oczywiście, że tak. Znam się na ludziach a profil społeczny stworzony na podstawie obserwacji postów z tej strony jest jednoznaczny. Radzę naprawić kontakty z otoczeniem i budować bezpośrednie relacje z ludźmi a nie obnażać się publicznie z emocji przed obcymi ludźmi w poszukiwaniu zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem psychologiem
z wieloletnim doświadczeniem i z moich obserwacji wynika, że 80% z was stanowi klasę średnią - zaś pozostałe 20 % to plebs. Świadczy o tym sposób wypowiedzi i poruszane przez was problemy. Jesteście zakompleksione, niepewne siebie i swoich partnerów, przewrażliwione na swoim punkcie. Pochodzicie ze wsi i przedmieść małych miasteczek. Większość jest dziećmi z patologicznych rodzin a część z rozbitych. Macie problemy ze swoimi partnerami oraz z nawiązywaniem bliższych relacji z otoczeniem, o czym świadczy szukanie akceptacji i zrozumienia w sieci. Inteligencja średnia lub znikoma - wnioskuję po sposobie wypowiedzi. Mam dla was niestety złą wiadomość: nie ma dla was lekarstwa ani nadziei Trafiłam? Oczywiście, że tak. Znam się na ludziach a profil społeczny stworzony na podstawie obserwacji postów z tej strony jest jednoznaczny. Radzę naprawić kontakty z otoczeniem i budować bezpośrednie relacje z ludźmi a nie obnażać się publicznie z emocji przed obcymi ludźmi w poszukiwaniu zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Uwaga! Uwaga! Plebs pisze i ogłasza ze uroczyście wkracza w 30 tydzień!! Nie wiem kiedy ten czas tak szybko uciekł a każdym bądź razie torba spakowana, chłopaki zdrowe, matka gotowa, czeka i porządek trzyma! Jeszcze ze 3 tygodnie! i koniec! Bo matka chce i już! :) Pozdrawiamy i o zdrówko pytamy inne plebsy i klasy średnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasa średnia chciała napisać, że nic ciekawego się u niej nie dzieje;) Kończę właśnie pierwsze opakowanie Diane 35. Cieszy mnie jak kolejna tabletka znika z opakowania i jestem co dzień to bliżej celu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co się stało? Chyba nie zraził Was ten post pani psycholog od siedmiu boleści. Taki z niej psycholog jak z nas plebs i klasa średnia :) Pewnie jest zakompleksiona, niepewna siebie i swojego partnera, przewrażliwiona na swoim punkcie, pochodzi ze wsi lub przedmieścia małego miasteczka. Jest dzieckiem z patologicznej rodziny lub z rozbitej. Ma problem ze swoim partnerem oraz z nawiązywaniem bliższych relacji z otoczeniem, o czym świadczy szukanie kontaktu z plebsem i klasą średnią w sieci. Jej inteligencja średnia lub znikoma - wnioskuję po niefachowym sposobie wypowiedzi. I mam niestety złą wiadomość: nie ma dla niej lekarstwa ani nadziei. Nawet nie pytam czy trafiłam, bo znam się na trollach. Radzę naprawić kontakty z otoczeniem i budować bezpośrednie relacje z ludźmi a nie obrażać innych publicznie w poszukiwaniu kontaktu i zainteresowania. A co do nas, tak się składa, że my wszystkie pochodzimy ze zdrowych, ciepłych, kochających się rodzin, tworzymy zdrowe, pełne miłości związki ze swoimi partnerami i stąd bierze się tak wielkie pragnienie powiększenia rodziny i obdarzenia miłością nowego człowieka. Nasze pochodzenie nie ma tu najmniejszego znaczenia. Nasze relacje z otoczeniem są właściwe a szukanie w sieci kontaktu z ludźmi mającymi podobne problemy, będących na tym samym etapie życia, w celu wymiany doświadczeń, wzajemnego wsparcia, jest jak najbardziej pożądane i na miejscu, o czym pani jako psycholog powinna wiedzieć najlepiej. W końcu ile kobiet z naszego otoczenia właśnie teraz stara się o dziecko i wyczekuje z niecierpliwością zrobienia testu, przeżywa związane z tym rozterki i kolejne rozczarowania? Odpowiedź nasuwa się sama. Nie ma co się przejmować trollami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć niecierpliwa:) Nie skomentuję tej całej chorej sytuacji......... Co tam słychać u ciebie kiedy kończysz brać tabletki???? Jakieś badania będziesz robiła dalej??? A jak tam u pozostałych dziewczyn?? Ja byłam u ginekologa:) Dzisiaj jestem w 6 tygodniu i 4 dniu ciąży:) Dostałam skierowanie nie badania i za dwa tygodnie kolejna wizyta. Nawet dostałam zdjęcie...hehe...widać w sumie narazie tylko kropeczkę ale i tak bardzo cieszy:) Wpiszę się zaraz oficjalnie do drugiej tabeleczki. Całuski dziewczyny:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ..............CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU Zniecierpliwiona........9.............12.10.2011...... negatywny alcia25...................14........ok 23.10.2011...........?............ kasial28..................1..........ok.24.10.2011....... ...?...... k@mika..................10......... ....01.11.2011.........?........... Mitka89..................2.............3.11.2011......... ...?..... Euphoria83..............1...........ok12.01.2012........? ??.... niecierpliwa85.......nie liczę............................................. Vika78................. 6......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............24.02.2012............SYN Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012.................?..... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012...........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?..... surfitka...................16...............24.06.2012... ...............?..... Andi_2011 .................3.................05.08.2012............... ?.... Bjórk.....................3..................14.08.2012. ...... .........?..... agata_08.............6...................18.09.2012...................????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi cos przestaly przychodzi powiadomienia o nowych postach. Weszlam dzisiaj z ciekawosci i widze ze wczoraj nowe wiadomosci sie pojawily. Agata, super ze maluszek zdrowo sie rozwija. Oby tak dalej. Niecierpliwa, lykaj tabletki, sluchaj lekarzy a potem do dziela :) My zaczelismy 2 trymestr. Wstapilo we wmnie nowe zycie, mdlosci ustapily prawie calkowicie, energia powrocila i wszystko przebiega super. Mielismy juz robione badania prenatalne i dzidziol zdrowy ale poki co nie chcial ujawnic kim jest. Za 2 tyg. mam kolejna wizyte i wtedy juz powinno byc widac :D Agata, jak Ty sie czujesz? A powyzszych postow nie komentuje.zglosilam do usuniecia i tyle. Pozdrowienia dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
A my się czujemy jak słoń :) Ale zdrowy słoń ;) Chłopaki siedzą tam gzie powinni! Oby tak jeszcze ze 2 tyg :) We mnie wstąpiła jakaś burza energetyczna... mam ochotę umyć okna we wszystkich blokach w mieście :) Trzymamy się!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis mialam usg i bedzie dziewczynka :) mala jest zdrowa i wszystko dobrze sie rozwija :) STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ..............CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU Zniecierpliwiona........9.............12.10.2011...... negatywny alcia25...................14........ok 23.10.2011...........?............ kasial28..................1..........ok.24.10.2011....... ...?...... k@mika..................10......... ....01.11.2011.........?........... Mitka89..................2.............3.11.2011......... ...?..... Euphoria83..............1...........ok12.01.2012........? ??.... niecierpliwa85.......nie liczę............................................. Vika78................. 6......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............24.02.2012............SYN Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012.................?..... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012...........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?..... surfitka...................16...............24.06.2012... .........corka..... Andi_2011 .................3.................05.08.2012............... ?.... Bjórk.....................3..................14.08.2012. ...... .........?..... agata_08.............6...................18.09.2012...... .............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×