Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Ja używam systemu Biała Perła i dla mnie to jakieś badziewie. Teoretycznie już powinnam kończyć kurację i zero efektu. Wybielanie w gabinecie też nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
instrukcja i motylek (tego akurat nie używałam) jest w zestawie hollywood smile, ja starałam się smarować zęby z zewnątrz i wewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się że Perła nic nie daje a na pewno nie usuwa widocznych przebarwień z herbaty i kawy. Dawniej denivit był dobry ale i on się zepsuł, obniżyli ilość krzemionek i fluoru i przestał dobrze czyścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salja
zakończylismy nasz eksperyment i hollywood smile wypadł dużo lepiej od Perły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucash
Ja mogę Wam powiedzieć że po smilebar.pl chodzę i się jaram. Nie dość, że dużo taniej niż moi znajomi to jeszcze nie musiałem się męczyć godzinami na fotelu czy tam białą dieta ani żadnymi nadwrażliwymi zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
hm no jest instrukcja, troche chaotycznie napisana..rozumiem ze mam żel wycisnąc na szczoteczke do zębów i rozprowadzic szczoteczka na zębach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie podrażnia zębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DgośćZły na zakup
Kilka dni temu otrzymałam zamówioną paczkę ze stony internetowej http://www.hollywood-smille.pl/ z domowym zestawem do wybielania zęców z Hollywood Smile (strzykawki z żelem o smaku miętowym, wzornik i nakładki). Po kilku razach nie widzę żadnej różnicy! Nawet na mocno przebarwionych trójkach nie ma żadnych zmian, a wszystko robię według instrukcji. Skonsultowałam się z moim stomatologiem - przeczytał skład i powiedział, że to są naciągacze - nie ma tam środka wybielającego tylko woda, cukry, aromaty i co najwyżej fluorek sodu 0,32% ŻENADA! Zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
Kupiłes/kupiłas nie ten produkt co trzeba .Tutaj wszyscy polecaja sztyft Hollywood Smile a nie strzykawki z nakladkami. Ja jestem po 4 aplikacji sztyftu i widze efekty, moja znajoma rowniez uzywa i jest zadowolona. Ponadto mam zrobione zdj zębów przed i zrobie rowniez po, dla zainteresowanych moge podeslac na meila po skonczeniu kuracji. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się zastanawiam nad tym hollywood smile, jednak wybielanie w gabinecie jest strasznie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anodina
Prawda jest taka, że żadne środki na wybielanie zębów nie pomagają. Widoczną poprawę widać, tylko po wizycie u dentysty i naświetlaniu lampami. Jak na razie, najlepsza klinika w jakiej byłam to Hercka Dent w Gliwicach, gdzie mieszkam. Bardzo miła obsługa, a przede wszystkim skuteczne wybielanie za rozsądną cenę. Poprawę widać już po pierwszej wizycie, chociaż warto zastanowić się nad kolejnymi. Jak chcecie wiedzieć, o czym rozmawiać z lekarzem tu wklejam link: www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/zeby/implanty-tytanowe-czy-cyrkonowe-ktore-implanty-zebowe-wybrac_40587.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
kończe juz w zasadzie kuracje sztyftem Hollywood Smile i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, zeby wybieliły mi sie o jakies tony i juz nie sa wreszcie zółte, co prawda nie mam typowego hollywodzkiego usmiechu ale tego nawet nie oczekiwałam, bo taki usmiech mozna osiagnac za pomoca licówek za kilka tys zł :) a za ta cene sztyft jest rewelacyjny ! nawet nie podraznił moich wrazliwych zębów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba się skuszę na ten hollywood smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amebina78
Wiadomo, że wybielanie w gabinecie jest droższe, w końcu za jakość musisz zapłacić. Kupując pasty wybielające, bez konsultacji ze specjalistą, nigdy nie masz pewności, jak zareagują Twoje zęby. Lepiej poradzić się specjalisty w tej kwestii. Jako przykład podam Dentestetice, w której miałam wybielane zęby metodą Beyond Polus. Lekarz nakładał żel wybielający, który pod wpływem światła wybiela szkliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola z miasta
ja równiez polecam wybielanie w klinice, sama korzystam z Dormedu pod Warszawą i bardzo jestem zadowolona. Wcześniej kupowałam jakieś paski w aptece, ale nie dawały żadnego efektu, tylko wyrzucanie pieniędzy. Od czasu wybielania w klinice cały czas mam piękny uśmiech! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona12
Ja także polecam klinikę Dormed, świetni specjaliści, sama wybielałam tam ząbki, efekty długo się utrzymywały, a skutków ubocznych nie było. Teraz powtarzam zabieg co pół roku i jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam nie błądzę
A czy możecie powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się ta klinika Dormed? Ostatnio zawiodłam się na swoim lekarzu i szukam sprawdzonego dentysty, a Dormed bardzo polecacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutta
Miesiąc temu wybielałam w Dormedzie i efekt był właściwie żaden. Pani Doktor powiedziała, że to wina mojego szkliwa i nic nie da się zrobić ale kasę za zabieg wzięli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata_lia
Ja jakiś czas temu wybielałam zęby w salonie white&beauty w Warszawie i jestem zadowolona. Wiadomo, że warto stosować pasty wybielające, ale nie dadzą one takiego efektu jak profesjonalne wybielanie, przynajmniej tak wnioskuję z własnych doświadczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vandellopa
Dziewczyny a ile płaciłyście za wybielenie zębów w Krakowie w Dentist ? Czy to jest jednorazowy zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile płaciłaś za zabieg w tym white&beauty w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata_lia
Płaciłam 700 zł za zabieg i wydaje mi się, że nie jest to zbyt wygórowana cena. Po trzech miesiącach można pójść na "dowybielanie" za złotówkę, jeśli dwie osoby z twojego polecenia skorzystają z usług salonu. Efekt jest bardzo fajny, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co? szukasz tych dwóch osób, żeby mieć zabieg na zeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geszeftka
No więc tak. Mam zęby przebarwione od kawy - piję jej stanowczo za dużo. Próbowałam już pasków przez 2 miesiące - niestety rezultatów żadnych. Potem zakupiłam pastę ajona (wyczytałam gdzieś w necie, że jest dobra). Nie zauważyłam spektakularnych efektów (mam taki miernik z odcieniami), ale przynajmniej dziąsła mi już nie krwawią. Kupiłam też w aptece Białą Perłę, ale nie ten nowy zestaw (10-dniowy), tylko ten poprzedni system. Używałam przez 14 dni, dwa razy dziennie po 30 minut. Efekt był, nie powiem, zęby wybieliły się o ton, ale za to stały się strasznie nadwrażliwe. Miałam wrażenie, że dziąsła też mnie bolą, jak piłam zimne, ciepłe, czy słodkie. W końcu przyczłapałam do mojego stomatologa w Toruniu i on, po ocenie stanu moich zębów polecił mi wybielanie lampą Beyond. To jednorazowy zabieg z nakładkami i naświetlaniem. I dopiero tutaj zauważyłam naprawdę widoczny efekt! Zęby rozjaśnione o 4 tony! (dentysta powiedział, że o 3, ale według mojego "domowego" miernika o 4 :P). Polecam ten zabieg, naprawdę warto, efekt utrzymuje się przez 2 lata, robiłam w klinice DENmed w Toruniu. Fakt trochę zapłaciłam, ale próbowałam wielu metod i stwierdzam, że wybielanie w gabinecie jest najskuteczniejsze i przede wszystkim bezpieczne dla zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile taka przyjemność kosztowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_78
A ja czytałam sporo o tym, że teraz w gabinetach to można naciąć się na oszustwa jeśli chodzi o wybielanie. Dlatego myślę nad wybielaniem zębów w domu. Paski odpadają, bo już kiedyś je miałam i efektów większych nie było. Tutaj http://www.nuvialab.pl/blog/idol-white-skuteczne-wybielanie-zebow-w-domu/ dotarłam do informacji o jakimś preparacie i tak myślę, czy go nie zamówić. Stosował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przekonuje mnie jakość ten link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×