Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka_fajka

Mam zagrychę, co robić? On chce tylko seksu??!!??

Polecane posty

Gość majka_fajka
nie brakuje mi adrenaliny, tylko seksu, czy skok na bungee powoduje orgazm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje Ci adrenaliny to sobie
tak i bez skutkow uboczych:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stać cię na więcej. Jak facet od poczatku deklaruje, ze chce tylko sexu bez zobowiazan to go olej. Poczekaj na tego ktory bedzie chcial cie cala i nie tylko do sexu. Uwierz czasem czekanie sie oplaca. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam tylko jedno zycie i nie bede tkwila ani w celibacie, ani z jakims kolejnym gosciem, ktoremu sie wydaje że jest moim panem i wladcą." Powtarzam - życzę wspaniałych orgazmów, należy Ci się od życia również i te parę skurczów. Wydaje mi się jednak, że jesteś na najlepszej drodze do tego, żeby - wbrew temu co deklarujesz - znowu cierpieć przez mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_,fajka
Dzieki za linki :-) Nie mam pojecia czy to zawodowy podrywacz. Chciałam tylko wiedziec czy jest żonaty. Pokazał mi dowod osobisty, wyslalam jego dane kolezance sms-em Potem milo spędziliśmy noc. Nie ma porownania bungee do dobrego seksu. Ten facet wie jak sie to robi, zeby kobieta była w siódmym niebie. Ale dzieki za ostrzezenia. Nie mam 20 lat. Będzie to tylko seks dla seksu i bedzie fajna zabawa. Chyba mozna sie bawic skoro sytuacja jest jasna dla obu stron? XXI wiek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob co chcesz.
twoje zycie twoj wybor twoje pomylki i konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_fajka
Jakoś wszyscy tu założyli że się zranie ta relacją czy nikt z was nie miał układu na seks w którym się dobrze bawił? Sami pokrzywdzeni. Moje koleżanki opowiadały mi że zarywalu kolesi tylko na seks i że to żaden problem żeby się nie zakochac. Nikt tak nie miał? Ją dotąd tylko w związkach z uczuciem byłam. Ale mężczyźni oddzielają seks od uczuć bez kłopotu, kobiety teraz też to potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terttr
sama nawet nie bedziesz wiedziala kiedy sie zaokochasz,a nic przeciez z tego nie bedzie,zaplaczesz sie w chory uklad ,nie boisz sie ciazy kolejnej?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole nie rozumiem W CZYM PROBLEM i dlaczego zakładasz o tym tamat :O? Facet jest konkretny a Ty dorosła i z tego co piszesz ZDECYDOWANA na taki układ , a na kazdą opinię "przeciw" masz swoją ... Szukasz w wirtualu poklasku , zielonego swiatła dla takiego układu ? Zgadzam sie z Szukaniem dziury w całym : piszesz o tym facecie tak, ze wystarczy aby był tez dobrym jebaką a bedziesz po uszy zakochana. Równiez zyczę silnych orgazmów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_fajka
Niie spotkalam dotąd nikogo kto by zaraz po poznaniu się ogłosił, że chce relacji tylko na seks. Koleżanki owszem podrywaly dla seksu, jak mówiły ale też żadna takiego tekstu nie usłyszała. A tutaj na forum pisze trochę szerszy krąg osób. Chciałam wiedzieć co inne kobiety o tym sądzą. Czy były w takiej sytuacji. Dlaczego skorzystać z propozycji seksu, kiedy się ma ochotę na seks to objaw k...stwa? Dlaczego to jest niecenienie sie? Czy gdyby gość mnie bajerowal, że się zabujal, to byłoby lepiej? I co to za powód.do nabijania się, że jak każdy człowiek potrzebuję seksu w życiu? Nie odrzucam wskazanych porad ale niewiele ich tu padło. Pozdrawiam Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_fajka
Mieliśmy się spotkać zatydzień a on już dzwoni, że ma wolne i żebym się dziś z nim spotkała. Ale się nie zgodzilam. Sztywne zasady to sztywne zasady. A jak poznam czy on się aby nie zabujal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×