Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

też zachowałam test na pamiątkę - i również zamierzam jeszcze koło poniedziałku zrobić raz test - dla pewności :) coś w tym jest, że w takie szczęście ciężko uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciężko uwierzyć, ale raczej to nie sen ;) Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i już w przyszłym tygodniu zrobię badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy radę Dziewczyny, tutaj mamy silną grupę wsparcia ;) świetna sprawa, że możemy porównywać nasze odczucia, objawy, efekty wizyt itp - kto inny nas tak zrozumie jak druga dziewczyna w podobnej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony wolałabym się dowiedzieć gdzieś w 8tc, ale z drugiej strony taka nieświadomość, że jest się w ciąży też nie zawsze jest dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo :) liczę sobie: no - dzisiaj piątek, jutro sobota, na sprzątaniu minie mi cały dzień to ani się obejrzę a będzie niedziela, potem tylko poniedziałek i już będzie wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da radę do przyszłego tygodnia, bo do 5 września, to chyba bym się za mocno denerwowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo do 5 września to chyba żadna z nas by nie wytrzymała. A orientujecie się może w jakim odstępie czasu od pierwszej wizyty ma miejsce następna? Moja pani doktor wyjeżdża na urlop i zastanawia mnie ja się to rozegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, to chyba zależy, jak uzna lekarza, ale tak standardowo to chyba 3,4 tygodnie, choć myślę że jak z badaniami, to bardziej 3 tygodnie od pierwszej, no ale tylko gdybam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż widzisz agula, nawet się zaleca pierwszą wizytę właśnie po 8 tc dopiero, bo wtedy już na pewno serduszko bije i jest po największych zagrożeniach...a wcześniej beta i testy. A właśnie robiłyście betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłam bety; zastanawiałam się nad tym, ale czytałam, że jednorazowe badania bety jest przydatne tylko do stwierdzenia ciąży, do niczego więcej - a jeśli chce się wiedzieć czy prawidłowo się ciąża rozwija, to należy badanie bety przeprowadzać co dwa-trzy dni i porównywać wzrost stężenia hormonu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie wiem jak Wy, ale ja od jakiegoś czasu zasięgam ciążowej wiedzy w sieci :) i właśnie wyczytałam, że serce dziecka zaczyna bić w 21 dniu ciąży (licząc oczywiście od owulacji); to byłoby super - wizytę mam w 22 dniu - choć jak sądzę tak małe serduszko będzie widoczne dopiero później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kolejną wizytę tez idę ok 5 września,więc wszystkie mamy podobne terminy:) U mnie w rodzinie już prawie wszyscy wiedzą,bo nie da się ukryć bruszka,tym bardziej,że widzimy sie raz na rok,bo w większości mieszkaja za granicą i lato to najlepszy okres do spotkań:) Obcy ludzie narazie nie wiedza,tez nie chcę zapeszać,bo to dopiero ok 7 tyg ,ale jestem dobrej myśli; Juz niedługo będziemy pisac o wyprawkach i zkupach;wszystkie mamy po raz pierwszy będa szaleć,my z drugimi dziećmi,będziemy je hamować,bo już wiemy co jes niezbędne,a co nie:) We wrześniu jade jeszcze w góry na wakacje,trzeba bedzie zaopatrzyc sie w nowa jesienną garderobe,bo w ubraniach z poprzedniej zimy nie pochodzę:) Dzisiaj jade na basen z małym i na obiad na miasto,nic mi sie nie chce gotować,mąż ma jeszcze urlop,więc trzeba korzystać z czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z serduszkiem to jest róznie,tak jak wam pisała,,poprzednim razem byłam ok 6 tyg na usg (od zapłodnienia) i serduszka nie było,3 tyg pózniej było,więc nie ma się co nakręcać:) Ja na wizyty będe chodziła co 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, że są wśród nas też takie dziewczyny, które już mają dzieci - liczę na Wasze rady - tak żebyśmy też mogły wiedzieć co faktycznie kupować a co nie :) martita w 7 tygodniu widać Ci już brzuszek? czy to tylko przy drugiej ciąży tak wychodzi, czy przy pierwszej też? zastanawiam się kiedy przestanę się mieścić w ubrania pewnie, trzeba korzystać z urlopu - a basen podobno bardzo dobry dla ciężarnych jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ile tu wpisów i osóbek przybyło:) jak tam samopoczucie u Was? u mnie cos dzisiaj takie sobie i brzusio mnie pobolewa ale spoko dam rade do 15 jeszcze chwila potem weekend to sie wyspie w koncu bo pozno chodze spac Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz wiem o co mialam zapytac jakie witaminy Wam lekarz kazał brać? agula1708 mi tez juz widac brzusio a jestem miedzy 6 a 7 tyg to moja druga ciaza moze dlatego hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marzę o wyspaniu się - jutro będę spać do samego południa - choć jak znam życie - coś mi przeszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac i to znacznie:) Już pisałam,że to dla mnie szok,z Igorem tez szybko był widoczny,ale nie az tak;pytałam lekarza i mówił,ze takie uroki drugiej ciązy:)przytyłam,to tez ma wpływ:)Jedna z mam na naszym topiku,która bteż jest w ciąży z drugim dzieckiem,pisała,ze u niej też już widac,więc coś w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×