Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość pepti
Bo padne jak rzeczy z Pepco są super. Chyba nie wiesz co to fajny ciuch. Ale o gustach się nie dyskutuje. Materiał jest cienki i badziewny MOIM zdaniem. haha a malin czemu jeść nie wolno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepti
migotko najważniejsze NIE ale ważne TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepti
miholichol zerkłam i co? Nie wiem o co Ci chodziło. Pytałam dlaczego nie można jeść malin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk_24
bo maliny maja to do siebie ze przyspieszaja poród czyli wywoluja skurcze dlatego zaleca sie pic napar z malin gdy ciaza jest przenoszona a wiekszosc kobiet gdy uslyszy od gina ze donoszona i jest juz bezpiecznie to pija bo chca jak naj szybciej urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk_24
tak czy owak PEPTI mogla bys sie tak delikatnie mowiac oddalic z tego watku bo tylko JA tu moge na pomarańczowo heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepti
padłam ze śmiechu. Dziewczyny można jeść maliny. Nie wolno pić NAPARU Z LIŚCI MALIN. Nie pozbawiajcie się tych bogatych w witaminki owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepti
no sorki ale jakbyś nie wiedziała to forum jest publiczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk_24
a tak serio co do malin to ja jem bo lubie i nie ogranicam sie z niczym w sumie bo jak juz pisalam co ma byc to bedzie nawet ten moj tatarek jem tylko zawsze swierzy i w malych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkljkhjkhjkhjk
spadaj głupia pomaranczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepti
kOtElEk_24 tatar i surowe ryby to już przesada. I widzisz ktoś Ci napisał spadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkljkhjkhjkhjk
pepti spadaj !!!!! idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk_24
tak masz racje jest ale piszace tu dziewczyny chca podzielic sie wlasnymi doswiadczenimi itp a nie przegadywac sie po co sobie targac nerwy :) teraz potrzebujemy spokoju zeby nasze fasolki sie zdrowo rozwijaly a jesli chcesz dyskutowac o malinach zalóz nowy temat napewno ktos sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk_24
szanowna PEPTI jak juz wszystko wiesz to powiedz mi jak mam zrobic sie czarna mimo ze mam konto zalogowane zabezpieczone haslem wpisujac wiadomosc nie pyta mnie o haslo tylko od razy wkleja i nick jest pomaranczowy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tych zakazanych rzeczy do jedzenie rezygnuje, tym bardziej, że nie jest tego dużo i za większością i tak nie przepadam...wyznaje zasadę co ma być, to będzie, ale jednak staram się nie narażać świadomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotelku no skąd ona ma to wiedzieć? Wyskakuje jak z konopii - wtedy zawsze będzie pomarańczowa. Nie da rady założyć stałego konta kotelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati, ja piję słabą kawę, czasem zapomnę i nie piję, ale przeważnie piję, a za colą nie przepadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk_24
miolichol to jest stale konto tylko nie tyta mnie o haslo przy wpisywaniu wiadomosci i dlatego nie robi sie czarne tylko pomaranczowe a na innym kompie u rodzicow chce haslo i wtedy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem wam że najgorszy był tamten tydzień, po zrobieniu tesut, jak już wiedziałam, teraz już większy luz, powoli się przyzwyczajam do swojego stanu, choć przed środę jutro pewnie będę myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk_24
jazraz musze isc po wyniki Bety a moja zabcia spi i spi jak nigdy ale to pewnie dlatego ze tak dlugo na miescie bylysmy i sie zmeczyla w taki gorac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi, masz dobrego lekarza w Warszawie? Bo ja mam niezbyt ginkę w przychodni Falck może kojarzysz? I w końcu sobie dobrego ginekologa w Mińsku Mazowieckim znalazłam, ale on pracuje też w szpitalu w Warszawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×