Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość chdhhd
Hej Dziewczyny:)kurcze, muszę się zaczernić bo tak głupio pisać jako pomarańcza;)ja też ruchów maleństwa jeszcze nie czuję..właśnie z ubraniami robi się problem- bluzki ok, kupiłam sobie już na ciążowy brzuszek ale gorzej ze spodniami, nic dla siebie nie mogę znaleźć..a że jestem niska i dość okrągła to tak właśnie wygląda;)z kurtką robi się podobnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczeta, Ja bardzo chcialabym pisac do Was regularnie ,ale dosc czesto sie przemieszczam, wiec nie jestem w stanie. Apropos rozeznawalam sie po szpitalach w Poznaniu tzn. jak wyglada porod , jakie sa warunki i znalazlam fajny artykul. Chetnie przesle tym co sa zainteresowane. Niestety nie moge wkleic, bo to jest skan z gazety. Co do brzusia to tez juz mam zaokraglony. Dziudziusia nie czuje, ale juz musialam zrezygnowac z wiekszosci spodni i przerzucilam sie na sukienki i leginsy. Wkrotce jade do Anglii, wiec tam wstapie do Primarku i okupie kilka rzeczy. Mysle, ze to powino wystarczyc na cala ciaze, a i wyjdzie taniej. O kurtce nawet nie myslalm, bo mieszcze sie w swoj plasz, ktory skutecznie kamufluje moje nowe gabaryty :) Moze tez zerkne i zobacze czy jednak cos maja. Chdhhd> mozesz kupis spodenki dobre w pasie, a nowgawki skrocic. Zawsze jakies wyjscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny.:-) Termin wg OM mam na 25.04.2011 a wg usg na 17.04.2011. To moja druga ciąża-mam 1,5 letnia córeczke. Jestem tu chyba najstarsza-mam 35 lat i jestem po badaniach prenatalnych ( wyniki pozytywne) . Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin dotyczy oczywiscie 2012 roku :-) Co do witamin w ciązy to lekarz mi tez zalecił, Femibion 2 i bralam miesiac,ale ze wzgledu na cene zrezygnowalam, W aptece zaproponowano mi tez preparat witaminowy z kwasami Omega -Pregna Plus jest o wiele tanszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chdhhd
Kafka---to że trzeba będzie skrócić to wiem,bo robię to przez całe życie;)natomiast mam problem bo w pasie może i ok-wejdę ale w udach..dramat. Patrzyłam w h&m ale tam owszem są dla kobitek w ciązy spodnie tylko że ich nogawki są jak moja łydka;P no wiecie o co chodzi, patrzyłam na allegro może coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też patrzyłam na allegro za spodniami ciążowymi,ale jakos się waham-jednak będę wolała przymierzyć na sobie, bo róznie to bywa, nawet kupując spodnie przed ciążą nieraz wydawało mi się ze mają fajny krój albo że będą pasowały, a co do czego były albo za długie,albo za wąskie albo za małe... no ale jeszcze zobaczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pomarańczowa chd..coś tam;)ja też jeszcze zobaczę co z tymi spodniami będzie, kurcze najwygodniej mi jednak w leginsach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka> ja tez jestem malutka, wiec wiem przez co przechodzisz z tymi spodniami.. ;) Ja uwielbian leginsy i do tego dluzsza gore. Bardzo mi wygodnie w takim ubraniu. Kika>dobrze miec juz doswiadczona ciezarna w swoim gronie, bo zawsze mozna cos sie dopytac, wiec WITAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam tylko to usg na przezierność karkową(czy dziecko może miec zespoł downa)ale żadnych testów pappa nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam tylko zwykle USG zrobione 2 razy. Kolejne chyba gdzies w grudniu. Jak dla mnie to za malo, ale co zrobic. Zawsze mozna isc prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) to i ja sie dolacze :) dzis zaczelam 16 tydzien ciazy :) 9 listopada wizyta a 18 listopada prenatalne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodząc prywatnie miałam już robione usg 4 razy- w 5 tyg ciąży, 8, 13 i teraz tzn. w 16tym tygodniu. Innych badań nie miałam. Na badania prenatalne myślę,że nie będę się wybierać, mam 29 lat i nie czuję takiej potrzeby, zakładam że dziecko musi urodzić się silne i zdrowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też raczej się na prenatalne badania nie wybieram, chociaż prywatnie jak chodziłam do lekarza to mnie bardzo na to namawiał..sama nie wiem. W każdym razie mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajua
Kurcze wy tu dopiero myślicie o kupnie sp0odni ciążowych a ja juz w nich chodze hehe:) Znalazłam jeden sklep z taka odzieżą,ale ubrania są tylko z jakiejś firmy dla mam i bluzki kosztują od 89zł takie zwykłe..a za spodnie trzeba dać ok.160zł-dla mnie drogo bo po ciąży w tym chodzić nie bede,jednak w ubraniach typowo ciążowych wyglądam lepiej niz w zwykłych-jakoś sylwetka jest lepsza:P Na allegro kupiłam spodnie pierwsze,tanie ale nie polecam-bo te tanie mają gumke na brzuszku i mnie to strasznie uciskało,ale droższe juz tego nie mają,są bardziej komfortowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tej informacji napewno skoczę do sklepu, już nie będę oglądać spodni na allegro:-P a dziś już 6 kilo więcej, więc z dnia na dzień takie spodnie będą mi potrzebne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonadarka
hej kobitki jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonadarka
dziewczęta czy myślałyście już o imionach dla swoich pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonadarka
nATASZA...hmm fajne imię....ja chcę Oliwię ale jakmi wywinie taki numer jak pierwsze dziecko...cóż miała byc Julia...jest Krzysio,więc mam wa w zapasie Oliwia lub Jasio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:)wstałam, zjadłam śniadanko i czuję się bardzo dobrze:D mgła za oknem, generalnie mam lenia. Jeżeli chodzi o imiona to dla dziewczynki Klara, po mojej ukochanej prababci która była niezwykła kobietą a dla chłopca..no własnie nie wiem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziewczynki Sara, a dla chlopca jeszcze nie wiem. My musimy znazlezc cos takiego uniwersalnego ze wzgledu, ze jestem w mieszanym malzenstwie. Duzy klopot z imieniem dla chlopca... Ostatnio maz zapromonowal Eliasz, ale pisownie obca i w ogole mi to nie pasowalo, bo urzednicy beda ciagle sie mylili w literowaniu. Jeszcze mam kilka miesiecy na wynalezienie czegos odpowiedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż jeszcze przed moim zajściem w ciążę mówił że chce dla chlopca Jakub:-) złe nie jest a póki co nie mam innych pomysłów:-) dla dziewczynki nie myslalam, zakładam że będzie chłopak:-) chyba,że inaczej się okaże to potem będziemy myśleć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonadarka
Widz,że imiona narazie sobie podarowałyście..a jak jest z brzuszkiem,bo ja mam duży(wielowodzie)a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×