Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Karolina i anonim> robicie jakas nieprzyjemna atmosfere tutaj. Moim zdaniem obie wypowiadacie sie niepoprawnie i nie nazwalabym to zadna bezposrednioscia, bo to nie na tym polega. Jestescie fajne dziewczyny i z pewnoscia umiecie zachowac sie, wiec szanujcie siebie i wszystkich innych uczestnikow na forum. beata.sr> ja propouje wybrac sie do Ikei. Maja bardzo fajne rozwiazania dla malych przestrzeni i zroznicowane ceny.W ogole sa bardzo pomyslowi i dlatego ich lubie :) Dobranoc i milej nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Oj widzę, że wczoraj do późna siedziałyście a teraz wszystkie śpicie :) Znowu wczoraj głupie zaczepki były z tego co czytałam. Karolina najlepiej zrobisz jak po prostu zaczernisz swój nick bo szczerze mówiąc jak czytałam wczoraj tą kłótnię to się zastanawiałam czy to ty zareagowałaś na te wulgaryzmy czy ta osoba która cie tak wyzywała podszyła się pod ciebie. A pomijając już wiele rzeczy to też uważam jak jedna z dziewczyn że ta anonimowa osoba chyba sobie nie zdaje sprawy z tego, że to co napisała to już były groźby karalne i może sobie nieźle namieszać w życiorysie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj weszłam na forum,poczytałam te żenujące wypowiedzi pomarańczowych i wyszłam. Chyba naprawdę jestem z innej bajki.Ja w życiu tak się do nikogo nie odezwałam, ani nikomu tak nie ubliżałam.Nawet jeśli kogoś nie lubię to nie zachowuję się w ten sposób. Dzisiaj w nocy mały nieźle boksował,w ogóle brzuch i plecy mnie bolą. Martwi mnie to ,ze młody dalej nie zmienił położenia i trochę się boję. No i ten cukier,już prawie nic nie jem,bo ostatnio nawet wody się napiję i mam 140 ,w czwartek idę do diabetologa,pewnie będę miała insulinę. Miłego dnia dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Sylvia- nie śpimy tylko rano było sprzątanie :) Hania wstaje ostatnio o 7 także kolo 8 jest śniadanie , mycie po śniadaniu(sama je i dziś był serek) później ubieranie i teraz powędrowała do babci na dół po rozrabiać . a ja w tym czasie odkurzyłam i teraz jem śniadanie- otręby na mleku i do tego kawka tzn, mleko z kawą :) Sylwia=- a twój synek o której zasypia i wstaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam niekiedy to wasze pociechy naprawdę dają w środku dżezu że aż was plecy bolą albo nie dacie rady spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja po przespanej nocce jestem dzisiaj więc i humor dopisuje :) Synek po wizycie u lekarza spał całą noc obudził się dopiero po 6 rano i poszłam się koło niego położyć to do 8 spalismy :) Dostał syropek a płuca i oskrzela ma czyste na szczęście uff A byłam wczoraj u stomatologa to mi znieczulanie nie proponował bo powiedział, że jak nie wytrzymam to wtedy mi da ale ja nigdy ze znieczulenia nie korzystałam :) nie miałam jeszcze (odpukać) większych problemów z zębami. Obchodził się ze mną jak z jajkiem :) Ale ja nie biorę żadnych leków na podtrzymanie więc ciężko powiedzieć jak reagują na kobiety ciężarne, które są na lekach. I powiedział, że w 9 miesiącu on już by bał się mnie przyjąć bo to trzeba płasko leżeć na plecach a wie, że może się słabo zrobic od ucisku dzidzi. Jeśli chodzi o odzywki naszych koleżanek to ja staram się nie zwracać na nie uwagi, ale niestety siłą rzeczy się je widzi. Więc może dajcie sobie spokój juz na sam koniec chociaż, bo to do niczego nie prowadzi. Ja osobiście przyzwyczaiłam się do tekstów Karoliny i wyczytuję z nich tylko potrzebne informacje a te wszytkie gwiadzeczki czy docinki omijam :) Każda z nas jest inna ma inny sposób wypowiadania się. Nawet nie wiemy jak wyglądamy (nie znamy się osobiście) bo to nie jest ważne bo to jest forum dla mam i przyszłych mam i tematy z tym związane są najważniejsze. Na zakupy do domku to ja zawsze przeglądam gazetki i patrze w którym sklepie jest najwięcej promocji na rzeczy, którę są mi potrzebne i tam jadę. Ale w zasadzie zawsze kupi się coś co jest drożesze niż w innym sklepie :( no ale jazda po wszystkich marketacch i stanie w kolejkach to też mi nie odpowiada. A jak się mów czas to pieniądz. A i nie rozumiem jakiegoś wcześniejszego zamieszania, że jest coś złego na kupowaniu rzeczy na promocjach ????? Przecież to chyba dobrze, że kupuję się coś dobrego w niższej cenie, za kasę oszczędzona można kupic coś jeszcze i mieć więcej.Nawet jakbym miała kasy po sufit to i tak bym kupowała na promocjach :) i np zaraz się wybieram do Lidla po środki czystości bo już od jakiegoś czasu chciałam wypróbować, bo ludzie sobie je chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita mój mały zazwyczaj zasypia tak ok 21 i ok 7:30 już nie spi,ale to czasami rożnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita fajnie się masz, że możesz małą posłać piętro niżej do babci,przynajmniej masz czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia- ona sama tego chce :), stoi koło barierki i krzyczy-baba i dziadzi , ja otwieram barierkę i ona sama schodzi i tam jest kilka lub kilkanaście minut i znów na górę i tak jest 10 razy dziennie . Tak ja wcześniej pisałam moi rodzice oboje są juz na emeryturze i siedzą i tak zimą w domu.a nie mam problemu żeby np wyskoczyć po coś do miasta to chętnie się nią zajmują , latem to juz mają swoje obowiązki i ja już z nią cały czas siedzę. A teraz moja teściowa poszła na emeryturę- i tylko dla niej wnusie przywoź a ja na zakupy :) Tylko staramy się nie wykorzystywać rodziców ani teściów ale jak coś mogę na nich liczyć w opiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek- ja używam "kosmetyki do pielęgnacji domu" z LIDLa i mogę powiedzieć że są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:) W szoku jestem, bo niemal całą noc przespałam! co jest dużym osiągnięciem porównując do kilku poprzednich nocy:) i w dobrym humorze myslałam, że wszystko będzie super, a jak mnie mama z siostrą wkurzyła, to powiedzmy, że urok przespanej nocy odszedł:/ no trudno może jutro będzie lepiej:) Miłego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do pomaranczowych to sie nie wypowiem i nawet tego nie czytam a dzis jestem zla bo moj mnie wpienia tylko poszedl do pracy to juz mysli ze w domu nic robic nie bedzie a ja mam zapierniczac albo sie samo zrobi mimo ze mam lezec na ta szyjke :/ dzis wstalam a tam w kuchni taki syf ze wlosy mi deba stanely do kosza nie wywale smieci bo 2 smietniki przepelnione bo szanownemu panu nie chcialo sie zabrac jak wychodzil do pracy nawet pieczywa nie przyniusl a sklep pod nosem tylko wziol to co zostalo a ja z rana musialam sprzatac smieci wyniesc i z cora do sklepu maszerowac specjalnie po pieczywo z 2 pietra masakra bo ciezko mi a mala ma dzis nadal zly dzien bo sama nie wie czego chce i co chwile jest placz i zlosci moj wczoraj mial gosci to tez po nich na ogarnol ;/ niby moge wszystko zrobic ale sie boje ruszac bo to dopiero 32tc zeby przyszla juz wiosna bylo by latwiej i jakos tak piekniej aha mialam sie pytac na jakich stronach sie logowalyscie zeby dostac próbki dla dzieci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusiaelo-> Witam w klubie dobrego dnia inaczej! Właśnie też miałam się pytać o te próbki:) bo zalogowałam się na stronie pampersa, ale tam chyba nic nie było o darmowych próbkach,m a dobrze by było coś od życia dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja chcialam cos dzidzi kupic i kosmetyki itp to moj uznal ze on musi sobie buty kupic za 500zl i nie mamy kasy na zbedne rzeczy wiec moge zapomniec i lezaczku czy kolysce :/ bo zaraz wyskoczy z pretesjami ze na zycie nie ma a ja chce cos kupic :/ dzis mam taki zly humor przez jego podejscie ze szok wiem ze to chlopy i mysla inaczej ale masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki. Uff..nocka zaliczona całkiem na plus;)Mój mnie budzi w nocy bo podobno strasznie chrapie;P Co do chłopów...ja narzekać nie mogę, chociaż też czasem muszę się nadziamgolić. Nastusiaelo-->nie denerwuj się, jak przyjdzie z pracy pogadaj z nim żeby jednak zwrócił uwagę na Twój stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie facetów i innych denerwujących stworów. Moja mama cały czas mnie krytykuje....że przecież ja jestem tylko w ciąży i dostaję cały wykład historii ,ze to normalne ,ze kobiety są do robienia wszystkiego w domu,tak wychowała moich braci-porażka. KObieta nie ma prawa do choroby,niedyspozycji i takie tam. Ostatnio wymyśliła,że po porodzie powinnam wziąć dzieci i pojechać do człowieka i stworzyć mu dom,zaopiekować się jego dziećmi itd.,a to,że on ma na mnie wywalone to jest moja wina bo za mało się staram.Codziennie to mam. Odrębnym tematem jest moja 17 letnia córka,która uważa,ze nie usuwając ciąży zniszczyłam jej życie,która uważa,ze usługiwanie jej to mój obowiązek.Zrobiła się strasznie wredna. To,ze mam zwolnienie leżące,ze źle się czuję itd, to wszystko na własne życzenie.W sprzątanie,też się nie angażuje ,nazywają to buntem,ale moja to jest perfidnie złośliwa.Ostatnio zaczęła nawet wagarować, a o tym jak się do mnie odzywa nie wspomnę. Może faktycznie po rozwodzie powinnam była sobie dać spokój ze sobą i zająć się tylko dziećmi,ale tak strasznie byłam samotna,poza tym dzieci są tylko przechodniami w naszym życiu,rodzą się ,dorastają,zakładają swoje rodziny a jeśli nawet nie to i tak chcą żyć po swojemu na własny rachunek. Miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastusiello- no faktycznie tez na twoim miejscu bym sie wkurzyła. A jakie on buty chce kupić za 500zł ?? na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do facetów to odniosłam dziś małe zwycięstwo. Mój mąż po 1,5 tygodnia chorowania jednak zdecydował się wybrać do lekarza :) Oczywiście antybiotyk i do końca tygodnia L4. Moje dziecko jakieś spokojne jest, wcale mnie nie budzi w nocy. Owszem wstaję ale tylko na siku i dalej spać. Ogólnie to jej ulubionym zajęciem jest kopanie mnie w bok na którym aktualnie leżę, złośnica mała :) Karuzele, bujaczki, huśtawki itd narazie sobie daruję. Może po porodzie kupię albo zażyczę sobie na prezent (w pracy mamy taką tradycję, że zawsze jeździmy na śluby, oglądać dziecko itp i kupujemy prezent od działu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) To widzę, ze chyba większa część z Was przespała dobrze tą noc:) Ja też, nawet kataru przez noc nie odczułam i dziś też jest lepiej, jednak maść majerankowa daje radę:) Kasiek ja szczególnie polecam zLidla płyn do czyszczenia kabin (jeśli masz prysznic w domku). Cały osad z szyb schodzi:) A płyn kosztuje 5.99:) Dziewczyny, które chcą jakieś próbki, ja jestem zarejestrowana na wszystkich możliwych stronkach o dzidzi i dla dzidzi i mamusiek. Dostałam z Bebilonu małego misia polarnego, przyszedł szybciutko i z Johnson dostałam próbki ( łagodny płyn do mycia ciała i włosów 50 ml, ochronny krem przeciw odparzeniom 15ml, mleczko pielęgnujące 50 ml.), wysłali bardzo szybko:) Na stronie Lovela była promocja, ale jak sie zarejestrowałam to napisali, ze rozdali wszystko co mieli do rozdania, aczkolwiek będę brana pod uwagę przy następnych promocjach. A jeszcze jest fajna stronka Family Service, niby też wysyłają próbki, ale jeszcze nic nie przyszło, a rejestrowałam sie 2 tyg. temu. Podejrzewam, ze dużo będzie przychodziło gdy nam dzidzie się urodzą, bo będą wysyłać różne firmy swoje próbki produktów, zeby zachęcić do kupowania:) Ja tak miałam przy pierwszym synku:) Co chwilę dostawałam kaszki w saszetkach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusiaelo-> No to niezłego masz tego chłopa:/ ale z drugiej strony na to też pracuje, nie że go bronie czy coś, ale mój chłop to woli mi coś kupić niż sobie, do tego stopnia, że przez ostatnią zimę chodził całą w adidasach, bo szkoda mu było kasy, teraz, jako że już razem mieszkamy to mu kupiłam trepy, ale no za 150 a nie za 500, takich wymagań aż nie ma. Musisz z nim pogadać może o proirytetach? Może coś dojdzie do głowy jego?:) My to na chwilę obecną mamy tyle wydatków w planach, że cholera może chwycić, bo remont-wyposażenie-życie codzienne-dziecko-wesele w czerwcu i sie zawsze zastanawiamy co pierwsze:( a niestety jest jak jest kokosów nie zarabiamy:( Dragonka-> dzięki za stronki, już się wszędzie zalogowałam, może coś dostanę w gratisach:) oby!:) jeśli chodzi o "zabawki" dla małego to miałam fuksa, bo koleżanka pracowała w drewexie a oni mogli zmieniać ceny na hurtowe i dużo zaoszczędziłam, co cieszyło i mnie i mojego D, no ale jak podliczyłam wszystko co wydaliśmy już to przeszło 1000 wyszło i to tak lekko, a jeszcze wózek, kosmetyki, pieluchy i chyba będę musiała trochę ubranek kupić, pajaców, bo chyba mam za mało w porównaniu do was!:) Masakra sie powoli zaczyna, nie zdawałam sobie nawet sprawy, że wszystko jest takie drogie, człowiek zapiepsza cały miesiąc na to, zeby opłacić rachunki i modlić się, żeby starczyło do końca miesiąca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co:) Jeśli coś jeszcze odkryję to Wam napiszę, zawsze warto z próbek skorzystać, bo przynajmniej nie zrobimy zbędnego zakupu typu kosmetyki, które wywołają uczulenie itd. Ja dostałam też 2 reklamówki u ginekologa, tam miałam próbki Nivea (krem do pupy 15ml) i w saszetkach na rozstępy i dla dzidzi jakieś z różnych firm. A i jeszcze był tam kupon do Rossmanna na kosmetyki Nivea Baby - 20%, do wykorzystania do końca maja 2012:) A ostatnio mojego R. mama przywiozła właśnie reklamówkę Family service i były tam dwa malusie sudocremy:) Akurat będę miała do szpitala lub na spacerek:) Jakieś gazety i ulotki:) A ja lubię taki rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :). A może droga Karolinko gdybyś trochę spuściła z tonu to by jakieś szalone fanki nie zaśmiecały Nam forum? :) Jak to było kuciapka? :) Ale się uśmiałam, fajne te Wasze odmiany :). Ale w sumie stając trochę w obronie Karoliny to powiem Wam, że jak z mężem byliśmy u mojej pani ginekolog i ona mu tak ładnie opowiadała tu pan widzi rączki, tu serduszko a tu nóżkę, tu żeberko i nagle..a tu jest cipka :). I wcale nie poczuła się zażenowana, mąż oblał się rumieńcem, ja taka mina też dziwna a pani ginekolog dalej o i znowu Nam cipkę pokazuje..i widać cipkę to na pewno dziewczynka. Wydrukowała zdjęcie USG i po raz kolejny powtórzyła tu jest cipka. Więc człowiek nigdy nie wie gdzie usłyszy takie słowa :). Może to i trochę wulgarne ale jednak trzeba być przygotowanym :). Także Karolino pisz jak uważasz i jaki masz styl, bo każdy jest inny i ja Ci tu raz napisałam o tym Twoim zachowaniu ale ja w przeciwieństwie do Ciebie gówniara jestem i brać mnie pod uwagę nie musisz :). No tylko z tą odwagą u pani pomarańczowej ciężko jakoś, ja tam coś miałam i pod swoim nickiem napisałam i to samo widzę wyżej dziewczyny. A tak jeszcze a propo tego tematu to Karolino wiem, że złość w Tobie siedzi gdy czytasz takie głupoty od baby jakiejś ale nie odpisuj w taki sam sposób jak ona bo tylko sie zniżasz do jej poziomu, trochę mniej brzydkich słów i myślę, że będzie ok a kobieta pomarańczowa sie odczepi :). Co do mojej szwagierki to ja bym już jej nie raz powiedziała ale jak wspominałam mieszkam u teściów i nie chcę przez kłótnię z nią zrobić sobie nieprzyjemną atmosferę w domu. Ona przyjedzie i pogada swoje i pojedzie. Zdenerwuje mnie itd ale całe szczęście razem nie mieszkamy. A z tego co mi teściowa dzisiaj mówiła to ona taki charakter ma bo teściowej też się czepia, że tu niedomyte, tam nie do zamiatane itd. W ogóle nie wiem co sie z teściową stało ale po swoich córkach jeździ niesamowicie. Aż mi głupio tak..może sprawdza mnie czy jej przytaknę?? JAk myślicie? A może paranoi dostaję już?? Sylvia to źle zrozumiałam, jak przejściowo tylko to wszystko w porzadku jest, może czuje, że rodzeństwo się zbliża :p Hhehehe :)_ A próbki to mi dziś przyszły z Johnsons baby a zamawiałam na hipp w klubie maluszka, z bebilonu i do mustelii pisałam. Ale nic nie dotarło oprócz tego. Dragoniki a jakiej wielkości ten misiek Ci przyszedł? BArdzo malutki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Dziołszki znowu wracam do tematu wózka!:P wybaczcie, ale w marcu chcemy już kupić więc szalestwo oglądania! także wybaczcie, że nudzę, ale obadajcie ten poniżej, już nie wspomne o kolorach bo ich za dużo i będzie kłopot:P Dodam tylko, że mieszkam w domu prywatnym i mam 5 schodów do przejścia(bo jest z ramą metalową, ale napisałam mejla z zapytaniem ile waży;P) z góry dzięki za ocene!:P http://allegro.pl/darex-matrix-tiger-full-comfortline-gratisy-i2149735201.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie wózek super a kolor to cappuccino w koła :). Na prawdę fajny, może i ja o nim pomyślę;p heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata ponizej byla napisana waga :) Waga wersji spacerowej 12 kg Waga wersji głębokiej 14 kg Zakres wysokości regulacji rączki od 70cm do 116 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, właśnie to zauważyłam, no trudno starość naturalność:P ślepota wrodzona hehe;P a nie wiem 12-14 kg na wózek to dużo czy mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się podoba czekoladowy w kwiaty :) 12-14 kg to taka norma dla wózków wielofunkcyjnych. Zresztą bez znaczenia jeśli mieszkasz w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam tak jak blanka, że jak mieszkasz w domu to waga nie ma aż takiego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kwietniówki. Nie nadążam już czytać. Co za dzień. Oczy same się zamykają. Wietrzna pogoda robi swoje i wczoraj dość dużo sprzątałam. Mój synek zmienił się nie do poznania. Bardzo mocno fika, aż czasem porządnie zaboli. Czy Wy też macie mieć pobierany wymaz z pochwy i odbytu do badania? Robi się to chyba po 33tc, ale nie dopytałam w jakim celu. Florentyna Anna To bardzo niedobrze dla dzidzi, że nic nie jesz. Lepiej zjeść i niestety dostarczyć mu cukru niż nie dostarczać niczego. Ja jadłam mniej i powiedziałam to mojej pani diabetolog to nie była niezadowolona. Mówiła, że ciąża musi się z czegoś rozwijać. Woda nie wpływa na poziom cukru, albo jak już to na jego obniżenie więc można pić do woli. Dla zmniejszenia cukru, do każdego posiłku jedz dużo warzyw, chleb pełnoziarnisty i ogółem mało, a często. Tak do czwartku, a potem diabetolog powie co i jak. Ja muszę wcinać 7 posiłków. Wstawać codziennie rano na 8, żeby zjeść pierwszy posiłek. Kombinować z WW, ale da się przeżyć. Mimo insuliny czasem wynik mnie powali, ale jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×