Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

O matko dziewczyny ale mnie syn dzisiaj wkurza. Normalnie wyrobił normę bycia niegrzecznym na najbliższy rok. Masakra jakaś, nie wiem co w niego wstąpiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdy muszę się ruszyć z domu (do lekarza) to wygląda to komicznie. Mój M trzyma mnie jak starowinkę, która mdleje i ustać nie może - tak się boi, że się wyłożę...hehe Odliczam tygodnie do 14 marca - będzie to dzień odstawienia leków i wielkiej próby dla mojej macicy;) Według lekarza na swój termin kwietniowy to ja szans raczej nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia4709 - podziwiam Ciebie i inne dziewczyny, która są w ciąży i mają starsze dzieci. Ja sobie tego nie wyobrażam kompletnie. Nawet psem się nie jestem w stanie zajmować a dzieckiem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola-lu ja odstawiłam w sobotę i powiem ci że dzisiaj to się kiepsko czuje. Od samego rana mam skurcze, brzuch mi się napina, jakiś koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola_lu ogólnie to mój syn jest bardzo grzeczny i kochany, nawet jak chce mi się pić to pomimo, że ma dopiero 2,5 roczku to potrafi mi przynieść sok, ale dzisiaj jakiś diabeł w niego wstąpił, a do tego w południe zrobił kupę do majtek a przed chwilą jak się go zapytałam czy chce siku to bezczelnie patrzył mi się w oczy i się zsikał na łóżko. Normalnie myślałam, że mnie szlag trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
ja dzisiaj ide na usg jestem juz w 31 tyg zapytam lekarza o te moje skurcze wcipce i niech cos mi poleci na ten mega katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia4709 - ja próbowałam zmniejszyć dawkę z 3x1 na 2x1, ale pewnie bym urodziła gdybym nie wróciła do poprzedniej dawki bo tak mnie już brały skurcze, że mówić nie mogłam... Mam nadzieję, że u Ciebie proces odstawiania przejdzie w miarę gładko bo u siebie mam obawy, że skończy się powiększeniem rodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś (gdy byłam młoda i naiwna) to chciałam mieć 2 lub 3 dzieci. Teraz patrząc jak przechodzę ciążę stoję na stanowisku, że będzie to moje pierwsze i ostatnie. Pewnie mi się odmieni, ale raczej tych miesięcy męki psychicznej i fizycznej tak łatwo nie zapomnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola_lu pewnie ci sie odmieni ale fakt tego długo, długo nie zapomnisz. Ja nigdy nie chciałam 3 dziecka i teraz też się trzymam tej wersji, że trzeciego już nie będzie no chyba, że "ten na górze" uzna inaczej i jeszcze kiedyś zaliczymy z mężem wpadkę ale świadomie to już nigdy nie będę planować powiększenia rodziny tym bardziej po tym co teraz przechodzę będąc w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj trzymajcie się dziewczyny i nogi ściskajcie..może jednak doczekacie do terminów kwietniowych :). A jak nie to fajnie będzie jak Wam się bobaski wcześniej urodzą, będziecie pierwszymi rozpakowanymi mamami na forum ;p. Rozumiem, że dzień odstawienia leków to dzień, od którego już możecie spokojnie urodzić donoszone dziecko tak? Sylvia współczuje niedobrego chłopca, a może zaczyna przechodzić ten tzw. bunt dwulatka? Chyba, że już miał albo to tylko głupie gadanie z tym buntem :). Mimo wszystko życzę cierpliwości do malucha :). Też chciałam mieć co najmniej 3 dzieci..ale chyba jednak będzie dwoje..a może jedno zostanie..;/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola>ja tez nie wyprawiam chrzcin, ale moze jakas imprezke zorganizuje dla rodzinki i najblizszych znajomych :) Iwonaa>C Ja promocje uwielbiam. Fajnie jest kupic cos dobrego i taniego. Dzisiaj kupilam wanienke z roznymi przyborami dla dziecka w Mothercare za polowe ceny i nie uwazam, zebym popelnila jakas glupote. Glupote robi ten kto ignoruje przecene i kupuje samo za 2 razy wiecej. Prawda jest taka, ze i tak wszystkie ceny w Polsce sa zawyzone, dlatego w takich Niemczech ceny sa nizsze lub takie same a jakosc nieporownywalna. Za to oplaca sie kupowac polskie produkty w Polsce. W wiekszoci przypadkow ich jakosci nie mozna nic zarzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie nie rozumiem siostry męża, która no dosłownie wyśmiała moje "kombinowanie"..ona mówiła, że normalnie w każdym sklepie są i mogłam kupić tu bliżej. To ja jej mówię, że nie w takiej cenie a ona, że wcale nie musiała być ta firma (pampers), że widziała po 4,50 z huggisa a nawet po dwa złote tzw. firmowe sklepowe..np. z tesco.. Mówię jej, że chciałam te bo są najlepsze to, ze wymyślam, przesadzam, kombinuję i zaczęła pytać jakie chce pieluchy kupić i od razu zaznaczyła no chyba nie te za paczkę 70zł (z pampersa bez promocji tyle kosztują)..no to powiedziałam, że nie wiem jeszcze..nie mam siły..mam jej szczerze dość..i mam wrażenie, że ona nie może zajść w ciążę..(ma 31lat) i zbywa pytanie o starania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie denerwuje tekst, że mi ciąża do głowy uderza..i mi odbija..czuje się jak chora umysłowo momentami. Czy ja mówię coś złego? Czy nie mam prawa wyboru do kąpania dziecka w wodzie z mydłem czy Oilatum za 70 zł? Czy musze kupować "biedronkowe" pampersy a nie np takie za 70 zł? Przecież mi chodzi o bezpieczeństwo i zdrowie własnego dziecka..chciałam dobrze..na pierwszy raz kupić lepsze produkty a potem przyzwyczajać skórę małej do tych tańszych..a co jeśli będzie miała alergie i tylko drogie specyfiki będą mogły jej pomóc? Rozkładam ręce z bezradności i dosyć mam ich wszystkich..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjdgd
za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolikaaaa2 posraniec
jak bym spotkala ta zasrana karolinke na ulicy to bym ja rozszarpala chyba!!!!!!!!!! czy ty jestes normalna? W jakim ty świecie zyjesz co?? odzywasz sie tak chamsko prostacko, wiesniacko ze az zal dupe sciska jak sie ciebie czyta wez przestan byc wogoloe aktywna na tym forum bo mam cie tak serdecznie dosc ze bym ci te pierdolone zolte zeby wyjebala . zaloze sie ze jestes zalosna gruba tlusta swinia z masa rozstepow maz cie zdradza a ty seks ostatnio mialas jak w ciaze zaszlas zal mi twego dziecka i tego faceta co musi z toba siedziec w domu!!!!!!!!!!!! i cie kurwo znosic nie nawidze cie tak ze bym cie zajebala po prostu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolikaaaa2 posraniec
zapytam lekarza o te moje skurcze wcipce i niech cos mi poleci na ten mega katar co to za wypowiedz wogole wulgarna chaska jak ty no jak mna trzesie to cos mi sie robi zwyczajnie. gdzie ty mieszkasz swinio paskudna zsypana pryszczami zajebie cie we wlasnej chalupie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolikaaaa2 posraniec
Karolinkaaa2 mamaOlusi kobieto wstydz sie takie szmaty tu nam proponowac! za darmo bym tego nie chciala znoszone chyba po 5 dzieciach Co Ty chcesz od tych ubrań paszczylu????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie kobieta wystawia aukcje i zacheca do kupna nie podobaja ci sie to nie komentuj w taki sposob posrancu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
Jestem pustym tłukiem ktory nie umie sobie nawet zalozyc konta na kafeterii. Mąż mnie wyzywa i bije. Sikam do łożka. Mam mnóstwo pryszczy na ryju, tłusty śmierdzący łeb i grube nogi. Mam wszędzie rozstępy nawet na dupsku moim wielkim. Lekarze nie mogą na mnie patrzeć bo jestem taka brzydka, brudna śmierdząca i grubaśna. Przytyłam już 38 kg w ciąży! Oto cała prawda o mnie, nie umiałam się przyznać wcześniej.. Wyżywam sie na Was bo sama jestem śmierdzącym kaszalotem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iowna> w ogole nie przejmuj sie tymi komenatrzami i rob swoje. Tym bardziej, ze te chusteczki byly kupione przy okazji i nie placilas za przesylke ani nic takiego. Komus jedynie bylo po drodze, aby dostarczyc zakup Tobie. I tyle :) A swoja droga moze ktos wie, gdzie mozna kupic fajne lozeczko w przystepnej cenie?, a moze w promocji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoanka 83
witam:) Jestem kwietniówką 2012. Z uwagi na zwyrodnienie na siatkówce oka mam rodzić przez cc. Niestety cierpię na straszne duszności leżąc na plecach (zdaję sobie sprawę że dzidzia i macica uciskają tętnice) i w tej pozycji nie wytrzymuję nawet minuty, nawet USG mam robione na boku i stąd moje pytanie do dziewczyn które miały cc: w jakiej pozycji przeprowadza się zabieg? w pozycji półleżącej? bo w pozycji leżącej po prostu nie wytrzymam, chyba że podają tlen i lżej się oddycha? pomożecie?miałyście może z czymś takim doświadczenie? z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź i pozdrawiam wszytskie mamusie wiosennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) co do chrzcin to ja robie najprawdoppodobniej 26 maja bo musze sie dostosowac do mojego taty ktory pracuje za granica :) jak moj chrzesniak byl chrzczony to mial 8 miesiecy i powiem wam ze kosciol by rozniosl jakby mogl. w sensie ze nie mogl usiedziec na miejscu itp wiec ja bym nieryzykowala i wole ochrzcic spiace dzieciatko :P male i niewinne zanim wyrosnie na diabelka :D ja za chrzestnych biore moja siorke i brata mojego meza. wozeczek jaknajbardziej wybralabym zielony :) ja nieregularnie ( :( ) smaruje brzuszek i rozstepow nie ma ale za to pojawily sie na lewej piersi --> piersi nie smarowalam. co do zebow to mi strasznie krwawia dziasla...;/ przy kazdym szczotkowaniu. zmienilam paste na elmex i powiem wam ze jest lepiej. dziewczyny a czy ja majac L4(chodzace) moge normalnie studiowac? nie moga sie doczepic nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonaa ogólnie mój synek to może być stawiany za wzór po prostu dzisiaj ma gorszy dzień ale każdy ma do tego prawo, a poza tym to już był chyba zmęczony bo już śpi od 2,5 godzi nie ma zamiaru się obudzić. A co do buntu dwulatka to szczerze mówiąc mnie to ominęło :) Nastusiaelo tak jak już wyżej napisałam każdy ma prawo do gorszego dnia nawet dziecko, a że mamusia źle się czuje no to peszek ;) Yoanka 83 nie zamartwiaj się na zapas bo fakt teraz ci się może gorzej oddychać bo dziecko jest jeszcze wysoko, ale przed samym porodem może się to zmienić. Co do cesarki to jest robiona w pozycji leżącej ale lekarze na pewno zrobią wszystko żeby dobrze ci się oddychało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
widze, ze mojej ulubionej kolezance chyba uderzylo do glowy... ale co zrobic... maz mnie nie zdradza nie mam pryszczy ani tlustej dupy w przeciwienstwie do ciebie ty glupia kurwo a moj maz na ciebie to by zapewne nie chcial nasrac, nie mieszkam na wsi zabitej dechami i spierdalaj stad poprostu tepa idiotko wlasnie wrocilam z wizyty , szyjka w normie, wszystko ok, a mala wazy niecale 1500g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :D ale się uśmiałam z tej pseudo Karoliny:) pisze, że Karolinaaa jest wulgarna itd. a sama nie lepiej się zachowuje. A dodatkowo to chyba ma za mało kłopotów, bo albo jest tępa albo nie zna przepisów, gdyż za takie groźby w stosunku do innej osoby można nieźle biedy sobie narobić:) Przerabiałam takie coś z moim byłym mężem, groził mi przez tel, i skończyło się w Sądzie na wielką Jego niekorzyść:) A teraz coś o czym powinno sie tu pisac...czyli ciąża:) Własnie wróciłam od lekarza) Jest ok, sprawdził mi paseczkiem czy wody się nie sączą skoro taka wydzielina (w takich ilościach) mi wypływa i jest ok:) Pytałam o znieczulenia, w szpitalu, w którym będę rodzić są ogólnodostępne i bezpłatne:) Odradzał to znieczulenie zewnątrz oponowe (??? tak to się nazywa? :) ) za to powiedział, ze jak tylko poproszę to bez problemu, między skurczami, mogę sobie powdychać gaz rozweselający :) Dodał tylko, że nie na wszystkie kobiety to działa, więc zobaczymy:) I jeszcze do Iwonki, powiedz tej swojej szwagiereczce, że jak będzie w ciąży to bedzie decydować co kupić a jak na razie to Ty jesteś w ciąży i Ty z przyszłym mężem decydujecie co chcecie dla maleństwa, w końcu Ona na to pieniążków nie daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
dragoniki ja juz mowilam jestem szczera i tyle i nie jestem tu po to zeby mnie ktos lubil... aczkolwiek cale zycie moja osoba wzbudza spore zainteresowanie ( i dobrze i zle) wiec na kafe nie moglo byc inaczej ;-) a i gdzie tu jest wulgaryzm ze napisalam cipka? a jak mialam napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś masakra na tym forum :/ Opamiętajcie sie :/ Swoją drogą ciekawe jaki ma czarny nik ta "odważna" osoba, która tak krytykuje karolinę. karolina ma troche wulgarny styl, jak czytam o tej "cipce" tez mam mieszane uczucia, ale to jej styl. I póki nie robi sie niesmacznie to jest to karoliny sprawa jak pisze. A Ty "odważna" osobo wcale nie jesteś lepsza:/ Teksty typu "nienawidze Cie tak bym Cie zajebała" to są poniżej krytyki i nie wymagają komentarza. Podpisz się swoim nikiem i krytykuj dalej, i też napisz z jakiego miasta sa tacy odważni ludzie :) Ja chrzciny planuję na lipiec-sierpień, myślę, że 3-4 miesięczny dzidziuś jest "w sam raz" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmh
He he ale masz wielbicielkę Karolina :) Proponuje żeby nie zwracać uwagi na zaczepki i je ignorować. Może ta odważna osóbka w końcu da spokój z zaśmiecaniem forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu po wizycie :) Szyjka miękka, krótsza ale wciąż zamknięta a dziecko wysoko więc luzik, nigdzie się nie wybiera. Miała już któraś z Was pobierany wymaz z pochwy/odbytu na tego całego paciorkowca (a może gronkowca...)? Swoją drogą ciekawe, która z Nas się pierwsza "rozpakuje"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Karolinaaa ja sobie osobiście cenię szczerych ludzi, sama taka jestem:) I jak bym miała coś do kogoś to po prostu bym napisała to pod swoim nikiem a nie ukrywała się:) A osoba, która Cię tak atakuje jest bezczelna i nie zdaje sobie sprawy, że my nie potrzebujemy tutaj takiego kogoś:) Zauważ, ze to jest jedna jedyna osoba, której coś nie pasuje a reszta nic do Ciebie nie ma, przynajmniej takie wrażenie odnoszę:) Więc może najlepiej nie reagować na tego kogoś:) Bo i po co... Może napisz "bułeczka"? ;) hihi Nazywanie rzeczy po imieniu nie jest do końca takie złe, choć może niektórym się to nie podobać:) Ale jesteśmy osobami, które tak naprawdę nie znają się, jest nas dużo i ciężko zaspokoić każdy gust:) Czupryna ja też właśnie bym tak chciała:) To chyba fajny moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×